Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Pożegnanie Smoka/Świniozaura itp ;D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pożegnanie Smoka/Świniozaura itp ;D 16 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Pożegnanie Smoka/Świniozaura itp ;D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siemka, nadszedł czas i na mnie :d kope lat przegranych i przegadanych z wami na gg czy na bw Big Grin jednak w pewnym czasie bw zaczęło mnie nudzić, co zauważyliście na r10,r11 Big Grin Uznałem że kategorycznie trzeba zakończyć grę, bo szczerze powiedziawszy granie stałą się bardziej przymusem jak przyjemnością, a nie o to w tym chodzi.

Co do kont, będę chciał oddać na pewno komuś, R10 ŚwinioZaur i r11 Lysy007 Co do r14, to myślałem żeby zostawić sobie by klikać szybkie wyprawki, lub też oddam komuś

Podziękowania za grę, (będzie tego sporo)

r3 Moje raczkowanie na bw (bernis)

Elderson
Heros
Selena
Necromanter (coś w ten deseń, zapomniałem dokladnego nicka.)

Więcej nicków nie pamiętam z powodu krótkiej gry na tym serwie jeśli kogoś pominąłem to wybaczcie

r4 Otwarcie życia bw ;D zejście przez bany <3

Stec0
WarsavVampire
Soli
Kosiarz
Palmer
Osiou (xindarl_verdin)
Honda :*
Kontek
Gangsterpl
Rafi
Drag0n vel Songoooo <klaps>
Casanova
Desmondontidae
Drep
grzechu_shadow
Jarząb
Kosiarz_7
mojrzesz
Nutria
RobertO
rSk
samantha
sahiel
Tonąca_Rybka Big Grin Big Grin

Na bank kogoś pominąłem ale stare czasy Big Grin buziak dla tych których pominąłem, i przypominać się

r7 aukcja ;D Smok

Hera
Lysy007
Gangsterpl
Samin
Mimka
RedFalcon
Dwayne
Zawisza
szatan serduszko
Bacz
Dark angel
matios
Mixer
Mroczna
Statsman
Zonkers
Nosferatu
Efx
clavius (czy jakoś tak) Big Grin Big Grin
I tu mam dziure w pamięci, chodzi o osoby z którymi trzaskałem expy, totalna nie pamięć


R9 mega krótka gra, jednak

Che_deva
Dev666
artifex (jeśli dobrze pamiętam)
I całe PSD z którym grałem. Sory za brak pamięci

r10 ojjj me pysie Big Grin Lofciam was , Swoje na tym serwie pograłem, swoje osiągnołem ;D Tid już dawno przejął pałeczke prowadzenia ;D

MysterTornister (osiou)
MysterTornister (Mordeth)
TiD
Fazir
Huba
Zakum
Ixoen
Yatta
Oels
Slaymen
WarsavVampire
Grim
Lucky
Azghard
Diam
Mice
Tomach
Dev666
Zuośnica
Hugo
Kr3ngiel

Gangsterpl
METAXA <3 Big Grin
Nitro
Sawik
Faza
Szycha
Drag0n
4rq
Heros
HaronHanter
Azorius
KubuśPuchatek
Tonąca Rybka
erymatyhouse (jakoś tak)
Osoby które dawały mi spadki o których nie pamiętam

Oraz całemu klanowi PUB za wspólne expy ;D

i dla osób które z nam z los, i z innych klanów, którzy zostali pominięci, lub po prostu zapomniałem o nich, wybaczcie. Przypominać się jak coś


R11

Kultek
Tomach
opentany_rozmaryn
Lysy007
Rimmon
Benia
Bacz
Optimus
Songoo
Minikotka ;D

/Osoby które pamiętam a nie pamiętam który serw

Mario90
Szajboos
avenir
abrah

więcej nie pamięta, ale również pewnie sporo osób pominąlem


na r14 jeszcze póki co się nie żegnam.
Tak samo i konta na forum nie kasuję ;D myślę że kiedyś na zjeździe się pokażę Big Grin


Pozdrawiam, i do zobaczenia w realu :********************************************************

Wreszcie się zebrałem by skończyć. w nocy wystawie konta na oddam/zamienię ;D z pewnym konkursem Big Grin bo Pewnie wiele osób by chciało me konta ;D

Pozdrawiam jeszcze raz ;D



AAAAAAAAAAAAAA i jeszcze
;D

Pozdrawiam Szeszeja Big Grin za liczne banowanie i odbanowywanie mnie ;D
również Sejana który sumiennie skanował moje konto ;D
C47 Big Grin za przejmowanie moich spraw banowych ;D

no i dziękuję za zjadacza czasu SushiMakerowi oraz Konradowi , byście tworzyli coraz ciekawszą grę ;D bo niektórym z czasem , tak jak i mi się znudzi ;DBig Grin


------------

Konta jednak oddam osobom które znam, bo już niezły spam mam na gg

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez SmokR4: 31-03-2011 07:43.

30-03-2011 20:26 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Blizniak017
Viking


images/avatars/avatar-14989.jpg

Data rejestracji: 20-03-2009
Postów: 673
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No powiedzieć takiemu, że byłeś w porządkuTongue Pierwszy raz na r10, to zdziwił mnie Twój nick Big Grin Świnka, ale wyjątkowa, bo nie spotkało się jeszcze takiej...Tongue
30-03-2011 20:46 Blizniak017 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizniak017 Dodaj Blizniak017 do Listy kontaktów
bzykaczu
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 24
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Styczności wielkiej nie miałem może parę PW ale szacunek pozostanie.

Pozdrawiam Panie i życzę szybkiego powrotu do (bw) zdrowia Smile

__________________
BLOOD ANGELS


1. Nick r10-Laurka
Nick r14-Laurka
2. Wygrałeś ja wygrałem złóż offkę

3. Jak cena nieodpowiednia napisz zawsze można się potargować Smile
30-03-2011 20:54 bzykaczu jest offline Szukaj postów użytkownika: bzykaczu Dodaj bzykaczu do Listy kontaktów
Grizlli.
Triple Ace


Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 155
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w RL Smile

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
a pushing robiły krasnoludki...




M-Ó-J N-I-C-K N-A R-1-:
Brodka




Ceny można negocjować w grze Smile
30-03-2011 21:04 Grizlli. jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizlli. Dodaj Grizlli. do Listy kontaktów
GloryManUnited
Newbie


Data rejestracji: 14-02-2011
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dużo razem nie pograliśmy i sie nie poznalismy dobrze, ale troszke na r11 w klanie byliśmy razem i problemów nie było . Wink

Szkoda, że bw traci takiego gracza ;p

__________________
Nick R11 - Qbala
Nick R14 - Qbala
30-03-2011 21:09 GloryManUnited jest offline Szukaj postów użytkownika: GloryManUnited Dodaj GloryManUnited do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj świnka ;p wrócisz ;D
znudzi Ci się w realu to przeprosisz się z bw ^^

ech, pamiętam te krótkie czasy z r10 co jako wz wszystko kroiłeś ;p
jedyna taka świnka w grze ;D
30-03-2011 21:12
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3m sie nupku i powodzenia w realu :** Smile
30-03-2011 21:13 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie idź sobie Frown

Wbiłeś mi się w pamięć, z czasów kiedy na r11 grałem, dałeś swój db pajęczy set młodości/lewitacji Tongue

oj, jakie bulwersacje wtedy miałem... Powodzenia w realu :d

__________________

30-03-2011 21:25 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mówią że na każdego przychodzi czas ale żeby akurat na takiego miszcza i genialnego stratega Big Grin

Od dawna już nie grasz aktywnie co widać po rozluźnieniu w klanie nie ma już tej twardej świńskiej racicy na straży Evil

Jak to sie mówi powodzenia w realu i do następnego servera wspólnego Tongue

__________________
Tonąca_rybka
30-03-2011 21:49 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Lemoniadowy
Triple Ace


images/avatars/avatar-21099.gif

Data rejestracji: 12-12-2008
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uuuaaa, odchodzi legenda BW...powodzenia w realu Smile

__________________
kiedyś r7 - Lemoniadowy Joe
obecnie r18 - Vegas

Epicka Demoniczna Pięść Niebios Biegłości
31-03-2011 00:03 Lemoniadowy jest offline Strona domowa Lemoniadowy Szukaj postów użytkownika: Lemoniadowy Dodaj Lemoniadowy do Listy kontaktów
sooka
Triple Ace


Data rejestracji: 10-06-2009
Postów: 200
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałby być legendąSmile
PS: te całe pożegnania to straszna tandeta...
jak chcecie się żegnać, to wieczorek pożegnalny;]
31-03-2011 00:57 sooka jest offline Szukaj postów użytkownika: sooka Dodaj sooka do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja dla ciebie sygnaturę ustawiam, a Ty chcesz odchodzić? Shocked

Dzięki za wspólną grę i powodzenia w realu Happy

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


31-03-2011 06:49 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
mielnicki1
Full Member


images/avatars/avatar-16462.jpg

Data rejestracji: 16-01-2008
Postów: 73
Klan: TGOD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ach ty o mnie to zapomniałeś Wink
ja czekam na a3 i zobczymy co to bedzie Wink powodzenia w realu ;D

__________________

31-03-2011 07:25 mielnicki1 jest offline Szukaj postów użytkownika: mielnicki1 Dodaj mielnicki1 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SmokR4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Diam spadaj z tą świnią ;D ejjj Big Grin na r7 clavius chyba dla mnie też sygnaturkę sobie zrobił ;D

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


31-03-2011 07:42 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Szyszka king
Triple Ace


images/avatars/avatar-16899.jpg

Data rejestracji: 16-12-2009
Postów: 152
Klan: LoS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj sie ale możliwe że przy otwarciu nowego serwa wrócisz Big Grin

__________________
r10,r14-Szycha
31-03-2011 08:01 Szyszka king jest offline Szukaj postów użytkownika: Szyszka king Dodaj Szyszka king do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SmokR4,bo świniakowe sygny są teraz modne. rotfl rotfl rotfl


Tak szczerze mówiąc,nie wiem po jaką cholerę się tu żegnasz,jak i tak wrócisz. Tongue

Ale,gdybyś jednak,jakimś cudem,wyrwał się ze szponów BW,to życzę powodzenia w realu,oby ci żywot lekkim był. Big Grin

__________________

31-03-2011 11:48 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Kermasa
Triple Ace


images/avatars/avatar-21634.jpg

Data rejestracji: 08-10-2009
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Leżajsk/Giedlarowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluje odwagi ja też chcę skończyć ale ciężkoTongue , Tam ktoś Wieczorek pożegnalny proponował może jakąs majówke w krk to wtedy świnko cię pożegnamy przy małym jasnym:p , Powodzenia w życiu korzystaj z niego bo jednak bw to ogranicza...
31-03-2011 14:51 Kermasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermasa Dodaj Kermasa do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekujemy koledze za greSmile ))

teraz trzeba w realu sie spotkac i wypic piwoSmile )
31-03-2011 22:25 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Hypia
Triple Ace


images/avatars/avatar-21780.png

Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 235

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj sie patafianie ;d

__________________
R14 - Clover
R10 - Droper Hypia



02-04-2011 18:12 Hypia jest offline Szukaj postów użytkownika: Hypia Dodaj Hypia do Listy kontaktów
Metaxa
Serduszko ^^


images/avatars/avatar-18704.gif

Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 133
Klan: Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Tomcio Tomcio... i tak wrocisz Tongue zatesknisz sie za nami Tongue

daj znac kiedy meczyk w kraku bedzie to przyjde pokibicowac


buziak w nochal ;*


__________________



02-04-2011 23:05 Metaxa jest offline Szukaj postów użytkownika: Metaxa Dodaj Metaxa do Listy kontaktów
krzysiek9691
Triple Ace


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 156
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żuławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nupku jak mogłeś zapomnieć o mnie ;p

Trzymaj się tam w realu. Życie bez bw jest fajne ;p

__________________
r10 - warrior18
03-04-2011 17:57 krzysiek9691 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek9691 Dodaj krzysiek9691 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SmokR4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dawno temu kończyłeś to i zapomniałem, buśka ;*

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


19-04-2011 15:11 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pjj Tomeczku, moze i w grze nas opuszczasz ale niektorzy maja gg Wink niestety musze sie z Toba zgodzic, ze w pewnym momencie ludzik czuje sie przymuszony do gry bardziej anizeli sprawia mu "ta" gra przyjemnosc.
Smoczusiu kochany, czego Ci moge zyczyc... powodzenia w realu, czerpania radosci z wiosny i z czego tam jeszcze chcesz...Wink
Wielkie usciski i duzy buziak :*** od Hondzi
P.S Zmienilam nr gg ale obiecuje ze odezwe sie na dniach z nowego konta Happy

__________________
R4 - Honda
21-04-2011 00:23 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co to za Pjjj na poczatku???? cos sie wkleilo samoistnie.... przepraszam nie chcialam juz edytowac Happy

__________________
R4 - Honda
21-04-2011 00:24 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj Tomashokov chyba nie dasz rady dlugo bez BW pociagnac Tongue zaraz Ci jakies konto skoluje na R4.
pozdro
Stec0

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
18-05-2011 07:21 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Seba, zaj... pomysł Tongue jestem za! Wink

__________________
R4 - Honda

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Honda: 18-05-2011 13:49.

18-05-2011 13:49 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
Evander.
Viking


images/avatars/avatar-20156.jpg

Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 558
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krzysiu vel Elizabeth vel Warrior18 (grający na moich kontach czasem xD)

MArudzisz. Warto mieć konto dropera na BW choćby dla relaksu Smile

Skoro życie bez BW fajne to co ty na forum robisz? xD

Smoko - Świnko powodzenia w RL ;p
18-05-2011 14:28 Evander. jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander. Dodaj Evander. do Listy kontaktów
ciface
Double Ace


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 147
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rastenburg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aktualny temat czy kolega zakonczyl kariere i zapomnial zgasic swiatlo?
Tez sobie sie pozale nad tym pozegnaniem. Plakac nie bede mimo, ze inni placza.
Mial zone, dzieci?
Moze sie na wieniec zlozymy Big Grin





P.S. Nic osobistego. Zwyczajnie te tematy pozegnalne sa do d... bo kolesie czesto pojawiaja sie znowu w grze vide Heros na sam ten przyklad Big Grin

__________________
R14/R16 Vision thing

R3 cezex





Big Grin Klik Big Grin
19-05-2011 19:33 ciface jest offline Szukaj postów użytkownika: ciface Dodaj ciface do Listy kontaktów
Jinark
Member


Data rejestracji: 30-03-2010
Postów: 29
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żegnaj, szkoda, że kończysz, mamy jedną osobę mniej do denerwowania Frown powodzenia w rl Big Grin

__________________
R10 (Necropolia VI) - Czarnooka Temperowka
26-05-2011 23:21 Jinark jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinark Dodaj Jinark do Listy kontaktów
_Optimus_
Double Ace


images/avatars/avatar-19761.jpg

Data rejestracji: 26-11-2010
Postów: 107

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander. napisał(a)
Krzysiu vel Elizabeth vel Warrior18 (grający na moich kontach czasem xD)

MArudzisz. Warto mieć konto dropera na BW choćby dla relaksu Smile

Skoro życie bez BW fajne to co ty na forum robisz? xD

Smoko - Świnko powodzenia w RL ;p



Zgadzam sie z evanem calkowicieSmile


bez spiny sobie graj świnko - i powodzenia w realuSmile
30-05-2011 07:19 _Optimus_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Optimus_ Dodaj _Optimus_ do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Pożegnanie Smoka/Świniozaura itp ;D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH