Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » KUPNO/SPRZEDAŻ 1617 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 1617 11 Ankieta - średnia ocena: 5,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

1617 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1617
Postać skazanySS

próba sprzedaży konta za realne pieniądze
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-10-2014 21:48 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 jaka próba i komu prosze odpisac na moje pw .
07-10-2014 09:11 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skazanySS 2014-10-04 19:37:08 -> Mentalna jednak Ci konta nie sprzedam mam lepsza oferte za mało dajesz

potwierdzenie, że chciało się wcześniej sprzedać konto danej osobie
+ stwierdzenie, że sprzeda się komuś innemu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-10-2014 09:51 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy za próbę kupna konta nie powinno także być bana stałego? Zwłaszcza, że osoba "kupująca" to dosyć znany na R16 prowokator i donosiciel - wystarczy popatrzeć w dział skarg.
07-10-2014 10:25
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za probe kupna rowniez byly bany stale. Ale co to da? Zalozy nowe (ktore to? 6?) konto i nic sie nie zmieni

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

07-10-2014 13:03 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to Mentalna mi złożyła propozycje a nie ja! Jak widac odrzuciłem gdzie z mojej strony nie było mory o jakichkolwiek pieniadzach

Wyrwana czesc naszych pw pokażcie całość wtedy zobaczycie kto chciał kupić i kto oferował

i to sa tylko wasze domysły ze tu chodzi o "jakies realne pieniądze" gdzie nie ma o nich w zadnym pw mowy

to mentalnej ban sie należny a nie mi to ja odrzuciłem jej oferte i nawet na jej pw nie odpisywałem wiecej
07-10-2014 13:11 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałeś sprzedać konto
to wynika z tej wypowiedzi
wynika też z niej, że zrezygnowałeś ze sprzedaży tej osobie, ale sprzedasz innej

w rozmowach na SB nie ma żadnej wypowiedzi tego gracza co do chęci kupna konta
jak masz jakiś dowód to należy go przedstawić

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-10-2014 14:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
tkaczyk123
Junior Member


Data rejestracji: 23-05-2013
Postów: 12
Klan: Pub
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masakra... C47 czy Ty widzisz co piszesz? to jest chore.. banujesz czlowieka bezpodstawnie.. przeczytaj dokladnie cala konwersacje a nie wyrwana czesc.. taka sama sytuacja byla z Trucha.. wyrwane z kontekstu zdanie i [cenz.] od razu stalka.. wiecej takich zagran proponuje.. to napewno ludzie beda premke kupowac.. napewno..

tak zgadzam sie na +1 Smile
07-10-2014 17:21 tkaczyk123 jest offline Szukaj postów użytkownika: tkaczyk123 Dodaj tkaczyk123 do Listy kontaktów
bloodwarssabreo
Member


Data rejestracji: 02-01-2013
Postów: 45
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nonsens .. sam widzaiałem PW jak mentalna pisał do skazanego o kupno konta.. a ten z niego zlewał... za samo pisanie o sprzedaży kopnta jest ban stały? to już droczyć się nie można ?

__________________
nick w grze : SABREO
07-10-2014 18:21 bloodwarssabreo jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodwarssabreo Dodaj bloodwarssabreo do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam dowody ale jak mam je przedstawić jak ban na koncie i po 2 jeszcze raz nikt tu nie pisał o jakichkolwiek realnych pieniądzach tak samo moge napisac ze to były pieniądze wirtualne albo sprzedasz za sprzedanie itemu na innym serwerze czy coś w tym stylu

ale nikt nie napisał ze sprzedaje Ci za realna kase a mentalna cos w tym stylu do nie napisała i mam jej pw zapisane na koncie r16

i nie ma mowy byś mi wciskał ze cos komuś sprzedawałem

takie banowanie z części jakiegoś pw to przesada zanim nie sprawdzisz całej treści
07-10-2014 18:52 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
krudam
Member


Data rejestracji: 02-01-2014
Postów: 28
Klan: dropsy
Rasa w grze: Kultysta

no co wy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

te trole to nasze opy robia nam zabawe rozkrecaja serwer
07-10-2014 20:35 krudam jest offline Szukaj postów użytkownika: krudam Dodaj krudam do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejna świetna decyzja opa lepiej nie grac w to [cenz.] bo opy niszczą grę i czekam na bana za jakieś wymyślone [cenz.]
07-10-2014 20:37 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
AR156sw
Member


Data rejestracji: 13-07-2014
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaryzykuje ostrzeżeniem ale widzę jak wielkie tu mydlenie oczu i odwracanie kota ogonem.
Po pierwsze: Dział jest zamknięty dla użytkowników, stworzony tylko dla informacji o banach. Za zbędne posty będą dawane ostrzeżenia!-cytat regulaminu.
Dlaczego jak ja zakładam jakiegoś posta,lub jest założony na mnie to zawsze jest takie mega zainteresowanie osób trzecich wszystkowiedzących?

Po drugie:gracz bloodwarssabreo widział moje PW do SS,w jaki sposób? Dostałeś hasło i login do konta SS?Czy tylko to co SS ci wkleił?Wkleić można wszystko.Ale skoro masz dowody to proszę o podanie linków i pomoc koledze który nie ma dostępu do tych PW.Chyba,ze ci się wydawało co widziałeś.W żadnym PW nie było słowa o kupnie czy sprzedaży,w żadnym!Co potwierdza nawet sam zbanowany.
Myślę ze administracja ma możliwość sprawdzenie wymiany wiadomości pomiędzy mną a ss w tamtym dniu.

cytat:
skazanySS napisał(a)
to sa tylko wasze domysły ze tu chodzi o "jakies realne pieniądze" gdzie nie ma o nich w zadnym pw mowy

to mentalnej ban sie należny a nie mi to ja odrzuciłem jej oferte i nawet na jej pw nie odpisywałem więcej


nie odpisywałeś na PW,ale wciąż pomijasz najważniejsze...dlaczego?

cytat:
skazanySS napisał(a)
i po 2 jeszcze raz nikt tu nie pisał o jakichkolwiek realnych pieniądzach


tu nie i dobrze o tym wiesz.

Teraz tak:od ostatniej wiadomości PW odemnie do ciebie czy tez odwrotnie minęło sporo czasu do tego tekstu na SB ogólnym o sprzedaży.
Raptem przestałeś ze mną pisać PW a później ot tak z nikad taki tekst na SB? To za niego jest ban. Gdzie tu logika?
Powiem gdzie.
Na GG,bo tam przeszliśmy i tam była mowa o kasie itd.Gracz bardzo mocno ten fakt tu ukrywa.
Przypadek?
Mialem zignorować ta ofertę,ale po odrzuceniu jego oferty,gracz raptem stal się agresywny i wulgarny w stosunku do mnie stad Łacina 1.1
Oba bany są jak najbardziej słuszne.(według mnie)
Chociaż szczerze to mi nie zależy na jego banie,ale nienawidzę takiego chamstwa.

Czy osoby trzecie wiedza coś jeszcze lepiej o tej sprawie?Czy tylko wpadły ponarzekać na admina decyzje i po ostrzeżenia?
To mój ostatni post,odechciało mi się z wami już grac.

Edity:literówki,bo mnie lekko zdenerwowały inne posty

__________________
szybciej zmienisz zdanie niz pomyslisz jeszcze raz po co mi było z nim zaczynac
no i ?

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez AR156sw: 07-10-2014 22:00.

07-10-2014 21:13 AR156sw jest offline Szukaj postów użytkownika: AR156sw Dodaj AR156sw do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skazanySS napisał(a)
ja mam dowody ale jak mam je przedstawić jak ban na koncie i po 2 jeszcze raz nikt tu nie pisał o jakichkolwiek realnych pieniądzach

to czekaj, to masz ten dowód czy nie? bo jak na razie kręcisz
albo masz dowód na próbę kupna i oferowanie pieniędzy za konto, albo nie masz dowodu bo nie chodziło o pieniądze ;]


sprawdziłem wiadomości wysłane od mentalna (chwilowo odblokowałem konto i zalogowałem się na nie po zmianie hasła)
nie ma nic o próbie kupna
jest tylko zaproszenie na rozmowę na gg

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-10-2014 21:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
skazanySS napisał(a)
ja mam dowody ale jak mam je przedstawić jak ban na koncie i po 2 jeszcze raz nikt tu nie pisał o jakichkolwiek realnych pieniądzach

to czekaj, to masz ten dowód czy nie? bo jak na razie kręcisz
albo masz dowód na próbę kupna i oferowanie pieniędzy za konto, albo nie masz dowodu bo nie chodziło o pieniądze ;]


sprawdziłem wiadomości wysłane od mentalna (chwilowo odblokowałem konto i zalogowałem się na nie)
nie ma nic o próbie kupna
jest tylko zaproszenie na rozmowę na gg




Sam sie topisz C47 skoro Ty nie widzisz ze mentalna nie chciała ode mnie kupić to jak możesz twierdzić ze ja chciałem sprzedać? jak tresc tego mojego pw jest na odmowę sprzedażny.

po tym jednym pw wyrwanym z rozmowy??

Prosze Cie wklej tu nasze pw miedzy mną a mentalna nie ma tego wiele wiec czasu Ci to nie zajmie sporo

i wtedy zobaczysz kto co komu oferował choc smiem twierdzić ze masz nie zreczna sytuacje i będziesz bronił swego tyłka by na Twoje wyszło

A i wyżej sama mentalna napisała ze nie było mowy o sprzedażny
Sama sobie zaprzecza tu skarży ze chciałem sprzedać konto a potem pisze ze mowy o tym nie było? cos tu nie tak.
08-10-2014 14:06 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
skazanySS 2014-10-04 19:37:08 -> Mentalna jednak Ci konta nie sprzedam mam lepsza oferte za mało dajesz


dyskusja nie ma sensu skoro nawet nie chcesz zrozumieć, że sam się przyznałeś do próby sprzedaży, albo tylko próbujesz udawać idiotę

w tej wiadomości jest wszystko
i przyznanie, że chciało się sprzedać konto tej osobie, ale zmieniło się zdanie
i przyznanie się do chęci sprzedaży innej osobie


w wiadomościach W GRZE między wami nie ma nic o sprzedaży czy kupnie
jest to tylko na SB i to tylko z twojej strony
wiem, że pisaliście na gg, ale nikt nie przekazał mi żadnych kopii rozmów
ale zresztą nawet jeżeli z tych rozmów na gg, że to mentalna chciał kupić konto to i tak nic to nie zmienia w sprawie twojej blokady (ty się przyznałeś do próby sprzedaży), była by tylko dodatkowa blokada jego konta

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-10-2014 14:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Nethar
Forum Ace


images/avatars/avatar-25171.jpg

Data rejestracji: 25-05-2010
Postów: 85
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam bardzo, że się wtrącę ale nie mogę patrzeć na szerzące się bezprawie wśród operatorów bloodwars. W regulaminie, tabeli kar i wszystkich innych(sprawdzonych) źródłach informacji nie ma mowy na temat próby sprzedaży kont za realne pieniądze. Jasno jest określony zakaz sprzedaży za korzyści majątkowe. Do sprzedaży nie doszło więc dlaczego ktoś został ukarany? Czy od jutra operatorzy będą banować za próbę multikontowości lub za próbę pushingu? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart ze strony C47.
08-10-2014 20:24 Nethar jest offline Szukaj postów użytkownika: Nethar Dodaj Nethar do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 Ty naprawdę jastes rąbnięty i ciągle myjesz swoja [cenz.] bo niesłusznie dałeś bana za wirtualna sprzedasz w Twoim mniemaniu.

teraz mi piszesz ze wiesz ze rozmawialiśmy na gg ??? jak ja nawet takiego komunikatora nie mam zainstalowanego w kompie śmiech i obłuda z Twoich wyczynów

a boisz sie wkleić treści naszych rozmów z mentalna bo wyjdziesz sam na idiotę.

Taka jest prawda OP od motania a nie ulepszania.
09-10-2014 18:55 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PW było jedno, z jego strony
więc albo nie pisaliście na PW w grze albo skasowałeś wiadomości, bo ja ich na koncie nie widziałem
w tym PW była mowa o przejściu na GG (wraz z numerem), więc logicznym jest, że jednak tam rozmawialiście

jak będzie dowód na to, że próbował kupić konto to zostanie zablokowany

ty sam dostarczyłeś dowód przeciwko sobie
twoja wina jest bezsprzeczna, więc nie wiem po co są te kolejne posty

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-10-2014 20:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wiec C47 otwórz 2 oko bo przeglądałeś moje pw z zamkniętym 1 okiem skoro nie widziałeś innych pw od mentalnej Teraz próbujesz sie wybarwić z winy i twierdzisz ze sie przyznałem skoro sie teraz przyznałem to dlaczego wcześniej dostałem bana stałego??? iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii czemu tez chcesz mi wmówić ze rozmawiałem na gg

TO JEST PRÓBA WYMUSZENIA NA KIMŚ CZEGOŚ CZEGO NIE ZROBIŁ ANI NIE MIAŁ TAKIEGO ZAMIARU ZROBIĆ. Osadziłeś osobę po wątku który dostałeś wyrwany z całej wypowiedzi.

TO JEST TEZ KARALNE ALE JUZ Z ARTYKUŁU I &. mądralo

możesz odpisać? raczej nie bo juz sam nie wiesz co robisz i co widzisz aczkolwiek moze wiesz ale nie chcesz widzieć albo pomyśleć zanim cos zrobisz


taki tłumok opem śmiech chyba po podstawówce jedynie

i jeszcze pisze po co te posty
po to bys w końcu sie opamiętał i chłamu ludziom nie siał ze cos chcieli zrobić jak nawet o tym nie myśleli

posty beda do tond aż pojawia sie pw mentalnej do mnie co pisała choć będziesz zmyślał i mataczył by nic tu nie wkleić by Cie to jeszcze bardziej nie pogrążyło.


WIELKIE DNOOOOOOOOOO!
09-10-2014 21:04 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
AR156sw
Member


Data rejestracji: 13-07-2014
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skazanySS 2014-10-04 19:37:08 -> Mentalna jednak Ci konta nie sprzedam mam lepsza oferte za mało dajesz

to wystarczy do bana

plączesz i motasz non stop.najpierw nie wiesz za co ban.pozniej ze nie pisalismy o kasie na pw,ale masz dowody ze to ja chcialem kupic za kase.i teraz gdy admin napisal,ze nie dostarczylismy rozmowy z gg to raptem ci sie przypomnialo,ze nie byles na gg?
wyskoczyles z tekstem na sb i to cie zgubilo....i wiesz?
mysle,ze ten txt mial isc na gg do mnie tylko w pospiechu pomyliles okienka.to by bylo logiczne skad sie tam wzial.
robisz z pregierza czytelnie.zacznij od nowa i juz sie pilnuj.
postac wczoraj usunalem.dobranoc

edit:literowki,pisze z telefonu.

__________________
szybciej zmienisz zdanie niz pomyslisz jeszcze raz po co mi było z nim zaczynac
no i ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez AR156sw: 09-10-2014 22:36.

09-10-2014 22:34 AR156sw jest offline Szukaj postów użytkownika: AR156sw Dodaj AR156sw do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co widać to już nawet nie wiesz co piszesz

nie pisałem, że przyznałeś się teraz
przyznałeś się w tekście na SB, za co dostałeś bana
późniejsze wypowiedzi tylko ciebie pogrążały (np. jak właśnie ta sprzeczność, że nie chodziło ci o pieniądze, ale na PW pisaliście o pieniądzach i masz te wiadomości...)



a 'po podstawówce' to większość ludzi nie pisze błędów typu 'do tond' czy 'wirtualna sprzedasz'
są tam też podstawy dobrego wychowania, ale jak widać nie wszyscy potrafią się tego nauczyć
ale to tak już na marginesie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-10-2014 22:54 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Szauma
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2012
Postów: 104
Klan: -ES-
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale czy w wypowiedzi jest mowa o sprzedaży konta na bw? Nie napisał coś w stylu "sprzedam Tobie to konto" , "konto na tym serwie" itd.
Równie dobrze mógł chcieć sprzedać konto w innej grze , portalu jakimś itd.
10-10-2014 00:09 Szauma jest offline Szukaj postów użytkownika: Szauma Dodaj Szauma do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To sam sie motasz C47 i nie zganiaj na innych

czekam na odblokowanie konta

bo ban za cos dostałem co nie miało miejsca

i jeszcze raz pisze dawaj tu te nasze pw z mentalna niech sie pośmieją jeszcze z Ciebie jaki to bohater jesteś i zbanowałeś osobę słusznie
Wykaz sie ze jestes Ok wobec innych.

Wysil sie choc troche i wklej te pw tutaj
10-10-2014 18:06 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem ile razy mam to samo powtarzać
na koncie było jedno PW, i to tylko od niego (z 'powodem dla którego lepiej się nie kasować' - co może sugerować próbę kupna, ale to za mało by karać - i z numerem GG)
nie widziałem żadnego PW wysłanego od ciebie

a to, że słusznie ciebie zbanowałem już pokazałem w moim drugim poście, wklejając twój tekst z SB...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-10-2014 19:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz co C47 bawisz mnie swoimi bezpodstawnymi postami i piszesz "banialuki"

Jawnie twierdzac ze jest na moim koncie 1 pw od mentalnej

jest 4 pw a nie jedno chyba ze tamte usunąłeś? logując sie na moje konto

Na prawdę juz mnie drażni twoja postawa i ten głupi ban jaki dostałem bez najmniejszych podstaw jakiejkolwiek recydywy związanej z regulaminem BW.

A ty twierdzisz ze coś udowodniłeś. Pytam sie co????- takiego bo ja nie wiem?

Za odmowę sprzedażny konta mentalnej jakie napisałem na sb
by ją( jego) ośmieszyć bo nawet na pw mu na jego propozycje nie odpisałem
tylko tyle ze nie mam gg on dalej przysłał 2 pw z dogadaniem sie i wtedy na sb wysłałem tą odpowiedz mu, by wszyscy zobaczyli jaki Cwaniak z niego(jej).

a Ty sie spinasz ciągle i chcesz mi wcisnąć ze to ja sprzedawałem konto i to w dodatku za niby realne pieniądze

Człowieku obyć sie i zacznij myśleć

Dalej wnioskuje o odblokowanie mojego bezprawnie zablokowanego konta.

Pozdrawiam wszystkich śledzących ten wątek Wink
10-10-2014 19:32 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a Ty sie spinasz ciągle i chcesz mi wcisnąć ze to ja sprzedawałem konto i to w dodatku za niby realne pieniądze


a kto inny napisał, że sprzeda konto innej osobie bo on za mało dawał?
i co niby chciałeś od niego i od tej drugiej osoby w zamian za konto?


nie wiem też co ma do tego 'recydywa związana z regulaminem BW'?
za sprzedaż/kupno lub samą próbę zawsze dostaje się bana stałego
nie trzeba robić tego kilka razy (czyli wtedy była by recydywa) aby była taka kara


a o PW wiem tyle ile napisałem, na koncie było jedno PW w zapisanych wiadomościach (i nadal tam jest, bo te wiadomości się nie kasują), nigdzie indziej nie znalazłem wiadomości między wami
więc albo ich nie było albo je usunąłeś sam
chyba, że jest taka możliwość, że nie wyświetlało wszystkich z zapisanych wiadomości (bo np osiągnięto limit)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-10-2014 20:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
a Ty sie spinasz ciągle i chcesz mi wcisnąć ze to ja sprzedawałem konto i to w dodatku za niby realne pieniądze


a kto inny napisał, że sprzeda konto innej osobie bo on za mało dawał?
i co niby chciałeś od niego i od tej drugiej osoby w zamian za konto?


nie wiem też co ma do tego 'recydywa związana z regulaminem BW'?
za sprzedaż/kupno lub samą próbę zawsze dostaje się bana stałego
nie trzeba robić tego kilka razy (czyli wtedy była by recydywa) aby była taka kara


a o PW wiem tyle ile napisałem, na koncie było jedno PW w zapisanych wiadomościach (i nadal tam jest, bo te wiadomości się nie kasują), nigdzie indziej nie znalazłem wiadomości między wami
więc albo ich nie było albo je usunąłeś sam
chyba, że jest taka możliwość, że nie wyświetlało wszystkich z zapisanych wiadomości (bo np osiągnięto limit)




C47 a doszło do sprzedaży Nie
a była taka próba sprzedaży NIe
bo niby z kim jak wiesz to napisz i wtedy powiem masz racje ban mi sie należał
ale do niczego takiego nie doszło ani nie było takiego zamiaru,nawet myśli.

I najważniejsze to nie ja jestem opem tylko ty wiec do ciebie należny podanie wszelkich zarzutów ze chciałem to konto sprzedać tej i tej osobie wtedy mozna twierdzić ze był taki zamiar.

A i jeszcze jedno to nie ja mam teraz myslec gdzie te pw z mentalna sa tylko ty ty masz wgląd do wszystkiego a jak skrzynka była zapchana to sobie rozepchaj ją Smile i nie pisz mi ze takich pw nie ma bo twoim obowiązkiem jest sprawdzić wszystko dokładnie.

C.D proszę o zdjęcie bezprawnego bana stałego na moje konto na r16.

za twoją bezpodstawna interpretacje mojego 1 postu na sb wyrwanego z konteksty naszej rozmowy i złej interpretacji przez ciebie zbanowałeś nie ta osobę co trzeba.
10-10-2014 20:45 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyrwanego z kontekstu?
a jaki był kontekst?
pisałeś, że się kasujesz
gracz napisał do ciebie abyś tego nie robił i proponował rozmowę na GG
później piszesz na SB, że jednak konta mu nie sprzedasz (czyli miałeś taki zamiar), i że sprzedasz innej osobie (a to jaka to osoba nie ma znaczenia dla twojego przewinienia)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-10-2014 22:34 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak pisałem ze sie kasuje - tak jak nie jedna osoba cos takiego pisała na sb i dalej gra
taki dowcip i zanim dostałem bana to w klanie wiedzieli ze to nie na poważnie bo im po paru minutach napisałem ze żart

a ta moja wypowiedz na sb co do pseudo sprzedażny to ja nikomu takiej oferty nie złożyłem a jak nie złożyłem to i nie ma przewinienia

gdzie mentalna pisała swoje wypowiedzi na pw w formie kupna
a ja to olałem i napisałem to co o jej pw myślę na sb

a ty od razu sru bana bez zastanowienia sie

pytam sie jasno za co? no za co?

za ta sb

skazanySS 2014-10-04 19:37:08 -> Mentalna jednak Ci konta nie sprzedam mam lepsza oferte za mało dajesz

pisze jasno ze konta jej nie sprzedam i ponad to mam lepsza ofertę ale od kogo i na jaki towar i za ile tego tu nie ma wiec nie było mowy o sprzedażny konta ten wyraz nie padł. A ty mi zarzucasz ze chciałem je sprzedać z czego ten swój wniosek wyciągnąłeś?


A teraz troszkę ci to wytłumaczę jak chłopu na miedzy te twoje dziwne podteksty
___w cytacie twoja wypowiedz___ po myślniku mój komentarz do tego chłamu

"gracz napisał do ciebie abyś tego nie robił i proponował rozmowę na GG"- tak cos w tym stylu i mu odpisałem tylko tyle nie mam gg i nic wiecej.

"później piszesz na SB, że jednak konta mu nie sprzedasz (czyli miałeś taki zamiar),"- i tu znowu z twojej strony próba wmówienia mi czegoś o czym nawet nie myślałem. A to chyba dobrze napisałem ze mu nie sprzedam .

"i że sprzedasz innej osobie (a to jaka to osoba nie ma znaczenia dla twojego przewinienia) " -to teraz znajdz mi w moim sb wyraz "osoba" znowu próba wmówienia ze coś napisałem czego ja nie napisałem.

za każdym razem C47 interpretujesz to moje sb tak jak ci sie podoba albo jak ci pasuje naprawdę jako op i to super op to jawna próba nurzania kogoś po błocie i wmawiania my czegoś co nie miało miejsca.


CZEKAM NA ZDJĘCIE BANA premka ucieka
10-10-2014 23:39 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » KUPNO/SPRZEDAŻ 1617

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH