Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji 51 Ankieta - średnia ocena: 8,1651 Ankieta - średnia ocena: 8,1651 Ankieta - średnia ocena: 8,16
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

w związku z tym, że niektórym brakuje esencji rozważamy dodanie opcji niszczenia run w zamian za esencję danego koloru:

Zniszczenie runy poz 1 = 500 esencji
Zniszczenie runy poz 2 = 500x3 + 300x2 = 2100 esencji
Zniszczenie runy poz 3 = 1800x3+ 900x2 = 7200 esencji
Zniszczenie runy poz 4 = 5400x3 + 2700x2 = 21600 esencji

Podane wyliczenia są całkowicie poglądowe i jak najbardziej są do zmiany.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji,
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2017 12:30 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej na tak, potrzebne to nawet na jutro:-)

Nawet liczby fajne

__________________

22-06-2017 12:50 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie przesadzone wartości.

Jedna expa -> 3 runki = 1500 esencji O.o ? Przecież to z 3 tygodnie zbierania w atakach.

Wtedy zbieranie esencji poprzez ataki nie miałoby jakiegokolwiek sensu.

__________________
GAME OVER

22-06-2017 13:14 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Beznadziejny pomysł. Nie wiem jak można narzekać na brak esencji. Nie robisz ataków to cierp.
Lepiej byłoby wprowadzić rozmienianie run wyższego poziomu na niższy...
np z 1 runy 4tego poziomu otrzymujemy 2 runy 3 poziomu
z 1 runy 3 poziomu otrzymujemy 2 runy 2 poziomu
itd...
mogą być nawet losowe, kwestia ustalenia
22-06-2017 13:51 alter-ego jest online Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tonieto napisał(a)
Zdecydowanie przesadzone wartości.

Jedna expa -> 3 runki = 1500 esencji O.o ? Przecież to z 3 tygodnie zbierania w atakach.

Wtedy zbieranie esencji poprzez ataki nie miałoby jakiegokolwiek sensu.


ataki robisz tylko dla esencji ? czy moze zbierasz tez evo ?


Jedyny pomysł sensowny który powinien ujrzeć światło dzienne.

Gdybyście pobawili sie kostką to cierpielibyście na brak esencji Wink

__________________
Tonąca_rybka
22-06-2017 13:55 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Sherisa
Junior Member


Data rejestracji: 20-06-2013
Postów: 14
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wiecie, że są też ludzie grający bez premki ? Zbieranie esencji bez premki jest dość uciążliwe i mozolne.

Pomysł, jak dla mnie, super. Wprowadźcie jak najszybciej Wink
22-06-2017 14:02 Sherisa jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherisa Dodaj Sherisa do Listy kontaktów
Tr4ns
Member


Data rejestracji: 19-08-2012
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł jeden z lepszych. Tak jak przedmówcy pisali do wprowadzenia na wczoraj.
22-06-2017 14:10 Tr4ns jest offline Szukaj postów użytkownika: Tr4ns Dodaj Tr4ns do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alter-ego napisał(a)
Beznadziejny pomysł. Nie wiem jak można narzekać na brak esencji. Nie robisz ataków to cierp.
Lepiej byłoby wprowadzić rozmienianie run wyższego poziomu na niższy...
np z 1 runy 4tego poziomu otrzymujemy 2 runy 3 poziomu
z 1 runy 3 poziomu otrzymujemy 2 runy 2 poziomu
itd...
mogą być nawet losowe, kwestia ustalenia


Już ktoś w którymś temacie pokazywał, jak ma kilkanaści(dziesiąt?)tysiecy różnych esencji, a tylko jednej praktycznie mu brak, ponieważ ma takiego pecha z runami, że musi kleić.

Twierdzisz, że on nie robi ataków?

Co do wartosci, to faktycznie, wydają się ciut za duże

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
22-06-2017 14:15 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł ok, tylko koszta zbyt duże.
22-06-2017 14:39 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
cytat:
alter-ego napisał(a)
Beznadziejny pomysł. Nie wiem jak można narzekać na brak esencji. Nie robisz ataków to cierp.
Lepiej byłoby wprowadzić rozmienianie run wyższego poziomu na niższy...
np z 1 runy 4tego poziomu otrzymujemy 2 runy 3 poziomu
z 1 runy 3 poziomu otrzymujemy 2 runy 2 poziomu
itd...
mogą być nawet losowe, kwestia ustalenia


Już ktoś w którymś temacie pokazywał, jak ma kilkanaści(dziesiąt?)tysiecy różnych esencji, a tylko jednej praktycznie mu brak, ponieważ ma takiego pecha z runami, że musi kleić.

Twierdzisz, że on nie robi ataków?


twierdze, że sam pokleiłem od cholery run, bo w ogóle nie chciały mi lecieć żółte ale to nie zmieniło nic jeśli chodzi o esencje...
i jedyny minus tego klejenia to taki, że jestem troche do tyłu z runami, a esencji jak miałem mase tak mam...
22-06-2017 14:47 alter-ego jest online Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo esencji na robienie run idzie w sumie mało. Ale jak ktoś mieli, bo ma pecha, to wtedy nagle brakuje mu do wszystkiego esencji. Pomysł jest ok, ale koszta w esencji za duże.
22-06-2017 14:48 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tonieto napisał(a)
Zdecydowanie przesadzone wartości.

Jedna expa -> 3 runki = 1500 esencji O.o ? Przecież to z 3 tygodnie zbierania w atakach.

Wtedy zbieranie esencji poprzez ataki nie miałoby jakiegokolwiek sensu.


Dokładnie. Za duze wartości.

Podzielibym to co zaproponowaliscie przez 5 lub 4.

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
22-06-2017 15:07 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

300 esencji za rune pierwszego poziomu wydaje sie optymalne

__________________

22-06-2017 15:41 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Pakka
Luckyman 2016


Data rejestracji: 08-12-2010
Postów: 32
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepalanie run za esencje w obecnym momencie jest dobrym pomyslem

w momencie wprowadzienia run , gdzie expy byly odpalane raz na 48h i na lokacji dostawalo sie 1, w porywach 2 runki ilosc esencji starczala na klejenie wyzszych poziomow z zapasem robiac wszystkie ataki codziennie

po wprowadzeniu kostki, modyfikacji czasu odpalania exp i bonusow zwiekszajacych % na zdobycie runy, a takze to ze obecnie chodzi sie na wyzsze lokacje esencji zaczyna brakowac , szczegolnie ze na pewnym poziomie szuka sie/klei tylko te runy ktore sa bardziej przydatne

sam robie wszystkie ataki,evo do run na 4 poziomie kazda (r10 i r16) i sytuacja ta sama na obu tzn znikoma ilosc niebieskiej esencji, srednio zielonej, sporo czerwonej i jeszcze wiecej zoltej

powdstawowe powody to ze zielonych i niebieskich run jednak najwiecej leci, najwiecej sie klei i najwiecej w kostce przepala

system ok tylko zaproponowana ilosc powoduje to ze bardziej sie oplaca skleic rune wyzej i dopiero przepalic

opcja inna to mozliwosc zamiany jednej esencji w inna badz kilku w jedna podobnie dzialajaca ja przepalanie run w kostce tylko odwrocic kolory, ale czy to starczy kiedy obecnie mozna co dziennie lapac 2-3 runy tego nie wiem

__________________
R10,R16,r18 Vill
22-06-2017 16:51 Pakka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pakka Dodaj Pakka do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alter-ego napisał(a)
Beznadziejny pomysł. Nie wiem jak można narzekać na brak esencji. Nie robisz ataków to cierp.
Lepiej byłoby wprowadzić rozmienianie run wyższego poziomu na niższy...
np z 1 runy 4tego poziomu otrzymujemy 2 runy 3 poziomu
z 1 runy 3 poziomu otrzymujemy 2 runy 2 poziomu
itd...
mogą być nawet losowe, kwestia ustalenia


Moim zdaniem pomysł dobry, mnie osobiście brakuje esencji, a robię ataki codziennie. Kisnę z runami na 3 lvlu, bo nie mogę ich ulepszyć z powodu własnie braku esencji. Wartości może są trochę przesadzone, tu się zgodzę, ale nie zmienia to faktu, że np. takie runy wiedza, inteligencja czy inne po prostu są beznadziejne i wykorzystuje się je tylko do budowy sam osobiście mam ich po kilkanaście na 1 poziomie, bo koszty esencji związane z ich ulepszeniem po prostu się nie kalkulują wolę w to miejsce poczekać i ulepszyć sposta czy zwinkę.
22-06-2017 16:53 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Pireless
Member


Data rejestracji: 25-03-2009
Postów: 49
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetny pomysł, wprowadzać to jak najszybciej.

__________________
r10 ; Fever rotfl

ID:25719
22-06-2017 17:20 Pireless jest offline Szukaj postów użytkownika: Pireless Dodaj Pireless do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za wszystkimi kończynami Big Grin Wartości trochę za duże te przedstawione, myślę że 100 za rune 1 poziomu byłoby ok

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
22-06-2017 18:53 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po namyśle stwierdzam, że wartości są ok
22-06-2017 18:54 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja dodałbym esencję do skarbu .. na moriach mamy szarą mase a na necro nic sensownego .. mogłaby ta esencja chociaż być w jakimś przeliczniku albo 1 do 1 .. szczególni jeśli chcecie wprowadzić podnoszenie jakości przedmiotów w kostce za cenę run .. w cholerę esencji będzie potrzeba żeby uciułać runy na 4 poziom pod ulepszanie ..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 22-06-2017 19:37.

22-06-2017 19:34 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
NotKili
Member


Data rejestracji: 17-12-2016
Postów: 49
Klan: BH
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niszczenie runy 1poziomu /. 250essencji
Niszczenie runy 2poziomu /. 1000essencji
Niszczenie runy 3poziomu/ 2500essencji
Niszczenie runy 4poxiomu/ 5000essencji

I byłoby przepięknie!
Nie ma co przesadzać z wartościami.. jakieś straty muszą być,
Żeby później się nie okazało, ze można zniszczyć np. Runę inteligencję i stworzyć np. Interesująca nas runę zwinność na ten sam poziom, bez konieczności zdobywania kolejnych pktow essencji.

Ewentualnie jeszcze delikatnie okroić wartości.
Essencja z pktow skarbu tez brzmi ciekawie.
_______________
Kili
R18
22-06-2017 23:28 NotKili jest offline Szukaj postów użytkownika: NotKili Dodaj NotKili do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł rewelacja.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


23-06-2017 01:02 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super - jestem za - prosiłem o to

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Knight: 23-06-2017 10:28.

23-06-2017 10:27 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Grymson89
Full Member


Data rejestracji: 08-08-2011
Postów: 51
Klan: DM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: KRK N-H

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie pomysł zbędny.

EO- 35918
EZ- 27485
EW- 36783
ED- 45233

Jest dużo więcej rzeczy które pasuje zmienić zamiast bawić się w esencje etc.

__________________

23-06-2017 10:38 Grymson89 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grymson89 Dodaj Grymson89 do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie pomysł na duży PLUS

Robie ataki bawię się kostką a i tak ciągle brakuje mi esencji wiec taki pomysl mi sie podoba

Mam 20run wyglądu prawie tyle samo życia i wiedzy wiec śmiało mogę je wypierdzielic bo są dla mnie zbędne.
Te na których mi najbardziej zależy to albo wpadają raz na Ruski rok albo wcale
23-06-2017 11:45 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej na tak. Ale wartości do poprawy. Jak dla mnie niszczenie run powinno dawać jedną trzecią tego, co system pobiera na tworzenie run.

__________________
R14 - Sonny Psycho
24-06-2017 11:53 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy nie dałoby rady zaimplementować tego jeszcze przed urlopami? Aż tyle do modyfikacji w systemie i kodzie?

__________________

25-06-2017 07:53 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg mnie zbedne ale jelsi juz ma wejsc to poziomy generowanych essencji za niszcenie runy powinny byc duzo mniejsze

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
25-06-2017 10:15 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Zwierz°
Junior Member


Data rejestracji: 09-10-2016
Postów: 20
Klan: NM
Kraina: Necropolia II

RE: Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że niektórym brakuje esencji rozważamy dodanie opcji niszczenia run w zamian za esencję danego koloru:

Zniszczenie runy poz 1 = 500 esencji
Zniszczenie runy poz 2 = 500x3 + 300x2 = 2100 esencji
Zniszczenie runy poz 3 = 1800x3+ 900x2 = 7200 esencji
Zniszczenie runy poz 4 = 5400x3 + 2700x2 = 21600 esencji

Podane wyliczenia są całkowicie poglądowe i jak najbardziej są do zmiany.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji,
SM



Pomysł jak najbardziej na + lecz moim zdaniem ilość esencji zdobywanej przez niszczenie jest za duża
25-06-2017 10:25 Zwierz° jest offline Szukaj postów użytkownika: Zwierz° Dodaj Zwierz° do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Esencji powinno sie dostawac tyle ile kosztuje laczenie i juz.
tylko 1 poziomu powinna dawac 100 : )

__________________

25-06-2017 11:14 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
bimbher
Triple Ace


images/avatars/avatar-21742.jpg

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 247
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy w ogóle sobie coś liczyliście że takie głupie pomysły dajecie jak 100esencji za runę?
Znaczy mam 10-15run zniszczyć żeby mieć esencję na stworzenie jednej runy w kostce?
Bo to głównie o to tu chodzi żeby tworzyć nowe runy w kostce a nie ulepszać bo na ulepszenia każdy sobie nazbiera.

Liczby podane przez SM są najbardziej optymalne niszcząc 2-3runy można zrobić wtedy jedną w kostce.

Pomysły z 100 200 300 esencji to chyba piszą osoby co nigdy kostki nie używały bo mają farta do dropa i każdej esencji po 40k+

Gdzie komuś innemu lecą same niebieskie/zielone i ma po 100k innych esencji a tamtych 0. To taka zmiana nic nie da i nikt tego nie będzie używał bo po co? 100esencji = 8ataków runa statystycznie co 2-3dni danego koloru więc jak ktoś w tym czasie z samych ataków ma 500+ esencji to za mniejszą ilość nigdy runy nie zniszczy...

Chyba że mu ktoś będzie kazał runy rolować do aury4 na wczoraj
25-06-2017 11:33 bimbher jest offline Szukaj postów użytkownika: bimbher Dodaj bimbher do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH