Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Kradziez konta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kradziez konta 9 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Stanek
Lord


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 332
Klan: --------
Kraina: Necropolia IX
Skąd: -----

Kradziez konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nick postaci: Krogulec

konto zostalo przejete przez moja dziewczyne(zostalo wyslane stosowne zgloszenie mozna to sprawdzic)
ostatnio probowala sie zalogowac okazalo sie ze ktos zmienil haslo(mail na koncie nie byl zmieniany) pierwotny wlasciciel odzyskal i zmienil haslo i aktualnie zasiada konto-ma to miejsce od kilku dni bodaj napewno mozna to sprawdzic w logach


moja prosba o oddanie
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...=4707365&type=3
odpowiedz osoby zasiadajacej(złodzieja)
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...85336499&type=2
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...85340650&type=2

tutaj potwierdzenie ze grala(włascicielka) na koncie
Dobre Spodnie Pasterza
Dobra Ozdobna Opaska Wieszcza,Dobra Kamizelka Orchidei

diamond_lady-jej(włascicielki) nick na forum prosil bym o zmiane maila i wyslanie hasla na pw na forum do wlascicielki


temat zakladam ja grzecznosciowo bo wlascicielka(diamond_lady) nie ma w tym momencie dostepu do internetu

__________________
r14: Dziadzia samo Zuo

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Stanek: 04-04-2011 11:20.

04-04-2011 11:19 Stanek jest offline Strona domowa Stanek Szukaj postów użytkownika: Stanek Dodaj Stanek do Listy kontaktów
diamond_lady
Newbie


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 2

RE: Kradziez konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stanek napisał(a)
nick postaci: Krogulec

konto zostalo przejete przez moja dziewczyne(zostalo wyslane stosowne zgloszenie mozna to sprawdzic)
ostatnio probowala sie zalogowac okazalo sie ze ktos zmienil haslo(mail na koncie nie byl zmieniany) pierwotny wlasciciel odzyskal i zmienil haslo i aktualnie zasiada konto-ma to miejsce od kilku dni bodaj napewno mozna to sprawdzic w logach


moja prosba o oddanie
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...=4707365&type=3
odpowiedz osoby zasiadajacej(złodzieja)
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...85336499&type=2
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...85340650&type=2

tutaj potwierdzenie ze grala(włascicielka) na koncie
Dobre Spodnie Pasterza
Dobra Ozdobna Opaska Wieszcza,Dobra Kamizelka Orchidei

diamond_lady-jej(włascicielki) nick na forum prosil bym o zmiane maila i wyslanie hasla na pw na forum do wlascicielki


temat zakladam ja grzecznosciowo bo wlascicielka(diamond_lady) nie ma w tym momencie dostepu do internetu


zgadzam sie z powyższym i prosze o zwrócenie mi konta- Krogulec

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez diamond_lady: 04-04-2011 20:17.

04-04-2011 20:16 diamond_lady jest offline Szukaj postów użytkownika: diamond_lady Dodaj diamond_lady do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

36848
Login Krogulec
Postać Krogulec

ban do czasu rozpatrzenia przez operatora

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-04-2011 16:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo mi przykro, ale jeśli wymiana nie odbyła się na forum tak jak to przewiduje regulamin konta nie możemy oddać, pozostanie jednak zbanowane na stałe.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

05-04-2011 17:01 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
*Krogulec*
Member


Data rejestracji: 25-05-2008
Postów: 25
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i wzorowo Smile z mojej strony dodam, że już dawno temu przestałem grać na r4, kolega poprosił mnie, czy nie oddałbym konta jego znajomej... oczywiście się na to zgodziłem z zastrzeżeniem, że niech sobie pogra, ale może kiedyś wrócę na konto (jednak jakoś tej chęci od tamtego czasu nie nabrałem), ale warunkiem przekazania konta była zmiana nicku.. z "dziewczyną" dziada nie zamieniłem na ten temat ani słowa i "wymiana", a właściwie login i hasło do konta zostało jej przekazane przez gg za pośrednictwem wyżej wspomnianego kolegi... chyba przez miesiąc albo i lepiej na moje gg i na pw na innych serwerach miałem pytania od znajomych (na których na r4 były zakładane oblegi) co mi odwaliło... to trochę upierdliwe, ale w końcu to olałem i przestałem się sytuacją interesować... kilka dni temu na mojego maila przyszła wiadomość o nielogowaniu się przez 7 dni na to konto w której, a jakże, wystąpił nick Krogulec... czyli do tej pory pani grająca na tym koncie (moim koncie) pożałowała 10 dni premium (czy ile tam zżera zmiana nicku...) i wbrew moim warunkom "przekazania" konta dalej grała pod moim nickiem (opłacało się?)... dziad wypisuje jakieś pierdoły i w ten oto sposób "zostałem" złodziejem własnego konta Big Grin Big Grin Big Grin ... tak czy siak ban spływa po mnie jak po kaczce i NIE WNOSZĘ o odblokowanie... na koncie i tak była włączona kasacja, ale taki obrót spraw (ban stały) nawet bardziej mi pasuje... przynajmniej nikt nie założy już na r4 konta o tym samym nicku (i nie będzie mi robił koło pióra oblegając osoby, które znam - chcący lub niechcący, stąd mój [zignorowany, olany itp. - niepotrzebne skreślić] warunek zmiany nicku) Wink dodam może jeszcze , że sytuacja zupełnie inaczej by wyglądała, gdybym nie dostał od zakładającego ten temat wiadomości pw o tytule "oddasz po dobroci" (bo to raczej nie wyglądało na prośbę)... i straszenia mnie oraz walenia mi jakiś głodnych kawałków, że i tak odzyska konto... jakbym kurde regulaminu nie znał...

dziękuję za uwagę i pozdrawiam topkę z zadartymi nosami i przerostem formy nad treścią... douczcie się trochę zanim zaczniecie wypisywać pierdoły Wink

edycja:

przy okazji typ nazywa mnie złodziejem... to już nie są nawet zwykłe pomówienia wobec zaistniałych faktów, ale czysta obraza... proszę o ukaranie typa...

cytat:
Originally posted by Stanek
nick postaci: Krogulec

konto zostalo przejete przez moja dziewczyne(zostalo wyslane stosowne zgloszenie mozna to sprawdzic)
ostatnio probowala sie zalogowac okazalo sie ze ktos zmienil haslo(mail na koncie nie byl zmieniany) pierwotny wlasciciel odzyskal i zmienil haslo i aktualnie zasiada konto-ma to miejsce od kilku dni bodaj napewno mozna to sprawdzic w logach


moja prosba o oddanie
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...=4707365&type=3
odpowiedz osoby zasiadajacej(złodzieja)
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...85336499&type=2
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...85340650&type=2

tutaj potwierdzenie ze grala(włascicielka) na koncie
Dobre Spodnie Pasterza
Dobra Ozdobna Opaska Wieszcza,Dobra Kamizelka Orchidei

diamond_lady-jej(włascicielki) nick na forum prosil bym o zmiane maila i wyslanie hasla na pw na forum do wlascicielki


temat zakladam ja grzecznosciowo bo wlascicielka(diamond_lady) nie ma w tym momencie dostepu do internetu


__________________
R10 - Armitage

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez *Krogulec*: 06-04-2011 04:57.

06-04-2011 01:19 *Krogulec* jest offline Szukaj postów użytkownika: *Krogulec* Dodaj *Krogulec* do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Kradziez konta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH