Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » FAQ dla nowych w grafice » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony FAQ dla nowych w grafice 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
HADUS
Viking


images/avatars/avatar-25743.png

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 744
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez HADUS
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam prosbe, bo od zadawania pytan jest temat "pytania" tutaj, (narazie to zaniedbuje) chcialem abyscie wklejali juz sformułowane pytania i odpowiedzi.

__________________
Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.
08-05-2007 20:58 HADUS jest offline Strona domowa HADUS Szukaj postów użytkownika: HADUS Dodaj HADUS do Listy kontaktów
DjZiom
Member


images/avatars/avatar-5642.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 26
Klan: Decados
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zrobić połysk miecza albo napisów ??
18-10-2007 20:19 DjZiom jest offline Szukaj postów użytkownika: DjZiom Dodaj DjZiom do Listy kontaktów
M_A_T
Triple Ace


Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 204
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to raczej powinno pyć w pytaniach ale dobra

wszystkie błyski itp to animacje jeśli używasz ps to jest jakiś specjalny program (nie pamiętam nazwy) a jeśli gumpa tp jest GAP ściągniesz go tu w dziale download i na tej str znajdziesz też odpowiednie tutki do gap'a

__________________
R1 : M_A_T
18-10-2007 20:30 M_A_T jest offline Szukaj postów użytkownika: M_A_T Dodaj M_A_T do Listy kontaktów
DjZiom
Member


images/avatars/avatar-5642.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 26
Klan: Decados
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja ma PhotoShopa
18-10-2007 21:04 DjZiom jest offline Szukaj postów użytkownika: DjZiom Dodaj DjZiom do Listy kontaktów
M_A_T
Triple Ace


Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 204
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ten program nazywa się chyba image ready i jest od razu za ps'em nie jestem pewny zapytaj np yowi'ego

__________________
R1 : M_A_T
18-10-2007 21:17 M_A_T jest offline Szukaj postów użytkownika: M_A_T Dodaj M_A_T do Listy kontaktów
Vengeance
Forum Ace


images/avatars/avatar-10777.gif

Data rejestracji: 29-07-2008
Postów: 87
Klan: Band of Brothers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pytanie
który program jest lepszy gimp czy ps

__________________

Polecam prace ejdrian'a11
16-09-2008 16:41 Vengeance jest offline Szukaj postów użytkownika: Vengeance Dodaj Vengeance do Listy kontaktów
-DaaG-
Full Member


images/avatars/avatar-10875.gif

Data rejestracji: 08-07-2008
Postów: 71
Klan: [__V__]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie PS chociaż jak ktoś umie to i na Gimpie ładną pracę zrobi Smile

__________________

Nick: CTB

16-09-2008 16:47 -DaaG- jest offline Szukaj postów użytkownika: -DaaG- Dodaj -DaaG- do Listy kontaktów
Vengeance
Forum Ace


images/avatars/avatar-10777.gif

Data rejestracji: 29-07-2008
Postów: 87
Klan: Band of Brothers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja chyba zaczne robic takie prace
w ogóle nie mam o tym pojęcia ale z czasem gdy beede miał ps moje doś wzrośnie

__________________

Polecam prace ejdrian'a11
16-09-2008 17:32 Vengeance jest offline Szukaj postów użytkownika: Vengeance Dodaj Vengeance do Listy kontaktów
-DaaG-
Full Member


images/avatars/avatar-10875.gif

Data rejestracji: 08-07-2008
Postów: 71
Klan: [__V__]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

radziłbym,żeby twoje doświadczenie wzrastało wraz z tutorialami... ; )

__________________

Nick: CTB

16-09-2008 17:38 -DaaG- jest offline Szukaj postów użytkownika: -DaaG- Dodaj -DaaG- do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem nowy w grafice w gipie i mam z nim problem
mianowicie:

http://img33.picoodle.com/img/img33/3/10...22m_ff177d0.png
takie coś mi sie robi potym jak zrobie:

już wiem w czym rzecz xD sam sie rozwiązał

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 1t4chi95: 05-10-2008 09:48.

04-10-2008 20:54 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie mam czemy jak W Gimpie chcę otworzyć dosyć duży obrazek to zamyka gimpa i błąd wyskakuje....Bo chcę zeskalować!

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

28-10-2008 21:43 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Wnukuu
Lord


Data rejestracji: 31-12-2008
Postów: 283
Klan: Black Crows
Kraina: Necropolia II; Moria III
Skąd: ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niezly faq Smile
Jako ze zaczynam cos tworzyc w grafice, napewno mi sie przydadza te podpowiedzi Tongue

edit
i pytanie..
skad wziasc jakies fajne brushe??

__________________



(...)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wnukuu: 20-03-2009 17:39.

20-03-2009 17:30 Wnukuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Wnukuu Dodaj Wnukuu do Listy kontaktów
MuuNek xD
Double Ace


images/avatars/avatar-14224.jpg

Data rejestracji: 04-04-2009
Postów: 132
Klan: Bloodoria
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II; Moria II
Skąd: masz sygne =)?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak na moje to to pytanie jest straszne sam strasznie szukam brushy ale ja na przykład wszystkie tutki przeglądam i z nich brushe sciągam Smile (na googlach też sproboj xD też sie da)

__________________
r1: MooNek 4lvl (łapacz)
r3: M00Nek 3lvl (dawniej MooNek 41 lvl) (ssak)
r5: Alvaria 15 lvl (kultek)
r9 MooNka 3 lvl(WZ)

16-04-2009 19:25 MuuNek xD jest offline Szukaj postów użytkownika: MuuNek xD Dodaj MuuNek xD do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No więc ja mam taki problem niekoniecznie programowy, ale co do strony z renderkami.

Dziś chciałem sobie wejść na planetrenders.net, wchodzę tam w galerię renderów i tam się wyświetliło:
Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków.
Witryna planetrenders.net została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.
Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie.

No więc klikam, czemu tak się dzieje i doszło do tego, że ta witryna zainstalowała 5 razy złośliwe oprogramowanie na moim kompie. Ktoś wie, czy to jakiś zonk od google, czy na serio to witryna ze złośliwym oprogramowaniem? I jeszcze jedno. Może mi ktoś podać inną, godną polecenia stronkę z renderami?

__________________

24-07-2009 22:03 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » FAQ dla nowych w grafice

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH