Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14 Nie widać ankiety dotyczącej fuzji reszty serwerów. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie widać ankiety dotyczącej fuzji reszty serwerów.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Nie widać ankiety dotyczącej fuzji reszty serwerów. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 57418, serwer r14.
Przeglądarka internetowa: FireFox

Opis problemu: Nie widać ankiety dotyczącej fuzji reszty serwerów.

Link do zapowiedzi: Fuzja serwerów o dużej ilości graczy.

Nie wiem czy to tylko u mnie taki błąd bo może inni już głosują.

Pozdrawiam.
F.
15-10-2017 09:22 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety

R14 na razie nie brało udziału.

A informacji o ankietach na innych serwerach, z tego co widziałem, wciąż nie było.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 15-10-2017 10:22.

15-10-2017 10:21 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety

R14 na razie nie brało udziału.

A informacji o ankietach na innych serwerach, z tego co widziałem, wciąż nie było.


Ankieta nt łączenia dużych serwerów odbędzie się za jakiś czas.
Odbędzie się na wszystkich serwerach (także tych połączonych) dlatego chcę dać im czas na oswojenie się z działaniem serwera po fuzji.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


17-10-2017 14:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14 Nie widać ankiety dotyczącej fuzji reszty serwerów.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH