Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY założyciel bez doświadczenia, drobny dodatek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony założyciel bez doświadczenia, drobny dodatek 36 Ankieta - średnia ocena: 3,9436 Ankieta - średnia ocena: 3,94
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

założyciel bez doświadczenia, drobny dodatek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję drobną zmianę do istniejącej już opcji założenia ekspedycji bez doświadczenia:
W przypadku wygranej założyciel zdobywa złom w ilości sztuk równą
ilości przepadającego doświadczenia dzielonej przez tysiąc.
Czyli zamiast tylko stracić np 246.500 dośw otrzyma 246 sztuk złomu i zero doświadczenia.

Dlaczego?:
Brak maluchów generujących podaż złomu, przede wszystkim na Morii. Smile

Dlaczego nie w każdej ekspedycji?:
By istniał rynek gdzieś coś musi być i gdzieś czegoś musi nie być,
różnice geograficzne rozłożenia zasobów tworzą podstawy do istnienia rynku.
Więc złom musi być tam gdzie nie ma doświadczenia. Wink

edit: jedno zero zmienione i chochlik. Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez zwisa malutki: 04-06-2016 15:58.

04-06-2016 15:46 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

24k doświadczenia 240złomu?
240k doświadczenia 2400złomu?


Utnij po zerze po stronie złomu, to dam Ci łapke
04-06-2016 15:56 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zwisa malutki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TorreadorTM napisał(a)
24k doświadczenia 240złomu?
240k doświadczenia 2400złomu?


Utnij po zerze po stronie złomu, to dam Ci łapke


Ok, chyba masz rację. Wink
04-06-2016 15:57 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
siuraki
Junior Member


Data rejestracji: 04-12-2011
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajny pomysł.. poproszę z wyrównaniem za odbyte expy ;p
04-06-2016 16:30 siuraki jest offline Szukaj postów użytkownika: siuraki Dodaj siuraki do Listy kontaktów
jarstanek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 88

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł warty wprowadzenia na wszystkich serwerach
wreszcie dający jakąś alternatywę dla założyciela expy , który rezygnuje z doświadczenia.
Popieram Big Grin

__________________
jarstan1
____________________________________
r6 , r14

04-06-2016 16:34 jarstanek jest offline Szukaj postów użytkownika: jarstanek Dodaj jarstanek do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No chyba na łeb ktoś upadł, non-profit to non-profit. Ta opcja miała być tylko i wyłącznie po to żeby nie psuć planów tym całym dropperom, żeby mogli sobie jak najdłużej gnić i butwieć na jak najniższym poziomie, a jednocześnie zdobywać runy! A wy chcecie jeszcze FAWORYZOWAĆ taki styl gry? Roll Eyes Oczywiście że łapa w dół!

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 04-06-2016 16:51.

04-06-2016 16:49 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zwisa malutki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
No chyba na łeb ktoś upadł, non-profit to non-profit. Ta opcja miała być tylko i wyłącznie po to żeby nie psuć planów tym całym dropperom, żeby mogli sobie jak najdłużej gnić i butwieć na jak najniższym poziomie, a jednocześnie zdobywać runy! A wy chcecie jeszcze FAWORYZOWAĆ taki styl gry? Roll Eyes Oczywiście że łapa w dół!


Wyczaruj po 10 nowych graczy zamiast takiego każdego jednego dropera i będzie ok.
A możliwe różne style gry to plus a nie minus.
Zwalczać to należy tylko wieczne stanie w miejscu a nie samo chwilowe zwalnianie w celach taktycznych. Smile
04-06-2016 17:02 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by zwisa malutki
Zwalczać to należy tylko wieczne stanie w miejscu a nie samo chwilowe zwalnianie w celach taktycznych. Smile

a niby dlaczego uwazasz, ze takie cos nalezy zwalczac? nie widze zadnego powodu do dzialania przeciw takiemu stylowi grania

nie widze tez powodu by go faworyzowac darmowym zlomem z eksp

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
04-06-2016 17:29 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
gumis2
Double Ace


Data rejestracji: 11-08-2015
Postów: 148

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam troche mieszane uczucia co do tego pomyslu. Na morii mozna kupic zlom za kamyki, ktore zdobywasz robiac normalne ekspy, po przeliczeniu za 2k dosw mozna miec 1zlom (zakladam, ze sprzedajesz tylko kamienie krwi). Wydaje mi sie, ze nikt normalny na morii nie uzywa opcji ekspy bez dosw.
Na nekro nie gram, ale moim zdaniem nie powinno sie promowac sztucznego opozniania rozwoju (caly pomysl eksp bez dosw), a ten pomysl wlasnie do tego prowadzi.
04-06-2016 17:46 gumis2 jest offline Szukaj postów użytkownika: gumis2 Dodaj gumis2 do Listy kontaktów
revean
Member


images/avatars/avatar-25538.jpg

Data rejestracji: 30-08-2015
Postów: 35
Klan: Old years ago (PARADOX)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gumis2 napisał(a)
Mam troche mieszane uczucia co do tego pomyslu. Na morii mozna kupic zlom za kamyki, ktore zdobywasz robiac normalne ekspy, po przeliczeniu za 2k dosw mozna miec 1zlom (zakladam, ze sprzedajesz tylko kamienie krwi). Wydaje mi sie, ze nikt normalny na morii nie uzywa opcji ekspy bez dosw.
Na nekro nie gram, ale moim zdaniem nie powinno sie promowac sztucznego opozniania rozwoju (caly pomysl eksp bez dosw), a ten pomysl wlasnie do tego prowadzi.


Ludzie używają,na R2 spotkałem się nie raz. Smile
Tłumaczą to sobie zawsze tym że najważniejsze są runki. Wink
04-06-2016 18:22 revean jest offline Szukaj postów użytkownika: revean Dodaj revean do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ludzie używają,na R2 spotkałem się nie raz. Smile
Tłumaczą to sobie zawsze tym że najważniejsze są runki. Wink

A co jedno drugiemu przeszkadza? Tongue

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
04-06-2016 18:58 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
revean
Member


images/avatars/avatar-25538.jpg

Data rejestracji: 30-08-2015
Postów: 35
Klan: Old years ago (PARADOX)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Ludzie używają,na R2 spotkałem się nie raz. Smile
Tłumaczą to sobie zawsze tym że najważniejsze są runki. Wink

A co jedno drugiemu przeszkadza? Tongue


Nie mam pojęcia,jednak ludzie tego używają. Wink
Jak ktoś stawia dla mniejszych przykładowo. Smile
04-06-2016 19:01 revean jest offline Szukaj postów użytkownika: revean Dodaj revean do Listy kontaktów
Ham_let
Member


Data rejestracji: 02-09-2015
Postów: 37
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mówię stanowcze nie! Sprzedaży mobów na złom!
Co najwyżej do mięsnego :p

Wszystkie tematy autora związane ze złomem to próba ustawienia wysokiej ceny na niego oraz możliwość pozyskiwania go w dużej ilości by stać z poziomem i wykoksic sprzęt. Typowe ustawianie gry pod siebie.

Dzisiejsze metody pozyskiwania złomu są może nie wystarczające ale moba na złom? No nie sorry
04-06-2016 21:05 Ham_let jest offline Szukaj postów użytkownika: Ham_let Dodaj Ham_let do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zwisa malutki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ham_let napisał(a)
Dzisiejsze metody pozyskiwania złomu są może nie wystarczające ale moba na złom?


Nowych graczy nie ma.
Maluchów na Moriach nie ma.
Starzy gracze nie wracają do gry.

Nie ja tak wmanewrowałem grę. Smile

Złom i rynek tego złomu powinny istnieć i dobrze by nowe źródło spełniało pewnie sensowne warunki.
Spełnia, bo moba na złom można tylko kosztem straty doświadczenia i tylko założyciel.

Na pewno jest to prostsze niż tworzenie trzeciej mapy ekspedycyjnej,
czy drugiej mapy kw tylko dla złomu. Wink
04-06-2016 21:38 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Ham_let
Member


Data rejestracji: 02-09-2015
Postów: 37
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zwisa malutki napisał(a)
cytat:
Ham_let napisał(a)
Dzisiejsze metody pozyskiwania złomu są może nie wystarczające ale moba na złom?


Nowych graczy nie ma.
Maluchów na Moriach nie ma.
Starzy gracze nie wracają do gry.

Nie ja tak wmanewrowałem grę. Smile

Złom i rynek tego złomu powinny istnieć i dobrze by nowe źródło spełniało pewnie sensowne warunki.
Spełnia, bo moba na złom można tylko kosztem straty doświadczenia i tylko założyciel.

Na pewno jest to prostsze niż tworzenie trzeciej mapy ekspedycyjnej,
czy drugiej mapy kw tylko dla złomu. Wink



W tym temacie chcesz dodatkowych sposobów na pozyskiwanie złomu
Bo obecne są niewystarczające. W kolejnym chcesz zwiększenia cen za jedyne dobre źródło pozyskiwania go w dużej ilości. To proszę podaj mi Faktyczny cel jakim się kierujesz chcąc tych zmian. Ja uważam że chcesz zrobić interes na złomie i tyle.
Bo raczej nienormalny jest krzyk dajcie mi złom za moba ale sklep ze złomem to najlepiej zróbcie na styl pevexowski.

Oczywistym jest że za podniesieniem cen na złom w sklepie musi iść podniesienie ich na aukcjach. Może zadam pytanie wobec tego z innej beczki. Dużo masz tego złomu na kontach? Że szukasz tak twardo dobrego rynku zbytu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ham_let: 04-06-2016 22:16.

04-06-2016 22:03 Ham_let jest offline Szukaj postów użytkownika: Ham_let Dodaj Ham_let do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli zamiast wendola w 3, gdzie zarobię ~400k mam dostać złom, który po sprzedaży da mi ~320k perków? I może frytki do tego? Smile
04-06-2016 22:27 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zwisa malutki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Czyli zamiast wendola w 3, gdzie zarobię ~400k mam dostać złom, który po sprzedaży da mi ~320k perków? I może frytki do tego? Smile


Na necro czysty zysk.
Bo pr za sprzedany złom też czyste, bez doświadczenia. Smile

To całkiem duża paczka frytek... Wink
04-06-2016 23:19 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedyna akceptowalna forma tego pomysłu to złom z ekspy (co samo w sobie jest poronionym pomysłem) dla WSZYSTKICH, również pomocników, niezależnie od tego czy stawiasz ekspę z pyrkami czy bez.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 05-06-2016 00:16.

05-06-2016 00:15 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Jedyna akceptowalna forma tego pomysłu to złom z ekspy (co samo w sobie jest poronionym pomysłem) dla WSZYSTKICH, również pomocników, niezależnie od tego czy stawiasz ekspę z pyrkami czy bez.



cytat:
samo w sobie jest poronionym pomysłem



Właśnie sobie odpowiedziałeś, na to co napisałeś.

Przemyślałeś chociaż to? ja wiem było późno, ale bez jaj.
Może bez pr złom dla założyciela, to troche nie trafiony pomysł.

Ale ty, to mógłbyś podać rękę z założycielem Big Grin
05-06-2016 11:14 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zwisa malutki
RE: założyciel bez doświadczenia, drobny dodatek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypomnę że w "szukaj" nie znajdzie się ani jednego tematu z pozytywną
opinią w kwestii zakładania ekspedycji bez doświadczenia.
Wszystkie zjechane aż miło. Smile
Latami zawistni "bojowcy" blokowali wprowadzenie tej opcji dla droperów:
"Mi nie dropi, wbić na pal tych nielicznych którym dropi". Evil

I po latach Administracja mimo wszystko olała ten wieloletni krzyk protestu większości...
Zakładanie eksp bez doświadczenia weszło. Smile

Ta propozycja jest prostym, miłym i oczywistym dodatkiem dla korzystających z tej opcji.
Mam nadzieję, że tym razem będzie trwało nieco krócej by olać wszystkich zawistnych. Smile
05-06-2016 12:48 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie jestem przeciwko, ale to powinno być z głową.
Dobre wartości, i oczywiście tylko i wyłącznie dla założyciela.
#Edit Dla wszystkich byłoby za dużo złomu, zaczął by sie przelewać, ceny by spadły w cholere. Ew taką opcję na R8 bym widział, wkońcu hardcore.
Na normalnych (Necro) zdecydowane nie.

Była to jedna z nie wielu opcji wyboru, o których decydujesz sam.
Czy chcesz złom czy expa.

Płacz o czysty zysk, to zadania tez trzeba skasować bo boostują bez uzyskiwania poziomu.

I każdy hejt przeliczany że za expa masz X pr ze sprzedanego złomu, gówno prawda
myślę że złom spanie z ceny o połowe z biegiem czasu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TorreadorTM: 05-06-2016 13:06.

05-06-2016 13:01 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zwisa malutki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TorreadorTM napisał(a)
Płacz o czysty zysk, to zadania tez trzeba skasować bo boostują bez uzyskiwania poziomu.


Dodajmy, że pr ze sprzedaży nie są "czystymi pr od systemu", ktoś musi
za ten złom zapłacić pr z expy a więc połączonymi z doświadczeniem.
Nie ma więc pompowania czystych pr na serwer przez system a więc wszystko jest ok. Smile
05-06-2016 13:09 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Właśnie sobie odpowiedziałeś, na to co napisałeś.

Przemyślałeś chociaż to? ja wiem było późno, ale bez jaj.
Może bez pr złom dla założyciela, to troche nie trafiony pomysł.

Teraz nie jest późno, i nadal podtrzymuję swoje stanowisko. Jeśli złom z eksp, to DLA WSZYSTKICH. Opcja robienia eksp bez doświadczenia miała służyć tylko i wyłącznie temu żeby droperki nie płakały że nie mogą zbierać run - teraz mogą. I tak powinno zostać, NIC poza runą nie powinno dostawać z ekspedycji "na samarytanina". Rezygnujesz to rezygnujesz. A dostanie pr w postaci po prostu złomu to jakaś kpina. Jak już ma być, to dla każdego. Rezygnacja to rezygnacja, a nie zamiana korzyści. I musiałaby być ustalona jakaś stała NIEZMIENNA cena złomu na wszystkich serwerach. Żeby zaraz się nie okazało że również tym, jak to zwis nazwał, "bojowcom" dużo bardziej opłaca się stawiać ekspy po złom Big Grin

cytat:

Przypomnę że w "szukaj" nie znajdzie się ani jednego tematu z pozytywną
opinią w kwestii zakładania ekspedycji bez doświadczenia.
Wszystkie zjechane aż miło. Smile
Latami zawistni "bojowcy" blokowali wprowadzenie tej opcji dla droperów:
"Mi nie dropi, wbić na pal tych nielicznych którym dropi". Evil


"Zawistni "bojowcy"" Big Grin Big Grin Big Grin A może oceny takie a nie inne, bo to po prostu pomysły kompletnie do bani? Big Grin Nie, administracja nie olała - wprowadzili to krótko po wejściu run, i konkretnie w celu zbierania run również przez dropperów - tam akurat nie było tylu protestów.

cytat:
Dodajmy, że pr ze sprzedaży nie są "czystymi pr od systemu", ktoś musi
za ten złom zapłacić pr z expy a więc połączonymi z doświadczeniem.

Oczywiście że SĄ. Dokładnie tak samo jak pr z zadań, oraz sprzedaży tak dropów jak i złomu zarobionego w dowolny inny sposób. Za twoje dropy i złom z pielg, też przecież ktoś płaci pyrkami.

cytat:
Płacz o czysty zysk, to zadania tez trzeba skasować bo boostują bez uzyskiwania poziomu.


Z zadań masz liche wartości pr, i jest ich niewielka, skończona ilość. A tu mówimy o NIESKOŃCZONYM potencjalne do klepania w kółko, regularnie, z ogromnym prawdopodobieństwem, sporych ilości "czystych" pr. Nie widzisz różnicy?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 05-06-2016 13:59.

05-06-2016 13:57 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zwisa malutki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Dodajmy, że pr ze sprzedaży nie są "czystymi pr od systemu", ktoś musi
za ten złom zapłacić pr z expy a więc połączonymi z doświadczeniem.

Oczywiście że SĄ. Dokładnie tak samo jak pr z zadań,


Nie są, w proponowanej przeze mnie opcji serwer nie wygeneruje
ani jednego czystego pr, wygeneruje jedynie złom.


edit:

cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:

Przypomnę że w "szukaj" nie znajdzie się ani jednego tematu z pozytywną
opinią w kwestii zakładania ekspedycji bez doświadczenia.

wprowadzili to krótko po wejściu run, i konkretnie w celu zbierania run również przez dropperów


Na pierwszej mapie nie ma run. Wink
A tam też wprowadzili. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zwisa malutki: 05-06-2016 14:09.

05-06-2016 14:06 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nie są, w proponowanej przeze mnie opcji serwer nie wygeneruje
ani jednego czystego pr, wygeneruje jedynie złom.


I czym to się różni od dropnięcia czegoś i sprzedaży, albo zezłomowania itemów i sprzedaży złomu, w tym kontekście? Jak najbardziej "czyste pr".


cytat:
Na pierwszej mapie nie ma run. Wink
A tam też wprowadzili. Smile


A pamiętasz gdzie się zdobywa bilety na tą drugą mapę?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
05-06-2016 15:06 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zwisa malutki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Nie są, w proponowanej przeze mnie opcji serwer nie wygeneruje
ani jednego czystego pr, wygeneruje jedynie złom.


I czym to się różni od dropnięcia czegoś i sprzedaży, albo zezłomowania itemów i sprzedaży złomu, w tym kontekście? Jak najbardziej "czyste pr".



I zabronisz handlu za pr z tego powodu?
Jedyne czyste pr "od systemu" pochodzą z zadań.
Co innego mob dający czyste pr a co innego mob dający złom.
System to system a gracze to gracze.

Każde nowe źródło złomu, jakiekolwiek by nie było,
to złom który można sprzedać za pr. Wink


cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Na pierwszej mapie nie ma run. Wink
A tam też wprowadzili. Smile


A pamiętasz gdzie się zdobywa bilety na tą drugą mapę?


Faktycznie. Smile
I pamiętam że można iść na hydrę dużo poniżej swojego poziomu i mieć 0 dośw.
Albo pójść na niskiego moba z tłumem maluchów i mieć prawie zero dośw.
I mieć ten bilet.
Ale hydra wystarczy z tego co pisze w tutku. Smile
05-06-2016 22:00 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znaczy chcesz extra PR czy kamyki ( złom na to i to zamienisz) bo odpalasz expe dla runy i przeszkadza ci że dropiąc rune stoisz z expem w miejscu celowo, świadomie, zaplanowane ale czemu by nie dostać mega kopa w postać za takie celowe stanie w miejscu Smile



Co zaczniesz wendole bez expa stawiać aby mega ilości złomu zbierać ???

NIE NIE NIE i skończcie z tymi prezentami bo w tą grę to niedługo 2 latki będą koksić

a swoją drogą mam lepszy pomysł

1 złom za 1 pkt expa utraconego
1 evo za 10 pkt expa
plus 3 runy bo ciężko było

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
06-06-2016 08:02 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gumis2 napisał(a)
Mam troche mieszane uczucia co do tego pomyslu. Na morii mozna kupic zlom za kamyki, ktore zdobywasz robiac normalne ekspy, po przeliczeniu za 2k dosw mozna miec 1zlom (zakladam, ze sprzedajesz tylko kamienie krwi). Wydaje mi sie, ze nikt normalny na morii nie uzywa opcji ekspy bez dosw.
Na nekro nie gram, ale moim zdaniem nie powinno sie promowac sztucznego opozniania rozwoju (caly pomysl eksp bez dosw), a ten pomysl wlasnie do tego prowadzi.



Nie ma promowania stania w miejscu, ale za świadome stanie w miejscu nie powinno byc mega nagród w postaci ton free złomu Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
06-06-2016 08:04 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie na nie... bez sensu stać w miejscu i jeszcze za to dostawać jakieś dodatki. Nie chodzi o to żeby pół serwera latami miała 70 poziom... Poza tym każdemu opłacałoby się zacząć od nowa a to raczej mają być plusy za staż w grze...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gregorian: 06-06-2016 08:35.

06-06-2016 08:35 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie. Żadnego promowania stania w miejscu Roll Eyes A może jeszcze niech wprowadzą +1 runę i +50 evo za każdy pełny dzień nielogowania się, żeby ci co nie grają nie zostawali w tyle rotfl Ah, i oczywiście dodatkowe itemy w zbrojowni, żeby nie tracić potencjalnego dropa Pleased

Jak ktoś sobie lubi pleśnieć na niskich levelach całą grę to niech sobie pleśnieje, ale stanowcze NIE jakiemukolwiek wspieraniu tego! I tak wystarczy że ta opcja jest do run...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 06-06-2016 10:31.

06-06-2016 10:22 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY założyciel bez doświadczenia, drobny dodatek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH