Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » PUSHING 47710 ; 72981 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 47710 ; 72981 33 Ankieta - średnia ocena: 3,4533 Ankieta - średnia ocena: 3,4533 Ankieta - średnia ocena: 3,45
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

47710 ; 72981 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

47710
Postać Tagtsher
72981
Postać kozim

pushing
ban stały


dwukrotnie
Doskonała Bransoleta Szaleńca za 319 200 PR

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-06-2013 20:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Re: 47710 ; 72981 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie szanowny Ce.....

Czy Pan jest poważny????

O jakim pushingu Pan raczy pisać? Bo z tego co mi wiadomo pushing polega na:

a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,

b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,

c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.


ad.a - notoryczne? To, że gracz 72981 odkupił ode mnie item za wartość rynkową a następnie po jakimś czasie ja odkupiłem od niego ten sam item za ceną taką samą?
Czy to spowodowało ponad normalny rozwój?

ad. b nie dotyczy

ad.c ustawianie wyników transakcji?? Aukcja była ogólnie dostępna. Nikt ofki nie dał poza mną lol - cena była rynkowa....


W sumie nie wiem - może i masz coś nierówno pod sufitem jeśli banujesz kogoś kto gra wyjątkowo uczciwie (i nie piszę o sobie tylko).

Przyznam jednak, że gracz 72981 odniósł korzyść z tej wymiennej transakcji niebywałą - zablokował sobie 319k na miesiąc a zarobił 200pkt bo dwa razy wystawił i chciałem mu to zrekompensować.....

Jeśli zaczynasz banować za sprzedawanie itemków klanowiczowi za cenę rynkową a następnie odkupienie tego itemku za tą samą cenę to gratuluję poczucia humoru.

Ale jeśli tak jest - oczekuję bana dla wszystkich, którzy taką transakcję przeprowadzili - sam znam takich ze trzydziestu.

Oczywiście wnoszę o natychmiastowe odblokowanie lub podanie powodów dej niesamowicie mądrej decyzji - powodów rzetelnych.

Push? Zastanawiam się jaką też korzyść uzyskałem z tej transakcji skoro zapłaciłem za bransę o 200 więcej niż dostałem. Ja tu widzę stratę Smile


Aha i jeszcze pytanko:
"dwukrotnie
Doskonała Bransoleta Szaleńca za 319 200 PR"

co znaczy dwukrotnie? że kozim kupił za tyle i sprzedał za tyle? I kto tu odniósł korzyść jakąkolwiek? Toż jeśli ktoś zbiera na item, który ma się pojawić na aukcji to od zawsze wyprzedaje swoje itemki aby uzbierać na ten itemik.
A jak tego niezwykle cennego itemiku nie kupi ? To co robi co do zasady?
No właśnie odkupuje os klanowiczów swoje itemki za te same ceny (oczywiście sprzedaje je wcześniej po cenie rynkowej).

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Tag: 03-06-2013 20:38.

03-06-2013 20:27 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Facet ZBANUJ POL SERWERA bo gro ludzi gdy potrzebuje perki sprzedaje itemy ktore kupuja klanowicze a po jakims czasie je sie odkupuje!!! Push?

Ty masz chlopie naprawde nierowno pod sufitem momentami! Jak taka odpowiedzialna funkcje mozesz sprawowac? Tutaj potrzeba byc obiektywnym a nie dzialac w/g 'widzi misie' !!!


I OTWORZ SPOWROTEM MOJ TEMAT I ODPOWIEDZ NA PROSTE PYTANIE KTORE TAM WISI!!! DLACZEGO ZEZWALASZ NA PRZEWAL 2,5kk !!!

Niepotrafisz? Proste pytanie!!! Prosty temat a nie napisales tam nic konkretnego! Haha!


Tak wiem... +1 !!! Dziekuje rotfl
03-06-2013 20:54 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

319k to nie jest 'rynkowa cena'

wystarczy spojrzeć na aukcje, nie schodziły za o wiele niższe kwoty

obie transakcje były ustawione
obie były też przepłacone

można się odwołać po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-06-2013 20:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A cena rynkowa na leg dobra szybkosc to 9kk? rotfl

Wyceny oscyluja przy 6,5kk... Zrozumialbym gdyby byla licytacja min dwoch osob ktorym zalezalo na itemie... I to nie jest push? Przewalka? Przekret?

Czyli co ?????

Wiec jeszcze raz prosze o otwarcie mojego tamatu i odpisanie na zawarte tam proste pytania...
03-06-2013 21:04 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
selgarf
Member


Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 25
Kraina: Necropolia III

szanowny Ce...to chyba jakas pomylka . Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram z Tagiem juz dlugie lata placac regularnie premke i inne temu podobne.
Osobiscie nie znam drugiej tak rzetelnej i uczciwej osoby!
Jako klanowicz PLAMY bylem jak i inni swiadkiem dogadywania sie na forum klanowym dwojga "oskarzonych". Tag potrzebowal kasy na inny unikatowy item i szukal kogokolwiek z odpowiednia iloscia pyrków. Padlo na Kozima, a mógl to byc kazdy ! Ja równiez.

Dlatego , osobiscie prosze o ponowne przemyslenie decyzji rozdania banów.
Wyzej wymienione powody sa .... smieszne Frown


Tyle ode mnie.


Echo
03-06-2013 21:04 selgarf jest offline Szukaj postów użytkownika: selgarf Dodaj selgarf do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz zaraz

po pierwsze - tak 319k to była cena rynkowa. Jeśli raczysz spojrzeć na wcześniejsze aukcje takiego itemku to zobaczysz, że właśnie za tyel szła.

1. Doskonała Bransoleta Szaleńca 1 319 072 2012-11-27
2. Doskonała Bransoleta Szaleńca 6 319 072 2012-10-07

ta druga to aukcja na której ja zakupiłem item.

Żadna z nich nie została cofnięta! Ta druga została nawet zgłoszona - nie została przez Ciebie cofnięta róznież!

Natomiast wystawiając bransę sugerowałem się aukcją nr 1 bo była ostatnia. Niestety nie mogę ponosić winy za olewanie administracji. Należało tą aukcję cofnąć jeśli uważałeś, że jest przepłacona. A tak przyklepałeś ją niejako - więc nie możesz czynić zarzutu z ceny wynoszącej 319k.

Odwołanie? A niby dlaczego? Dlatego że nikt nie zyskał ani nikt nie stracił na aukcji?

Jeśli uważałeś, że cena jest za wysoka to powinieneś cofnąć aukcję z kwietnia i dać bana 7 dni (oczywiście nie należałby się bo jak pisałem cena jest wg aukcji zakończonych rynkowa).

I radzę się zastanowić czy ban jest za cenę nierynkową czy za push.... bo ktoś się tu plątać zaczyna.

Ja ani jednego a zwłaszcza drugiego nie widzę.

Aha:
"wystarczy spojrzeć na aukcje, nie schodziły za o wiele niższe kwoty"

Ciężko mi powiedzieć dlaczego nie schodziły - może kończyły się w nocy. Nie za bardzo mnie to nie interesuje.
Sugerowałem się cenami za które bransy poszły i które nie zostały cofnięte.

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
03-06-2013 21:13 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
Arinekkk
Newbie


Data rejestracji: 30-10-2011
Postów: 4
Kraina: Necropolia
Skąd: zduńska wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dołączam się do słów Echa
Tag to jedna z uczciwszych graczy na serwie a nawet gdyby, wystarczyło dać ostrzeżenie a nie sypac z góry banem na dodatek stałym ;/

Przemyśl to szanowny Ce
03-06-2013 21:14 Arinekkk jest offline Szukaj postów użytkownika: Arinekkk Dodaj Arinekkk do Listy kontaktów
lukasz194
Member


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 49
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"wystarczy spojrzeć na aukcje, nie schodziły za o wiele niższe kwoty"

Z tego co widzę to ostatnia cena takiej bransolety to 319 072 pr a te które "nie schodziły" to pierścienie i sygnety. Jeżeli spojrzymy na wcześniejsze aukcje to od razu widać że ceny bransolet były zawsze wyższe od pierścieni i sygnetów
poza tym Tagtsher odkupował bransoletę od kozim więc o korzyściach nie może tu być mowy (no nie licząc tych 200pr Big Grin )





Tongue Ce jest BE, zaraz mi wlepi, to nic że słusznie, +1 za (reg. pręgierza) Tongue
03-06-2013 21:39 lukasz194 jest offline Szukaj postów użytkownika: lukasz194 Dodaj lukasz194 do Listy kontaktów
kozim
Newbie


Data rejestracji: 11-06-2009
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Prosze o cofniecie bana Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokladnie zgadzam sie z tagiem i jak w temacie prosze o zdjecie bana .... nie widze tu powodu do bana i to jeszce stałego....

"wystarczy spojrzeć na aukcje, nie schodziły za o wiele niższe kwoty" to chyba zart jest a nie wytlumacznie ... jest wiele takich przedmiotow ktore nie schodzily bo nie bylo chetnych po czym szly w gore .....nie ma nic w regulaminie ze mamy sprawdzac ostatnia aukcje na której item nie został sprzedany i wystawić po cenie niższej niż ta niedoszła aukcja...
cena rynkowa to ta na ktora godza sie sprzedajacy i kupujacy a nie ta po ktorej przedmiot nie został sprzedany !!!!
03-06-2013 21:40 kozim jest offline Szukaj postów użytkownika: kozim Dodaj kozim do Listy kontaktów
Bloodwarsowicz
Member


images/avatars/avatar-19800.gif

Data rejestracji: 02-12-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonała Bransoleta Szaleńca 1 319 072 2012-11-27
20:40:34

Doskonała Bransoleta Szaleńca 6 319 072 2012-10-07
14:11:31

Wy jestescie slepi ?!?!?!?!?!!?!?!

to sa normalne ceny ten bransy :/
03-06-2013 22:53 Bloodwarsowicz jest offline Szukaj postów użytkownika: Bloodwarsowicz Dodaj Bloodwarsowicz do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tag napisał(a)
Zaraz zaraz

po pierwsze - tak 319k to była cena rynkowa. Jeśli raczysz spojrzeć na wcześniejsze aukcje takiego itemku to zobaczysz, że właśnie za tyel szła.

1. Doskonała Bransoleta Szaleńca 1 319 072 2012-11-27
2. Doskonała Bransoleta Szaleńca 6 319 072 2012-10-07

ta druga to aukcja na której ja zakupiłem item.


patrzy się na wszystkie aukcje, także te niezakończone
teraz sam dodatkowo potwierdzasz kolejny pushing
przed twoim zakupem przedmiot był wystawiany wielokrotnie z niższą ceną i nie było żadnej licytacji = przedmiot nie jest tyle wart


cytat:
Odwołanie? A niby dlaczego? Dlatego że nikt nie zyskał ani nikt nie stracił na aukcji?

to nie serwer ze zwykłym handlem
tutaj są dwie ustawione aukcje, dwa razy wystąpił pushing
macie szanse odblokowania bo wyszedł brak jednostronnego zysku, ale i tak złamaliście dwukrotnie regulamin gry

cytat:
I radzę się zastanowić czy ban jest za cenę nierynkową czy za push.... bo ktoś się tu plątać zaczyna.

Ja ani jednego a zwłaszcza drugiego nie widzę.


pushing to sprzedaż/kupno za cenę różną od rynkowej -.-

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2013 09:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Crazygus
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2013
Postów: 5
Klan: Plama
Kraina: Necropolia V
Skąd: Slask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten admin to chyba gra w innym klanie i w ten sposób chce wykończyć konkurencje.
Chłopie przez takich jak ty traci się ochotę na dalszą gre w BW.
Ostatni raz zapłaciłem za premium. Czlowiek gra uczciwie a jakiś baran cie zbanuje.
04-06-2013 10:17 Crazygus jest offline Szukaj postów użytkownika: Crazygus Dodaj Crazygus do Listy kontaktów
Arinekkk
Newbie


Data rejestracji: 30-10-2011
Postów: 4
Kraina: Necropolia
Skąd: zduńska wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale po co jak pan Ce nie przyzna się do błędu ;/
niedługo zrobi się drugie r1 ,sami po pocztach będziecie jeszcze spamować
by tylko wrócić do gry
przykre -_-
04-06-2013 10:22 Arinekkk jest offline Szukaj postów użytkownika: Arinekkk Dodaj Arinekkk do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc się pytam:

na jakiej podstawie szanowny Panie Ce twierdzi pan, że cena nie jest ceną rynkową skoro żadna z zakończonych pozytywnie aukcji takiego itemku nie została cofnięta przez operatora????

NAWET TA, KTÓRA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA a więc ktoś kto pilnuje tego bajzlu miał czas na zajęcie stanowiska i powinien był aukcję cofnąć.

Proszę o jasną odpowiedź - na jakiej podstawie mają sugerować się wystawiający itemki na sprzedaż jeśli nie aukcjami z ofertami? Skoro system wyszukiwania pozwala na pokazanie aukcji tylko z ofertą to chyba to coś oznacza. Zawsze kiedy sprawdzam wartość itemku - filtruję takie same itemki i zaznaczam opcję "tylko z ofertą". I jeśli coś poszło za określoną kwotę i aukcja nie została cofnięta - przyjmuję, że czcigodny operator dokonał sprawdzenia transakcji. A jak już była zgłoszona a nie cofnięto to niczym Najwyższy zatwierdził ofertę jako zgodną.

Reasumując - skoro przedmiot został sprzedany kilkakrotnie za jakąś kwotę i aukcja nie została cofnięta to uznać należy ją za cenę rynkową. Miałeś drogi opie ponad miesiąc na reakcję (czas pomiędzy sprzedaniem itemku kozimowi i odkupieniem go) i cofnięcie tamtej aukcji. Nie raczyłes tego zrobić więc twierdzisz, że za swoje olewactwo możesz zbanować dwóch graczy?
Trochę to niepoważne.

Informuję, iż nie mam zamiaru odwoływać się od decyzji ponieważ odwołaniem to jakby przyznanie racji operatorowi - a racji nie ma po jego stronie w mojej ocenie.

Jeśli konto nie zostanie odblokowane do końca tygodnia - dziękuję za wspólną grę. Zarówno na r7 jak i na innych serwerach - nie będę płacił komuś kto nie potrafi pogodzić się z tym, że popełnił błąd.

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
04-06-2013 11:02 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
Crazygus
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2013
Postów: 5
Klan: Plama
Kraina: Necropolia V
Skąd: Slask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonała Bransoleta Szaleńca 1 319 200 2013-05-28 17:38:49
Doskonała Bransoleta Szaleńca 1 319 000 2013-04-26 17:13:30
Doskonała Bransoleta Szaleńca 1 319 072 2012-11-27 20:40:34
Doskonała Bransoleta Szaleńca 6 319 072 2012-10-07 14:11:31( aukcja zgłoszona i zaakceptowana przez admina - brak reakcji)
04-06-2013 11:22 Crazygus jest offline Szukaj postów użytkownika: Crazygus Dodaj Crazygus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt tyle by nie zapłacił gdyby chciał ten przedmiot
wy ich nie chcieliście, miała to być 'pożyczka' punktów
ustawiono cenę zaporową by nikt tego nie przebijał, bo i inni gracze słusznie uważali, że nie jest tyle wart (co pokazywały też wcześniejsze aukcje z przedmiotem)

wklejacie też sprzedaż z przed pół roku, jakby to miało pokazywać aktualną wartość przedmiotu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2013 12:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Crazygus
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2013
Postów: 5
Klan: Plama
Kraina: Necropolia V
Skąd: Slask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
nikt tyle by nie zapłacił gdyby chciał ten przedmiot
wy ich nie chcieliście, miała to być 'pożyczka' punktów
ustawiono cenę zaporową by nikt tego nie przebijał, bo i inni gracze słusznie uważali, że nie jest tyle wart (co pokazywały też wcześniejsze aukcje z przedmiotem)

wklejacie też sprzedaż z przed pół roku, jakby to miało pokazywać aktualną wartość przedmiotu


Dlaczego adminie nie zareagowałeś na aukcję która była zgłoszona do ciebie, czyżby układy z innymi graczami. Widać po twoich decyzjach że jesteś bardzo wybiórczy. Widzisz tylko to co chcesz widzieć.
Nie jestes wiarygodnym administratorem tego serwera.


Jestes zabawny, zamiescilem dwa posty na forum i dostaje ostrzeżenie za spam?

C47 zdecyduj się chłopie za co mam ostrzeżenie.
Spam czy inne Wink


cytat:
C47 napisał(a)
nie, cenę rynkową pokazują wszystkie aukcje
a w tym przypadku te, w których nie było ofert, pokazują znacznie wyraźniej(było ich o wiele więcej), że cena sprzedaży jest o wiele za wysoka

skoro nie było ofert przy 200k czy nawet mniej to jakim cudem przedmiot może kosztować 319k?
zresztą wystawiony był też trochę wcześniej za 319k i nie został sprzedany... bo źle się widocznie umówiliście
NIKT nie licytował, bo KAŻDY uważał, że cena była zbyt wysoka za taki przedmiot

ostatni raz piszę: aukcje były ustawione
obie, a nawet wcześniejsza (niestety nie była zgłoszona), były przepłacone
przedmiot w kwietniu nie powinien być za tyle wystawiony, a nawet jak można by ewentualnie sugerować się ceną z kwietnia i wystawić teraz za tyle samo to i tak kara za kwiecień powinna być nałożona - więc tu nic niczego nie zmienia

jeżeli się odwołacie, lub założycie nowe konta, to na przyszłość pewnie będziecie uważać, by nie ustawiać aukcji lub sprawdzać wcześniej ceny, także te przy których nie było ofert (jeżeli przedmiot jest rzadki)


Zobacz sobie wczesniejsze aukcje, kto Cie zrobił Super coś tam, he.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Crazygus: 04-06-2013 15:53.

04-06-2013 12:33 Crazygus jest offline Szukaj postów użytkownika: Crazygus Dodaj Crazygus do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
nikt tyle by nie zapłacił gdyby chciał ten przedmiot


Gdyby ktoś chciał - zapłaciłby taką kwotę. Zapewne zasugerowałby się ostatnimi aukcjami w których były oferty bo one określają maksymalną cenę za przedmiot.

cytat:
wy ich nie chcieliście, miała to być 'pożyczka' punktów

Tak - pożyczka, o ile nie zakupiłbym itemku na który zbierałem poprzez wyprzedawanie się.
Takich pożyczek w ciągu miesiąca na serwerze jest pewnie kilkanaście i z tego co wiem - nie jest to zakazane. Regulamin nic o tym nie mówi.

cytat:
ustawiono cenę zaporową by nikt tego nie przebijał, bo i inni gracze słusznie uważali, że nie jest tyle wart (co pokazywały też wcześniejsze aukcje z przedmiotem)

a ja powiem, że pokazywały, że były oferty po 319k i nie zostały cofnięte - więc o jakiej cenie zaporowej mówisz? 319k? no proszę.....

cytat:
wklejacie też sprzedaż z przed pół roku, jakby to miało pokazywać aktualną wartość przedmiotu

Tak - miałoby pokazywać. A od kiedy to termin jest decydujący a nie oferty? Jeśli sprzedaż byłaby 2 lata temu to mógłbym przyznać rację bo wartość mogła spaść chociaż niekiedy wartość rośnie. W mojej ocenie 5-6 miesięcy to okres niezbyt odległy właśnie i w pełni uzasadniający przyjęcie ceny za rynkową.

Poza tym pragnę zwrócić uwagę na brak jakiejkolwiek chęci oszukania kogokolwiek - sugerowałem się ceną z aukcji, kupić mógł każdy.
Jeśli cena była za wysoka - jako op winieneś zareagować w kwietniu a tak wychodzi na to, że olewa ktoś swoje obowiązki a następnie za ich olewanie karze bogu ducha winnych graczy.

Dziękować tylko za takiego OP'a. Nie ma co.

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tag: 04-06-2013 14:00.

04-06-2013 13:59 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, cenę rynkową pokazują wszystkie aukcje
a w tym przypadku te, w których nie było ofert, pokazują znacznie wyraźniej(było ich o wiele więcej), że cena sprzedaży jest o wiele za wysoka

skoro nie było ofert przy 200k czy nawet mniej to jakim cudem przedmiot może kosztować 319k?
zresztą wystawiony był też trochę wcześniej za 319k i nie został sprzedany... bo źle się widocznie umówiliście
NIKT nie licytował, bo KAŻDY uważał, że cena była zbyt wysoka za taki przedmiot

ostatni raz piszę: aukcje były ustawione
obie, a nawet wcześniejsza (niestety nie była zgłoszona), były przepłacone
przedmiot w kwietniu nie powinien być za tyle wystawiony, a nawet jak można by ewentualnie sugerować się ceną z kwietnia i wystawić teraz za tyle samo to i tak kara za kwiecień powinna być nałożona - więc tu nic niczego nie zmienia

jeżeli się odwołacie, lub założycie nowe konta, to na przyszłość pewnie będziecie uważać, by nie ustawiać aukcji lub sprawdzać wcześniej ceny, także te przy których nie było ofert (jeżeli przedmiot jest rzadki)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2013 15:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
AnOnImEk
Member


Data rejestracji: 01-04-2013
Postów: 25
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowny CE, mam propozycje, skoro to tak czy siak Wy(Administracja) decydujecie co i ile jest warte, to moze zrobcie jakas liste itemkow od Dobrej Palki po Leg dsk elfia marynarke szybkosci czy cos, gdzie przy kazdym itemku bedzie wypisana Cena maksymalna jaka item moze osiagnac... Bo zawsze myslalem ze to rynek ustala cene a nie administracja...
Wg mnie tutaj ban sie nalezy ale na 2-3 dni jako ostrzezenie...jak kupisz koszulkę w sklepie A za 39,99 zl, a w sklepie B bedzie za 29,99 to co zrobisz? Pojdziesz im powiedziec ze widziales taniej i chcesz 10 zl spowrotem? Nie bo to jest rynek, kazdy walczy o klienta...dlatego w jednyn sklepie jest taniej a w innym drozej...
Ale sie rozpisalem -.-
Pozdrowki.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez AnOnImEk: 04-06-2013 15:57.

04-06-2013 15:56 AnOnImEk jest offline Szukaj postów użytkownika: AnOnImEk Dodaj AnOnImEk do Listy kontaktów
kozim
Newbie


Data rejestracji: 11-06-2009
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

""NIKT nie licytował, bo KAŻDY uważał, że cena była zbyt wysoka za taki przedmiot"


panie ce gonisz pan za swoim ogonem i w kółko powtarzasz to samo .... jesli to panskie wytłumaczenie jest rzetelne i poprawne to prosze zerknac na moje aukcje w ktorych zakupilem 2 razy runiczne szorty za cene 230 k i chyba za 220 k ....tez nikt nie licytowal za 300 bo uwazal ze cena jest za wysoka i teraz prosze zbanowac wszystkich ktorzy kupili takie same szorty po tych aukcjach po cenie wyzszej niz 230 k ...no przeciez widac jak na dłoni ze nikt nie chcial ich kupowac po wyzszej cenie a potem kupili bo sie "zmowili" na pewno lol ponadto odniesli korzysc majatkowa ....dziekuje wszystkim za wsparcie i tez nie rozumie czemu od razu tak na ostro chcecie r7 zamknac czy co ?? wogole czemu tak pozno dostalem oba linki z obu akcji wczoraj rownoczesnie?? akcje byly zglaszane bardzo duzo wczesniej i w obie byly w duzych odsepach czasu ... czemu od razu nikt nie zareagowal i zwrocil uwagi moze jakies upomnienie przy pierwszej?? a tu od razu podwojne oskarzenie .... i ban staly ....
dzieki wszystkim za wsparcie pozdrawiam to pewnie juz koniec wspolnej gry ....
04-06-2013 16:19 kozim jest offline Szukaj postów użytkownika: kozim Dodaj kozim do Listy kontaktów
igdrasil
Double Ace


Data rejestracji: 09-07-2010
Postów: 149
Klan: Aces of Clubs
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawda taka, ze za takich przekretasów jak Wy plakać nie bede ;] nich i przekrety na top nie przejda bez echa ;]
04-06-2013 16:35 igdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: igdrasil Dodaj igdrasil do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzecz w tym, że gdybyś szanowny opie wykonywał swoje obowiązki to cofnąłbyś aukcję kwietniową i wtedy wiedzielibyśmy że cena za wysoka wg Ciebie. I byłaby kara niewspółmierna do tej otrzymanej.

Powtarzam jeszcze raz - sugerowałem się ostatnimi aukcjami zakończonymi sprzedażą wystawiając item a nie kwietniową.

Skoro item zszedł za jakąś kwotę kilka razy to skąd mam wiedzieć że to nie jest cena rynkowa? To po jakiego diabła pozwalacie wyszukiwać zakończone aukcję po tych zakończonych ofertą? Aby wprowadzać zamieszanie??

Jeśli się odwołacie? A od czego się odwoływać? Od beznadziejnej decyzji niepopartej logicznymi wytłumaczeniami? Że była aukcja ustawiona? No pewnie, że była - tak samo jakbym wystawił post w temacie "sprzedam" i się z kimś umówił na sell - i mu sprzedał -
to również jest to aukcja ustawiona omg. Powtarzam, iż cena była rynkowa i rynek o tym decyduje a nie Op.

Szanowny Ce - czy Ty naprawdę zdajesz sobie sprawę z tego jakie głupoty piszesz?

Reasumując - proszę o ponowne przeanalizowanie zaistniałej sytuacji i podjęcie ponownie decyzji biorąc pod uwagę zawalenie sprawy przez OP'a, który nie cofną aukcją tak kwietniowej jak i wcześniejszej, która została zgłoszona.

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
04-06-2013 17:12 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wcześniejsza aukcja nie została zgłoszona

kwietniową, jak widać pominąłem
zdarza się przy tej ilości aukcji, nie da się wszystkiego sprawdzić
a gdyby wtedy była sprawdzona to nie była by cofnięta, byłby ban tak jak teraz - obie aukcje były pushingiem

błąd jest tylko po waszej stronie, nie należało ustawiać aukcji i 'pożyczać' sobie punktów

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2013 17:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Punisher2012
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2012
Postów: 60
Skąd: ja jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 najlepiej zbanuj caly serwer.
Brak mi slow do ciebie.
04-06-2013 17:44 Punisher2012 jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher2012 Dodaj Punisher2012 do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
wcześniejsza aukcja nie została zgłoszona

kwietniową, jak widać pominąłem
zdarza się przy tej ilości aukcji, nie da się wszystkiego sprawdzić
a gdyby wtedy była sprawdzona to nie była by cofnięta, byłby ban tak jak teraz - obie aukcje były pushingiem

błąd jest tylko po waszej stronie, nie należało ustawiać aukcji i 'pożyczać' sobie punktów


Więc z jednej strony przyznajesz się do pominięcia aukcji a z drugiej karzesz za to graczy. Niesamowite ale rozumiem - ciężko przyznać komuś rację lub przyznać, że się przesadziło.

I tak sobie patrzę w tabelę kar i co widzę?

"Pushing - od 7 dni do stałego"

I dokonuję następnej logicznej czynności, czyli sprawdzam ja to Pan Ce karał za pushing. I co widzę? 7 dni, 7 dni, 14 dni, 7 dni, 14 dni. Znalazłem ban stały - udzielony za wielokrotny push.

Więc pytam się - co było podstawą wlepienia bana stałego?

Logika nakazywałaby - uznając, że ktoś złamał regulamin - udzielić mu upomnienia w postaci kary najmniej dotkliwej. Dopiero w sytuacji naruszania regulaminu - ukarać go dotkliwiej. Mam nadzieję, że Ce nie jest w realu sędzią bo jeśli tak miałbyś wyrokować to w tym kraju 1/3 obywateli siedziałaby w więzieniach.
Skoro tabela kar przewiduje rozpiętość to czyni to w jakimś celu.

Aha - oczywiście nadal uważam, że miałem prawo sądzić, iż cena rynkowa wynosi 319k. Tak samo miał prawo sądzić kozim. A to, że op zawalił swoje obowiązku - proszę mi wybaczyć.... raz mógł nie zauważyć, ale trzy razy? Do tego mimo zgłoszenia aukcji przepłaconej w ocenie zgłaszającego????

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
04-06-2013 17:53 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
Crazygus
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2013
Postów: 5
Klan: Plama
Kraina: Necropolia V
Skąd: Slask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
wcześniejsza aukcja nie została zgłoszona

kwietniową, jak widać pominąłem
zdarza się przy tej ilości aukcji, nie da się wszystkiego sprawdzić
a gdyby wtedy była sprawdzona to nie była by cofnięta, byłby ban tak jak teraz - obie aukcje były pushingiem

błąd jest tylko po waszej stronie, nie należało ustawiać aukcji i 'pożyczać' sobie punktów


Błąd jest tylko i wyłącznie po Twojej stronie Ce, Twoja niekompetencja mnie poraża.
Jeżeli miałeś aukcję zgłoszoną to dlaczego ją olałeś, sprawdzasz tylko aukcje które chcesz a nie te które są Ci zgłaszane.
Jeżeli nie umiesz ogarnąć tego serwera to może czas na twoją rezygnacje, napewno znajdzie się ktoś kto potrafi zarządzać tym serwerem.

Po ilu ostrzeżeniach dajesz bana na forum?

cytat:
C47 napisał(a)
dostałeś ostrzeżenie za zbędny post

jak chciałeś coś dodać do poprzedniego to mogłeś go edytować a nie pisać kolejny
zresztą i tak post nic nie wnosił do tematu


brak cofnięcia aukcji to nie jest potwierdzenie jej zgodności


nie opieraliście się na cenach rynkowych tylko na cenach z przed pół roku, za jakie został sprzedany przedmiot, a to że był wystawiany wielokrotnie (także przez ciebie) i nie został sprzedany to chyba coś mówi...
nawet jak nie chciało ci się sprawdzić wcześniejszych aukcji to wyraźnie widziałeś, że nikt nie kupił gdy wystawiłeś za 319k i 'nie umówiłeś się' z drugim graczem aby dał ofertę


aukcje działają inaczej niż zwykły handel
tam są pożyczki (które powyżej 7miu dni się zgłasza), tutaj pożyczek nie ma
każda aukcja jest oddzielna, pushing był dwukrotny, ale i tak jest łagodniej to potraktowane niż dwa pushingi z różnymi przedmiotami - wtedy szans już by nie było


ce co ty jesteś święta krowa, dlaczego ty nie edytujesz swoich postów tylko bawisz się w spam?
A innych straszysz ostrzeżeniami, banami. Dorośnij człowieku.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Crazygus: 05-06-2013 10:09.

04-06-2013 17:55 Crazygus jest offline Szukaj postów użytkownika: Crazygus Dodaj Crazygus do Listy kontaktów
ulfberth
Full Member


images/avatars/avatar-1304.jpg

Data rejestracji: 24-12-2006
Postów: 52
Klan: Midian/Hells
Kraina: Necropolia; Necropolia VII
Skąd: Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym poznać powód wymierzenia najwyższej możliwej kary w grze,
za reg.
" Push/pull to:
...c. ustawianie wyników transakcji handlowych..."
liczba mnoga wskazuje na wielokrotność takich transakcji, w tym przypadku słownie: dwie.
Rozumiem, że nastąpiło złamanie regulaminu i kara musi być. Dlaczego od razu najwyższa?
Regulamin przewiduje zróżnicowanie kary za Pushing - od 7 dni do stałego.
Panie Ce, jeżeli za dwie transakcje, na których nikt nie zyskał jakiś wymiernych korzyści (pomijam 200pr), zasądzasz Pan stałkę, to do jakiego przewinienia zastosowałby Pan 7 dni? Za samo pomyślenie o pushu?
Uważam, że kara nie jest adekwatna do przewinienia. Zwłaszcza, że było to pierwsze złamanie regulaminu przez Taga i Kozima.
Proszę o zastanowienie się nad sensownością takiej kary.

"...Kara – bodźce wywołujące ból lub inne nieprzyjemne odczucia mające w efekcie spowodować to, że karana jednostka dostosuje się do wymogów[/B] i zależnie od sytuacji [B]przestanie wykonywać lub znacznie ograniczy społecznie niepożądane czynności albo będzie wykonywać czynności pożądane..."
podaję za:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kara_%28behawioryzm%29
Czyli nie oznacza wykluczenia na stałe z danej społeczności...

Idąc Twoim tokiem myślenia, za kradzież cukierka w sklepie trzeba by wysyłać na szafot.

Proszę więc o zmianę wysokości kary dla obu graczy.
04-06-2013 20:53 ulfberth jest offline Szukaj postów użytkownika: ulfberth Dodaj ulfberth do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Ćwiekowana Koszulka Orchidei 0 - brak - (2 000 000) 2012-08-14 22:57:38

Legendarna Doskonała Ćwiekowana Koszulka Orchidei 0 - brak - (2 000 000) 2012-08-11 13:40:22

a co za chwilę?

Legendarna Doskonała Ćwiekowana Kurtka Orchidei 1 2 700 000 2012-11-21
10:54:54
Legendarna Doskonała Ćwiekowana Koszulka Orchidei 1 2 650 000 2012-11-29
15:13:24

czyli lekko ponad 3 miesiące i coś co nie zeszło za 2kk zeszło za 2.7kk - wybrałem sobie item niejako losowo ale założę się, że takich aukcji można znaleźć całkiem sporo i w żadnej kupujący/sprzedający bana nie otrzymał, nawet 7-miodniowego.

Czy przyjmujesz panie ce, iż itemki tylko tracą na wartości? Mogę dać Ci w ciągu 10 minut wiele przykładów itemków, które zostały wystawione za jakąś kwotę i nie znalazły kupca a w ciągu roku zostały sprzedane dwa-trzy razy drożej. To oznacza, że kupującym bany się należą?

Ktoś tu chyba postradał coś....

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tag: 04-06-2013 22:59.

04-06-2013 22:59 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » PUSHING 47710 ; 72981

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH