Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Obraza/Wulgaryzm » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Obraza/Wulgaryzm 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PATRYK100
Newbie


Data rejestracji: 17-05-2012
Postów: 9

Obraza/Wulgaryzm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Druidek 08:10 <Cenz.>


id osoby zglaszanaj : 35967

id osoby zglaszajacej :108321
01-10-2014 08:31 PATRYK100 jest offline Szukaj postów użytkownika: PATRYK100 Dodaj PATRYK100 do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

<cenz.>

&#8222;zorganizować coś, podjąć jakieś działanie&#8221;

Źródło: Słownik Encyklopedyczny GWARA UCZNIOWSKA Wydawnictwo Europa



Miałem nie komentować tej żałosnej próby zwrócenia na siebie uwagi, ale....no własnie, ale trzeba kolege(koleżanke) pokropić święconą wodą, moze bezecne myśli wyparują z głowy Wink

__________________
Druidek
01-10-2014 10:26 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze nie cytujemy wypowiedzi z sb ani treści pw.

PATRYK100 +1 za reg. skarg.

druidek +1 za wulgaryzm



ID 35967
Postać Druidek

Wulgaryzmy na sb
5 dni



Żeby nie było, słownik gwary uczniowskiej nie jest tu żadną wykładnią. Zaś wyraz pochodzi od wulgaryzmu.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 11:26 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to moze inny słownik zapodam, bardziej wiarygodny


<link usunięty>


prosze o odblokowanie konta, bo to jest juz mało śmieszneSmile

__________________
Druidek
01-10-2014 12:11 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrząc obiektywnie na sprawę powiem tak:

Sephi deko przesadziłaś co do ilości dni ukarania Druidka.

Faktem jest, że nie użył krasomówczych słów, by przekazać mi informację, że załatwił mi lucka, bo o to właśnie chodziło.

Masz za małą wiedzę na temat słowa <cenz.>(ostatniego użył Druidek). Słowo <cenz.> ma kilka znaczeń. Proszę poczytać na ten temat.

Gdyby użył tego słowa w kontekście gdzie chodziłoby o seks, to owszem można byłoby zaliczyć do wulgaryzmu.

__________________

01-10-2014 12:34 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zawsze nie mialem nic do powiedzenia to aż mnie ruszyło ;D

5dni za <cenz.> lol ;D

bardziej <cenz.> bana dawno nei widzialem ;D kiedys gość sadzil tekstami ze "wali gruche" na sb publicznym, czy takie cos tez podlega pod bana? bo można to dwuznacznie zrozumieć a wypowiedz Druidka nie tyczyła się nikogo więc nie bardzo rozumiem decyzję


Edit: a co jeśli w słowniku języka Polskiego nie ma takiego wyrazu?

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shot91: 01-10-2014 13:14.

01-10-2014 13:08 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołania od mojej decyzji przyjmuje C47.

Wyraz był użyty dwukrotnie, w innym wypadku dostałby niższą karę.

Interesuje mnie słownik języka polskiego, pisany przez ludzi, którzy są polonistami, a nie słowniczki robione przez nie wiadomo kogo.



Stokrotkaa +1 reg skarg+wulgaryzmy.
Shot91 +1 reg skarg+wulgaryzmy

Temat do dyskusji osób postronnych jest gdzie indziej.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 13:09 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sephi temat odrębny może i jest, ale ja nie mam czasu żeby wertować setki tematów, by odnaleźć odpowiedni.
I w/w przez Ciebie słowniku nie ma innego znaczenia? Nie wierzę.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stokrotkaa: 01-10-2014 13:20.

01-10-2014 13:18 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stokrotkaa napisał(a)
Sephi temat odrębny może i jest, ale ja nie mam czasu żeby wertować setki tematów, by odnaleźć odpowiedni.


Nie interesuje mnie to, czy chce się użytkownikom szukać czy nie. Interesuje mnie to by mieć porządek w temacie i WYŁĄCZNIE wypowiedzi osób, których BEZPOŚREDNIO dotyczy sprawa.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 13:22 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Voltorn
Forum Ace


images/avatars/avatar-24347.jpg

Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 77
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://sjp.pl/rucha%E6

http://sjp.pwn.pl/sjp/ruchawka;2518016



W tym wypadku Sephi jest to ignorancja z Twojej strony. To wlasnie slownik jezyka polskiego, znaczenia jak widac sa dwa. ban jest nie sluszny i tyle.

edit: linki niee dzialaly

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Voltorn: 01-10-2014 13:27.

01-10-2014 13:26 Voltorn jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltorn Dodaj Voltorn do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Macki opadają....

Voltron +1.

Ruchawka to nie to samo. To słowo pochodzi od słowa ruchomy, ruszać się. A nie tego drugiego....

I czemu akurat do niej użyłeś słownika języka polskiego, a do tego drugiego słownika do gier słownych pisanego przez hobbystów a nie polonistów. Zlitujcie się....


cytat:
Słownik SJP.PL

Słownik języka polskiego, ortograficzny, wyrazów obcych i słownik do gier w jednym.

Słownik jest rozwijany z myślą o zastosowaniu do sprawdzania pisowni w programach open-source, do gier słownych (np. literaki) i do użytku online jako kilka rodzajów słowników w jednym.

Redakcją słownika zajmują się hobbyści.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 13:31 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Voltron a co z tematem ma wspólnego "ruchawka"? O.o

SJP PWN

Tak wiem +1 ale po prostu ręce opadają...

__________________
Nick R7: Nova

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Argrim: 01-10-2014 13:33.

01-10-2014 13:33 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Voltorn napisał(a)
http://sjp.pl/rucha%E6

http://sjp.pwn.pl/sjp/ruchawka;2518016



W tym wypadku Sephi jest to ignorancja z Twojej strony. To wlasnie slownik jezyka polskiego, znaczenia jak widac sa dwa. ban jest nie sluszny i tyle.

edit: linki niee dzialaly



az wezme +1 przez ciebie, jak to Sephi nazywasz, ignorancie


twój pierwszy link http://sjp.pl/rucha%E6 i co tam mamy:
2. wulgarnie: mieć stosunek płciowy czyli wulgaryzm... i ban w pełni słuszny nawet sam to udowodniłeś

ed
i kolejny link do twojego słownika: link nr 2 i co dostajemy?

wulg. Ťo mężczyźnie: odbywać stosunek seksualnyť


wiec po co dajesz słowniki jak nie umiesz z nich korzystać lub interpretujesz tylko po to aby innych hejtować

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sabio: 01-10-2014 13:35.

01-10-2014 13:33 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na serio możecie sobie podyskutować bez warnów w odpowiednim do tego temacie.... Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 13:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sephi bądź nadal taka, jaką Cię postrzegałam... Przestałaś być obiektywna.

Adwokaci Sephi proszę uważnie przeczytać pierwszy mój post.

....Gdyby użył tego słowa w kontekście gdzie chodziłoby o seks, to owszem można byłoby zaliczyć do wulgaryzmu...

__________________

01-10-2014 13:54 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Voltorn
Forum Ace


images/avatars/avatar-24347.jpg

Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 77
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystarczy przeczytac 'przestarzale'. mowi Wam cos slowo archaizm?

reymont, chlopi:

'Hanka gotowała obiad i pogadywała z ojcem swoim, starym Bylicą, któren rzadko zachodził, że to schorowany był i ledwie się już ruchał.'

czepiacie sie zrodla a gowno wiecie, archaizmow sam uzywam czesto a kontekst w wypowiedzi dru jest oczywisty. To ze pisali go hobbysci, to znaczy ze sobie wymyslili?

co ma ruchawka do tego? ano wspolna etymologie o ile sie nie myle:

http://pl.wiktionary.org/wiki/ruchać


dalej Ci rece opadaja?

znaczenie slowo ma dwojakie, kontekst oczywisty a ban nie sluszny. ale upieraj sie kretyn z kretynem. a i niech bedzie +2 ale to mi rece opadaja.

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

01-10-2014 13:58 Voltorn jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltorn Dodaj Voltorn do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za każdy zbędny post będą leciały ostrzeżenia skoro nie dociera do Was!

Dobra krócej i łopatologicznie: INTERESUJE MNIE OBECNE/AKTUALNE ZNACZENIE a nie anachronizmy.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 14:09 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sephi popełniłaś błąd, zle interpretując całość zdania, trudno każdemu się zdarza ale Ty co gorsza teraz próbujesz udowodnić wszystkim, ze masz racje ale tak niestety nie jest.

Idąc tokiem rozumowania kolegi donosiciela i teraz Twoim należałoby postawić przed sądem albo przed księdzem w konfesjonale wszystkie Panie pracujące w zawodzie cukiernika za to, że "ROBIĄ LODY"

Idzmy dalej i wykastrujmy wszystkie osły w ogrodzie zoologicznym za to, że natura obdarzyła je zbyt wybujałem temperamentem i jednej Pani z PIS(pewno z zazdrości) przeszkadza fakt, ze kopulują na jej oczach kilkanaście razy na dobe....


Bardzo prosze, o przyjrzeniu się sprawie z własciwej strony i odblokowanie konta, nie mam zamiaru składać skarg ani pisać odwołań do niewiadomo kogo, jesteśmy dorosłymi ludzmi i szanujmy sięSmile

__________________
Druidek
01-10-2014 14:17 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Druidek nie załamuj mnie, bo słowo "Lód" ma wiele znaczeń a nie tylko to, które kojarzysz z elementem seksu. Twój post w tym momencie nie wprowadza nic do tematu.

Karę uznaję za słuszną. Możesz odwołać się do Super Operatora jeśli się z nią nie zgadzasz.

A skoro uznajemy się za ludzi dorosłych to w pełni bierzemy odpowiedzialność za to co chlapiemy. Regulamin jest jasny - wulgaryzmy i obrazy są karane.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 14:19 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz, w ten sposób traci się tylko szacunek graczy.

Moge i posiedzieć te 5 dni na banie, zresztą najlepiej będzie jak prześpisz się z tematem, może zapytasz męża co rozumie przez pojęcie "naruchać lucka" i jutro po przemyśleniu sprawy jeszcze raz, podejmiesz własciwą decyzjeSmile

__________________
Druidek
01-10-2014 14:25 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Voltorn
Forum Ace


images/avatars/avatar-24347.jpg

Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 77
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatni warn mi zostal trudno, z forum rzadko kiedy korzystam ale jak cos takiego widze szlag mnie jasny trafia. To Sephi, ze ruchanie kojarzy Ci sie z jednym to tez tylko Twoj problem a nie nasz. Jest to forma prawidlowa i g graczy obchodzi czy Ty akceptujesz to czy nie bo to jest POPRAWNE. chcesz aktualny kontekst? mialas go wyzej! z jezykowego punktu widzenia wszystko gra, jest to poprawna polszczyzna, archaizm czy nie jest to jezyk polski! aktualnie naruchac cos jest rozumiane jako zalatwic cos, nawet ja to cholera wiem. tu masz aktualne znaczenie. zalatwic, nakrecic, wytlumacz sobie jak chcesz. co widzisz niepoprawnego w wypowiedzi dru? nie ma tego w slwoniku? trudno, tak sie uzywa. wczesniej 'tu pisze' widnialo jako blad, juz jest poprawne. jako gracz nigdy nic do Ciebie nie mialem, ale Dru ma racje, nie wiem jak z innymi ale moj szacunek tracisz i to szybko. zwracam uwage w dobrej wierze, bo sie MYLISZ, a Ty idziesz w zaparte, jak nie tak to inaczej. widac ciezko zaakceptowac ci mozliwosc wlasnego bledu. juz takie cyrki byly, wydawalo sie ze bedzie lepiej. zajrzalem do tego tematu z czystej ciekawosci, nic bym nie pisal ale zdzierzyc takich bzdur po prostu sie nie da! zamiast przeprosic i zdjac bana idziesz w zaparte, a chyba nie o to chodzi, dziekuje i znikam z tego tematu bo szkoda patrzec, jak bede mial pozniej czas to wysle to wyzej, bo jest to po prostu absurd.

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

01-10-2014 14:44 Voltorn jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltorn Dodaj Voltorn do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest mi ciężko zaakceptować to, że się mylę. Zdarza się - jestem człowiekiem a nie maszyną.

Probem w tym, że wedle dostępnych słowników słowo to jest podchodne od wulgaryzmu. Nie interesuje mnie zbytnio kontekst zdania (bardziej przy obrazach) - ukarane zostało użycie słowa wulgarnego - a według powszechnego słownika języka polskiego jest ono słowem wulgarnym. Archaizm pozostaje archaizmem. Jezyk jest płynny i zmienia się. Jeśli coś zmieniło się na przestrzeni wieków w słowo wulgarne - to obecnie jest wulgaryzmem. Koniec kropka.

Mogę się przyznać do błędu, jeśli są argumenty, które mogą mnie przekonać. Jednak domorosłe słowniczki uczniów, hobbystów, czy wygrzebanych skądś internetowych śmieci - mnie nie przekonują. Internet to nie wyrocznia i zawiera mnóstwo fałszu czy przekłamanych rzeczy. Przykro mi, że nie chwytam każdej stronki jak pelikan.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 14:52 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Obraza/Wulgaryzm

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH