Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Złomek - R7. Historia postaci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Złomek - R7. Historia postaci 25 Ankieta - średnia ocena: 8,2025 Ankieta - średnia ocena: 8,2025 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Złomek - R7. Historia postaci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dalszy ciąg w tym temacie.

W opisie postaci w grze brak miejsca więc umieszczam historię tutaj.
Opis jest głównie dla mnie i nie oczekuję komentarzy, ale jako że umieszczam temat na forum nie śmiem zabraniać komentowania.
____________

____________

Cel: zarobić i wydać na trening 10 kk PR ciągle go maksując. Niedawno weszły epiki, ceny spadają więc nie ma raczej co liczyć na drop (tym bardziej, że to stary serwer) w 1 akcie. Jeśli to ma się udać to tylko na złomie!
________________________________

To mój trzeci złomiarz. 1 na R12 skopany, zostawiłem go gościowi, który wkrótce dostał bana (unabomber). Na R11 Złomiarz wyszedł mi świetnie, do tego dropi. Ale prawdziwy zbieracz złomu to własnie Złomek na R7 - 33lvl i ponad 21 k paczek złomu zebranych i sprzedanych.
Na R11 zbierałem złom sektorami - szpiegowałem w promieniu 300-500 sektorów od aktualnego domku. Na R7 zrobiłem inaczej - szpiegowałem po rankingu. Mordęga ale było warto.
________________________________

Do 35 lvl zebrałem 33,054 paczek złomu za które zebrałem 11,374,478 PR.
________________________________

HISTORIA
  • ---Co do tego czasu---
  • Kupiłem całą masę sprzętu pod pielgi (zbrojownia się ugina)
  • Kupiłem sety: spaczony, zdradziecki, tytanowy, diamentowy, pajęczy i mściwy. Spaczek na razie na zwykłym amu a do czarnego brakuje mi amu.
  • Mściwy set na pierścieniach suffowanych celnością. Łażę w preko bo oblegi przegrywałem za często.
  • No i mam lucjana! Leg db srebrne szczęście (na później), runiczny set i dsk preffowane klany.
  • Wydałem około 1kk PR. Oczywiście na lucka bo reszte gratów za grosze kupiłem.
  • Poniżej mówiąc uwzględniam ten milion na zakupy.

    Trafiłem na w miarę aktywnego gracza low-lvl, który nie wie chyba co to złom. Atakując i oblegając go przez kilka dni zabrałem mu coś około 1000 paczek. Trzeba to chyba odliczyć, ale z 2 strony zawsze można trafić na prawdziwe kopalnie, trzeba szukać i mieć szczęście.

    26.11.2014, 32 lvl - ostatnia partia 1000 paczek złomu sprzedana. Jestem prawie na 0. Dotychczas sprzedałem nieco ponad 27 tysięcy paczek złomu.

    07.12.2014, 32 lvl - od ostatniej sprzedaży znowu opchnąłem 1000 paczek. W 2 tygodnie zebrałem 1k złomu, chyba nieźle biorąc pod uwagę wysoki lvl. Bardzo dużo zbieram oblegając, najczęściej wygrywam. Jestem WZ 2h, musiałem zmienić dsk adrenalinę na preko. Od razu lepiej, nie zdarza się przegrać obla.

    Tę ostatnią paczkę sprzedałem za 450 k. Ech, a wcześniej sprzedawałem za 350 k, a jeszcze wcześniej za 300 k. Najwyraźniej złomiarze wyrośli, ewidentnie jest nas wielu, widać to nawet po aukcjach. Od groma złomu. To 28 054 sprzedanych paczek złomu.

    08.12.2014, awans na 33 lvl. Stan PR przed podniesieniem trenu z 33 na 34: 8 619 399, po podbiciu treningu: 8 582 481. No to jeszcze 4 k paczek i mam 10kk PRWink Ciekawe czy się uda.

    14.12.2014, 33 lvl - no i nazbierałem kolejne 1000 paczek złomu. Mała rzecz, ustawienie celu na 10 kk ze złomu na trening i nie kusi już tak bardzo do 35 lvl.

    18.12.2014 - udało mi się kupić zwykły pierścień łatwości. Od razu kupiłem db szybkość. Niestety za późno ten ring wylicytowałem, był potrzebny wcześniej. Wkrótce wyprawy, będę potrzebował całego kompletu izi. A ten drogi i trudno dostępny.

    23.12.2014, zbliża się koniec 33 lvla, zebrałem kolejne 1 000 paczek złomu. Poprzedni tysiąc na aukcji, nie mogę opchnąć za 380 per szt. Nie śpieszę się, ceny na razie nie opuszczę.

    31.12.2014r - kolejne tysiąc paczek złomu. Mam uzbierane 3k, warte teraz około 1kk. Blisko 10kk. Wystawiłem następnego dnia 1000 za 335k.

    05.01.2015, 34 lvl. Cały zlom sprzedany, mam 9,5 KK oraz ponad 650 paczek złomu. muszę dobić jeszcze do 2k, da mi to ponad 600k. Będę miał 10 KK i 100k na zakupy. Chciualbym mieć to przed 35 lvl, wtedy trening podbije a chce zobaczyć w sali tronowej pełne 10 baniek. Kupilem również zwykły i dsk amulet łatwości, zwykły przeplacony ale co tam. Wczoraj kupilem rowniez DB bransolete łatwości. Na 35 lvl założe db bransolete (po zwykłym ringu i amu) a później DSK amulet łatwości. Misterny planSmile Kilka dni temu zakupilem także DSK srebrny amulet szczęścia. Zupełnie bez planowania stałem się posiadaczem dsk srebrnego sety szczęścia/szaleńca. I założe to na 35 lvl. W 2 akcie czeka leg db srebrny set szczęścia.

    08.01.2015, 34 lvl, godzina 22.00. Zero ataków, zebrałem 1003 paczek złomu. Wystawiam po 360 tyś. Zostaje 3 paczuszki. Jeszcze 1000 i mam 10kk. Do 35 lvl powinno mi się udać.

    09.01.2015, sprzedalem wczorajsze tysiąc paczek. Mam teraz 9885 kPR.

    17.01.2015, robie porządki w zbrojowni. Założyłem łatwość: dsk amulet, dsk szmaragdowy ring i db bransoletę. Założyłem to dzięki zwykłemu amuletowi i ringowi. Muszę kupić jeszcze jeden dsk ring. Jest jeden na aukcji, może uda mi się dopilnować. Z łatwością założyłem w końcu dsk szamańskie szorty. Chociaż krew jest mi obecnie średnio potrzebna - jak mam wygrać to wygrywam i bez tych kilku pkt siły więcej. Założyłem dsk mściwy amulet młodości, cały set suffowany. Dsk srebrny set szczęścia założę dopiero na 39 lvl, blokuje mnie sygnet (66lvl) i amu (58lvl). Szkoda, że aż dwa elementy są wysoko-lvlowe, na jednym dsk ringu łatwości nie udźwignę. Zaraz, zaraz - właśnie wykombinowałem że na 35 lvl założę set na db srebrnym amu szczęścia. Dopiero wtedy bo ostatni element biżuteri muszę założyć bez żadnej łatwości (dsk srebrny ring szczęścia, 35 lvl). Ech biżuterię zakłada się najtrudniej. Jednak nie będę się zabijał o dsk ring łatwości - mam już 50% a różnica 35% a 40% na założenie amuletu nie jest warta szczególnego zachodu, jak się uda to dobrze jeśli nie to trudno.

    20.01.2015, 34 lvl. No i mam kolejne, ostatnie przed 35 lvl 1000 paczek złomu. Wystawione, wkrótce powinno być 10 kk PR. Do 35 lvl kilka dni, niewiele ponad 100 ekspa. Przy zdobywaniu 4/ataka potrwa to jeszcze.

    22.01.2015 - 35 lvl!!!

-=Podsumowanie 35 lvl=-

  • Ataków = 2395 wygranych, 8 przegranych, 2 remisów
  • Oblężenia = 115 wygranych, 4 przegrane, 0 remisów. Przegrane to te z adrenaliną. Po założeniu preko same sukcesyWink
  • Wyprawy = 1, żeby się łysy odczepił i żeby wszystkie jego zadania wykonać. Na początku to niezły kop (handlu przecież wtedy nie ma). Niestety wyprawa udanaFrown
  • Areny 1vs1 = 143 wygrane, 3 przegrane, 0 remisów
  • Areny 3vs3 = 29 wygrane, 69 przegrane. Wiele razy było tak, że jednego dnia 1 wygrana (atak) i 1 przegrana (obrona). Najczęściej trafiałem kilku przeciwników. Walczyłem oczywiście sam. Z małym wyjątkiem - przez kilka dni był u mnie jeden nowy ale podczepiał mi się pod oble i go usunąłem. Ale ze 2 walki wygraliśmy.
  • Areny klanowe = 21 wygrane, 6 przegrane. Najczęściej trafiałem na pojedynczych graczy, dlatego tak dobrze szło.
  • Wykonanych zadań = 5. Teraz zacznę je wykonywać, od zaliczenia bliskich wypraw począwszy.
  • złotych monet: 269, srebrnych monet: 795
  • Itemy kupione = 1,310,876 PR
  • Itemy sprzedane = 360,900 PR. Może ze 3-5 było moich (z pamiątek), reszta to oczywiście sprzedaż tego, co kupiłem wcześniej. Przykładowo chciałem zebrać dsk złote szczęście. NIe udało się więc sprzedałem te elementy i kupiłem leg db srebro.
  • PR z zadań = 927
  • Złom sprzedany = 32,054 paczek. Doliczyć 1k paczek na aukcji
  • PR ze złomu = 11,049,478. Doliczyć dochód z tych 1k paczek na aukcji
  • PR na koncie = 9 923 711
  • Bilans handlu = 10,092,902 PR. Itemy kupione i sprzedane, złom, bez zadań
  • Złom na aukcji = 1000
  • Złom w zbrojowni = 191 (oczywiście nie liczę tych 1000 paczek na aukcji)
  • Cel 10 kk PR na 35 lvl - osiągnięty. Muszę tylko opchnąć te 1k paczek i mam poza 10 kk.

    24.01.2015, 37 lvl. Sprzedałem ostatnie 1000 paczek złomu. Po podbiciu treningu mam 10 151 059 PR!!! Czyli na zakupy 151 k PR. Udało się! Ponadto kupiłem dsk mściwy amulet celności - cały set suffowany celnością. Zaliczyłem dalekie ale ciężko szło. Mimo 80% wpadały na 69%. Ataki po 400 PR więc lvl szybko wpadają.

    26.01.2015, 41 lvl wpadł. Nabijanie lvl jak burza - ataki po 420 pkt. Zaliczyłem dopiero 2 pielgi (na 64 próby). Zaliczanie 1a idzie fatalnie, nie mogę trafić odpowiedniej statystyki. Wygląda na to, że w s5 zaliczę a2. W sumie nie ma gdzie się śpieszyć, tutaj taniej. Chyba przeniosę się do s4 po zaliczeniu 2 aktu. Trening 40, ostatnie podbicie kosztowało prawie 100k PR, nie mam już 10kk (zostało 9,5kk). Będę odnotowywał, gdy parzyste wybiorą +2 lub +3 do cechy. Wcześniej to było prawie bez znaczenia, trenowanie kosztowało niewiele, teraz podbicie to 15k.

    Jednak ataki po 210. Chyba do 40 lvl z dopalaczem dla małych można było wyciągnąć więcej.

    30.01.2015, 42 lvl. Zaliczony 1 akt. Jednak wybiorę się do 4 strefy przed 50 lvl. Średnia szansa na pielgach 40% na dsk runicznym secie. Mało.

    16.02.2015, 50 lvl. Zaliczanie dalekich idzie fatalnie. Wpływy mimo maksowi nie mogłem zaliczyć przez wiele dni. Uzbierałem kolejne 1000 paczek złomu. Na razie nie wystawiam.

26.06.2015 r. Wracam do opisu postaci. Cały czas prowadzę statystyki handlu w excelu googlowskim. Ażeby to robić zapisuje wiadomości handlowe oraz dropy, jeśli się trafią. Gdy na bieżąco nie uzupełniam wykazu, robią się zaległości i dopiero gdy mam czas i wenę uzupełniam wykaz. Wykaz uzupełniony, dropy wpisane więc mogę wrócić do opisywania.
    Co się przez ten czas działo: Mam blachy za białego i czarnego. Niestety dostałem sporo pkt i mam już 59 lvl. Ogólnie atakuje najniższe możliwe lvl - dostaję po 4 pkt (8 za pierwszy atak na dobę) ale pielgrzymki niesamowicie wybijają lvl. Zakładam oble po zasoby ale nie codziennie. Często przez cały tydzień nic nie zakładam, nie atakuje tylko czasem karawanę puszczam. Białego teraz leje za 0 pkt, ale skurczybyk daje mi po pupie. Wygrywam z pisklakami albo jak nie trafi ze 2 razy. Chyba muszę tymczasowo palną kupić na białego.

    No i mam nowy cel: wbić trening na poziom 60 ciągle go maksując! Nie liczyłem, jaki to koszt i czy to osiągalne. Ale wydaje mi się że mogę dać radę.

    24.02.2015. 1000 paczek złomu poszło za 370 k PR. Przyda się.

    05.03.2015 r. Trafiłem Legendarny Doskonały Słoneczny Pierścień. Sprzedałem 3 dni później za 206 637 PR. Niby nic szczególnego ale to mój pierwszy drop.

    17.03.2015. Trafiłem Epicki Jastrzębi Krawat Urody.

    30.03.2015. Kolejne 1000 paczek złomu opchnięte (346 tyś PR).

    09.04.2015. No i mam dowód, że konto dropi: Doskonały Tytanowy Krawat Szczęścia. Myślałem że zbije fortunę rzędu 2,5 MPR. Przeliczyłem się. Wiele dni spuszczania ceny i w końcu 01.05 sprzedałem za 1,8 kk. Myślałem, żeby zachować ale jednak bez sensu - nie mam szans na pozostałe elementy setu a te PR są niesłychanie ważne w moim trybie gry.

    11.04.2015. Trafiłem Legendarna Doskonała Kominiarka Adrenaliny, na białego się nadaje.

    12.04.2015. 1000 paczek poszło za 325 kPR.

    27.04.2015. Trafiłem Epicki Pajęczy Amulet. Później (nie zapisałęm wiadomości i nie wiem dokładnie kiedy) trafiłem na Epickie Mp5k.

    29.04.2015. 1000 paczuszek poszło za 363 kPR.

    07.06.2015. Czy to rekord? 1 000 paczek za 429 kPR.

    13.06.2015. Wow. Znalazłem Legendarny Doskonały Pajęczy Sygnet Siły. Sprzedałem 15.06 za cenę, na którą nie liczyłem: 1 085 933 PR. Konto dropiSmile

    15.06.2015. Ulepszyłem swój runiczny set - kupiłem dsk runiczne szorty za 140 tyś. Dotychczasowe spodnie sprzedałem za 80k. Po sprzedaniu złomu i pająka mam 11 344 915 PR rozwoju. I to po kupnie za 140 tyś runicznych szortówWink

    15.06.2015. 1000 paczek za 400 kPR. Z tym złomem to muszę wyjaśnić: chodzę na pielgi finansując je złomem - sprzedaję parę paczek i puszczam karawanę. Z reguły nic nie ma ale nie sprzedaję gratów tylko tak kumuluję. Raz na jakiś czasu kupuję zbrojownię (przez te epiki no i przez to, że będę musiał zaliczyć III akt mam bardzo dużo sprzętu). Część gratów zatrzymuję jako że dają dużo konkretnych statów (pielgi w 3a) lub są epikami. No i gdy opycham graty to nawet kilkaset paczek złomu potrafię zebrać. Więc odległości między dniami sprzedaży złomu to nie czas potrzebny na zebranie 1000 paczek. Pielgi tak naprawdę finansują się same.

    27.06.2015. Nadal piszę historię, jest po północy więc nowy dzień. Na koncie 10 656 kPR, 59 lvl. Trening oczywiście wymaksowany i wynoszący 53 wsio. Niestety parzyste lvl dają mi 3x+1. Ech, przy takich cenach podbicia trenu (ponad 157 kPR) chciałoby się dostać 1x+3. Od kilku miesięcy stan konta jest powyżej 10 kkPR. Nieźle, tym bardziej że wcześniej mieć na koncie 10 baniek z jednocześnie wymaksowanym treningiem było moim celem. Teraz dzięki kolejnemu złomowi no i oczywiście 3 dropom stan ten utrzymuje się. Inna sprawa, że awanse są rzadsze więc i trening rzadziej. Ale drożej. Co do nowych aren to niestety złoto się kończy. Cały czas włączona fortuna i podróżnik ale pozostało tylko 39 złota. Czyli 30, bo te 9 na nic się nie przyda (chyba że dostanę jakieś jednostki po podsumowaniu sezonu). 18 lipca koniec fortuny więc trzeba do tego czasu zebrać 20 monet. Ale w klanowych dostaję bęcki. Trafiam na palnika i mnie w pierwszej rundzie kładzieFrown Koniec z podróżnikiem, fajnie z nim jest ale niestety kończy się złoto zebrane podczas złomowania do 35 lvl.

    Liczyłem, ile kosztował mnie będzie kolejny lvl - mam 900 paczek złomu, za około 3-4 dni sprzedam. Jeśli wpadnie mi 3*+1 (choć wolałbym 1*+3) to po podbiciu tych 6 stat zabraknie mi nieco ponad 350 kPR do pełnych 10 kkPR. Więc złom pójdzie co najmniej za 350 tyś. Oczywiście uwaga na zakupy.

    27.06.2015. Kupiłem Doskonały Runiczny Kapelusz Wieszcza - ulepszyłem swój runiczny set. Dałem kilka kPR. Kupiłem również dsk smoking szybkości za 60 kPR. Może teraz będę nieco lepiej wypadał w ekspach i arenach klanowych. Ale jak liczyłem niewiele to zmieni. Powyższa kasa uwzględniona przy w/w wyliczeniach dotyczących kolejnego lvl i możliwości utrzymania 10 kkPR na koncie.

    Podsumowanie aren: z 1v1 dostałem 52 srebrniki, za 3v3 tylko 18 (zdobyłem 40, z reguły przegrywałem, tak to jest ja się bije z trzema na raz), ale za klanową dostałem 13 złotych monet (w sezonie zdobyłem 200 talarów). Niby nie dużo ale dzięki temu mam 20 monet (9 z zeszłego sezonu) i spokojnie odpalę następną fortunę.

    03.07.2015. Sprzedałem 1 000 paczek złomu za 370 kPR.

    06.07.2015. Dropnąłem Legendarny Doskonały Archaiczny Pierścień. Wystawiłem za 200 kPR i jest kupiec. Zobaczymy za ile pójdzie. Następnego dnia trafił się Epicki Długi łuk Driady. Chyba się nie przyda.

    07.07.2015. Wbiłem 60 lvl. Niestety bonus 3*+1. Po podbiciu treningu do 54 zostało mi na koncie nieco ponad 10 032 kPR. Ledwo, ledwo utrzymałem stan kota powyżej 10 kkPR. ZnowuSmile

    07.07.2015. Kupiłem Myśliwego na 5 poziomie. Zobaczymy, może teraz białe będą częściej padać. Czy warto? Stawiam ekspy dla itemów. Na R11 Wampiria (ponad 80lvl) ciągle stawia białasy i trafił na ekspie epicką prekognicje. Srebra mam dużo więc zaryzykuję.

    09.07.2015. Legendarny Doskonały Archaiczny Pierścień poszedł za 255 258 PR

Dalszy ciąg w tym temacie.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci

Ten post był edytowany 51 raz(y), ostatnio edytowany przez triari: 10-09-2015 10:53.

08-12-2014 22:25 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładną tam cenę macie :<
jak wiesz na r11 jest zaledwie 270 za paczkę, a tutaj widzę że 307 za paczkę wyszedłeś (nie liczę wydanych pr na trening) :<

ładnie ładnie :<
ja póki co na r11 mam 5956 sztuk złomu na 17 lvlu, ale zobaczymy Big Grin może Ciebie przebiję ^^

chociaż złomu straaaasznie mało powyżej 14 lvlu :/

1,5M to naprawdę rzadki widok


ps. grasz z premką czy bez? xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 09-12-2014 00:11.

09-12-2014 00:03
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez triari
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z premką, bez niej chyba nie dałbym rady - po 2 szpiegowania toż to nie da się grać. Teraz złom chodzi po 400 za paczkę.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
09-12-2014 16:52 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ci zazdrośnicy przywalili łapkami w dół Big Grin a co mi tam masz 10/10 Big Grin
ja jakiś czas temu osiągnęłam już pułap 12 000 paczek zlomku :>
tylko drobny błąd/może nie błąd zrobiłam po pijaku, bo kilka wypek puściłam i skończyłam bliskie i dalekie Big Grin
no i aktualnie mam 26 poziom, oblegi na ~35 lvle lecą i co obleg +50 złomku wpada Big Grin Big Grin Big Grin

no to ile do tej pory zebrałeś już złomu? :>
02-01-2015 19:45
DiakonII
Double Ace


images/avatars/avatar-20284.jpg

Data rejestracji: 27-12-2010
Postów: 113
Klan: 69
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podziwiam, świetny pomysł i fajnie opisany Wink
Milej dalszej gry życzę i dropa a ten na pewno będzie.

__________________
Torqemada Coteaz

r18

Strzeż się ludzi którzy hodują świnie Big Grin

Nosił wilk razy kilka... Ponieśli i wilka...
05-01-2015 00:21 DiakonII jest offline Szukaj postów użytkownika: DiakonII Dodaj DiakonII do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez triari
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na łapki nawet nie spojrzałem, może przez błędy? Pisze z tableta, nie ma polskich znaków. Co do wyprawek przed 35 lvl to niewielki grzeszek, ciężko ciulac złom na wyższych lvl.
Tak grac może tylko stary gracz, nowy zaraz się znudzi wiec nawet tego nie radze.
Na 35 lvl zrobię podsumowanie.
Dzięki za życzenia.
Swoją drogą zastanawiam się jaki tren wyciagne dzięki 10kk. Spróbuje policzyć w wolnym czasie.
Pizdrawiam.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
05-01-2015 18:31 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
triari napisał(a)
Swoją drogą zastanawiam się jaki tren wyciagne dzięki 10kk. Spróbuje policzyć w wolnym czasie.
Pizdrawiam.


staty po 50 na 55 lvlu przy założeniu 24 stat po 20 lvlu
razem koszt 5 780 724pr przy założeniu parzystych tylko 1x3 (bez dwójek czy trójek do stat)

te 4 milionki starczą ci pi razy oko do 54-55 w trenie Tongue

swoją drogą - jak będziesz robił po 35 lvlu
swobodne bicie lvlu do a2 (znaczy na szybko tam wbić i puszczać potem pielgi) czy będziesz "dropić" dsk itki w I akcie? :>

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 05-01-2015 22:05.

05-01-2015 21:58
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez triari
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalozylem tymczasowy klan i zbieram złoto, będę jeszcze oblegał wiec nie wbijam do żadnego klanu. Co za tym idzie nie zdobede reputacji wiec ekspy dużo pozniej.
Teraz beda pielgi i ataki po 30000. No i oczywiście oblegli. Jedyne pytanie to ataki na najniższy lvl, średni czy szukac farm na najwyższym lvl. Nie wiem teraz jak zrobię. Kiedyś sprawa była jasna - w 1a tez dało rade dropic. Teraz epiki wpadają od 2a a do tego ceny spadają niemiłosiernie. Wiec o dropie w 1a raczej nie ma co marzyć.

Edit w dół:
Jednak masz rację. Nie ma sensu siedzieć w 1a. Mając 50 lvl można oblegać 35 lvl. Bez eksp (break możliwości zdobycia repy) będę pielgrzymkował i lał maksymalne lvle.
A co do Twoich obliczeń to nie zapominaj o pielgach. Będzie z tego sporo ekspa.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez triari: 11-01-2015 21:58.

11-01-2015 16:15 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
triari napisał(a)
Zalozylem tymczasowy klan i zbieram złoto, będę jeszcze oblegał wiec nie wbijam do żadnego klanu. Co za tym idzie nie zdobede reputacji wiec ekspy dużo pozniej.
Teraz beda pielgi i ataki po 30000. No i oczywiście oblegli. Jedyne pytanie to ataki na najniższy lvl, średni czy szukac farm na najwyższym lvl. Nie wiem teraz jak zrobię. Kiedyś sprawa była jasna - w 1a tez dało rade dropic. Teraz epiki wpadają od 2a a do tego ceny spadają niemiłosiernie. Wiec o dropie w 1a raczej nie ma co marzyć.



ja po 35 lvlu szybko wbije do a2, później dłuuugo będę siedzieć na 50 lvlu Big Grin
z moich wyliczeń wychodzi że z 50 na 51 potrzeba 10 672pr, co daje 2668 ataków po 4 expa Tongue

czyli szansa na dropa całkiem spora przez ten czas no i zawsze te 4 002 paczki złomu więcej + ~150 oblegów ^^

cytat:
A co do Twoich obliczeń to nie zapominaj o pielgach. Będzie z tego sporo ekspa.

racja, zapomniałam o nich xD
na r11 chyba dam już sobie na luzz ze zbieraniem złomu, bo pr za niego starczy mi na staty po 50 każda ;d

czas poexpić xD


hahaha Big Grin
http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c8a4b459e0
sorry xD

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 18-01-2015 21:24.

11-01-2015 17:50
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez triari
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

35 lvl zdobyty. Wreszcie.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
22-01-2015 22:32 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
will_scarlet
Member


Data rejestracji: 18-07-2009
Postów: 37
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekamy na jakis update wiadomosciSmile
27-03-2015 00:07 will_scarlet jest offline Szukaj postów użytkownika: will_scarlet Dodaj will_scarlet do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez triari
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uzupełnione.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
27-06-2015 00:29 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez triari
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skończyło się miejsce nawet na forumWink
Dalszy ciąg w w tym temacie.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
17-07-2015 10:37 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Złomek - R7. Historia postaci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH