Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Portret Postaci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Portret Postaci 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Karolus
Newbie


images/avatars/avatar-21318.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 4
Klan: Smerfy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Lubawka

Portret Postaci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, że się powtarzam ale proszę o pomoc w przerobieniu tego obrazka i podaniu poprawnego linku abym mógł umieścić w grze.

http://imageshack.us/photo/my-images/9/t...oisongirl1.jpg/

tat tak czytałem poradniki i tak robiłem ale nie wchodzi, pewnie za małe umiejętności. Z góry dziękuje za pomoc życzliwej osobie
06-05-2011 09:01 Karolus jest offline Szukaj postów użytkownika: Karolus Dodaj Karolus do Listy kontaktów
Sley
Triple Ace


images/avatars/avatar-25345.png

Data rejestracji: 15-09-2007
Postów: 194
Skąd: Południe

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://img9.imageshack.us/img9/8703/thev...poisongirl1.jpg
06-05-2011 09:15 Sley jest offline Szukaj postów użytkownika: Sley Dodaj Sley do Listy kontaktów
Karolus
Newbie


images/avatars/avatar-21318.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 4
Klan: Smerfy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Lubawka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karolus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obrazek posiada zbyt duże wymiary lub wystąpił błąd przy pobieraniu nagłówków obrazka. Sprawdź wymiary obrazka, poprawność wpisanej nazwy obrazka (duże/małe litery) lub spróbuj umieścić go na innym serwerze.
06-05-2011 10:33 Karolus jest offline Szukaj postów użytkownika: Karolus Dodaj Karolus do Listy kontaktów
Achtung!
Viking


images/avatars/avatar-21766.jpg

Data rejestracji: 07-05-2010
Postów: 618
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obrazek jest dobry, skopiuj link który podał Ci Sley ale wklejając usuń http:// ponieważ jest to już automatycznie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Achtung!: 06-05-2011 12:08.

06-05-2011 12:07 Achtung! jest offline Strona domowa Achtung! Szukaj postów użytkownika: Achtung! Dodaj Achtung! do Listy kontaktów
Karolus
Newbie


images/avatars/avatar-21318.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 4
Klan: Smerfy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Lubawka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karolus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, próbowałem..... ten sam komunikat ? Frown
06-05-2011 13:07 Karolus jest offline Szukaj postów użytkownika: Karolus Dodaj Karolus do Listy kontaktów
Sley
Triple Ace


images/avatars/avatar-25345.png

Data rejestracji: 15-09-2007
Postów: 194
Skąd: Południe

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może podaj nam passy do konta i sami ci zmienimy? rotfl

Wklej ten link do profilu :
img9.imageshack.us/img9/8703/thevampirebypoisongirl1.jpg

Nie działa? wyczyść cookies / zmień przeglądarkę / znajdź inny obrazek.
06-05-2011 13:54 Sley jest offline Szukaj postów użytkownika: Sley Dodaj Sley do Listy kontaktów
Achtung!
Viking


images/avatars/avatar-21766.jpg

Data rejestracji: 07-05-2010
Postów: 618
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Karolus napisał(a)
Wiem, próbowałem..... ten sam komunikat ? Frown


Więc jest coś u Ciebie, mnie wchodzi bez żadnych problemów ten obrazek.
Rzeczywiście, zmiana przeglądarki powinna rozwiązać problem...
06-05-2011 23:18 Achtung! jest offline Strona domowa Achtung! Szukaj postów użytkownika: Achtung! Dodaj Achtung! do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja dodam: zły dział

Przenoszę do porad (choć w "naszej twórczości" też by pasowało).

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
07-05-2011 00:32 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Karolus
Newbie


images/avatars/avatar-21318.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 4
Klan: Smerfy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Lubawka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karolus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje za pomoc dzisiaj weszło rotfl
07-05-2011 09:03 Karolus jest offline Szukaj postów użytkownika: Karolus Dodaj Karolus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Portret Postaci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH