Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!! 43 Ankieta - średnia ocena: 8,5343 Ankieta - średnia ocena: 8,5343 Ankieta - średnia ocena: 8,5343 Ankieta - średnia ocena: 8,53
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
vegeta1970
Full Member


images/avatars/avatar-15602.gif

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 71
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań/Malbork

Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wycena:

Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów

Aukcja:

Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów


Jest to jedyny taki item na r1
09-05-2013 16:14 vegeta1970 jest offline Szukaj postów użytkownika: vegeta1970 Dodaj vegeta1970 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przebicie o ponad 6kk to o wiele za dużo

akceptowalna cena to 16kk, reszta na administracyjne

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-05-2013 19:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce zastanowiłeś się co piszesz? Człowiek po 4 latach gry w końcu coś trafił a ty próbujesz go z tego okraść? Roll Eyes

Czym się kierowałeś wydając taką decyzję?

Zaniżonymi wycenami czy chęcią pokazania jaki to jesteś wszechmocny w tej ledwo już dyszącej grze?

mnie też próbowałeś oszwabić z db nockami... po miesiącu spamu do Konrada odzyskałem 50% zagarniętych niesłusznie pyrków...


Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów są unikalnym i najlepszym dropem (chodzi o runy) jaki do tej pory wpadł na r1!!!

Nie masz prawa wpierdzielać się w licytację tak rzadkiego itemu a tym bardziej odbierać taką sumę na bóg wie jakie własne potrzeby!!!

Znaj swoje miejsce i wróć do szeregu bo przez to twoje mieszanie cały serwer cierpi i zdycha.



Jeśli ci coś nie pasuje to zarządź by licytacja odbyła się ponownie z opcją przebijania nie większą niż np 1kkpr... Nie jesteś w tej grze bogiem. Masz jedynie pilnować przestrzegania regulaminu. W aukcji vegety nie ma żadnych błędów. Wszystko odbyło się regulaminowo.


Wara od pyrków graczy!!!


Pozdrawiam wszystkich oszukanych.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
09-05-2013 20:16 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
vegeta1970
Full Member


images/avatars/avatar-15602.gif

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 71
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań/Malbork

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vegeta1970
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z jawną chęcią okradzenia mnie z pr przez C47 spodnie zostają u mnie !!
09-05-2013 20:24 vegeta1970 jest offline Szukaj postów użytkownika: vegeta1970 Dodaj vegeta1970 do Listy kontaktów
Skeleton24.
Member


Data rejestracji: 19-09-2012
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja się zapytam po co jest handel?
Wywalcie toto w pizdu i zróbmy z Necro drugą Morię gdzie nie ma handlu są tylko aukcje.
W ogóle usuńmy opcję handlu i pushujmy się na aukcjach przecież tak jest wygodniej.

Vegeta wystaw za 20kk na aukcji i Ci może skoczyć haraczu nie będzie.

Jedyne co zrobią włodarze tej gry to dadzą Nam +1 za spam, a komornikowi nikt uwagi nie zwróci.

A więc czekam na soczyste +1.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Skeleton24.: 09-05-2013 20:33.

09-05-2013 20:32 Skeleton24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton24. Dodaj Skeleton24. do Listy kontaktów
no-body
Forum Ace


Data rejestracji: 08-02-2013
Postów: 87
Klan: vvv
Kraina: Necropolia
Skąd: Matrix

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżeli kogoś stać to w czym problem?
no chyba że administracja zaczyna pobierać podatek vat od transakcji. czy ktoś cos z tego rozumie? bo ja nic.
skoro jest warn za zbyt małe podbicie ceny to może trzeba obwarować max limit podbicia? może podatek od dropa?

przyprawa nie pozwól na bezprawne zabranie choćby jednego złamanego pr.

__________________
*** V^V^V***
R1no-body
toRf

wszystkie baby to pedały bo śpią z chłopami

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez no-body: 09-05-2013 21:08.

09-05-2013 20:33 no-body jest offline Szukaj postów użytkownika: no-body Dodaj no-body do Listy kontaktów
Alabama Lilith
Double Ace


Data rejestracji: 27-09-2012
Postów: 117
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: z bana

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4kk pr na administracyjne? To jakiś żart chyba...Wolałabym dwa dni bana niż 4kk oddac...bo pan operator uważa, że cena była za wysoka...
09-05-2013 20:47 Alabama Lilith jest offline Szukaj postów użytkownika: Alabama Lilith Dodaj Alabama Lilith do Listy kontaktów
Bai Lang
Triple Ace


images/avatars/avatar-4253.jpg

Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 157
Klan: VeN---Date
Kraina: Necropolia
Skąd: I stolica...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BARDZO NIEDOBRZE SIĘ DZIEJE... po raz kolejny znów człowiek a nie popyt określa cenę dodatkowo zaniżając jego wartość poprzez oddawanie pr na administracyjne. Pytam się po co ? skoro należyty właściciel ma prawo do uzyskania swojej zapłaty za przedmiot tego typu....


ŻENADA.... Pozostaje liczyć może kiedyś na zmianę operatora. Serwer jest specyficzny... i widać administracji cięzko to pojąć. Vegeta nie daj się okraść.

Poproszę +1.

__________________

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną...

[*]
[*]VeN[*]
[*]
Old School

Bai_Lang
44435

09-05-2013 20:47 Bai Lang jest offline Szukaj postów użytkownika: Bai Lang Dodaj Bai Lang do Listy kontaktów
dasko1964
Junior Member


Data rejestracji: 09-10-2009
Postów: 17
Klan: Celtic
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie interesuje skąd CE wzięło sie 16kk a nie na przykład 14 lub 22
Czy ta gra ma polegać na fanaberiach opa????

Vegeta nie daj sie wyleszczeć

__________________
r1 - dasko1964
09-05-2013 20:56 dasko1964 jest offline Szukaj postów użytkownika: dasko1964 Dodaj dasko1964 do Listy kontaktów
1201przemek
Member


images/avatars/avatar-24443.jpg

Data rejestracji: 21-06-2011
Postów: 34
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z zasady nie zabieram w takich tematach głosu, ale to już jest chore do kwadratu
kolejny raz CE musi podleczyć swoje chore ego i stąd taka, a nie inna "wyrocznia"

Vegeta powinien dostać 20kk i ani pr mniej



+2 od razu poproszę

__________________
R1:Vamp

Hasta la vista - en el infierno
09-05-2013 21:11 1201przemek jest offline Szukaj postów użytkownika: 1201przemek Dodaj 1201przemek do Listy kontaktów
vysek
Junior Member


images/avatars/avatar-19527.jpg

Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proponuje zrobić jakiś cennik i wypisać co po ile ma się sprzedawać...

__________________
R1: vysek

09-05-2013 21:19 vysek jest offline Szukaj postów użytkownika: vysek Dodaj vysek do Listy kontaktów
dominikmlerte
Forum Ace


images/avatars/avatar-13721.gif

Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 96
Klan: D.A.T.E
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja proponuje zmienić opa, byśmy na pewno tęsknili CE, weź się chłopie dotleń i niech szara komórka zacznie pracować bo to co wyczyniasz to jawne przegięcie pały...
skoro nikt nie złamał regulaminu w licytacji to jakim prawem kwestionujesz uzyskaną cenę...

__________________

09-05-2013 21:33 dominikmlerte jest offline Szukaj postów użytkownika: dominikmlerte Dodaj dominikmlerte do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Licytowałem się z graczem Gipsownikiem o te spodenki, dał bym lekko 24kk na tyle byłem przygotowany, w ostatniej fazie licytacji po raz kolejny przedyskutowałem czy dać 24kk jako finalną ofertę bo tyle nawet są realnie warte dla 3-4 osób które maja dość wysokie staty.

Padł pomysł że te pki wydamy na sprzęt bojowy z racji tego że serwer nie pozwala na ogarnięta grę bronią palną i przy ilości głosów 3:1 odpuściliśmy licytacje.


Gips zagrał All IN, na pewnym etapie aukcji tak samo jak moje przebicie na (13 750 000 pr - to dolna granica podniesienia moich statów o +2 "bonus setowy spodni") kiedy jeszcze planowałem zakupić je sam tylko dla siebie. Po tym jak Gips zagrał czysto bo wiedział na ile go stać i ile może max przebijać w celu unikniecia, zaspania czy nawet braku neta na koniec licytacji postawił wszystko co miał i pewnie jakiś zapas mu został na ostatnie 5 minut licytacji.



dlaczego za moja i Gipsa licytacje ma być pokrzywdzona osoba która miała tu najmniej do gadania. Ogarnijcie się proszę bo to chore się robi.

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez _Szybki: 09-05-2013 21:38.

09-05-2013 21:35 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
FEDAYN
Member


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 28
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak zajęcia ? Bo i banować zaraz nie będzie kogo z powodu zdechania serwera.A,że w handlu ruchu troche jeszcze jest to mamy koordynatora sprzedaży z własnym cennikiem.Na razie nie ustala jeszcze komu wolno sprzedac a komu kupic, ale to pewnie kwestia czasu.

__________________
R1 - FEDAYN

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez FEDAYN: 09-05-2013 22:24.

09-05-2013 21:57 FEDAYN jest offline Szukaj postów użytkownika: FEDAYN Dodaj FEDAYN do Listy kontaktów
sly
Triple Ace


images/avatars/avatar-25446.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 153
Klan: G3W
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro ceny ustala op to zlikwidujcie dział "Wyceny". Ze wszystkimi zapytaniami o wartość przedmiotu będziemy zwracali się do Operatora. Wtedy również nie będzie potrzeby pisania w dziale skarg zapytań o akceptowalność uzyskanej ceny.

Same pozytywy.
A w ogóle to interesuje mnie skąd pomysł tych korekt cen robionych przez Opa?

Czemu to ma służyć? Jeśli jest gdzieś na forum sensowne wyjaśnienie takie stanu rzeczy proszę o link. Sensowne, powtarzam.

Dobrej nocy

__________________
NICK W GRZE Kajusz
09-05-2013 23:29 sly jest offline Szukaj postów użytkownika: sly Dodaj sly do Listy kontaktów
Braax
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2013
Postów: 145
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

padały już propozycje aby stworzyć cennik który będzie pokazywał minimalną i maxymalną wartość danego przedmiotu i wtedy nie będzie problemu każde ponad wtedy może iść na administracyjne.

oczywiscie cennik zrobiony przez CE aby nie było że on i tak by zabierał...

teraz oczekujemy skąd się wzięło 16kk i jakie miałeś odniesienie do tej aukcji


poprosze +1 bo to są kpiny z twojej strony

__________________
r6 Bann
09-05-2013 23:38 Braax jest offline Szukaj postów użytkownika: Braax Dodaj Braax do Listy kontaktów
Syjon
Full Member


images/avatars/avatar-21039.jpg

Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 52
Klan: Emeryci R1, GTH R10
Kraina: Necropolia
Skąd: Sulęcin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja zgaduję, że Ce pracuję w realu w ZUSie, albo jest Komornikiem Smile Bo weszło mu to w nawyk, mieszenie w wolnym handlu.

Przecież, każdy ma szanse kupić coś okazjonalnie lub przepłacić. Jak coś dropnę, najpierw pytam w klanie czy ktoś nie chce, bo z jakiej paki mam puszczać item do innych klanów. A tu jakiś głupi wymysł sprzęt powyżej 500k musi lecieć przez forum.

Do Korei Płn. albo Chin proszę się wyprowadzić i tam stosować takie metody.

Bez odbioru

+1 przyjmę

__________________
Jak przyspieszyć PC: WinKey+R, wpisz "CMD" i w okienku wpisz "FORMAT C:" Jeśli wyskoczy jakiś tekst, wpisz "T" i zatwierdź enterem.
09-05-2013 23:59 Syjon jest offline Szukaj postów użytkownika: Syjon Dodaj Syjon do Listy kontaktów
Gipsownik
Forum Ace


Data rejestracji: 22-03-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Szybki napisał(a)
Licytowałem się z graczem Gipsownikiem o te spodenki, dał bym lekko 24kk na tyle byłem przygotowany, w ostatniej fazie licytacji po raz kolejny przedyskutowałem czy dać 24kk jako finalną ofertę bo tyle nawet są realnie warte dla 3-4 osób które maja dość wysokie staty.

Padł pomysł że te pki wydamy na sprzęt bojowy z racji tego że serwer nie pozwala na ogarnięta grę bronią palną i przy ilości głosów 3:1 odpuściliśmy licytacje.


Gips zagrał All IN, na pewnym etapie aukcji tak samo jak moje przebicie na (13 750 000 pr - to dolna granica podniesienia moich statów o +2 "bonus setowy spodni") kiedy jeszcze planowałem zakupić je sam tylko dla siebie. Po tym jak Gips zagrał czysto bo wiedział na ile go stać i ile może max przebijać w celu unikniecia, zaspania czy nawet braku neta na koniec licytacji postawił wszystko co miał i pewnie jakiś zapas mu został na ostatnie 5 minut licytacji.



dlaczego za moja i Gipsa licytacje ma być pokrzywdzona osoba która miała tu najmniej do gadania. Ogarnijcie się proszę bo to chore się robi.



Myślałem ze licytacja nie zakończy się na 20kk ...
Jak masz luca we 4 osoby to po 5kk to nie jakaś tragedia zebrać, za item który praktycznie starczy Ci do końca gry.

Dałem ofertę wygrywająca aukcje i taka kwotę chce żeby on dostał.

Unikaty maja to do siebie żeby ceny mogą być kilku krotnie wyższe niż wyceny. Po tylu latach gry. to chyba już każdy wie.


Pozdro i czekam na ofertę od Vegety z runami.
10-05-2013 07:09 Gipsownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Gipsownik Dodaj Gipsownik do Listy kontaktów
Wodnikh
Forum Ace


images/avatars/avatar-19720.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: BP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Syjon napisał(a)
Ja zgaduję, że Ce pracuję w realu w ZUSie, albo jest Komornikiem Smile Bo weszło mu to w nawyk, mieszenie w wolnym handlu.

Przecież, każdy ma szanse kupić coś okazjonalnie lub przepłacić. Jak coś dropnę, najpierw pytam w klanie czy ktoś nie chce, bo z jakiej paki mam puszczać item do innych klanów. A tu jakiś głupi wymysł sprzęt powyżej 500k musi lecieć przez forum.

Do Korei Płn. albo Chin proszę się wyprowadzić i tam stosować takie metody.

Bez odbioru

+1 przyjmę


sprzęt powyżej 500k nie musi lecieć na forum - można sprzedać poza forum, a fakt ten należy jedynie zgłosić...

a co do kolejnej grabieży CE - może by jakąś petycję napisać o usunięcie ce ze stanowiska? gdyby kilka tysięcy graczy r1 się pod tym podpisało, to czy nie byłby to wystarczający powód?

gra jest dla graczy i ich wołania nie powinny być olewane, a skoro kolejne tematy jak tutaj nic nie dają, to co robić, żeby w końcu ktoś usłyszał?

__________________
r1: Wodnikh
10-05-2013 07:28 Wodnikh jest offline Szukaj postów użytkownika: Wodnikh Dodaj Wodnikh do Listy kontaktów
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce.... MORDA KONIU BO [cenz.] Big Grin jestesz [cenz.] jak ziemniak do podlogi, czy mamy do czynienia z osoba inteligentna? nie mam pojecia co robisz, czym sie zajmujesz ale zalatuje mi tu magazynierem Big Grin

ZOSTAWIC PR VEGETY I WSZYSTKICH GRACZY
MOJ CZAS - MOJE CIULANIE - MOJE PREMIUM - MOJE PR wiec zdejmij z nich lape bo bede zly i wtedy ja poloze ci cos na ustach a bedzie to bardzo nieladne z mojej storny

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptys Pandys: 10-05-2013 07:46.

10-05-2013 07:44 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
Sapkowski
Double Ace


Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 115
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Ulica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można wnieść o zwrot części na administracyjne pod warunkiem, że taki item już był wielokrotnie sprzedawany, a cena jego jest dużo wyższa niż pozostałych itemów.

TAKIE SPODNIE SĄ UNIKATEM I NIE MOŻNA WIEDZIEĆ ILE SĄ WARTE DLA MNIE ALBO DLA GIPSA!!!TAKA JEST ICH WARTOŚĆ BO TYLE ZOSTAŁO OKRZYKNIĘTE NA LICYTACJI!!! CAŁOŚĆ PRKÓW DO WŁAŚCICIELA!!

__________________
[2012-11-16]
R1 :Konop

Otrzymałeś upomnienie od C47.
Powód: Inne (reg. skarg)
Temat: Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!!
10-05-2013 07:50 Sapkowski jest offline Szukaj postów użytkownika: Sapkowski Dodaj Sapkowski do Listy kontaktów
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no... wiec morda ce

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo
10-05-2013 07:51 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
Pantałyk
Member


Data rejestracji: 22-09-2010
Postów: 41
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sapkowski napisał(a)
Można wnieść o zwrot części na administracyjne pod warunkiem, że taki item już był wielokrotnie sprzedawany, a cena jego jest dużo wyższa niż pozostałych itemów.

TAKIE SPODNIE SĄ UNIKATEM I NIE MOŻNA WIEDZIEĆ ILE SĄ WARTE DLA MNIE ALBO DLA GIPSA!!!TAKA JEST ICH WARTOŚĆ BO TYLE ZOSTAŁO OKRZYKNIĘTE NA LICYTACJI!!! CAŁOŚĆ PRKÓW DO WŁAŚCICIELA!!




AMEN!

Dziękuję za +1, przyjmuję na cycki.

__________________
R1: Pantałyk

10-05-2013 08:14 Pantałyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pantałyk Dodaj Pantałyk do Listy kontaktów
robert44
Forum Ace


Data rejestracji: 28-04-2009
Postów: 76
Klan: Vatos Locos
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

RE: Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce znowu wytężył szare komórkiSmile

to dałeś popis, nie pierwszy i nie ostatni raz

+1 tyle w temacie

reszta została już napisana

okraś wydoić kopnąć w dupę tyle potarfi ten Team , życzę powodzenia w prowadzeniu tego interesu : jakie to POlskie"

__________________
robert44 R1, R10
10-05-2013 08:51 robert44 jest offline Szukaj postów użytkownika: robert44 Dodaj robert44 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Szybki napisał(a)
Licytowałem się z graczem Gipsownikiem o te spodenki, dał bym lekko 24kk na tyle byłem przygotowany, w ostatniej fazie licytacji po raz kolejny przedyskutowałem czy dać 24kk jako finalną ofertę bo tyle nawet są realnie warte dla 3-4 osób które maja dość wysokie staty.

Padł pomysł że te pki wydamy na sprzęt bojowy z racji tego że serwer nie pozwala na ogarnięta grę bronią palną i przy ilości głosów 3:1 odpuściliśmy licytacje.


co pokazuje, że przedmiot nie jest tyle warty bo lepiej kupić coś innego



wyceny były w okolicach 12kk (i nie takie jak np. '12kk bo tak' tylko sensownie napisane)
nie widzę waszego zainteresowania tematem, a przecież chcieliście to kupić

z licytacji nie wynika, że przedmiot jest wart o wiele więcej
nie widać żadnego powodu do dania 20kk po niecałych 14kk = wyraźne przepłacenie

to, że przedmiot jest unikatem nie znaczy, że można sobie bezkarnie pushować graczy


cena 16kk została ustalona na podstawie wycen i sposobu przeprowadzenia licytacji - jak zawsze



z powodu spamu - kolejne osoby niezwiązane bezpośrednio z tematem karane będą podwójnymi ostrzeżeniami

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-05-2013 09:35 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Bloody Baron
Newbie


Data rejestracji: 03-02-2012
Postów: 1
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę +2.
Generalnie nie zabieram zdania (jak nie mam czegoś sensownego do powiedzenia) ale ceny POWINNY być uregulowane (jasno określona kwota za item, czy ewentualnie górna granica jeśli opcja wolnego rynku jest niemożliwa). Uniknęlibyśmy wszyscy razem niepotrzebnego zamieszania. Dodam tylko, że wg mnie każdy jest związany z tematem bo sytuacja może dotknąć każdego z nas.

__________________
R1 - Bloody Baron
10-05-2013 09:53 Bloody Baron jest offline Szukaj postów użytkownika: Bloody Baron Dodaj Bloody Baron do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie gram na r1 - nie znam tematu:
Ryzykuje ostrzeżenie - ale sądze warto
temat wycen to przeżytek ( zapodam i innego r jak jest reguła )
a nieliczne wyjątki tylko ją potwierdzają
zazwyczaj jak ktoś chce kupic - to nie wycenia, za to prosi znajomych - których nie stać, nie chca kupić o wycene "łaskawą" żeby nie trzeba było przepłacać
jest i druga strona medalu jeśli ma się wrogów i oni wiedzą że i tak nie będą wstanie kupić ( akucja pójdzie poza forum ) - zawyżają wyceny - aby na złość utrudnić przeciwnikom nieżycie
( przy czym też lądują linki z prośbami o wystawianie "wycenek" ) - i życia wzięte z kilku serwerów
dlatego wyceny forumowe nie mogą stanowić wyroczni i wykładni ceny
dlatego też powoływanie się na nie jest nie na miejscu,
co do faktycznej ceny nie będę sie wypowiadał bo r1 jest na tyle specyficznym serwerem że nie mam znajomości kształtujących sie cen: za to gracze - wszędzie podobni i dział wycen na żadnym serwerze nie odstaje swoją specyfiką

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
10-05-2013 10:10 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
malekith
Triple Ace


images/avatars/avatar-1253.jpg

Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 214
Kraina: Necropolia
Skąd: Stegna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
_Szybki napisał(a)
Licytowałem się z graczem Gipsownikiem o te spodenki, dał bym lekko 24kk na tyle byłem przygotowany, w ostatniej fazie licytacji po raz kolejny przedyskutowałem czy dać 24kk jako finalną ofertę bo tyle nawet są realnie warte dla 3-4 osób które maja dość wysokie staty.

Padł pomysł że te pki wydamy na sprzęt bojowy z racji tego że serwer nie pozwala na ogarnięta grę bronią palną i przy ilości głosów 3:1 odpuściliśmy licytacje.


co pokazuje, że przedmiot nie jest tyle warty bo lepiej kupić coś innego


piszę jako bezpośrednio zainteresowany - spółka lucka z gipsem Wink

C: wczytaj się jeszcze raz w tekst Szybkiego i ZROZUM go a potem pisz głupoty

Szybki pomimo najlepszej palnej na serwerze - chyba się nie mylę? - na ekspach wygląda po prostu śmiesznie - sorka Szybki - nawet w porównaniu z dobrą szybkością
i jakąś przeklęta 2h / demonami...

z jego punktu widzenia lepiej kupić sprzęt bojowy i nawet mogę się z tym zgodzić ale co mamy powiedzieć my, mający już białą dającą radę spokojnie do Anubisa włącznie? wojen nie ma w topce bo są bez sensu w aktualnej sytuacji, ekspy i kw wychodzą to co pozostaje? co najbardziej frustruje?

brawo!!!

wyprawki, to co robimy? kupujemy sprzęt na wyprawy

skąd ofka 20kk? a to stąd że było wiadome że Szybki i reszta są bogatsi i że może odpuszczą po takiej przebitce, no i stąd co pisał Gips - 20kk na 4 to po 5kk, czyli MAŁO a nie za dużo zwłaszcza że 3/4 tego leży w sprzęcie i się kurzy albo w ZK cały czas jest Wink

innymi słowy dla nas te spodnie warte są spokojnie tyle a Ty C może jak byś sobie pograł w BW tyle co my to byś miał jakieś wyrobione zdanie na temat wartości itemów i wiedziałbyś że wycena wyceną - nie każdemu się chce pisać, dla każdego inne rzeczy są inaczej warte - a wartość rzeczywista to zupełnie co innego...

dlatego dołączam swój głos do grupy tych którzy twierdzą iż się mylisz i postuluje o pozostawienie tego itemka w spokoju i zostawienie wszystkiego tak jak zostało wylicytowane

HOWGH, pisałem to ja Jarząbek, ups zagalopowałem się - Malekith Wink


Edit: dodane jedno malutkie słówko bo wzięło i umkło w pierwszej wersji

__________________


the roof, the roof, the roof is on fire
we don't need no water
let the motherf***er burn
burn motherf***er, burn



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez malekith: 10-05-2013 10:52.

10-05-2013 10:22 malekith jest offline Szukaj postów użytkownika: malekith Dodaj malekith do Listy kontaktów
Skeleton24.
Member


Data rejestracji: 19-09-2012
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce je.... baranka o ścianę.

Ja mam umaga na leg run kasku + 10lucka, gdybym miał wolne 30kk pr to bym się licytował z Gipsem i Szybkim, ale, że nie mam bo ten Wasz losowator dropa jest o du.. potłuc to nie licytowałem.

Możliwe, że wystawię moją zbroję z największym chya defem w chwili obecnej na serwerze na handel i jak ktoś da 5kk, to bądź pewny, że będziesz widział jak przysłowiowa: "świnia niebo" pr z haraczu prędzej zdecyduję się na odejście z gry niż dam Ci kolejne pr na admina już z leg db dem piki ściągnąłeś haracz, a item dla mnie przy mojej rasie wart był nawet 0,5kk pr.

Zastanów się chłopie co robisz bo aż żal na to patrzeć.

Czekam na +2.

I pozdro dla tych co nie boją się tu wypowiedzieć.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Skeleton24.: 10-05-2013 10:38.

10-05-2013 10:34 Skeleton24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton24. Dodaj Skeleton24. do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
_Szybki napisał(a)
Licytowałem się z graczem Gipsownikiem o te spodenki, dał bym lekko 24kk na tyle byłem przygotowany, w ostatniej fazie licytacji po raz kolejny przedyskutowałem czy dać 24kk jako finalną ofertę bo tyle nawet są realnie warte dla 3-4 osób które maja dość wysokie staty.

Padł pomysł że te pki wydamy na sprzęt bojowy z racji tego że serwer nie pozwala na ogarnięta grę bronią palną i przy ilości głosów 3:1 odpuściliśmy licytacje.


co pokazuje, że przedmiot nie jest tyle warty bo lepiej kupić coś innego



wyceny były w okolicach 12kk (i nie takie jak np. '12kk bo tak' tylko sensownie napisane)
nie widzę waszego zainteresowania tematem, a przecież chcieliście to kupić

z licytacji nie wynika, że przedmiot jest wart o wiele więcej
nie widać żadnego powodu do dania 20kk po niecałych 14kk = wyraźne przepłacenie

to, że przedmiot jest unikatem nie znaczy, że można sobie bezkarnie pushować graczy


cena 16kk została ustalona na podstawie wycen i sposobu przeprowadzenia licytacji - jak zawsze



z powodu spamu - kolejne osoby niezwiązane bezpośrednio z tematem karane będą podwójnymi ostrzeżeniami


Z całym szacunkiem C ale to co napisałeś nijak kupy się nie trzyma a jedynym przewinieniem jakiego można się doszukać tutaj to takie, że za szybko padła cena 20kk.

W regulaminie handlu, ba w żadnym regulaminie nie jest napisane, że osoba zainteresowana zakupem jakiegoś przedmiotu ma obowiązek udzielać się w dziale wycen, więc nie łapie na jakiej podstawie oceniasz czy panowie byli czy też nie byli zainteresowani zakupem tego przedmiotu, to raz.


Dwa,:

Podbijać oferty zgodnie z z poniższą tabelką:

Minimalne podbicie punktowe ceny (dotyczy też CM) dla przedmiotów, których cena w licytacji w chwili podbicia wynosi (w punktach):
<1..50) - brak minimum
<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
) - koniec przedziału otwartego (obszar DO liczby)
< - początek przedziału zamkniętego (obszar WRAZ z liczbą)

Niedopełnienie któregokolwiek z podpunktów od 9a) do 9e) wyklucza ofertę z licytacji.

Może warto by dodać do regulaminu handlu jakieś widełki nie tylko ile minimalnie można przebić ale i ile maksymalnie, plus tak sobie miarkuję, może by tak jeszcze dorzucić coś o milionach pr?

Swoją drogą obaj panowie są zasobni w pr, gdyby się przebijali po ludzku, powiedzmy po 100k i doszliby tak do 16kk, to co? Wygrałby ten, który pierwszy osiągnął daną cenę czy może ten, którego stać byłoby na zakup przedmiotu?

cytat:
C47 napisał(a)

z powodu spamu - kolejne osoby niezwiązane bezpośrednio z tematem karane będą podwójnymi ostrzeżeniami


Jako osoba rekreacyjnie pogrywająca w BW uważam się za osobę zainteresowaną tematem, oraz z nim związaną ponieważ wszystkie Twoje akcje C i posunięcia tworzą precedensy w grze na podstawie, których wydawane są później "wyroki". Jaką mam gwarancję, że kiedyś podobna sytuacja nie spotka mnie i nagle dowiem się, że przecież nigdy nie byłem "zainteresowany" tematem, ponieważ nie udzielałem się kiedy takowa zaistniała?

Swoją drogą powyższa informacja o karaniu podwójnym warnem za "spam" również nie jest przewidziana przez regulamin. Dlaczego więc ja regulaminu przestrzegać muszę a operator nie? To akurat pytanie do Sushiego lub Konrada.

__________________

10-05-2013 11:29 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH