Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY chamstwo na BW - ciąg dalszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony chamstwo na BW - ciąg dalszy 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Mad chamstwo na BW - ciąg dalszy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

składam kolejną skargę na usera o nicku Skryhull

linki do wiadomości - tym razem wysłanych na forum:
http://forum.bloodwars.pl/pms.php?action=viewpm&pmid=208603
http://forum.bloodwars.pl/pms.php?action=viewpm&pmid=208705
http://forum.bloodwars.pl/pms.php?action=viewpm&pmid=208725

za konkretną, szybką reakcję będę bardzo wdzięczny, bo ten koleś zaczyna mnie po prostu szczerze wkurzać... nie okazuje krzty szacunku, skromności, pokory, ani wychowania... dla takich jak on powinno się robić jakieś badania psychologiczne przed założeniem konta na BW...
pozdrawiam wszystkichSmile (z wyjątkiem SkryhullaEvil )

__________________

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 17-03-2007 20:14.

17-03-2007 15:48 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakbyś nie wiedział to groźby odnoszące się do gry NIE SĄ karalne, a jakby były to i tak sam żeś mi groził jakimiś "kolegami" których nicków nie umiałeś podać. Noob jesteś i tyle, jedynie donosić umiesz co świadczy o twojej słabości...

__________________
ID: 11363

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Skryhull: 17-03-2007 19:13.

17-03-2007 19:12 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

donosić, to ty zacząłeś pierwszy... ja miałem zamiar ci odpuścić...
nicków nie muszę ci podawać - poznasz je, gdy spróbujesz mnie zaatakować... a może po prostu się boisz, bo nie wiesz, kogóż to mogę znać... zatem, to ty jesteś słaby... bo ja nie będę się wahał ciebie zaatakować... niech tylko ci się ban skończy... a ty, poszedłbyś na kogoś, kto ma ponad 3 razy więcej pkt. od ciebie, czyli np. na Turoka...? watpię... jakbyś był taki odważny, to nie zasłaniałbyś się całym klanem i nie groził, że wysadzisz mnie na pustaka... a ja ci już napisałem - NIE BOJĘ SIĘ I NIE ZEGNĘ KARKU PRZED CZYMŚ TAKIM, JAK TYEvil uwierz mi, że w Nekropolii są tacy, którzy cię nie lubią i chętnie pomogą...
i radzę uważać na język, i nie używać słów, których znaczenia nie rozumiesz, gimnazjalisto (tak, wiem ile masz lat - zasięgnąłem dziś języka na twój temat... "piękne" opinie o tobie krążą, żeś debil i idiota - tak słyszałem)... trochę szacunku i pokory dla o wiele starszych od siebie...
może i groźby odnoszące się do gry nie są karalne, ale nie życzę sobie wiadomości od ciebie w mojej skrzynce... skumałeś, czy mam ci to narysować...? poczekamy, co administracja na to powie... bo jeśli zaczniesz realizować swoje "groźby", to będzie to zwykłym utrudnianiem gry... a nie o to chodzi, żeby zniechęcać do niej ludzi...
i tak na koniec... na stronie twego klanu widnieje, że macie sojusz z Monastyrem... ciekawe, bo pytałem kogoś od nich, i ta osoba nic nie wiedziała na ten temat... możesz to wyjaśnić...?

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 18-03-2007 00:32.

17-03-2007 19:24 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz, nie wkleję tu wiadomości od ciebie, co by nie dostać kolejnego ostrzeżenia... napiszę ci tylko, że mi cię szkoda, dzieciaku neostrady... to raczej tobie twoi rodziciele podłączyli neta, bo jak widzę, nie potrafią cię wychować... sprawili ci zatem zabawkę, żeby mieć z tobą spokój... a jeśli już chcesz wiedzieć, to za mojego neta płacę sobie sam, ciężko zarobionymi przez siebie pieniędzmi... ale co ty możesz o tym wiedzieć... to tak, jakbym chciał rozmawiać ze świnią o gwiazdach...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 18-03-2007 00:33.

17-03-2007 19:55 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
vanheiden
Full Member


Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 61
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Molasar nie strasz kumpami bo kazdy ich ma !!! uwierz ze skry tez ma dobrych kumpli nie tylko z top 100 ale ogolnie !! trzeba miec pokore i umiec wyluzowac !! Bede wdzieczny jak przestaniesz straszyc kolegami bo ja tez jak i on moze zaczac straszyc i ja bede za nim bo za dlugo go znam moze dostane warna ale mam dosyc twoich staszen i pisaania co on pisal zostawil bys to dla siebie i sam z nich gadal z nie dalej to ciagnac na ogol wsystkich co chcesz pokazac/?????????/

__________________
nick jedras888 r7
17-03-2007 21:12 vanheiden jest offline Szukaj postów użytkownika: vanheiden Dodaj vanheiden do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vanheiden, po prostu wkurza mnie, gdy jakiś małolat wyzywa mnie od szczyli... i jak na razie, to on mnie straszy wysiedleniem na pustaka, ogólnym umilaniem nie-życia w Nekropolii, itp. ja mu tylko napisałem, że jak na mnie wjedzie, to są tacy, którzy mi pomogą... a ogólnie rzecz biorąc, to właśnie twój kumpel zaczął pierwszy tę całą chryję, więc się zastanów co piszesz... ciekaw jestem, czy byłbyś taki spokojny, jak tobie jakiś kolo jechałby tak, jak twój koleś mnie...? hmm...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 17-03-2007 21:23.

17-03-2007 21:22 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
vanheiden
Full Member


Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 61
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalatawcie to sami a nie tu wpisujesz !! bede wdzieczny a i powiem ze to jest moj kumpel i pomoge my ale na poczatku postaraj sie dogadac a nie od razu koledzy !!!

PEACE

__________________
nick jedras888 r7
17-03-2007 21:28 vanheiden jest offline Szukaj postów użytkownika: vanheiden Dodaj vanheiden do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nazywaj mnie małolatem, bo sam jesteś dużo młodszy, a przynamniej takie sprawiasz ogólne wrażenie. I nie wmawiaj innym i sam sobie że ja niby coś zacząłem, bo tylko zaatakowałem a ty od razu zacząłeś histeryzować. Miałem prawo cie zaatakować bo na tym polega ta gra, miałeś na sobie surówe i to dość dużo to powinieneś się liczyć z tym, że ktoś cie może zaatakować. A to że groziłeś nie tylko odnośnie gry ale i reala to świadczy o tobie. Acz mam bana tylko przez to, że się nieco zniżyłem do twojego poziomu i uświadomiłem cie co cie może spotkać. Ale tera już na pewno ci nie odpuszcze, sam wiesz dlaczego. Masz niezłego farta że groźbe odnośnie reala olali, bo jakby potraktowali poważnie to byś wpadł w niezłą histerię...

__________________
ID: 11363
17-03-2007 21:32 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu się nie ma co dogadywać... niech się odczepi, ładnie przeprosi za chamskie wiadomości, i obym więcej o nim nie usłyszał...
już raz napisałem - znajomi pomogą mi w obronie, nie w ataku... czy to trzeba wyjaśniać aż tyle razy...?

__________________

17-03-2007 21:34 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
vanheiden
Full Member


Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 61
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uwierz ja pomoge w tym i w tym ale widze ze ty tez nie stroisz od slow ...

__________________
nick jedras888 r7
17-03-2007 21:35 vanheiden jest offline Szukaj postów użytkownika: vanheiden Dodaj vanheiden do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no pewnie, że jestem młodszy, ale co najwyżej od twoich rodzicieli, bo na pewno nie od ciebie...
co do ataku - to albo chcesz handlować, albo walczyć... jakbyś miał honor, to nie zaatakowałbyś nikogo, kto ma mniej pkt. od ciebie... nieważne, czy ma surówę, czy nie... ale do kogo ja gadam...? dzisiejsza młodzież zeszła na psy (a przynajmniej spora jej część... bo, o dziwo, są wyjątki) i nie ma żadnych zasad... przykre to, ale prawdziwe...
i nie pisz mi tutaj, że zniżyłeś się do mojego poziomu, bo ty nie trzymasz żadnego poziomu... ot co...
jaką groźbę odnośnie reala...? masz jakąś psychozę maniakalno-depresyjną...? ciekawe że ty, i tylko ty, widziałeś tam jakąś groźbę... jakbym chciał ci coś zrobić w realu, to na pewno nie pisałbym o tym na necie (co by dowodów nie byłoBig Grin )... i kto tu jest przestraszony, i boi się o swój marny tyłek...?
"rządź" dalej na BW, bo tylko tutaj możesz coś komuś zrobić... gdyż w realu jesteś zapewne malutkim, chudziutkim, niedowartościowanym i przestraszonym gimnazjalistą, którego wszyscy popychają na lewo i prawo...
to na tyle... poczekam spokojnie na werdykt C47, bo już mi się nie chce odpisywać na twoje wiadomości i posty... rzygam nimi i tobą, kumasz...?

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 18-03-2007 00:36.

17-03-2007 21:49 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
vanheiden
Full Member


Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 61
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

POwiem tak chlopaki odpuscie sobie a nie dalej wojna!!

__________________
nick jedras888 r7
17-03-2007 21:52 vanheiden jest offline Szukaj postów użytkownika: vanheiden Dodaj vanheiden do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vanheiden, ja chciałem dać spokój wczoraj... ale po tym, jak twój kumpel pochwalił mi się na PM w grze, że złożył na mnie skargę - szlag mnie trafił (tak w przenośni... bo naprawdę mnie zdenerwować, trzeba potrafić:evilSmile ...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 17-03-2007 21:55.

17-03-2007 21:55 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
vanheiden
Full Member


Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 61
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz ty tez moglbys odpuscic sobie ! dogadajcie sie sami na pm czy jak to nie tak ciezko Smile


literowkaSmile

__________________
nick jedras888 r7

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vanheiden: 17-03-2007 22:00.

17-03-2007 22:00 vanheiden jest offline Szukaj postów użytkownika: vanheiden Dodaj vanheiden do Listy kontaktów
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym radził ten temat przenieść bo to kłótnia bardziej niż rozpatrywanie skargi.

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

17-03-2007 22:30 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
... gdyż w realu jesteś zapewne malutkim, chudziutkim, niedowartościowanym i przestraszonym gimnazjalistą, którego wszyscy popychają na lewo i prawo..
to na tyle... poczekam spokojnie na werdykt C47, bo już mi się nie chce odpisywać na twoje wiadomości i posty... rzygam nimi i tobą, kumasz...?


ho ho ho aleś mi pojechał, normalnie nawet eminem tak nie potrafi bueheheheh
gadasz o jakimś gimnazjaliście, czyżbyś myślał że jestem taki jak ty? Mylisz się. Nie będe tu pisał jak traktuje takich frajerów jak ty, ale ogólnie mówiąc mam na nich wy...ane zwłaszcza w necie gdzie aż się roi od takich noobów i .... jak ty (nie będe mówił kogo żeby nie było wulgaryzmów, a ty i tak wiesz to najlepiej)
i przestań wyładowywać swoje kompleksy i życiowe niepowodzenia na innych, porządnych graczach. A jak już jesteś na tyle "dorosły" by wypełniać pustkę swej g...nianej "egzystencji" denerwowaniem innych to sory ale kurde no comments.
I nie piernicz o jakimś "zginaniu karku przede mną" i o kolegach którzy mnie jakoby dojadą. Ty wogule masz kolegów? Jak tak to podaj ich nicki to zobaczymy czy się któryś do ciebie "przyzna", czy wogule cie znają, czy też cie oleją...

że ja niby nie mam żadnych zasad? Każdy ma swoje zasady, ale ja się nie kieruje zasadą by się do każdego burać i odszczekiwać, oraz opowiadać niestworzone historie tylko dlatego że ktoś mnie zaatakował, do czego miał prawo bo na tym polega gra. Byś poprosił żebym więcej nie atakował to bym się odczepił. Byś nic nie gadał? To bym zapomniał, atakuje codziennie kogo innego i skanuje setki osób w poszukiwaniu surówy... Może mi jeszcze powiesz że cie nie wolno atakować w myśl zasady że "cieniasów się nie bije" ? Nie bądź śmieszny, to tak jakbyś pyskował do kogoś a potem mówił "nie bij mnie bo ja mam okulary i autyzm" a potem biegł do mamusi się wypłakać.

Dam ci rade: nie chcesz kłopotów to nie wchodź innym w droge i naucz się że dla lepszego gracza ataki na słabszych po krew i kase są czymś codziennym, porównywalnym do wypraw! A jak ci się nie podoba to nie musisz w to grać, nikt cie nie zmusza. Najlepiej se odpal pokemony, albo teletubisie, akurat na twój poziom, i na twoje nerwy.

__________________
ID: 11363
17-03-2007 23:09 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

leci leci kabarecik

PS: bedzie warn
PS2: dlamnie

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

17-03-2007 23:39 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
vanheiden
Full Member


Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 61
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ci dalej swoje ty wezcie zrobice ustawke i bedzie spokoj jak nie to po calusku i koniec !!! Smile <lol>

__________________
nick jedras888 r7
18-03-2007 07:42 vanheiden jest offline Szukaj postów użytkownika: vanheiden Dodaj vanheiden do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
jakbyś miał honor, to nie zaatakowałbyś nikogo, kto ma mniej pkt. od ciebie... nieważne, czy ma surówę, czy nie...


Przepraszam, że się wtrącam do Waszej rozmowy, czy nie-rozmowy.

Drogi Molasar'u - powiedz mi, kogo ma atakować gracz o nicku TUROK ? Bo jeśli nie słabszych, to kogo...? ...chyba tylko Administratorów... nie mów teraz, że to całkiem inna sprawa, bo on jest Top 1...Top czy Trendy, co to za różnica...

Ta gra, opiera się na atakach...tak jest napisane w Tutorialu - no chyba że nie czytałes...

Choć dostene ostrzeżenie, za złamanie regulaminu, pkt 7 (nienumerowany), to wolałem wtrącić swoje trzy słowa, do tej sprawy.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sky_Walker: 18-03-2007 10:41.

18-03-2007 10:40 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drogi Sky_Walker'ze... ja rozumiem, że atakuje się słabszych... ale ten koleś ma 70 pkt., a ja 20 pkt. - różnica chyba jest zasadnicza, co...? a z tego, co wiem, to Turok już nie gra... a nawet gdyby grał, to nie miałby innego wyjścia, jak atakować tych będących poniżej siebie w rankingu... i nawet nie pisz mi, że Turok (212 pkt.) atakowałby kolesi, którzy mają po około 60-70 pkt. (mniej więcej taki stosunek punktowy, jak między mną, a tym kolesiem)...
wyjaśnię Ci coś jeszcze... koleś najpierw składa ofę handlową mojemu klanowi... pytam więc o cenę jednego itemu - dostaję odpowiedź... zastanawiam się nad ofą, pytam znajomych, którzy grają dłużej, czy się opłaca kupić tenże item po tej cenie, a koleś mnie w tym czasie perfidnie atakuje... jak można nazwać takie zachowanie...? a gdy zjechałem go na PM w grze, to składa na mnie skargę i chwali mi się tym w kolejnej PM-ce... po zaliczeniu bana (którego i ja dostałem, i nie mam pretensji ani do Adminów, ani do tego typka), koleś odgraża mi się, że mnie zniszczy w grze, obraża mnie itd. o czym to świadczy...? i napiszę więcej... zdarzały się już ataki silniejszych graczy na mnie, którzy chcieli ściągnąć ze mnie surówę... i wiesz co...? chwilę po ataku dostawałem PM-kę z wyjaśnieniem i przeprosinami oraz zapewnieniem, że straconą kasę zrekompensują mi w złomie, a krew i ludzi w itemach... i zazwyczaj dotrzymywali słowa... to właśnie jest honor...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 18-03-2007 17:25.

18-03-2007 13:36 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
koleś najpierw składa ofę handlową mojemu klanowi... pytam więc o cenę jednego itemu - dostaję odpowiedź... zastanawiam się nad ofą, pytam znajomych, którzy grają dłużej, czy się opłaca kupić tenże item po tej cenie, a koleś mnie w tym czasie perfidnie atakuje


a co mnie to obchodzi? Jak ja atakuje 16 osób dziennie z czego około 10 kolesi z 5 strefy żeby mieć krew na max arkana do wypraw i ataków na 3 strefe to jakoś nikt nie robił histerii i nie beczał tak jak ty. A to że najpierw tobie a raczej twojemu klanowi złożyłem ofe a potem cie zaatakowałem to co z tego? To dwa osobne przypadki, puściłem ofe na twój klan osobno, a osobno szukałem wysyłając szpiegów na przypadkowe osoby z 5 strefy lecąc sektor po sektorze...
i ty mi wyskakujesz z tekstem "o ty frajerze nic od ciebie nie kupie"
tak jakbyś był pępkiem świata. Big Grin Tak jakby mi zależało na tym, żebyś nie strzelił focha i się nie popłakał. Może twojej mamusi na tym zależy, ale poza nią to nikt inny nie będzize się tobą przejmował. Nie chcesz, nie kupuj, twój problem. Są tysiące innych graczy do których moge wysłać offe, a setki z nich coś kupią, już sprzedałem tak w cholere itemków i zamierzam sprzedać jeszcze więcej, więc siedź cicho i skończ pierniczyć te swoje farmazony.


Byś napisał normalnie żebym cie nie atakował albo co to bym cie prawdopodobnie więcej nie odwiedzał, ale tera to już nie zaznasz spokoju w tej grze frajerku Mad Takich jak ty to tylko tępić

__________________
ID: 11363

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Skryhull: 18-03-2007 14:47.

18-03-2007 14:15 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
Mondo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1520.jpg

Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 214
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia
Skąd: Zewsząd..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Molasar nie wiem o co ci chodzi ...

Co z tego ze cię atakuje ??? Co z tego że jest silniejszy ??? Co z tego że cię farmi ???
Ja też bez skrupółów zaatakuję słabszego jeżeli bedę wiedział ze ma interesujący mnie surowiec - krew.

Mnie też atakują silniejsi. To naturalna kolej rzeczy w tej grze.

A jakich wyrazów używacie w komunikacji miedzy sobą to wasza sprawa...

__________________
Komputer pozwala ci popełniać więcej błędów szybciej niż jakikolwiek inny wynalazek w dziejach ludzkości ...
... moze z wyjątkiem broni palnej i alkoholu.


ID: 12951 - Velocet
18-03-2007 15:07 Mondo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mondo Dodaj Mondo do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja w każdym razie byłem w porządku, ale jak mi zaczął wyjeżdzać z tekstami że ja jestem frajer i "noob skoro atakuje słabszego" to nie wytrzymałem

__________________
ID: 11363
18-03-2007 16:25 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
KerminatorLBN
Junior Member


Data rejestracji: 15-02-2007
Postów: 16
Klan: SI
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi Molasarze, co z tego ze Cie atakuje, i nie patrz na punkty tylko na level poniewaz punkty inaczej leca niz level i przykladowo ja mam 64 punkty i mam 44 level a gosc ktory ma powiedzmy 47 moze miec tych punktow ok 90+ wiec co z tego, ze ty masz 20 a on 70 i tak jak wlasnie mowili moim przedmowcy tak gra polega na atakach i nie masz co sie upierac bo i tak sa wprowadzone ograniczenia ze nie da sie atakowac slabszych graczy po to masz na niektorych ktorzy sa slabsi wprowadzone oznaczenia slabszy wiec nie masz sie co tu klocic poniewaz kazdy z gry jest atakowany przez slabszych badz lepszych na tym polega wlasnie to wszystko z wieksza iloscia punktow atakujesz aby dostawac PR a slabszych aby miec surowce poniewaz slabsi nie potrzeboja az tyle powiedzmy drogocennej krwi niz lepsi gracze poniewaz same arkana zjadaja im nawet i po 500 krwi na jeden atak.
18-03-2007 16:36 KerminatorLBN jest offline Szukaj postów użytkownika: KerminatorLBN Dodaj KerminatorLBN do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skryhull, pokaż mi chociaż jedną wiadomość, w której napisałem, że jesteś noobem, bo atakujesz słabszych... no, proszę... czekam... kurde, czyżbyś nie miał takiej wiadomości...? a to pechBig Grin
wiesz, przejrzałem sobie wszystkie twoje posty na forum (co zajęło mi trochę czasu, bo produkujesz się niemiłosiernie - żeby chociaż z sensem, to nie byłoby żalu)... ciągle na kogoś się skarżysz... a to, że grozi ci w realu... a to, że na swoim profilu nazywa cię "ciotą" (cytat)... albo zgłaszasz jakieś poronione i nieprzemyślane propozycje zmian w systemie gry (większość ludzi, włącznie z Adminami, jest przeciw, a nie za)... więc to raczej ty uważasz się za pępek świata, bo ciągle coś ci nie pasuje... najwidoczniej po prostu nie radzisz sobie w grze korzystając z mózgu (ciężko korzystać z organów, które - nieużywane - zanikają), a swoją obecną pozycję zawdzięczasz cwaniactwu, kombinatorstwu i lichwiarstwu, jakie uprawiasz w grze, co widać chociażby po twoich aukcjach z itemami (których praktycznie nikt nie chce kupować, bo bierzesz ceny chyba z kosmosu)... więc nie wciskaj kitu, że setki graczy chętnie i z uśmiechem na ustach coś od ciebie kupuje... takie bajki to opowiadaj wśród swoich kolegów ze szkoły... może oni dadzą się nabrać i będą zachwyceni twoimi heroicznymi opowieściami...
wiesz jaka jest różnica między nami...? ja mam mało czasu, ale dużo cierpliwości... ty natomiast na odwrót: masz mało cierpliwości, a dużo czasu... tym właśnie różni się facet od chłopczyka, którym ty niewątpliwie jesteś...
i po raz kolejny powtarzam ci: nie strasz mnie na forum publicznym umilaniem mi nie-życia w grze, bo możesz być bardzo niemile zaskoczony tym, co cię spotka po skończeniu się twojej banicji... zresztą, już nie pierwszy raz kogoś straszysz (i chyba tylko to), bo znalazłem takowego posta, w którym terroryzujesz jakiegoś gracza stratą kwadratu...za co...? otóż za to, że... zbyt często cię dojeżdżałBig Grin jeszcze w dodatku skarżyłeś się z tego powodu Administracji... i kto tu jest maminsynkiem i frajerkiem (cytat)...? i napiszę coś więcej: gdybyś dostał te wszystkie "obiecane" przez Adminów warny, to miałbyś już co najmniej 2 bany (które też były "obiecywane" przez Adminów swego czasu)... i tylko ze względu na potencjalnego warna, ktorego dostać mogę, nie wkleję linków do tych postów... może w tym celu założę ktoregoś dnia osobny wątek zatytułowany <"the best" of Skryhull> - wtedy ludzie będą mieli trochę ubawuBig Grin
do wszystkich zainteresowanych -> to już nie chodzi o ten atak (bo gdzieś mam, za przeproszeniem, te surowce które straciłem)... chodzi o totalne chamstwo tego kolesia, i brak jakiejkolwiek powagi z jego strony... tak na marginesie Skryhull - za czasów mojej młodości, za takie teksty kierowane w stronę starszego od ciebie (o ile w ogóle na coś takiego byś się odważył) dostałbyś centralnie w tubę (to nie jest groźba, tylko lekcja historiiBig Grin )... a idąc za "propozycją"Wink vanheidena - ustawka...? czemu niePleased tylko, jak to sobie wyobrażasz...? dziecko miałbym bić...?Big Grin
tyle w tym temacie... więcej się nie udzielam, bo jakakolwiek dyskusja ze Skryhullem mija się z celem... co tu dużo gadać - ten koleś po prostu jest pusty, jak lej po bombie... a kultury mają więcej od niego bakterie w jogurcie...
jeśli dostanę jakiekolwiek warny, trudno... widocznie w oczach Administracji zasłużę sobie na nie swoimi postami... jeśli ban zostanie mi przedłużony - również trudno... nie będę robił z tego tragedii, i nie będę miał pretensji (w przeciwieństwie do Skryhulla) do kogokolwiek (nawet do Skryhulla)... pozostawiam to wszystko do oceny przed Adminów... niech spojrzą na to chłodnym okiem, i wydzadzą obiektywny wyrok (jako osoby nie sprzyjające żadnej ze stron konfliktu)...
pozdrawiamSmile

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 18-03-2007 18:23.

18-03-2007 18:18 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszyscy po ostrzeżeniu

a wiadomości na forum nie sprawdza się

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-03-2007 19:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY chamstwo na BW - ciąg dalszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH