Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Co sądzicie o takim serwerze? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał byś zagrać na serwerze r18 opisanym w temacie?
Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 206 43.01%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 122 25.47%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 94 19.62%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 57 11.90%
Łącznie: 479 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Co sądzicie o takim serwerze? 57 Ankieta - średnia ocena: 4,1157 Ankieta - średnia ocena: 4,11
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Evander.
Viking


images/avatars/avatar-20156.jpg

Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 558
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawda jest taka, że dużo osób nie widzi sensu rozpoczynania gry na starych serwerach z kilku powodów:

1. Ciężki dostęp do choćby 3s
2. By postać miała sens trzeba zostać złomiarzem i koksić staty, a to wymaga dużej ilości czasu i wysiłku
3. By zarobić na dropie trzeba mieć ogrom szczęścia, bo niestety większość straciła już bardzooo na wartości

Ja próbuję robić złomiarza na r12, ale to jakaś masakra zwłaszcza patrząc na ceny złomu, które oscylują przy max 200pr za sztukę, więc to dość mozolna gra. Trzeba poświęcić dużo czasu na same ataki by to miało sens Smile


Więc tak czy siak nowy serwer jest potrzebny co jakiś czas. Z drugiej strony fakt faktem, że nowy serwer dobija stare. Ciężko to w jakiś sensowny sposób rozwiązać. Tylko z drugiej strony patrząc skoro są możliwe areny między serwerami oraz wspólna beta dla necro v2 to może jakimś rozwiązaniem byłoby połączyć niektóre serwery?
16-01-2015 14:45 Evander. jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander. Dodaj Evander. do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
Z punktu widzenia gracza nie ma potrzeby wprowadzania nowego serwera.
Myślę, że najpierw należałoby wprowadzić chociaż część z obiecanych zmian (jakość usługi) na istniejące serwery, a dopiero później myśleć o tym żeby lecieć w ilość.

cytat:
raszu1 napisał(a)
Nowy server jak najbardziej tak.
Taki nowy silniczek necro by sie zdalBig Grin
To dopiero daloby kopa tej grzeSmile Jakies nowe rasy czy cusBig Grin DDD


Nowe rasy...
Śmiechłem xD


Nooo albo jakies autoboty czy tam dinoboty.To by bylo cus. Kazdy wampir ma swojego robota i elson.

h3h3sz3k

__________________

16-01-2015 14:56 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam jestem za ograniczeniem czasu ,niezbędnego do prawidłowego rozwoju postaci .
Same ataki ,wyprawki i nawet sporadyczne pilnowanie aukcji to jest ok 3h gry na dobę .
8h praca - 8h spanie - 1h zakupy - 1h siłownia i zostaje 6h życia ,z czego oczekujecie że 3 Wam się poświęci ...
Niestety to jest największa przyczyna ,że ludzie odchodzą (kasują się , oddają postaci..)
Jestem raczej za wersją gry : nakarm wampirka ,poukładaj mu w zbrojowni(czyt. pospawaj itemy) i wracaj do życia Smile (wszystko np w 1h ,z udogodnieniami premium itp)

Nie zacznę gry na nowm serwie ,za stary na to jestem ...

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 16-01-2015 16:28.

16-01-2015 15:58 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander. napisał(a)
Prawda jest taka, że dużo osób nie widzi sensu rozpoczynania gry na starych serwerach z kilku powodów:

1. Ciężki dostęp do choćby 3s
2. By postać miała sens trzeba zostać złomiarzem i koksić staty, a to wymaga dużej ilości czasu i wysiłku
3. By zarobić na dropie trzeba mieć ogrom szczęścia, bo niestety większość straciła już bardzooo na wartości

1. To na nowym serwerze ciężko o 3s. Na starych leżą nieużywane.
2. Złomowanie, które wystarczy na fajny start to dwa, trzy miechy i wsio. Potem luzik bluzik. Na nowym serwie trzeba być "u szczytu formy" przez lata.
3. Jak ktoś ma pecha to nie zarobi na dropie ani na starym, a ni na nowym serwerze.


Ja uważam że:
1. nowy serwer jest całkowicie niepotrzebny. Nie od strony niektórych graczy (bo oni mogą potrzebować), ale grze jako takiej jest niepotrzebny. Żeby to miało jakikolwiek sens, to musiałoby to gwarantować masowy napływ NOWYCH graczy, a wiadomo, że rozpoczną grę starzy wyjadacze i tylko oni będą mieli szansę na "top". Nowy gracz zatonie w tempie błyskawicznym.

2. Jak chce się zbadać jaki wpływ na rozgrywkę będą miały różne modyfikacje to się robi serwer TESTOWY z nieupublicznioną datą zakończenia jego żywota. Co ma być przetestowane to będzie ale nikt dla takiego serwera nie poświęci postaci na swoich macierzystych serwerach.

3. Jedyne co bym widział to stworzenie serwera cyklicznego tj.:
- wiadomo kiedy by się kończył: np. 6 miesiecy, nikt dla niego nie poświęci konta na serwie macierzystym,
- panowały by na nim różne zasady (raz moria, raz r1, raz multi, nowości, modyfikacje itd.): okazja do testów, "rozruszania starych kości", poznania innych serwerów itd.
- premium dla każdego: popularyzacja i promocja usług premium, wyrównane szanse
- nagrody dla "zwycięzców": np. premka na wskazane konto, np. dla x osób z ranku itd.


Jestem zdecydowanie przeciwny osłabianiu starych serwerów. Pamiętajcie, że nowe serwery zaskakująco szybko stają się tymi "starymi".
16-01-2015 16:08 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Evander.
Viking


images/avatars/avatar-20156.jpg

Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 558
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
Evander. napisał(a)
Prawda jest taka, że dużo osób nie widzi sensu rozpoczynania gry na starych serwerach z kilku powodów:

1. Ciężki dostęp do choćby 3s
2. By postać miała sens trzeba zostać złomiarzem i koksić staty, a to wymaga dużej ilości czasu i wysiłku
3. By zarobić na dropie trzeba mieć ogrom szczęścia, bo niestety większość straciła już bardzooo na wartości

1. To na nowym serwerze ciężko o 3s. Na starych leżą nieużywane.
2. Złomowanie, które wystarczy na fajny start to dwa, trzy miechy i wsio. Potem luzik bluzik. Na nowym serwie trzeba być "u szczytu formy" przez lata.
3. Jak ktoś ma pecha to nie zarobi na dropie ani na starym, a ni na nowym serwerze.



Ad 1. No to chyba grasz na bardzo wymarłym serwerze, bo ja na r16 zaczynam i tam jakoś wolnej 3s nie ma. Co więcej ciężko znaleźć u "nieaktywnej duszy" dobrze rozbudowaną 4s Smile

Ad 2. No właśnie o to mi chodzi, że około 3 miesiące na złomowanie trzeba poświęcić. To jest strasznie nudne i mozolne, a bez tego nic nie da się zrobić na starym serwerze Smile

Ad 3. Wiesz owszem jak ktoś ma pecha to okey, ale JEŚLI masz zarobić na dropie to głównie na NOWYM serwerze, bo na starych musiałbyś dropnąć coś Leg Dsk z pref i suf najlepiej by zarobić sensowną sumkę Smile


Cykliczny serwer jest okey pomysłem, ale okres gry musiałby być hmmm...nie mniej niż rok by to miało sens. Po drugie nagrodą nie mogłaby być premka, bo to w sumie nie jest nagroda. To musiałoby być coś jak serwery konkursowe kiedyś i np. pierwszy w rankingu w nagrodę PS4. Niestety by ludzi zmotywować do grania nagroda musi być dość sensowna Smile Tylko nie wiem jak to ma się do zysków administracji by to było dla nich również opłacalne Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Evander.: 16-01-2015 17:19.

16-01-2015 17:18 Evander. jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander. Dodaj Evander. do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander. napisał(a)

Ad 1. No to chyba grasz na bardzo wymarłym serwerze, bo ja na r16 zaczynam i tam jakoś wolnej 3s nie ma. Co więcej ciężko znaleźć u "nieaktywnej duszy" dobrze rozbudowaną 4s Smile

Ad 2. No właśnie o to mi chodzi, że około 3 miesiące na złomowanie trzeba poświęcić. To jest strasznie nudne i mozolne, a bez tego nic nie da się zrobić na starym serwerze Smile

Ad 3. Wiesz owszem jak ktoś ma pecha to okey, ale JEŚLI masz zarobić na dropie to głównie na NOWYM serwerze, bo na starych musiałbyś dropnąć coś Leg Dsk z pref i suf najlepiej by zarobić sensowną sumkę Smile


Cykliczny serwer jest okey pomysłem, ale okres gry musiałby być hmmm...nie mniej niż rok by to miało sens. Po drugie nagrodą nie mogłaby być premka, bo to w sumie nie jest nagroda. To musiałoby być coś jak serwery konkursowe kiedyś i np. pierwszy w rankingu w nagrodę PS4. Niestety by ludzi zmotywować do grania nagroda musi być dość sensowna Smile Tylko nie wiem jak to ma się do zysków administracji by to było dla nich również opłacalne Smile


r16 to najnowsze necro Tongue
Na r6 są tacy: http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=5633
Ostatnie logowanie 2014-07-26 05:51:13
Ale też dlatego, że wielu ludzi przedkłada lepszy klan ponad s3 lub siedzieć na wypasionej s4 niż na kiepskiej s3 i tracić zasoby na budowę.

To czy łatwiej jest się dorobić na starym czy na nowym serwerze to zadanie dla matematyka. Weź pod uwagę to, że na nowym serwerze męczysz bliskie... dalekie... pielgi... i dopiero a1 za tobą. Na starym masz do a3 wymaksowane % na pielgach i z miejsca ze 30% średnio na pielgi w a3 i to przy 150 lucka. Ja nie zarobiłem ani na starych ani na nowych, ale znam takich, którzy się mega obłowili właśnie na starych.


Z cyklicznym serwerem nie chodziło mi o nic więcej niż "zamieszanie" (ciekawostka, nowe wyzwanie itd.) i motywowanie graczy do gry na macierzystych serwerach (premka jako nagroda). Każda inicjatywa, która spowoduje odpływ graczy ze starych serwerów to imo błąd. Gra musi się bronić tym, że warto w nią grać (i płacić) przez długi czas, a nie przeskakiwać po serwerach, z których się odchodzi po miesiącu bo "topka uciekła". A tak pamiętam kilka nowych serwerów.
16-01-2015 17:30 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
dune
Full Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 73
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamiast robic nowe necro hardcore zmiencie zasady na r8 niech tam ludzie sobie pykają bo tamten serwer wymiera a nowy serwer zrobcie ale na silniku morii bo jeszcze takowy z legalnymi multi nie byl testowany,moria jest ciekawsza niz necro podejrzewam ze bedzie cieszyl sie wieksza popularnoscia
17-01-2015 19:17 dune jest offline Szukaj postów użytkownika: dune Dodaj dune do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm, czyli testowe poletko dla pomyslu o multi i zasiadaniu Wink Aukcyjne, zeby sie handlem nie dalo pushowac po cichu. Ale po co zabraniac oblegania niskopoziomowcow? Pare sztuk zlomu to nieduza korzysc, a i tak by sie zmarnowaly na nieaktywnym koncie. W sytuacji gdy jednoczesnie pozwalacie zasiadac - bezsens.

Pomysl ogolnie chybiony, bo jak funkcjonuje nowy serwer - wiadomo. Hurra na poczatek, pozniej cykl zycia jak zwykle. Moze przyciagnie nieco wiecej kombinatorow. Natomiast to nie jest droga dla rozwoju gry. Nic nie da poza paroma nowymi kontami ktore zaplaca premke, a moze spowodowac odplyw ludzi ze starych serwerow.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
17-01-2015 19:25 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
nttsktpfQ
Forum Ace


Data rejestracji: 22-11-2014
Postów: 78
Klan: -------------------
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak z darmowym premium to mogę zagrać : )
17-01-2015 21:39 nttsktpfQ jest offline Strona domowa nttsktpfQ Szukaj postów użytkownika: nttsktpfQ Dodaj nttsktpfQ do Listy kontaktów AIM Screen Name of nttsktpfQ: ---------------------- YIM Account Name of nttsktpfQ: ------------------------------ Zobacz profil MSN nttsktpfQ
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy serwer? To jak rozcieńczanie już i tak rzadkiej zupy. Po roku zostanie garstka ludzi którzy coś dropnęli. Reszta oleje waszą grę z tego samego powodu dla którego odchodzą ze starych serwerów. Nie dbacie o klienta. Serwery są bez balansu a wasze wszelkie nowinki niszczą cały (kilkuletni) dorobek graczy.

Brak testów, brak balansu, brak chęci do poprawy bugów w grze.

Stawianie nowych serwerów i równoczesne olewanie starych mści się coraz bardziej.

Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
17-01-2015 21:43 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
PRO-PAIN
Triple Ace


images/avatars/avatar-24445.jpg

Data rejestracji: 20-12-2008
Postów: 228
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czy nawet jest sens sie wypowiadac. droga administracjo, dajcie sobie juz spokoj z nowymi serwami. jesli wam faktycznie oprocz kasy zalezy na graczach to zrobcie jakis wspolny serw na wzor bety, ktora udowadnia ze jednak da sie to zrobic.

i przestancie swoja bezczynnosc tlumaczyc runami. nikt juz w nie nie wierzy.

a jesli nawet tego nie mozecie zeobic i ciagle upieracie aie przy nowym serwie to zrobcie taki bez kw i innych mega innowacji, ktore zabily te gre

__________________
r16 - deredevil
17-01-2015 22:05 PRO-PAIN jest offline Szukaj postów użytkownika: PRO-PAIN Dodaj PRO-PAIN do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

RE: Co sądzicie o takim serwerze? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wypowiadam się co do sensu nowego serwera, nie o to sushi pyta.

cytat:
SushiMaker napisał(a)
- można prowadzić na serwerze więcej niż jedno konto i logować się na konta kolegów/znajomych

Proponuję rozważenie uruchomienie syna/córki (jak już o tym niektórzy pisali). Czym to skutkuje? Na jednym koncie (z jedną premką) można byłoby mieć 2 postacie - ojciec/syn. A oprócz tego inne konto i inna postać z inną premką.

cytat:
SushiMaker napisał(a)
- zablokowane będzie obleganie niskopoziomowych kont dla zdobywania złomu


No tak, żeby nie pushować złomem. Konsekwencja: nikt albo mało kto dołączy gdy serwer się zestarzeje.

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Jeżeli okazałoby się, że taki serwer cieszył by się znacznym zainteresowaniem rozważylibyśmy stworzenie jego ?testowej? wersji.
SM


Albo gramy albo nie. Niech to będzie normalny serwer a testowy tylko dla administracji (jak necro 8 - wypali albo nie).

Tak na marginesie. Czy rozważaliście nowy typ serwera? Nie moria i nie necro, również nie ich małe modyfikacje. Po prostu zupełnie nowy typ. Może byłoby warto założyć na forum nową gałąź z dyskusją i pomysłami na takie coś? Taka luźna uwaga. I wiem, zasługuję na powieszenie bo gadam od rzeczy podczas gdy run nadal nie maWink

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
18-01-2015 00:49 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro powstal temat od administracji odnosnie nowego serwera to moze porusze taki temat:

nowy serwer absolutnie bez handlu, eventualnie jedynie handel zlomem. najlepiej moria, co wydropisz/skleisz to twoje, ewentualnie lekko podniesiony drop rate. dla wymiataczy ktorzy zeby na bw zjedli. moznaby miec multi choc niekoniecznie oczywiscie problem pushu nie istnialby ze wzgledu na brak handlu

__________________
nick w grze: danielm
18-01-2015 01:06 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
cytat:
Dzikaa napisał(a)
Nie dla nowych serwerów. Stare wymierają, nie dobijajcie ich.
Zróbcie wreszcie nową mapę exp, runy, itd.


Też jestem tego zdania. Wprowadzcie to co macie zrobić, potem sobie myślcie o 50 serwerze (50 taka przenosnia "mała" ze serwerów jest już dużo).

Jak na moje oko serwerów już nie powinniście stawiać, a jak już to ostatni z resetem co jakiś czas, bo każdy nowy serwer dobija coraz bardziej stare serwery.



Popieram

Jacy NOWI GRACZE.... wszyscy wiemy dobrze ze to starzy z jeszcze starszych serwerów niemal wymarłych.

NIE DLA NOWYCH SERWERÓW

lepiej róbcie jak wyzej napisane lub zacznijcie myslec jak scalic serwery po dwa bo to sie da zrobic, beta juz to pokazała
18-01-2015 05:31
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokończcie rzeczy lepiej napomniane we wcześniejszych zapowiedziach a nie kolejne serwery wprowadzacie! Jest ich już 17 i na każdym jest to samo więc nie widzę takiej potrzeby żebyście bawili się w kolejny serwer zaniedbując takie rzeczy jak:
- patch run (który na dzień dzisiejszy stoi w miejscu i wątpię żeby został w najbliższym czasie wprowadzony)
- patch dystansowy na morii, który zapowiadaliście we wrześniu zeszłego roku i miał wejść przed nowym rokiem, a póki co to nawet beta testów nie zrobiliście i nie wiem na co czekacie
- nowe mapki expedycyjne też zapowiadaliście a póki co siedzimy w czarnej d__ie.


Zróbcie coś od początku do końca a dopiero później zajmujcie się jakimiś nowymi serwerami, które bez zmian co zapowiadaliście tak samo umrą jak i stare, na których praktycznie już teraz nic się nie dzieje. Łudzicie ludzi nowym serwerem a szczególnie ważne rzeczy odkładacie na bok, dając jakieś poboczne mało znaczące patche na pocieszenie.


PRZESTAŃCIE TWORZYĆ NOWE SERWERY A WEŹCIE SIĘ ZA SENSOWNĄ PRACĘ NAD STARYMI SERWERAMI!


Edit 1.
Jeśli chcecie wprowadzić multikonta to zróbcie to na wszystkich serwerach aukcyjnych, a nie róbicie kolejnego serwera tak jak to było z serwerem hardcore (totalny niewypał wg mnie). Nie dość że niewiele osób tam gra to i totalnie bezsensu. Nie wymyślajcie już kolejnych serwerów bo już 17 starczy w zupełności.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez marcopolo89: 18-01-2015 12:59.

18-01-2015 09:55 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grałbym z 3 kolegami, zrobilibyśmy sobie po 10-12 kont i grali docelowo w 1 klanie Smile
18-01-2015 12:17 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Opium
Full Member


images/avatars/avatar-16373.gif

Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S
Skąd: Swiecie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie bym pograł na nowym serwie i jestem za, chociaż system aukcyjny średnio mi się podobał, mimo to zagrałbym!

Stare serwery wymierają, bo pewnie ludziom się zwyczajnie znudziło i odeszli. Jest już dużo serwerów i nie da się żeby wszystkie supportować patchami na bierząco, więc lepszą decyzją jest stworzenie nowego, ewentualnie zrobienie osobom, które by chciałby pozbyć się starego konta ze starego serwa, prezentu w postaci jakichś przedmiotów na start/surowców.

__________________

19-01-2015 13:07 Opium jest offline Szukaj postów użytkownika: Opium Dodaj Opium do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jeśli wprowadzicie, to tak jak wcześniej pisano - resetować ten serwer co jakiś czas(2 lata?). będzie wiecznie nowy ^^
19-01-2015 13:25
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma potrzeby tworzyć nowych serwerów. Jak wiemy większość "nowych graczy" to tak naprawdę znudzona monotonią gry na high lvl topka z innych r.

Należy przyjrzeć się sytuacji na starych moriach. Postawienie kolejnego serwa spowoduje rozrzedzenie na starszych.

Patrząc na liczność klanów można oszacować, że
r2 gra ~530 osób
r9 500
r13 nieco powyżej 400

SM na pewno zna dokładne dane na ten temat te podane wyżej mogą być zawyżone Smile

Jak już było postulowane rozsądnym krokiem byłoby zdekryminalizowanie multi, przyzwolenie na posiadanie dwóch postaci(wykorzystanie syna/córki jako drugiej postaci?) i połączenie serwerów
Na początku po dwa r2+r5 itd

Każdy serwer jest w stanie teoretycznie pomieścić 18k graczy. Miejsc w s4 jest 1728 zatem spokojnie wystarczy by przeprowadzić fuzje. A co do stref wyższych można po prostu zmienić ograniczenie s3/2/1 dwukrotnie i dodać s0 z jakimś magicznym cudownym budynkiem, który dawałby np na oblężeniu możliwość zmartwychwstania z 1pkt hp osoby na nim przebywającej lub cokolwiek.
20-01-2015 19:21 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głosem większości w przeprowadzonej ankiecie, czekamy na datę otwarcia nowego servera Tongue

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

22-01-2015 11:19 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szusszi po co nowy serwer ???? zaś kolejna migracja z istniejących serwerów

można odpalić bete tylko po co ???? jak wygląda prowadzenie kilku kont wie każdy kto gra na więcej niż 1 serwerq a najlepiej wiedzą Ci co grają na 1

co do logowania się na inne konta nie mam nic przeciwko o ile będzie nadzór i bany za pushe bo nieraz zamiast odpalać urlop zostawi się pass clowi i będzie dobijal do aren czy tam karawane puszczal. za Pushe bany stale bez odwołania zwłaszcza dla graczy ze sporym doświadczeniem bo jak ktoś ma nowe konto i coś tam kombinuje to można mu dać 30 dni uciąc pr i co tam jeszcze i niech gra a za następny przekręt stałka.

otwieranie serwera w czasie gdy na innych gra mało ludzi to bezsens

lepiej dla nowicjuszy dać jakieś pakiety z eq nawet działającym tymczasowo np. po 30 dni o ile można żeby przybywało świeżej krwi na starszych serwerach.

Ewentualnie pomyslec o polaczeniu serwerow

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
22-01-2015 11:33 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
KINTARO2
Triple Ace


Data rejestracji: 02-06-2010
Postów: 211
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Necro bez epików a jeszcze tego samego dnia kasuje sie wszędzie indziej.

__________________


Żyć jest bardzo niezdrowo. Kto żyje ten umiera.

R10 - KINTARO

Miszcz ciętej riposty
23-01-2015 16:19 KINTARO2 jest offline Szukaj postów użytkownika: KINTARO2 Dodaj KINTARO2 do Listy kontaktów
Ayane
Newbie


images/avatars/avatar-22414.jpg

Data rejestracji: 14-03-2008
Postów: 6
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
specjalista napisał(a)
jeśli to wejdzie, to proponuję przyjrzeć się tym, którzy tam się zarejestrowali i mają konta na starych r rotfl

ja to nie wiem po co rozważanie otwarcia kolejnego r, skoro wszystkie postacie od r1 po r17 zmieściłby się na jednym serwerze i jeszcze miejsce by zostało ^^

pytanie: czy planowane są zamknięcia już istniejących serwerów?


nie




A moze jesli nie zamykac starych serwerow (co uwazam za sluszne) to polaczyc "umierajace" serwery? Zostawic aktywnych graczy (jak dla mnie to taki gracz ktory online byl najpozniej pol roku temu) ale tez zostawic jakis procent graczy "martwych" zeby mozna bylo zasoby zdobywac. Mamy teraz 17 serwerow chyba? 11 Necro i 6 morii. zrobic powiedzmy z tego 2 morie i 3-4 necro. wiecej zywych ludzi na serwie = wiecej zabawy. wieksza rywalizacja itp itd. Nowego serwera bym juz nie robila...zobaczcie ile serwerow jest na zagranicznych bloodwars Tongue u nas chyba wiecej niz we wszystkich razem Tongue nie znam statystyk...nie wiem jaki procent zywych ludzi jest na kazdym serwerze...ale pewnie nie wiecej niz 50...juz samo to wystarczy zeby nowych nie tworzyc. jak ktos wspomnial wczesniej...zrobic jakies ciekawsze eventy, turnieje czy cos...wiecej kasy bedziecie miec z ludzi ktorzy juz graja jakis czas niz z tych co zaloza nowe konta...bo taki nowy pogra...znudzi mu sie i zostawi. a stary gracz z sentymentu zostaje...zostaje dla przyjaciol i ogolnej atmosfery ktora juz zna. tyle do powiedzenia ma Ayane Wink

__________________
R3 Ayane
R14 Misake
24-01-2015 13:29 Ayane jest offline Szukaj postów użytkownika: Ayane Dodaj Ayane do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze to wszystko mi jedno, jak ktoś chce kantować to i tak kantuje Big Grin I tak zagram na nowym, jak epiki mnie nie zniechęciły to i to mnie nie zniechęci.

A wiadomo coś o przybliżonym terminie, w którym miałby ruszyć serw?

__________________
...
24-01-2015 17:31 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej na tak... ale pod jednym warunkiem...

NIE DLA EPICKICH PRZEDMIOTÓW.

__________________
18:Senti
25-01-2015 13:23 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
Gero
Newbie


Data rejestracji: 23-11-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia
Skąd: Przemyśl/Poland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na nowym Necro proponowałbym dodać mozliwosc sprzedawania EPIKóW jak bedize to od poczatku servera kazdy bedzie wiedzial czego mozna sie spodziewac po osiagnieciu 65 lvla ^.^

__________________
R7 Gore
R4 NoMercy
25-01-2015 13:35 Gero jest offline Szukaj postów użytkownika: Gero Dodaj Gero do Listy kontaktów
Ciastek
Full Member


Data rejestracji: 02-03-2009
Postów: 53
Klan: The Cursed
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy serwer = rozwój gry i społeczności, nowi gracze, radość z gry itd
Łączenie starych - przybicie deski do grobu, stagnacja, nuda, wypaczenie rozgrywki

__________________
R1: Ciastek
25-01-2015 23:03 Ciastek jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciastek Dodaj Ciastek do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciastek napisał(a)
Nowy serwer = rozwój gry i społeczności, nowi gracze, radość z gry itd
Łączenie starych - przybicie deski do grobu, stagnacja, nuda, wypaczenie rozgrywki


jesteś pewien?


nowy serwer to 90% starych graczy czyt wyludnianie starych R


wiec nie dla nowych serwerów ;p

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

25-01-2015 23:22 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
Ciastek napisał(a)
Nowy serwer = rozwój gry i społeczności, nowi gracze, radość z gry itd
Łączenie starych - przybicie deski do grobu, stagnacja, nuda, wypaczenie rozgrywki


jesteś pewien?


nowy serwer to 90% starych graczy czyt wyludnianie starych R


wiec nie dla nowych serwerów ;p


Wielu graczy gra regularnie na kilku serwach. Nowe necro to przede wszystkim szansa dla tych, którzy chcą wrócić do gry, a znam takich wielu Smile

__________________
...
26-01-2015 10:47 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Veridos napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
Ciastek napisał(a)
Nowy serwer = rozwój gry i społeczności, nowi gracze, radość z gry itd
Łączenie starych - przybicie deski do grobu, stagnacja, nuda, wypaczenie rozgrywki


jesteś pewien?


nowy serwer to 90% starych graczy czyt wyludnianie starych R


wiec nie dla nowych serwerów ;p


Wielu graczy gra regularnie na kilku serwach. Nowe necro to przede wszystkim szansa dla tych, którzy chcą wrócić do gry, a znam takich wielu Smile


no właśnie "chcą wrócić" lub "teraz chcą być w topce" "znudziło ich stare R"


do dalej starzy gracze a nie nowy rynek....



dla takich osób powinien powstać serwer sezonowy jak już a nie kolejny taki sam gdzie za jakiś czas znowu się wszystkim znudzi

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

26-01-2015 11:07 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Co sądzicie o takim serwerze?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH