Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Błąd czy tak ma być - KW a najlepsze poziomy umagicznień » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Błąd czy tak ma być - KW a najlepsze poziomy umagicznień
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Błąd czy tak ma być - KW a najlepsze poziomy umagicznień Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: DonJuan
Przeglądarka internetowa: Mozilla

Opis problemu:


Nie wiem czy nie mam schiza,

KW puszczone na r2 = dostaję Unik 11% nie można ulepszyć bo jest gwiazdka osiągnięty maksymalny poziom

Serwery Tureckie

2 graczy już dostało najlepsze umagi po zakończonym KW.

Czy to przypadek czy powód tego że dostało się po 2000 ŁPC i dlatego losuje jedne z lepszych umagów.

Właśnie idzie moje KW i nie chcę wyłapać bana za umyślne granie jeśli jest bug.


Pozddrawiam.

__________________
Nobody knows who i really am.
01-08-2016 15:40 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2000+ ŁPC eliminuje większość słabych umagów, więc o wiele łatwiej wylosować dobry lub najlepszy. Jeśli weźmiesz listę umagicznień np stąd http://wiki.bloodwars.pl/index.php?title=Umagicznienia i wyeliminujesz większość umagicznień poniżej 2k ŁPC, to tak naprawdę pozostanie tylko kilka-kilkanaście najlepszych efektów.

Sprawdziłem jeszcze szansę na wylosowanie każdego z umagów przy tych poziomach ŁPC i wygląda to OK.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-08-2016 16:11 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Stary Gracz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak jesteśmy już przy tych umagach to zadam odrazu pytanie :

Czy jest możliwość aby na 1 kw trafił mi się umag

Dodatkowe Ataki Bronią +3

Czytałem że można dostać z 1 KW 3 takie same umagi.

Efekt zamiast 14 siły jest np. 20 + 28 (2x po 14 )

Czy to prawda czy źle wyczytałem.

Z 1 kw mogę dostać np. - 3 razy tą samą statystykę oraz +3 razy tą samą statystykę ?

__________________
Nobody knows who i really am.
01-08-2016 17:08 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co pamiętam od dłuższego czasu obowiązuje limit polegający na tym, że pojedynczy efekt, którego cena jest > 3000 może wystąpić na danym umagu tylko raz. Teoretycznie możesz trafić 3 razy tą samą statystykę, ale dwie z nich muszą kosztować < 3000 (w momencie losowania).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-08-2016 17:13 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Stary Gracz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, dziękuję za konkretne wyjaśnienie, długi czas nie byłem w stanie znaleźć odpowiedzi na pytanie nurtujące.


Temat czysty i klarowny.

Pozdrawiam
Można zamknąć

__________________
Nobody knows who i really am.
01-08-2016 17:16 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Błąd czy tak ma być - KW a najlepsze poziomy umagicznień

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH