Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Nowości i ogłoszenia (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=7)
-- Nowości (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=26)
--- Fuzja serwerów o dużej ilości graczy. (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1337216)


Postował Bauhaus w 23-08-2017 o14:33:

 

R2 TAK



Postował baczas w 23-08-2017 o19:42:

 

Po przemyślanym na spokojnie ugadanym dogadanym z graczami wyrównanym zrobiłbymjeden ogólny serwer bw i tyle.
Tylko nie statystycznie liczonym a graczami liczonym



Postował Redav w 23-08-2017 o20:48:

 

R14 oczywiscie za fuzja, obojetnie na jakich zasadach

Redav



Postował Endrju723 w 24-08-2017 o10:42:

 

R6 potrzebuję, moje zdanieSmile



Postował Argante w 24-08-2017 o10:53:

 

r9+r15 tak



Postował kajciu w 24-08-2017 o11:37:

 

nie rozumiecie, że między r9, a r15 jest taka przepaść w eq/umagaach, że głowa boli? Big Grin bez sensu łączyć te dwa serwery na ten moment, bo militarnie różnią się za bardzo



Postował Szerlok w 24-08-2017 o11:40:

 

ale alve ma tam klan i liczy na to, ze bedzie mogl nas wreszcie spustakowac Big Grin ciekawe, ile osob spoza jego klanow chce polaczenia r9 i r15 chytry

buc chyba ma wglad w aktywnosc serwerow, dlatego jego rozwiazanie wydaje sie byc najbardziej sensowne



Postował kajciu w 24-08-2017 o11:45:

 

ale nie tylko on ma znajomości, poza tym w klanie nie zmieści się wiecej niż 50 osób, także jeżeli faktycznie tak myśli to może się grubo zdziwić Smile



Postował SushiMaker w 24-08-2017 o11:51:

 

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
TAK- r15
Tak -r9.

SM a nie łatwiej By Ci bylo Ankiete machnać? Tu zaraz Spam bedzie


A przeczytałeś pkt 2 czy tak sobie na wyrywki?

cytat:
SushiMaker napisał(a)
2. Zostanie udostępniona ankieta na wszystkich serwerach, w której gracze będą mogli się wypowiedzieć czy chcą by ich serwer był brany pod uwagę przy planowaniu takiej fuzji.


to po co dajesz glosowanie tutaj i ogłaszanie się jak bedzie ankieta w grze?


Ja nic nie pisałem o głosowaniu w temacie.
TY to sobie dopowiedziałeś a reszta owczym pędem pisze to co Ty.



Postował Bac^ w 28-08-2017 o16:43:

 

czyli ogólnie super cześć serverów dostanie fuzje i bedą sie mogli bawic z rok -.- a reszta nadal agre w 2/3 osoby ma cisnąć super ! ;-)



Postował Gader w 28-08-2017 o16:50:

 

Tak dla serwerów R2, R5, R9, R13, R15.



Postował Shadow 7 w 05-09-2017 o23:48:

 

R9 na TAK



Postował Hornet87 w 06-09-2017 o00:08:

 

"Fuzje serwerów o dużej ilości graczy"

Powiem tak - to jest wizytówka Ciebie Sushi i tego jak nas traktujesz. W mojej "stopce" są Twoje kuriozalne wypowiedzi o tym jak to gracze na BW nie chcą rozgrywki, a wiesz to stąd, że...nie wiem chyba pytałeś kogoś kto zna kogoś, kto gra na starym serwerze.

Skąd ty wytrzasnąłeś dużą ilość graczy? Patrzę na swój serwer, a moje wypowiedzi z rana są jeszcze na sb [no już teraz nie], nie wiem ile aktywnych klanów...4? Przy czym każdy z nich ma jakieś 3/4 składu który loguje się max codziennie.

Wiesz jakim szokiem była wiadomość, że R14 nie ma fuzji? Ludzie tak czekali na to, a już teraz wszyscy wiedzą, że [ciach] nas. To jasne jak słońce. Wiadomo, że wpierw apka, potem jakiś pacze-[ciach], a za rok z hakiem fuzje, a potem MOŻE pogadamy o naszej fuzji gdy już zdechniemy totalnie. Z powodu shitstormu jaki się rozegrał dałeś "zróbcie temat, jak będzie miał dużo łapek..." no i powstał i miał dużo łapek, to zrobiłeś zbiorczy i w sumie nie bardzo wiadomo po co.

Co, jakaś decyzja? Przekonało was to? Ankieta? Wyniki głosów na TAK? No co dalej? Ten temat był po to byśmy sobie popisali?

To jest twoja wizytówka i to jak nas traktujesz. Ok nie chce mi się rozwodzić na tym jak słabe jest podejście BWteam do swoich klientów, bo idę spać. Jak zwykle 0 feedback na forum

cytat:
Ja nic nie pisałem o głosowaniu w temacie.
TY to sobie dopowiedziałeś a reszta owczym pędem pisze to co Ty.


Chyba wykończył Cię ten post i kolejny w szczęściu, jakieś 5 zdań bez szczegółów, bo widzę kolejny urlop. Aaaa szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.

+1 za wulgaryzmy



Postował fidel0001 w 06-09-2017 o07:34:

 

łapki srapki

trzeba skończyć na start z premką. A jak nic to nie zmieni to z BW, trudno.

+1 za spam



Postował stm w 15-09-2017 o08:12:

 

No i co z tym?

będą te fuzje?



Postował Riper_Angel w 15-09-2017 o08:52:

 

rly? wątek niżej masz

Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety



Postował stm w 16-09-2017 o11:19:

 

Rly!


A wiesz o jakie serwery chodzi w tym temacie?


Dla jasności... np r14



Postował SimonKSD w 16-09-2017 o11:30:

 

cytat:
stm napisał(a)
No i co z tym?

będą te fuzje?


cytat:
SushiMaker napisał(a)
1. Najpierw dokończymy obecnie zaplanowane fuzje.

Potem.

2. Zostanie udostępniona ankieta na wszystkich serwerach, w której gracze będą mogli się wypowiedzieć czy chcą by ich serwer był brany pod uwagę przy planowaniu takiej fuzji.

Ostatnia fuzja odbedzie sie dnia 5.10. Do tego dodaj jakis miesiac, aby wszystkie serwery po fuzji ustabilizowaly sie, pozniej przygotowania roznych patchow swieta, nowy rok, ok lutego pojawi sie ankieta na kazdym serwerze.
Smile



Postował Hornet87 w 22-09-2017 o22:38:

 

cytat:
Riper_Angel napisał(a)
rly? wątek niżej masz

Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety


Jak to jest, że niewiedza jest najbardziej butna...

tak czy owak,- czy można prosić o wcześniejszy termin [np. już] by nie czekać na głupią ankietę pół roku [a już na fuzję]. Na co czekacie z ankietą? Co to za skomplikowana operacja się odbywa w zrobieniu ankiety? Rozumiem, że to takie głupie odkładanie wszystkiego na później, to jeszcze po ankiecie zróbcie konkurs recytatorski i wystawę dzieł malowanych włosami łonowymi bo i po co tak od razu robić łączenie serwerów

Roll Eyes



Postował Feldmarshal w 25-09-2017 o09:08:

 

cytat:
Hornet87 napisał(a)
cytat:
Riper_Angel napisał(a)
rly? wątek niżej masz

Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety


Jak to jest, że niewiedza jest najbardziej butna...

tak czy owak,- czy można prosić o wcześniejszy termin [np. już] by nie czekać na głupią ankietę pół roku [a już na fuzję]. Na co czekacie z ankietą? Co to za skomplikowana operacja się odbywa w zrobieniu ankiety? Rozumiem, że to takie głupie odkładanie wszystkiego na później, to jeszcze po ankiecie zróbcie konkurs recytatorski i wystawę dzieł malowanych włosami łonowymi bo i po co tak od razu robić łączenie serwerów

Roll Eyes


Tak trochę Cię zlali xD

//Unger
+1 za spam



Postował lezli82 w 09-10-2017 o15:10:

 

R14 na tak



Postował Adus2069 w 22-10-2017 o21:28:

 

Kiedy ankiety w grze?



Postował Szerlok w 22-10-2017 o21:39:

 

Nie widać ankiety dotyczącej fuzji reszty serwerów.



Postował Philips84 w 28-10-2017 o01:22:

 

przy takiej samej ilości kwadratów w s2/s3 nikt nie będzie chciał fuzji... zostawcie serwery w spokoju a zacznijcie robić nowe patche, które od xxx czasu czekają na wprowadzenie m.in poprawka lucka w atakach, epiki 2.0, zadania dzienne, craft itp... no chyba, że faktycznie dążycie do jeszcze większego spadku populacji...



Postował jarex w 28-10-2017 o04:49:

 

pomyłka.



Postował Konrad w 31-10-2017 o08:26:

 

Fuzja serwerów o dużej ilości graczy. - Info o ankiecie


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH