Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza / wulgaryzmy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Obraza / wulgaryzmy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zzlloo
Member


Data rejestracji: 08-11-2016
Postów: 30

Obraza / wulgaryzmy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, nie życzę sobie obrazy mnie jak i całego klanu, oraz przekleństw proszę o surowy wymiar kary moze czegoś sie nauczy wkoncu, szanować innych, pozdrawiam.


Moje id : 94315
Zgłaszanego id : 90295
Link wiadomości :
http://r14.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...75357474&type=1
08-11-2016 21:31 Zzlloo jest offline Szukaj postów użytkownika: Zzlloo Dodaj Zzlloo do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 90295
Postać Macham_Pałką

Obraza/wulgaryzmy
5 dni

__________________

09-11-2016 08:09 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
paffko23
Junior Member


Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za użycie słowa debil w stosunku do jednej osoby z klanu zablokowaliście mi konto na 5 dni??

https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%8..._stopniu_lekkim

Jaką dajecie mi pewność, że osoba w stosunku do której użyłem tego sformułowania nie cierpi na tą przypadłość?

Proszę o pilną odpowiedź i ustosunkowanie się!

Pozdrawiam
Macham_Pałką
09-11-2016 08:21 paffko23 jest offline Szukaj postów użytkownika: paffko23 Dodaj paffko23 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obraza + wulgaryzmy.
Jeżeli chodziłoby tylko o obrazę tym jednym słowem, to dostałbyś mniejszego bana

__________________

09-11-2016 12:34 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
paffko23
Junior Member


Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaka obraza? Stwierdzenie faktu nazywasz obrazą?

Po pierwsze, słowa te pierwotnie nie miały obraźliwego charakteru, ponieważ były terminami naukowymi określającymi ludzi upośledzonych umysłowo. Po drugie, każdy z tych wyrazów odnosił się do innej kategorii tych osób:
— debil — był to człowiek upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, który będąc dorosłym, reprezentował poziom umysłowy zbliżony do poziomu 12-latka, o IQ w przedziale 55—69 (średnia w dorosłej części populacji wynosi 100)


Wklej tą wiadomość i wyszczególnij momenty które zasługują na 5 dniowego bana!!!

Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że za jedno słowo na k.. i powyższą informację wlepiłeś mi taką karę...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez paffko23: 09-11-2016 13:34.

09-11-2016 13:29 paffko23 jest offline Szukaj postów użytkownika: paffko23 Dodaj paffko23 do Listy kontaktów
Zzlloo
Member


Data rejestracji: 08-11-2016
Postów: 30

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Zzlloo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje za szybka reakcje, chyba powinien wiecej dostać by chyba mu mało.
09-11-2016 17:16 Zzlloo jest offline Szukaj postów użytkownika: Zzlloo Dodaj Zzlloo do Listy kontaktów
paffko23
Junior Member


Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na Ciebie z kolei żalili się koledzy z klanu...
Ponoć straszny syf od jakiegoś czasu... Zabawiłem u was aż 4 dni bo po Twojej fenomenalnej zagrywce (szczyt chamstwa wynikający z defektu opisanego we wcześniejszych komentarzach) co do mojej osoby podczas pielgrzymki i rozebrania mnie bez powodu odszedłem. Zostawiłem po sobie jedynie wiadomość obnażającą twój indywidualny tok myślenia. Nadużywasz władzy w sposób skandaliczny. Widać krótki staż w grze i brak empatii czy zwykłego zrozumienia dla innych graczy. Nie nadajesz się na szefa, a jedynie na zwykłego, niewyróżniającego się klanowego pachoła.

Dodatkowo, chwalisz się jakimiś raportami z walk w wypożyczonym od kolegów sprzęcie (żal!!!).

Krzyżyk na drogę chłopcze. A szacunku do innych powinieneś się sam nauczyć!!

A do szeryfa tego serwera, rozdającego nieadekwatne w stosunku do popełnionego czynu bany chcę powiedzieć:
HAHAHAHAHAHA ( śmieję Ci się w twarz!!! ).
09-11-2016 22:27 paffko23 jest offline Szukaj postów użytkownika: paffko23 Dodaj paffko23 do Listy kontaktów
paffko23
Junior Member


Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I wklejże tą wiadomość. Niech wszyscy wiedzą za co bany rozdajesz!!!
09-11-2016 22:33 paffko23 jest offline Szukaj postów użytkownika: paffko23 Dodaj paffko23 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żadna wiadomość nie zostanie tutaj wklejona, ponieważ zawiera wulgaryzmy


To nie jest moja wina, że nie pomyślałeś, zanim coś napisałeś


Odwołanie możesz napisać do C47

__________________

09-11-2016 23:10 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
paffko23
Junior Member


Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z regulaminem forum, odmiennym niż regulamin gry za wulgaryzmy można tutaj otrzymać ostrzeżenie więc nie powinieneś się krępować.

FORUM

1. Język i kultura
wulgaryzmy - ostrzeżenie
poważna obraza innego użytkownika forum - ostrzeżenie
spam - upomnienie/ostrzeżenie
offtopic - upomnienie/ostrzeżenie

GRA

UWAGA! PODSTAWOWA KARA TO BAN STAŁY. PONIŻSZA LISTA TO SUGEROWANY, MINIMALNY CZAS BANA.

1. Język i kultura.
wulgarne wiadomości - ban od 24 godzin do stałego w zależności od ilości i treści wiadomości (typowo pojedynczy wulgaryzm w prywatnej wiadomości - ban na 48 godzin, klanówka/SB - 3 dni).
groźby odnoszące się do prawdziwego życia - ban na stałe
wymuszenia - każdorazowo indywidualnie, jednak administracja zastrzega sobie prawo nie podejmowania ŻADNYCH działań.
obraza - zależnie od poziomu obrazy

Kto wymyślił zasady promujące: poważne wyzywanie, obrażanie graczy na forum?
Dodatkowo można używać wulgaryzmów gdyż zgodnie z regulaminem otrzymamy jedynie OSTRZEŻENIE!!!

Regulamin powinien być zreformowany w taki sposób aby kary w obu przypadkach były jednakowe i sprawiedliwe. Obecnie dzieci w przedszkolu używają wulgaryzmów, więc nie widzę powodów do nakładania tak wysokich kar za pojedyncze wykorzystanie przekleństwa.
09-11-2016 23:54 paffko23 jest offline Szukaj postów użytkownika: paffko23 Dodaj paffko23 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie za bardzo wiem, o co ci teraz chodzi.
Chcesz zrównania kar na forum z karami w grze?

Nie chciałbym otrzymać ostrzeżenia na forum, ponieważ nie potrafisz się zachować i napisać paru zdań bez obrażania i wulgaryzmów

__________________

10-11-2016 06:47 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
paffko23
Junior Member


Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wykaż większą ilość wulgaryzmów we wszystkich moich wiadomościach które do tej pory napisałem lub chociaż jednej skoro wysuwasz takie oskarżenie.

I tak chciałbym zrównania kar, bo nie wiem dlaczego te same przewinienia mają skutkować różnymi konsekwencjami. Jeżeli przekroczysz dozwoloną prędkość to w mieście dostaniesz mandat a poza miastem ostrzeżenie??
10-11-2016 09:19 paffko23 jest offline Szukaj postów użytkownika: paffko23 Dodaj paffko23 do Listy kontaktów
Zzlloo
Member


Data rejestracji: 08-11-2016
Postów: 30

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Zzlloo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adagio nie trać na niego czasu, szkoda koles tak mało inteligentny ze nawet
Nie wie kto go zgłosił Big Grin co za ludzie hehe.
10-11-2016 11:33 Zzlloo jest offline Szukaj postów użytkownika: Zzlloo Dodaj Zzlloo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza / wulgaryzmy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH