Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - BUDYNKI KLANOWE » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - BUDYNKI KLANOWE 48 Ankieta - średnia ocena: 7,6548 Ankieta - średnia ocena: 7,6548 Ankieta - średnia ocena: 7,65
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
yatta
Forum Ace


images/avatars/avatar-24169.gif

Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 98
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze jedno mnie naszło - niech koszta rozbudowy budynku klanowego rosną wraz z poziomem lidera, zaczynajac od 65lvl = koszt bazowy Smile

i jakis +% co poziom lidera Tongue

__________________
R10 : yatta

干吗?你个小笨蛋。
24-03-2011 22:33 yatta jest offline Szukaj postów użytkownika: yatta Dodaj yatta do Listy kontaktów
[Handlarz]
Full Member


Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 58
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yatta to mija sie z celem Frown

lidera bedzie mozna zmienic by koszta budowy obnizyc, do tego zaplacic trzeba bedzie za premke Tongue

__________________
R10 - The End

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez [Handlarz]: 25-03-2011 02:18.

25-03-2011 02:10 [Handlarz] jest offline Szukaj postów użytkownika: [Handlarz] Dodaj [Handlarz] do Listy kontaktów
yatta
Forum Ace


images/avatars/avatar-24169.gif

Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 98
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
[Handlarz] napisał(a)
yatta to mija sie z celem Frown

lidera bedzie mozna zmienic by koszta budowy obnizyc, do tego zaplacic trzeba bedzie za premke Tongue


ale nie jest powiedziane, czy lider podczas budowy moze sie zmienic czy nie, a po wtore, nie kazdy bedzie chcial poswiecic 30 dni premium na 2-3-4 miejsca w klanie tylko, zeby budynek zbudowac.

inaczej topka znow odskoczy jak zając Wink

__________________
R10 : yatta

干吗?你个小笨蛋。
25-03-2011 06:32 yatta jest offline Szukaj postów użytkownika: yatta Dodaj yatta do Listy kontaktów
TomCanis
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 315
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yatta będzie się TOPCE opłacało poświecić te miejsca na chwile Smile i tak ludzie robią rolki, latają po innych klanach, akademiach , robione są spary itp a obniżenie lidera dla obniżenia kosztów wybudowania budynku będzie dla nich opłacalne i dopiero wtedy topka odskoczy, kto powiedział że wybudowanie 1 budynku i zmiana lidera ? a możne wybudują sobie 2-3 tu się kłania jak długo BK się będą budowały jeśli to będzie dość krotki okres (nawet 3-4 dni na 1 poziom to może być mało) to uwierz nawet 1 miesiąc taki lider będzie siedział)
25-03-2011 08:55 TomCanis jest offline Szukaj postów użytkownika: TomCanis Dodaj TomCanis do Listy kontaktów
gsella
Full Member


images/avatars/avatar-22343.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 62
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swietny pomysl tylko...

Mysle, ze klany z Top 10 na wszystkich swiatach (czyli docelowy odbiorca A3) raczej niewiele interesuje bonus do oblegow, bo takowe jak maja raz na miesiac to cud.
Natomiast kazdy 80-lewelowiec oddalby zycie za budynki klanowe zwiekszajace szanse na udana wyprawe, zwiekszajace exp, dmg na mobach lub bonus do szczescia.

Osobiscie wole 10% szans wiecej na pielgach niz jakikolwiek inny bonus Tongue
5 leweli takiego budynku po 2% to jest opcja.
A niech by to kosztowalo nawet 20 dni premium od kazdego klanowicza jako dodatkowy koszt budowy rotfl

Pozdrawiam

DK

__________________
r14 dragon kiss
25-03-2011 11:37 gsella jest offline Szukaj postów użytkownika: gsella Dodaj gsella do Listy kontaktów
Czerwony_Aniol
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2008
Postów: 213
Klan: -EQ-
Kraina: Moria
Skąd: z brzucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam takie pytanie n które mam nadzieję uzyskam odpowiedź. Może planujecie zrobić budynek, który umożliwiłby dawanie legend do zk? Nie dość, że leg można łączyć tylko z leg to jeszcze są tylko na własny użytek.
25-03-2011 13:20 Czerwony_Aniol jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony_Aniol Dodaj Czerwony_Aniol do Listy kontaktów
TomCanis
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 315
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To morie maja tylko takie ograniczenie - nekro już nie , wiec to nawet niezalezne jest od BK
25-03-2011 13:24 TomCanis jest offline Szukaj postów użytkownika: TomCanis Dodaj TomCanis do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
calipso997 napisał(a)
cytat:
RwaczMałolat napisał(a)
A ja mam pytanie i ciekawe chyba spostrzeżenie...

jesli kaln rozwiążemy to budynki klanowe znikają?

Tak wiem że jest opcja zmiany lidera przez 30 dniowe konto premium...

No to trochę to dziwaczne... powiedzmy lider nie może grać, kończy mu się mozliwość gry (brak dostępu do neta) i trzeba wywalić kase na 30 dni premki żeby nie stracić budynków...?

Czy ja coś źle zrozumiałem... Jeśli dobrze, to sprytnie zrobione zarabianie kasy Smile


takze chcialbym poznac odpowiedz na to pytanie... Dla mnie jest to kolejna proba wyciagniecia kasy z naszych kieszeni biorac pod uwage zapis

- możliwość zmiany lidera klanu bez jego rozwiązywania. Aby zapobiec nadużywaniu tej funkcji (chwilowe zmiany lidera na jedno oblężenie itp.) opcja będzie dostępna jako usługa premium, koszt 30 dni premium, płatne przez gracza, który OBEJMUJE dowodzenie (nowego lidera).

zostalo w tamtym temacie podane rozwiazanie
niech po zmianie lidera przez 3 dni nie zmienia sie ilosc osob w klanie wtedy nikt tego nie bedzie naduzywac
a ta opcja powinna byc DARMOWA jesli chcecie ulatwic zycie ludziom
bo sory nie wszystkich stac na wykupywanie tego
chociaz 1 na miesiac powinna byc taka opcja DARMOWA


inaczej za kazdym razem bedzie trzeba od nowa budowac:/ co o tym sadzicie 1 na miesiac nikogo nie zbawi...

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

25-03-2011 15:59 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
calipso997 napisał(a)
cytat:
calipso997 napisał(a)
cytat:
RwaczMałolat napisał(a)
A ja mam pytanie i ciekawe chyba spostrzeżenie...

jesli kaln rozwiążemy to budynki klanowe znikają?

Tak wiem że jest opcja zmiany lidera przez 30 dniowe konto premium...

No to trochę to dziwaczne... powiedzmy lider nie może grać, kończy mu się mozliwość gry (brak dostępu do neta) i trzeba wywalić kase na 30 dni premki żeby nie stracić budynków...?

Czy ja coś źle zrozumiałem... Jeśli dobrze, to sprytnie zrobione zarabianie kasy Smile


takze chcialbym poznac odpowiedz na to pytanie... Dla mnie jest to kolejna proba wyciagniecia kasy z naszych kieszeni biorac pod uwage zapis

- możliwość zmiany lidera klanu bez jego rozwiązywania. Aby zapobiec nadużywaniu tej funkcji (chwilowe zmiany lidera na jedno oblężenie itp.) opcja będzie dostępna jako usługa premium, koszt 30 dni premium, płatne przez gracza, który OBEJMUJE dowodzenie (nowego lidera).

zostalo w tamtym temacie podane rozwiazanie
niech po zmianie lidera przez 3 dni nie zmienia sie ilosc osob w klanie wtedy nikt tego nie bedzie naduzywac
a ta opcja powinna byc DARMOWA jesli chcecie ulatwic zycie ludziom
bo sory nie wszystkich stac na wykupywanie tego
chociaz 1 na miesiac powinna byc taka opcja DARMOWA


inaczej za kazdym razem bedzie trzeba od nowa budowac:/ co o tym sadzicie 1 na miesiac nikogo nie zbawi...



A nie lepiej wprowadzić następujące rozwiązanie:
- tylko vicelider może przejąć klan na siebie, przy czym lider musi taką zmianę potwierdzić [zakładka 'zarządzanie klanem', dodatkowa linijka z potwierdzeniem 'akceptuj propozycję przejęcia klanu' z opcją zaznaczenia, dostępna tylko dla lidera; lider otrzymuje także pw o propozycji przejęcia klanu na siebie przez vicelidera (podanie o przejęcie zarządzania klanem)
- zarówno vicelider jak i lider może opłacić przekazanie klanu
- vicelider, analogicznie do lidera, ma w swojej zakładce 'zarządzanie klanem' linijkę 'akceptuj propozycję otrzymania dowodzenia klanem'
25-03-2011 17:14 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
SOLOOMON
Double Ace


Data rejestracji: 02-02-2010
Postów: 115
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII

RE: Akt 3 - BUDYNKI KLANOWE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

propozycje budunkow klanowych:
1)
xxx lvl 1 - pozwala wybrać dołączającemu Klanowiczowi do oblężenia kogo chce atakować w pierwszej rundzie pierwszym ciosem .Do wyboru tylko osoby aktualni uczestniczące już w 1 fazie oblężenia
xxx2lvl- pozwala wybrać dołączającemu Klanowiczowi do oblężenia kogo chce atakować w pierwszej rundzie dwoma ciosami.Do wyboru tylko osoby aktualni uczestniczące już w 1 fazie oblężenia
itdBig Grin
2)
budynki przywołujące moby na oblężenia rotfl

3)
budynki dodające dopalacz na wyprawach w danym dniu po złożeniu ofiary z repy i PLN przez wspólnotę klanową Big Grin


sugeruje aby budynki były masakrycznie drogie i związane tylko z PLN + reputacja-składka klanowa na zasadzie wskrzeszania mobów ( złożona reputacja nie wykorzystana w jednym dniu przepada)
wymagania postaci nie koniecznie duże!!!
26-03-2011 23:30 SOLOOMON jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLOOMON Dodaj SOLOOMON do Listy kontaktów
Ordynator
Newbie


Data rejestracji: 17-12-2010
Postów: 5
Kraina: Moria III

Lamp Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Włączam się w temat choć sam moge przez to stracic klocek, gdyby okazało się że pomysł zostanie zaakceptowany.

Aby zabawa nabrała kolorów koloru blood - powinna być "nikła" (bardzo niewielka) ale jednak - szansa przebicia sie przez ochronkę klocka - taki obleg mógłby trwać właśnie tydzień - długie oblężenie. Ponadto po udanym ataku i przejęciu kwadratu - powinien "losowo" znikać (ulegać anihilacji) jeden obiekt. Znikać całkowicie "losowo" jeden budynek - po wrogim przejęciu kwadratu. Niektórzy mogli zrobić zadanie z budową dzięki temu przy okazji.

Proponuje też bonus na oblężeniach - dla ludzi którzy są ON-LINE +10%
Jeśli ktoś się poświęca i siedzi w nocy pilnując obleg - czyli jest na 100% przygotowany do walki powinien dostać bonus min. 10% do tego co ma w walce na oblężeniach.

__________________
Nie dam się zakneblować - to że wśród adminów forum panuje swoiste kolesiostwo to nie nowość - to ich problem. Zawsze przecież mogę zmienić bawitko.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ordynator: 27-03-2011 15:50.

27-03-2011 15:27 Ordynator jest offline Szukaj postów użytkownika: Ordynator Dodaj Ordynator do Listy kontaktów
cobra123
Newbie


Data rejestracji: 10-03-2011
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z budynków klanowych dajcie coś do lucka np. "magiczny las" czy "tajemniczy gaj" , żeby wyprawki lepiej wchodziły . Na pewno się to większości graczy spodoba . Bo nie wszyscy tylko chodzą na expy i atakują . Jest duża ilość graczy co zajmuje się tylko wyprawkami . Weźcie to pod uwagę
27-03-2011 18:14 cobra123 jest offline Szukaj postów użytkownika: cobra123 Dodaj cobra123 do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanko czy to co w tym poscie ujawnila adm nt. BK to wszystko co bedziemy wiedziec do czasu wydania AIII ? czy za kilka dni pojawic sie rozpiska a la EVO ? - jesli tak to w ktorym tyg mozemy sie jej spodziewac ?

__________________
r9 Gandarin Darangar
27-03-2011 20:19 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Quellian
Junior Member


images/avatars/avatar-20160.jpg

Data rejestracji: 07-01-2011
Postów: 21
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yrdrasil napisał(a)
mam pytanko czy to co w tym poscie ujawnila adm nt. BK to wszystko co bedziemy wiedziec do czasu wydania AIII ? czy za kilka dni pojawic sie rozpiska a la EVO ? - jesli tak to w ktorym tyg mozemy sie jej spodziewac ?


Ja Ci odpowiem nie z dokładnością do tygodnia a do dnia.
Taka rozpiska dot. BK pojawi się tego samego dnia co administracja ją opublikuje. Logiczniejszej odpowiedzi nie da się udzielić.
Jeśli wciąż jej nie ma, to znaczy że kwestia nie jest jeszcze na tyle dopracowana żeby już się z nami dzielić.

__________________

A moja postać idzie na łatwiznę - mam jej 15% Tongue

"Space Marines don't die - they just go to hell to regroup!"
27-03-2011 20:25 Quellian jest offline Szukaj postów użytkownika: Quellian Dodaj Quellian do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze i tak ale to nie bylo pyt. do Ciebie ;P jestem ciekaw czy to juz wszystko czy tez mozemy sie spodziewac odrobiny wiecej info bo od napisania tego postu minelo juz troche czasu a w EVO tez jest od dluzszego czasu rozpiska....

__________________
r9 Gandarin Darangar
27-03-2011 20:28 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Quellian
Junior Member


images/avatars/avatar-20160.jpg

Data rejestracji: 07-01-2011
Postów: 21
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwróć uwagę chociażby na to, że temat o EVO powstał kilka dni po temacie głównym i BK, więc admini mieli więcej czasu na dopracowanie go.
A co do poprzedniego pytania i tego do kogo je kierowałeś, to zwróć uwagę na treść pierwszego posta każdego z tych trzech tematów. Parafrazując: w tych rozpiskach jest to, co na 100% pojawi się w aIII. Jeśli czegoś nie ma to albo się nie pojawi, albo jeszcze jest zbyt niedopracowane żeby to opublikować i zostanie umieszczone w rozpisce gdy tylko prace nad tym zostaną zakończone. Dlatego też czuję się moralnie rozgrzeszony za swoją wypowiedź w imieniu administracji - jeśli się mylę przyjmę każdą karę jaka zostanie mi wyznaczona z pokorą.

__________________

A moja postać idzie na łatwiznę - mam jej 15% Tongue

"Space Marines don't die - they just go to hell to regroup!"
27-03-2011 20:37 Quellian jest offline Szukaj postów użytkownika: Quellian Dodaj Quellian do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak ale zauwaz ze skoro sie pojawil temat o BK to juz MUSZA byc jakies pewniki chocby bardziej zarysowany szkielet (taki jak w temacie EVO) pomyslu zwlaszcza ze pisalem posta pamietajac o poscie adm ze jest SZANSA ze pojawi sie AIII przed wakacjami - wiec calkiem niedlugo biorac pod uwage ze takie rzeczy jak EVO i BK zwlaszcza jak sa rozbudowane wymagaja MNOSTWO pracy

ja generalnie spodziewam sie jedynie odp typu "to wszystko" lub "nie. to nie wszystko bedzie wiecej za x tyg./miechow" i tyle

__________________
r9 Gandarin Darangar
27-03-2011 21:15 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Quellian
Junior Member


images/avatars/avatar-20160.jpg

Data rejestracji: 07-01-2011
Postów: 21
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To problemem może być to, że administracja jak ognia unika podawania jakichkolwiek (choćby w miarę dokładnych) terminów, więc coś czuję, że w najlepszym wypadku odpowiedzią będzie "To nie wszystko, więcej będzie jak skończymy." Wink

__________________

A moja postać idzie na łatwiznę - mam jej 15% Tongue

"Space Marines don't die - they just go to hell to regroup!"
27-03-2011 21:18 Quellian jest offline Szukaj postów użytkownika: Quellian Dodaj Quellian do Listy kontaktów
PsYcHoL-MaNiAk
Double Ace


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypowiadam się tylko w sprawie serwera r1 (necro)

zastanawiam się nad samym sensem budynków klanowych czy one są aż tak niezbędne i nie pogłębią dysproporcje pomiędzy klanami top a resztą - chyba wolałbym bardziej dopracowaną ewolucje niż bk

nie czarujmy się - bk wybudują najszybciej i w 100% tylko klany top i zostanie zachowany stan sprzed aktu_3 - resztę klaników będzie miało tylko szczątki tych budynków na niskich lvlach i tak w przypadku oblegów nadal będą królować najemnicy a malutkie klany zamiast pilnować stat i sprzętów to będą ładować w bk i po paru porażkach albo nastąpi fuzja albo rozwiązanie klanu i budynki pójdą papa a i zapomniałbym trzeba mieć lidera w a3 czyli typowego domatora, który poświęci się dla dobra niskolvlowców



jak już miałbym wprowadzić jakiekolwiek budynki to zwiększające HP i dmg na arenie i na ekspedycjach oraz budynki dodające % szczęścia ludzikom na wyprawkach

__________________
ID: << 65939 >>Egzorcysta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PsYcHoL-MaNiAk: 28-03-2011 00:13.

28-03-2011 00:11 PsYcHoL-MaNiAk jest offline Szukaj postów użytkownika: PsYcHoL-MaNiAk Dodaj PsYcHoL-MaNiAk do Listy kontaktów
BlAcK_SoLdIeR
Full Member


Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 59
Klan: WD/SAMURAI/_SH_/Soes ma
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia VI
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PsYcHoL-MaNiAk napisał(a)
wypowiadam się tylko w sprawie serwera r1 (necro)

zastanawiam się nad samym sensem budynków klanowych czy one są aż tak niezbędne i nie pogłębią dysproporcje pomiędzy klanami top a resztą - chyba wolałbym bardziej dopracowaną ewolucje niż bk

nie czarujmy się - bk wybudują najszybciej i w 100% tylko klany top i zostanie zachowany stan sprzed aktu_3 - resztę klaników będzie miało tylko szczątki tych budynków na niskich lvlach i tak w przypadku oblegów nadal będą królować najemnicy a malutkie klany zamiast pilnować stat i sprzętów to będą ładować w bk i po paru porażkach albo nastąpi fuzja albo rozwiązanie klanu i budynki pójdą papa a i zapomniałbym trzeba mieć lidera w a3 czyli typowego domatora, który poświęci się dla dobra niskolvlowców



jak już miałbym wprowadzić jakiekolwiek budynki to zwiększające HP i dmg na arenie i na ekspedycjach oraz budynki dodające % szczęścia ludzikom na wyprawkach


zawsze można wprowadzić zależność między kosztem BK, a ilością graczy w klanie, czy ilością punktów klanu. Im wiecej klanowiczów lub im wiecej pkt ma klan, tym budynek ma wieksze wymagania Smile

__________________
R3: BlAcK_ShAmAn
28-03-2011 08:09 BlAcK_SoLdIeR jest offline Szukaj postów użytkownika: BlAcK_SoLdIeR Dodaj BlAcK_SoLdIeR do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BlAcK_SoLdIeR napisał(a)
zawsze można wprowadzić zależność między kosztem BK, a ilością graczy w klanie, czy ilością punktów klanu. Im wiecej klanowiczów lub im wiecej pkt ma klan, tym budynek ma wieksze wymagania Smile


No i?
Pół klanu najmniej zasobna w zasoby wychodzi z klanu na 1 dzień, potem wraca...

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

28-03-2011 08:20 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zastanawiam się nad samym sensem budynków klanowych czy one są aż tak niezbędne i nie pogłębią dysproporcje pomiędzy klanami top a resztą - chyba wolałbym bardziej dopracowaną ewolucje niż bk


Jesli klan bedzie chetny budowac te budynki, to raczej sie nie poglebia.

cytat:
nie czarujmy się - bk wybudują najszybciej i w 100% tylko klany top i zostanie zachowany stan sprzed aktu_3 - resztę klaników będzie miało tylko szczątki tych budynków na niskich lvlach i tak w przypadku oblegów nadal będą królować najemnicy a malutkie klany zamiast pilnować stat i sprzętów to będą ładować w bk i po paru porażkach albo nastąpi fuzja albo rozwiązanie klanu i budynki pójdą papa a i zapomniałbym trzeba mieć lidera w a3 czyli typowego domatora, który poświęci się dla dobra niskolvlowców


Tak, klany top zapewne wybuduja je najszybciej, ale w koncu te mniejsze tez beda mialy ladnie rozbudowane. A bk ma byc do rozbudowy za pr'ki, a nie surowce? Wink



cytat:
jak już miałbym wprowadzić jakiekolwiek budynki to zwiększające HP i dmg na arenie i na ekspedycjach oraz budynki dodające % szczęścia ludzikom na wyprawkach


Podobno maja byc takie...a bynajmniej z hp Wink

__________________
r3/r4 TRaiNe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Analfabeta: 28-03-2011 08:31.

28-03-2011 08:31 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Budynek klanowy Świątynia

Opis
Akolici w twoim klanie zadbali abyście byli wytrzymalsi. obmyj się wodzie święconej która zwiększy twoja odporność i obronę. ale pamiętaj że woda święcona jest zabójcza dla wampira co spowoduje twój spadek życia.

poz 1

+5% do odporności
+5% do obrony
-5% do pkt życia

poz 2

+8% do odporności
+8% do obrony
-5% do pkt życia

poz 3

+10% do odporności
+10% do defa
-5% do pkt życia

itd do 5 poziomu

taka leka propozycja

(pisałem na głodnego jak sie nie podoba to wszelkie zmiany co do treści i bonusów mile widzane)

ale wątpię żeby to weszło Smile co do kosztów opisu i zmian bonusow administracja ma najwiecej do powiedzenia Smile

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
28-03-2011 11:11 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Propozycja budynku klanowego promująca ataki:
Czyściec potępionych
Przy odpowiednim koszcie ludzi pośwęconych w momencie ataku w zależności od poziomu budynku istnieje szansa anulowania w walce pvp efektu kary obu stronom walczącym. W zależnści od poziou budynku szansa procentowa rośnie aż do 100% ( ale atakujący jest obarczony niepełnymi hp na pczątku walki). Lub ewentualnie wersja, że anulowana jest tylko kara z eq i tatkow, nie z arkan.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
28-03-2011 14:11 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
gibki_bondo
Forum Ace


images/avatars/avatar-20892.jpg

Data rejestracji: 16-03-2011
Postów: 81
Klan: UZUMAKI; LBK (DR); XVQ/L_S
Kraina: Necropolia; Necropolia VII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Na pewno budynek dodajacy +xx% pkt krwi Smile to typowo klanowe.

2. Mysle ze powinien byc budynek dodajacy +x% na zaliczenie wypraw, tudziez +x lucka, ale, uwaga, tylko dla osob ktore sa juz w AKCIE 3, co by nie promowac droperow niskolevelowych.

3. Budynek zwiekszajacy hp na oblegach/expedycjach (dotyczy serwerow typu Necro),co by oblegi byly ciekawsze i trwaly dluzej, a expedycje na high lvl moby byly mozliwe. HP na oblegach zwiekszaloby kazdemu kto dolaczyl do oblega. HP na expedycji tylko tym ktorzy sa w akcie 3. Moglyby byc to 3 osobne budynki - 1 budynek do hp w ataku na oblegu, 2 budynek do hp w obronie na oblegu, i 3 budynek do hp na expedycjach. Trzeba by tez bylo tak obmyslic budynek dodajacy hp na expach, zeby w celu zwiekszenia jego lvl wymagany bylby wzrost lvli ludzi/lidera w klanie, tak aby expy na moby ktore mozna na dzien dzidjeszy ubic bez problemu nie byly jeszcze latwiejsze. Chodzi o to zeby umozliwic wygrana z high lvl mobami typu Anubis/Wendigo/Kronos. Lub po prostu udostepnic budowe tego budynku przy spelnieniu takich warunkow jak np okreslona ilosc osob w klanie z lvlem 80 dla przykladu. Tylko w takim wypadku jak tu zapobiec przechodzeniu 80lvlowcow do roznych klanow w celu zbudowania tego budynku Tongue Co do morii, to sie nie wypowiadam bo nie znam sie na tym tepie serwa Wink

to tylko pomysly ktore sie powtarzaly, i dosc suche i niedopracowane w kwestii budowy takich budynkow, nazewnictwa, kosztow itd itd, to pozostawiam juz administracji. Uwazam jedynie ze takie 3 budynki powinny byc!

__________________


R1: CKY [off]
R11: gibki_bondo [oddane] (top16)
R14: gibki_bondo [on] (top3)
28-03-2011 15:12 gibki_bondo jest offline Szukaj postów użytkownika: gibki_bondo Dodaj gibki_bondo do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yrdrasil napisał(a)
mam pytanko czy to co w tym poscie ujawnila adm nt. BK to wszystko co bedziemy wiedziec do czasu wydania AIII ? czy za kilka dni pojawic sie rozpiska a la EVO ? - jesli tak to w ktorym tyg mozemy sie jej spodziewac ?


Już o tym pisałem dlatego nie wrzucę tego do QIA.

EVO jako opcja jest już w pełni skończone i działające. Dlatego nie ma zbytnio szansy na np wprowadzanie jakichś rewolucyjnych zmian itp., zazwyczaj takie zmiany wiązały by się ze zmianą XX% kodu EVO.

Jeśli chodzi o BK to są one we wstępnej fazie kodowania. Teraz jeszcze można wprowadzać zmiany w założeniach, efektach itp itd. Między innymi dlatego wpis o BK pojawił się najpierw, po prostu istotne było sprawdzenie czy gracze nie wymyślą czegoś co będzie przełomowe, a my na to nie wpadliśmy.
Ostatecznie, skoro nie mamy ich zakodowanych to znaczy, że nie ma działającego interfejsu, z którego można zrobić screena, chyba że chodzi o zdjęcie kartek z opisami BK wraz z efektami jakie mają dawać Smile

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-03-2011 15:40 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Ordynator
Newbie


Data rejestracji: 17-12-2010
Postów: 5
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wizualny aspekt rozgrywki. Patrzę na to co gra moja córa i jej znajomi
i tak sobie marzę Smile gdyby ta graffę i animacje z s7.sfgame.pl przenieść do BW i zmienić grafikę na drapieżną, mroczną - wpasowaną w realia BW
byłoby świetnie Wink
i ten pasek postępu wyprawek Smile cudo Smile )

__________________
Nie dam się zakneblować - to że wśród adminów forum panuje swoiste kolesiostwo to nie nowość - to ich problem. Zawsze przecież mogę zmienić bawitko.
28-03-2011 22:23 Ordynator jest offline Szukaj postów użytkownika: Ordynator Dodaj Ordynator do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam propozycje nowego budynku

Klanowa Sala treningowa - tu wampiry wspolnie ucza sie wladania bronia i przetrwania w niebezpiecznym, postapokaliptycznym swiecie. Mistrzowie sztuk walki i przetrwania co x dni oferuja 3 nowe szkolenia z trzech dziedzin: sztuki walki, wsparcia i samoobrony/(przetrwania)

by je rozpoczac nalezy wybrac conajmniej 1 partnera z klanu i wspolnie wybrac ktore cwiczenia razem odbeda - im wiecej partnerow tym krotszy czas szkolenia i wieksze znizki. wolno wybrac tylko jedno cwiczenie ktorego bonus znika po x dniach ! kosztuje repke, 1 atak (lub nie) PLN, krew a na morii jakis kamien - podczas cwiczen nie mozna wykonywac zadnych innych akcji (z wyjatkiem zakladnia obli i exp pod warunkiem ze cwiczenia skoncza sie szybciej niz zacznie sie 2 faza expy to samo z oblem - standardowy czas cwiczen - okolo 1-3 h. kazdy dodatkowy partner to +10% znizki i skrocenia czasu (max 70% znizki)

przykladowe szkolenia:

sztuki walki

szermierka +2,5% ignora (do bialej ? ) na x dni

Wsparcie

sciaganie uwagi - +5% do szansy na wylosowanie ciebie jako celu na czas 1 rundy (lub cala walka) przez x dn (generalnie tu powinny dominowac szkolnia dajace zwinke / spost)i

samoobrona

cwiczenia ciala - 2,5% do unikow


oczywiscie liczbe szkolen mozna zmniejszyc

kazdy kolejny poziom bud dodawalby poziom do szkolen - z tym ze wyzszy poziom = wiekszy koszt i dluzszy czas

oczywiscie to od graczy by zalezalo czy chca trenowac 1 lvl szermierki czy dajmy na to 3 lvl (wybor odbywalby sie tak jak przy odpalaniu arkan)

co x dni nastepywaloby ponowne rozlosowanie bonusow a obecnie dzialajace by znikaly graczom

pytanie tylko czy wszystkie klany mialyby te same bonusy czy losowaloby w odrebie klanow?

__________________
r9 Gandarin Darangar

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Yrdrasil: 28-03-2011 22:44.

28-03-2011 22:43 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Ulman
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2011
Postów: 72
Kraina: Moria II; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yrdrasil napisał(a)
mam propozycje nowego budynku

Klanowa Sala treningowa - tu wampiry wspolnie ucza sie wladania bronia i przetrwania w niebezpiecznym, postapokaliptycznym swiecie. Mistrzowie sztuk walki i przetrwania co x dni oferuja 3 nowe szkolenia z trzech dziedzin: sztuki walki, wsparcia i samoobrony/(przetrwania)

by je rozpoczac nalezy wybrac conajmniej 1 partnera z klanu i wspolnie wybrac ktore cwiczenia razem odbeda - im wiecej partnerow tym krotszy czas szkolenia i wieksze znizki. wolno wybrac tylko jedno cwiczenie ktorego bonus znika po x dniach ! kosztuje repke, 1 atak (lub nie) PLN, krew a na morii jakis kamien - podczas cwiczen nie mozna wykonywac zadnych innych akcji (z wyjatkiem zakladnia obli i exp pod warunkiem ze cwiczenia skoncza sie szybciej niz zacznie sie 2 faza expy to samo z oblem - standardowy czas cwiczen - okolo 1-3 h. kazdy dodatkowy partner to +10% znizki i skrocenia czasu (max 70% znizki)

przykladowe szkolenia:

sztuki walki

szermierka +2,5% ignora (do bialej ? ) na x dni

Wsparcie

sciaganie uwagi - +5% do szansy na wylosowanie ciebie jako celu na czas 1 rundy (lub cala walka) przez x dn (generalnie tu powinny dominowac szkolnia dajace zwinke / spost)i

samoobrona

cwiczenia ciala - 2,5% do unikow


oczywiscie liczbe szkolen mozna zmniejszyc

kazdy kolejny poziom bud dodawalby poziom do szkolen - z tym ze wyzszy poziom = wiekszy koszt i dluzszy czas

oczywiscie to od graczy by zalezalo czy chca trenowac 1 lvl szermierki czy dajmy na to 3 lvl (wybor odbywalby sie tak jak przy odpalaniu arkan)

co x dni nastepywaloby ponowne rozlosowanie bonusow a obecnie dzialajace by znikaly graczom

pytanie tylko czy wszystkie klany mialyby te same bonusy czy losowaloby w odrebie klanow?

Sztuk walki nie bedzie.Pytalem sie SM-a kiedys o to. Odpowiedz byla negatywna.

__________________
R5:Stalker094



Unger zadaje cios krytyczny z broni "warn" , BreX zostaje zraniony za +1 za brak linku.

(Dla oporniejszych)
Brak linku +1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ulman: 28-03-2011 23:15.

28-03-2011 22:57 Ulman jest offline Szukaj postów użytkownika: Ulman Dodaj Ulman do Listy kontaktów
bind
Junior Member


Data rejestracji: 04-10-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może by wprowadzić taki budynek jak ''targowisko'' (nie wiem czy taka nazwa by pasowała) w którym klanowicze mogliby sobie sprzedawac pkt reputacji za pkt rozwoju? np: jeden klanowicz ma 3000 repy a drugi nie ma nic i ten pierwszy by mógł temu drugiemu sprzedać np: 200 repy za 2k pr? Czyli 1 pkt reputacji kosztowałby 10 pr żeby tak za darmo jej nie oddawać ;p hehe
28-03-2011 23:42 bind jest offline Szukaj postów użytkownika: bind Dodaj bind do Listy kontaktów
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - BUDYNKI KLANOWE

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH