Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Zakończenie I fazy ekspedycji za 1 dzień premium. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zakończenie I fazy ekspedycji za 1 dzień premium. 18 Ankieta - średnia ocena: 6,9418 Ankieta - średnia ocena: 6,94
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
specjalista
Niezarejestrowany
Zakończenie I fazy ekspedycji za 1 dzień premium. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakończenie I fazy ekspedycji za 1 dzień premium.
Zakończenie I fazy ekspedycji
ekspedycji

Możliwość rozpoczęcia kolejnej ekspedycji Król Wzgórza: 1 d. 23 godz. 38 min. 29 sek.
ekspedycji Król Wzgórza
ekspedycji

proponuję dorzucić skrócenie kw za 1 dzień premium, tak jak to ma miejsce w przypadku zwykłych eksp. dopiero się pojawiłem i napisałem klana, że stawiam ekspę i ekspę kw po północy z końcem 0:30 i 0:35. postawić postawiłem, ale jak się okazało tylko jedną z tych dwóch eksp można skrócić :/

wiem, że pewnie niezbyt wielką popularnością będzie się cieszyło skracanie kw, ale jeśli nie sprawi to trudu, to może by wprowadzić taką opcję i tutaj? zawsze to jakieś plny od wariatów wpłyną na konto Tongue
30-08-2014 00:28
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinno być tak samo jak expe
30-08-2014 00:29 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kw trwa tylko 3h wiec bez przesady.
Expy były za długie (od robota) to skrócono do 8h 15min.
Ludzie płakali, że za długo się czeka dodano opcję skrócenia pierwszej fazy.
Ale gra ma jednak trochę wciągać, a nie xpe i kw zrobić w 5min strzelić karawanę i być łącznie w grze 10 min no chyba że ktoś sobie jeszcze poatakuje.


Jestem na nie.

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

30-08-2014 07:46 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze i trwaloby to 10min, ale nie kazdy ma tyle czasu, a przy karawanie i skroceniu eksp i kw to dni premium beda znikac jak szalone. Ja obecnie nie mam czasu przebierac sie w sprzet do obrony tylko non stop w ekspowym sie siedzi
30-08-2014 08:27 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
Kw trwa tylko 3h wiec bez przesady.
Expy były za długie (od robota) to skrócono do 8h 15min.
Ludzie płakali, że za długo się czeka dodano opcję skrócenia pierwszej fazy.
Ale gra ma jednak trochę wciągać, a nie xpe i kw zrobić w 5min strzelić karawanę i być łącznie w grze 10 min no chyba że ktoś sobie jeszcze poatakuje.


Jestem na nie.



Hmm, a teraz ile można spędzić czasu?
Wejdziesz, odpalisz ekspę, kw, zostawisz umówionej ekipie zapki i wychodzisz.
Pyk 3 minuty. A tak jak sam widzisz rozciągnie się to do 10 minut.
Czyli zmiana powinna Cię zadowolić.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
30-08-2014 10:14 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla niektórych byłaby to też okazja żeby załapać się na event typu noc bohaterów czy łaska pana ciemności Wink
01-09-2014 22:06 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że jest to możliwe - ale uważamy, że powinien być wybór, czy płacić dniem premium czy pkt reputacji, pozostaje więc kwestia ustalenia rozsądnych zakresów pkt reputacji za zakończenie I fazy. W ekspedycjach nie ma tego problemu, bo brana jest z Łowów. Zastanawiamy się, jakie to miałyby być wartości, Wasze ewentualne pomysły też są mile widziane.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-09-2014 09:51 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Iksde
Full Member


Data rejestracji: 04-08-2012
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1000 repy x numer lokacji? Nie za dużo, nie za mało, a przy cytadeli będzie to 8k. KW jest krótsze więc cena też nie powinna być zbyt wygórowana.
02-09-2014 10:15 Iksde jest offline Szukaj postów użytkownika: Iksde Dodaj Iksde do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak zostały ustalone wartości dla Łowów?
02-09-2014 17:53 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Iksde
Full Member


Data rejestracji: 04-08-2012
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swoją drogą sądzę, że możliwość założenia KW powinna, być zmniejszona do jednego na dzień. I tak teraz niektórzy muszą robić jedną lokacje rok, by wylosować umagicznienie, a przy 6 poziomach cytadeli. gdy dostaje się umagicznienie gorsze, niż ze slumsów to traci to sens. By ją ukończyć trzeba stawiać KW dwa tygodnie, żeby dostać sensowny umag trzeba chodzić rok? Dwa? Serio?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Iksde: 02-09-2014 18:30.

02-09-2014 18:06 Iksde jest offline Szukaj postów użytkownika: Iksde Dodaj Iksde do Listy kontaktów
Pik
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 142
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpisuje sie obiema rENCYMa pod postem Iksde dotyczącym stawiania kw Smile

a co do ceny takiego skrócenia to nie mam pomysłu :p

__________________

02-09-2014 18:14 Pik jest offline Szukaj postów użytkownika: Pik Dodaj Pik do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym dał koszt skrócenia = 3/4 możliwej do zdobycia repy z danej lokacji

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

02-09-2014 18:22 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu nie. Zawsze jest to jakaś opcja dla ludzi mających mniej czasu. Od razu można byłoby szybciej zakończyć swoje i wbić do kogoś innego na KW.

__________________
Moria r9

03-09-2014 08:12 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lepszym wzorem byłoby lvl zakładającego * 20 * numer lokacji ( coś jak 2x możliwy do zdobycia na lokacji rep )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
03-09-2014 08:57 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Konrad
Myślę, że jest to możliwe - ale uważamy, że powinien być wybór, czy płacić dniem premium czy pkt reputacji, pozostaje więc kwestia ustalenia rozsądnych zakresów pkt reputacji za zakończenie I fazy. W ekspedycjach nie ma tego problemu, bo brana jest z Łowów. Zastanawiamy się, jakie to miałyby być wartości, Wasze ewentualne pomysły też są mile widziane.


Kwestia skrócenia to maks rep z danej lokalizacji + maksymalna wartość rep do zdobycia dla gracza z ostatniej odblokowanej przez klan lokalizacji.

Tak, by osoba skracająca wychodziła w najlepszym wypadku na zero.

Mniejsze wartości będą promować wprawdzie minimalizowanie czasu gry, ale warto wprowadzić strategię.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

04-09-2014 01:35 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Zastanawiamy się, jakie to miałyby być wartości, Wasze ewentualne pomysły też są mile widziane.


na nekro rozsądne byłoby 500 x trudność kw, to znaczy:
slumsy - 500 repy
twierdza - 1000
...
cytadela - 4000

na morii nie gram, więc nie wiem ile się tam kosi repy (tyle samo?)

zakładający wychodziłby mniej więcej na zero. Oczywiście gdy wskoczy więcej poziomów dzięki nowemu patchowi to się będzie do przodu.
04-04-2015 17:59 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Zakończenie I fazy ekspedycji za 1 dzień premium.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH