Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (2): [1] 2 next » Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming) 10 Votes - Average Rating: 8.9010 Votes - Average Rating: 8.9010 Votes - Average Rating: 8.9010 Votes - Average Rating: 8.90
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Jacold
Lord

images/avatars/avatar-19854.gif

Registration Date: 09-11-2010
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia

Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming) Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam. Chciałbym zaprezentować wam moje dzieło - nową nutkę klubową. Ze względu na to, że nie miałem za dużo czasu i weny twórczej przez ok. 9 miesięcy nic nie powstało. Jednak podczas choroby, którą niedawno przebyłem napadła mnie chęć stworzenia czegoś... I tak powstała nutka Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming) - pierwsza moja produkcja w tym roku Smile BARDZO proszę o komentarze i przede wszystkim o krytykę (co poprawić i ew. przerobić) zanim puszczę to dalej. Pozdrawiam.

Download (zalecam pobrać, gdyż na podglądzie jest mocno obniżona jakość):
http://www3.zippyshare.com/v/88826907/file.html

17-04-2011 11:53 Jacold is offline Homepage of Jacold Search for Posts by Jacold Add Jacold to your Buddy List
Hankjunior
Oburzony Emeryt

images/avatars/avatar-20011.png

Registration Date: 12-12-2007

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ale to chyba będzie lepiej pasowało do działu z twórczością.

Sygna by Postalowiec - wielkie dzięki

Hank, Emeryt-rencista.
17-04-2011 12:27 Hankjunior is offline Search for Posts by Hankjunior Add Hankjunior to your Buddy List
Iche.
King

images/avatars/avatar-22666.jpg

Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ocena 7/10

Nie gustuje w takiej muzyce ... Jak słucham HandsUp

brakuje mi czegos w tej piosence ... nie moge tego ocenic ale jak dla mnie troche sucha ,troche to dziwnie brzmi...

R14 ID: 3307

17-04-2011 12:47 Iche. is offline Search for Posts by Iche. Add Iche. to your Buddy List
Merinid_Aleanrahel
Triple Ace

images/avatars/avatar-21916.gif

Registration Date: 11-01-2008
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Hm kawałek nie jest zły co prawda coś bym zmienił basy trochę zmienił bo troszkę taka głucha jest no ale 8/10 bym dałSmile
Pozdrawiam.

17-04-2011 18:08 Merinid_Aleanrahel is offline Search for Posts by Merinid_Aleanrahel Add Merinid_Aleanrahel to your Buddy List
Sernik ;)
Triple Ace

images/avatars/avatar-24014.png

Registration Date: 26-12-2009
Klan: Samuraj/ White Sparta

mi sie zaczeło podobać od 2:03 ten początek jest niemrawy, reszta jest że tak powiem z siłą Wink posłuchaj pare razy i zobaczysz co zmienić ;D pozdro

18-04-2011 18:47 Sernik ;) is offline Search for Posts by Sernik ;) Add Sernik ;) to your Buddy List
Jacold
Lord

Thread Starter Thread Started by Jacold

Dziękuję za komentarze, chętnie przyjmę następne propozycje Smile

18-04-2011 20:39 Jacold is offline Homepage of Jacold Search for Posts by Jacold Add Jacold to your Buddy List
kargi
Viking

images/avatars/avatar-21280.png

Registration Date: 06-06-2008
Rasa w grze: Ssak

A mi właśnie się początek bardziej podoba, środek taki dla mnie średni, końcówka bardzo dobra.

Ogółem moim zdaniem świetne.
10/10 Big Grin
Mam nadzieję, iż jeszcze coś zrobisz Big Grin
18-04-2011 22:03 kargi is offline Search for Posts by kargi Add kargi to your Buddy List
Herakles95
Triple Ace

images/avatars/avatar-23917.jpg

Registration Date: 18-06-2009
Klan: Siewcy Śmierci
Kraina: Necropolia V

Chociaż nie lubie tego typu muzy to ta naprawde wpada w ucho Smile

Poczatek jest dobry, a reszta jeszcze lepsza Big Grin

1o / 1o

P.S
Masz jeszcze jakaś muzyke ?? Tongue
19-04-2011 08:41 Herakles95 is offline Search for Posts by Herakles95 Add Herakles95 to your Buddy List
DYMOSZCZAL
Triple Ace

images/avatars/avatar-20001.gif

Registration Date: 14-07-2009
Klan: ParadoX [P_M] [D_M
Kraina: Moria III

Ogólnie utwór nie jest zły , choć jak mam słuchać czegoś mocnego , to typowe Hard Electro wolę. Jak ma być to coś lekkiego to House , a takich pośrednich utworów nie lubię. Jednak jak mam być szczery i obiektywnie ocenić , to dałbym 8/10 - ciekawy utwór dla osób lubiących ten styl Smile

Pozdrawiam.

19-04-2011 14:44 DYMOSZCZAL is offline Search for Posts by DYMOSZCZAL Add DYMOSZCZAL to your Buddy List
Jacold
Lord

Tak, mam inne utwory, lecz nie dokończyłem jeszcze mojego forum muzycznego + strefy dla producentów. Jak już skończę prace nad nimi to zamieszczę tam moje kawałki i będzie można słuchać i downloadować Smile

19-04-2011 21:32 Jacold is offline Homepage of Jacold Search for Posts by Jacold Add Jacold to your Buddy List
Venlus
Newbie

images/avatars/avatar-21673.gif

Registration Date: 02-05-2011
Klan: ZBKW

Fajne, wpada w ucho i jest całkiem nieźle. Zaraz zgram na mp3 - 9/10

05-07-2011 15:47 Venlus is offline Search for Posts by Venlus Add Venlus to your Buddy List
OBI11
Junior Member

Registration Date: 10-04-2009
Kraina: Moria

Fajna nuta, na prawde, ale faktycznie troche bym pozmienial. Mianowicie pododawalbym wiecej motywow, jakichs przejsc, reverbow i pobawilbym sie wiecej equalizerem. Kawalek by sie wydluzyl ale to by mu wyszlo na dobre Smile

Ciekawa, wpadajaca w ucho melodia przewodnia, daje 8/10 Smile

z checia poslucham wiecej Twoich kawalkow Smile
oby tak dalej Smile
07-07-2011 21:11 OBI11 is offline Search for Posts by OBI11 Add OBI11 to your Buddy List
TerminatoRRR
Junior Member

images/avatars/avatar-21605.jpg

Registration Date: 26-06-2011
Kraina: Necropolia VI

Fajny kawałek na prawdę wpada w ucho ale przydało by się trochę popracować nad nim ale daje 9/10 Big Grin

14-07-2011 15:59 TerminatoRRR is offline Search for Posts by TerminatoRRR Add TerminatoRRR to your Buddy List
iksik
Member

images/avatars/avatar-20799.png

Registration Date: 15-02-2011

kawalek spoko jeszcze jak bys dowalil troche modulacji wiecej by bylo super ale i tak 10/10

xXxXx
KUPIE:
18-07-2011 22:15 iksik is offline Search for Posts by iksik Add iksik to your Buddy List
y0h
Forum Ace

images/avatars/avatar-21782.jpg

Registration Date: 18-07-2011
Kraina: Necropolia V

Fajny kawałek :początek jest moim skromnym zdaniem najlepszy, środek trochę smętny ale tez fajny a na końcówkę nie mam zdanie dam 8/10

Ale ogólnie fajnie ci wyszło Big Grin
26-07-2011 09:14 y0h is offline Search for Posts by y0h Add y0h to your Buddy List
Shaggy
Double Ace

images/avatars/avatar-21917.gif

Registration Date: 18-08-2010
Kraina: Necropolia III

7,5/10 Tongue lipny bassik ale takto wpada w ucho ^^

Necropolia I - Ewunia/My_Pleasure (Juz Niema Tongue )

04-08-2011 12:17 Shaggy is offline Search for Posts by Shaggy Add Shaggy to your Buddy List
JimmyX
Full Member

Registration Date: 28-03-2010
Klan: SiH Duke

kawałek całkiem przyzwoity. super początek, później trochę słabsze to spokojne przejście. ogólnie 8/10
pozdrawiam

28-08-2011 12:37 JimmyX is offline Search for Posts by JimmyX Add JimmyX to your Buddy List
CTB1916
Lord

Registration Date: 18-06-2011

chociaż nie słucham takiej muzyki, kawałek wpada w ucho Wink

10/10
08-09-2011 18:47 CTB1916 is offline Search for Posts by CTB1916 Add CTB1916 to your Buddy List
shadow7
Member

Registration Date: 28-08-2011
Klan: Fajny :D

Nie przepadam za takim rodzajem muzy... ale ten jest dość konkretny GRATULUJE Smile
Szczerze chce więcej Smile hmmm co mógł bym Ci życzyć ... Niech wena Cię nie opuszcza! jak będziesz miał więcej wrzucaj z chęcią posłucham Smile jak masz już wrzucone na YT wrzute albo coś zapodaj link Smile z chęcią rozszerzę to dalej Pozdro
10/10

13-09-2011 14:03 shadow7 is offline Homepage of shadow7 Search for Posts by shadow7 Add shadow7 to your Buddy List View the MSN Profile for shadow7
Mahazel1994
Emperor

images/avatars/avatar-18753.jpg

Registration Date: 25-03-2010

Naprawdę dobry kawałekSmile
bis, bis!

Dostaniesz 10 i proszę o więcej, oby tak samo dobrychWink

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

13-09-2011 18:36 Mahazel1994 is offline Search for Posts by Mahazel1994 Add Mahazel1994 to your Buddy List
Blade z Cymerii
Triple Ace

images/avatars/avatar-20768.jpg

Registration Date: 29-01-2011
Klan: Wojownicy Khorna

Słucham różnej muzy - i w tym kawałku widać twój nastrój w danej chwili tworzenia, syntymentalny spokojny z nutką romantyzu. 9/10 WIĘCEJSmile

29-09-2011 09:26 Blade z Cymerii is offline Search for Posts by Blade z Cymerii Add Blade z Cymerii to your Buddy List
Ptyś
Ex-Team

images/avatars/avatar-24007.jpg

Registration Date: 02-10-2010
Kraina: Necropolia IV

Nie lubię takiej muzyki, i po tym kawałku nie polubiłemTongue
Imo zbyt monotonne ale moze tak miało być, jak dla mnie średnie.

29-09-2011 13:01 Ptyś is offline Search for Posts by Ptyś Add Ptyś to your Buddy List
GreSs
Moderator

images/avatars/avatar-23133.jpg

Registration Date: 20-09-2008
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli

O.o widzę, że rośnie nam nowy Dj Jacold rotfl

Lubię muzykę tego typu, a ten kawałek jest całkiem interesujący Wink

Jeśli masz więcej "dzieł" muzycznych to zamieść je Big Grin Tongue

29-09-2011 14:40 GreSs is offline Search for Posts by GreSs Add GreSs to your Buddy List
Blade z Cymerii
Triple Ace

images/avatars/avatar-20768.jpg

Registration Date: 29-01-2011
Klan: Wojownicy Khorna

Sorki że Spamuję ale wiekszość prosi o więcej

29-09-2011 19:53 Blade z Cymerii is offline Search for Posts by Blade z Cymerii Add Blade z Cymerii to your Buddy List
Tafutek
Lord

Registration Date: 27-08-2011
Klan: AIR

Lubię elektroniczną muzykę, ale ta dla mnie zbyt monotonna jest :|

Masz może jakieś inne kawałki ?

29-09-2011 20:01 Tafutek is offline Search for Posts by Tafutek Add Tafutek to your Buddy List
ania_cml
Member

images/avatars/avatar-21073.jpg

Registration Date: 02-04-2010
Klan: C_D/Z_D

8/10 Pleased
super
a jak już stworzysz cos w stylu KAI Tracid:
http://youtu.be/PPlX0R4O1b8
to dla mnie bedziesz mistrzem swiata Big Grin

quote:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

02-10-2011 10:37 ania_cml is offline Search for Posts by ania_cml Add ania_cml to your Buddy List
mattes
Lord

images/avatars/avatar-22306.jpg

Registration Date: 07-02-2009

ładna nuta dodał bym jeszcze jakis głos kobiety czy cosik w tym stylu Smile

31-10-2011 22:41 mattes is offline Search for Posts by mattes Add mattes to your Buddy List
sloniuuuu
Full Member

images/avatars/avatar-21783.png

Registration Date: 01-06-2010
Klan: Najlepszy ^^
Kraina: Moria II; Necropolia VIII

dobra nuta ale bass zwiekszyc troszke Big Grin wpada w ucho Big Grin
9/10

01-11-2011 00:33 sloniuuuu is offline Search for Posts by sloniuuuu Add sloniuuuu to your Buddy List
Jacold
Lord

quote:
GreSs napisał(a)
O.o widzę, że rośnie nam nowy Dj Jacold rotfl

Lubię muzykę tego typu, a ten kawałek jest całkiem interesujący Wink

Jeśli masz więcej "dzieł" muzycznych to zamieść je Big Grin Tongue

Nowy? Znasz już jakiegoś DJ Jacolda?

Ech... Wiele ludzi myli producentów muzycznych i DJ'ów. Pozwolę sobie objaśnić kilka kwestii

Producent muzyczny - tworzy muzykę
DJ - Gra na imprezach i/lub radiach, robi sety z czyichś kawałków i... niektórzy do tego tworzą...

Wyżej widać powód, dlaczego producentów często nazywa się DJ'ami rotfl

Reszcie dziękuję za komentarze. Strefa z moimi nutkami jest jeszcze produkowana (jako że przez pewien czas nic nie szczypałem tejże strefy a w międzyczasie dużo się nauczyłem o tworzeniu stron internetowych i stwierdzam, iż trzeba przebudować skrypt, który nie został jeszcze skończony :rotlfSmile
Dam znać w tymże temacie jak w końcu skończę.

Przy okazji, nowa nutka w drodze ale sądzę, że wyjdzie do końca tego miesiąca (zrobiłbym ją w tym lub następnym tygodniu ale próbne matury...)

Pozdrawiam Smile

19-11-2011 00:38 Jacold is offline Homepage of Jacold Search for Posts by Jacold Add Jacold to your Buddy List
Mahazel1994
Emperor

images/avatars/avatar-18753.jpg

Registration Date: 25-03-2010

Trzymaj się i zapodawaj nowego bitaBig Grin

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

24-11-2011 20:29 Mahazel1994 is offline Search for Posts by Mahazel1994 Add Mahazel1994 to your Buddy List
Pages (2): [1] 2 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming)

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH