Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Ban dla DarkArthasa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ban dla DarkArthasa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Ban dla DarkArthasa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ankieta dotyczy zbanowania konta DarkArthasa (w grze) NA STAŁE.
Proszę aby administatorzy potraktowali tą ankietę jako petycje i przychylili się do jej wyniku.
Ankieta trwa jeden dzień i do tego czasu wyniki zostaną ukryte.

Proszę oddawać głosy.

__________________



15-10-2006 15:43 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znam go, ale jestem za. :lol: :lol: :lol:

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

15-10-2006 15:44 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Berith
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DarkArthas założył na forum 9 kont (każde wcześniej zostało zbanowane) i zakłada kolejne tylko po to aby spamować i offtopować.

__________________



15-10-2006 15:47 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi się wydaje, że Konrad by go zbanował na stałe gdyby miał czas. Daj my mu popracować nad patchem. Na Arthasa przyjdzie czas.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
15-10-2006 15:49 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Berith
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co by było jakby policja miała ważniejsze zajęcie niż ściganie przestępców? Co by było jakby sądy nie miało czasu na osądzanie ich? Panowałby chaos i tutaj także zapanuje...
Skoro nie ma czasu to powinien poszukać kogoś na stanowisko operatora, kto by się czymś takim zajmował.

__________________



15-10-2006 15:52 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Berith

DarkArthas założył na forum 9 kont (każde wcześniej zostało zbanowane) i zakłada kolejne tylko po to aby spamować i offtopować.

Zalozyl juz w sumie 12 kont (sprawdzilem) - jesli nie wiecej :roll: .

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


15-10-2006 16:03 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mimo to bym go oszczędził :p to elemet środowiska naturalnego forum, kto wie co się stanie gdy zabraknie go między nami...

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



15-10-2006 16:05 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
Ciacherek xD
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra konta nie dam sobie zbanować więc sajonara już tu nie wracam...

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %
:509: :517: :668: Wink )))))
15-10-2006 16:14 Ciacherek xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciacherek xD Dodaj Ciacherek xD do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ban na IP, to na takim forum problemem nie jest.
Chyba, że gostek ma zmienne IP. :wink:

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

15-10-2006 16:18 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Berith
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz handlować na forum ale naprawde nie pisz głupich postów.

Ma zmienne akurat Tongue

__________________



15-10-2006 16:19 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tego typu ankiety nie mogą wpływać na decyzje administracji

operatorzy wejdą wraz z patchem 1.0 , na razie nie ma panelu operatorów w BW

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-10-2006 17:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Atanas
Newbie


Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 6
Skąd: z Internetu ^^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mialem z nimk osobisty konflikt nie lubie go ^^

__________________
GG: 6894485
15-10-2006 19:03 Atanas jest offline Strona domowa Atanas Szukaj postów użytkownika: Atanas Dodaj Atanas do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47, dobrze by było żeby operatorzy wreszcie zaistnieli^^ przydaliby się żeby odciążyć Konrada i Sushiego^^

Aaaaa a gościa zbanować^^ wku**** nie odkąd napisał pierwszego posta.

__________________


15-10-2006 19:09 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak sobie myślę że większość głosów w ankiecię będzie na "nie" :rotfl2:
Dlaczego? A bo pewnie teraz robi sobie pełno kont i daję "nie" hehe tak się domyślam tylko.

Ale to co on robi to już nie przeginanię pały, a wyginanię zera, a tak być nie może.

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
15-10-2006 19:23 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Ciacherek xD
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm... ja sobie grzecznie siedzę przed telewizorem ... a wy tu przeciwko mnie knujecie Big Grin Chcecie czy nie jestem nie oddzowną częścią tego forum ... A Demetrius , nie wiem za co ty mnie nie lubisz . Co do Atanasa gość był , ze mną w klanie i po jego odejściu zrobiłem sobie z niego farmę Big Grin Ale widzę , że lubicie kiedy wszyscy razem się zgadzają. Diabolinek nie robię kilku kont , żeby dać na NIE bo tak szczerze mnie to nie obchodzi ... a za co ten ban na 24 h w BW ?

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %
:509: :517: :668: Wink )))))
15-10-2006 20:49 Ciacherek xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciacherek xD Dodaj Ciacherek xD do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za twarz :lol: :lol: :lol:

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

15-10-2006 21:09 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znam, ale sam bywałem adminem i za spam i multikonta u nas ban był od ręki...



BTW ktoś ma listę jego kont? Możę na niego kilka razy trafiłem...

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt
15-10-2006 22:32 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No-one, tu masz mini listę (chyba jeszcze nie wszystkie):
http://forum.bloodwars.pl/viewtopic.php?p=81023&highlight=#81023

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
15-10-2006 22:44 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Merci Beacoup. Tak czy inaczej, dalej go nie lubie. Chociaż prawie nie znam. Za takie rzeczy kara się od ręki...

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt
15-10-2006 22:46 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Berith

A co by było jakby policja miała ważniejsze zajęcie niż ściganie przestępców? Co by było jakby sądy nie miało czasu na osądzanie ich? Panowałby chaos i tutaj także zapanuje...


Byłoby tak jak mamy w dzisiejszych czasach, czyli normalka Wink hehehe, ale powinno byc inaczej Frown .

cytat:
Original von el_imperatorro

a mimo to bym go oszczędził to elemet środowiska naturalnego forum, kto wie co się stanie gdy zabraknie go między nami...


Ty z tym Twoim lewicowym podejściem ech :/.

__________________
rotfl
15-10-2006 23:08 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Berith
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ban w grze za niedozwolony link w podpisie (sam kablowałem :rotfl: )

__________________



15-10-2006 23:44 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostał ostrzegawczy, jak dalej będzie nagminnie łamał regulamin to zwiększymy mu liczbę dni aż do skutku.
Pewne części panelu zostały już napisane i są przez nas używane ale dla operatorów trzeba jeszcze dorobić kilka narzędzi.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




15-10-2006 23:55 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Lord red
Full Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 72
Klan: 127.0.0.1
Skąd: Z-kie, opolskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamiast kasować nalezy: rozbrojić, zablokować i farmić :twisted:

__________________
Kody do Bloodwars
Honor zabrania Ci gryźć siebie samego, obojętnie jak bardzo głodny byś był Wink
Jak mądrze zadawać pytania
16-10-2006 00:10 Lord red jest offline Strona domowa Lord red Szukaj postów użytkownika: Lord red Dodaj Lord red do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Lord red

zablokować i farmić

Jedno wyklucza drugie.

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
16-10-2006 14:24 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Ciacherek xD
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No no no ... jestem w świetle zainteresowania , połowa z was i tak mnie nie zna i nigdy nie pozna... tak naprawdę nikt nie zna mnie bliżej Big Grin Jakbyście byli przyjacielscy i mili wszyscy byśmy się do gadali , ale mam uraz do niektórych z was po moim pierwszym poście kiedy jeszcze byłem noobem i wszyscy na mnie naskoczyli .... a ty Berith cały czas kasujesz mi konta , ponieważ kłóciliśmy się zanim zostałeś moderatorem ? To raczej nie jest sprawiedliwe ... a ten zabroniony nick w opisie ? To był nick do werbowania , a nie więc wiesz ... co do 3 ostrzeżenia za nakłanianie graczy do podawania linków do innych gier ... chodziło o to , aby podali linki do fajnych gier abym mógł sobie porównać niektóre z nich , no ale ty najpierw zrobiłeś potem pomyślałeś ... nawet nie dałeś mi dojść do ... klawiatury bo do głosu raczej się nie da Big Grin

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %
:509: :517: :668: Wink )))))
16-10-2006 16:55 Ciacherek xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciacherek xD Dodaj Ciacherek xD do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sęk w tym że za dużo mówisz, za dużo spamujesz no i jak jesteś w 1 klasię gimnazjum i nie potrafisz wyliczyć szans na wyprawę jak masz podanę dane ile co gdzie jak.

To jakos źle o tobię świadczy Pleased

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
16-10-2006 17:04 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Berith
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie banuje Ci kont bo Cię nie lubie ale dlatego że spamujesz i offtopujesz (zresztą każde nowe konto powinno być od razu banowane)

Linki do jakichkolwiek stron zamieszczane bez pozwolenia administracji łamią regulamin.

Wynik ankiety mówi sam za siebie...

__________________



16-10-2006 17:12 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
Ciacherek xD
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wynik ankiety ? Nie roźsmieszaj mnie :rotfl2: Sam dałem na TAK Big Grin

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %
:509: :517: :668: Wink )))))
16-10-2006 17:14 Ciacherek xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciacherek xD Dodaj Ciacherek xD do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To miło, że się zgadzamy. :lol: :lol:

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

16-10-2006 17:23 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Ciacherek xD
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy tam zgadzamy ... mi to piczo ... lubię grać w BW ponieważ inne tego typu gry są nudne i proste . A tu coś się dzieje , co prawda oprawa graficzna mi się nie podoba . Ale moje życie nie kończy się tutaj ... mam wiele ciekawych zajęć i nie będe płakał jak będe musiał przestać w to grać , chociaż będzie mi szkoda mojej postaci , którą tak długo robiłem . Ale cóż... Big Grin

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %
:509: :517: :668: Wink )))))
16-10-2006 17:27 Ciacherek xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciacherek xD Dodaj Ciacherek xD do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Ban dla DarkArthasa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH