Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
-- O Graczach (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=164)
--- Sposoby wykręcania się graczy ;) (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=213717)


Postował Rocho7 w 12-07-2008 o12:10:

 

Jeśli Ce będzie mnie banował to specjalnie postaram się wytłumaczyć jakimś niebanalnym argumentem, przynajmniej czuję się do tego zobowiązany, gdy widzę ile to dostarcza radości światu.

ALE to nie oznacza "Ce, proszę, zbanuj mnie, a jeszcze dostaniesz fajny tekst"



Postował Nimloth w 12-07-2008 o13:08:

 

"Przyznaję się do wszystkiego do czego tylko zechcesz nawet do ataku z 11 września na WTC oraz że to ja namalowałem plamy na księżycu jeśli ban zostanie zdjęty z mojego konta o dużo szybciej niż za 2 tygodnie."
"pomysl czlowieku jak bym mial multikonnto to bym sie nie sprzedawal proste nie??"


Po prostu piękne Roll Eyes Z taką fantazją to tylko bestsellery pisać Big Grin Uśmiałam się do łez rotfl



Postował excha w 19-07-2008 o03:35:

 

"Tyle kasy na premium i ban tak? no to fajnie a juz bym miał z 2 chleby i masło prosze odblokuj moja postac"


ten tekst pasuje mi na głos studenta Big Grin

a to znalazlam dzisiaj na forum "witam mam jedno konto a drugia dostala moja dziewczyna i kozystamy z jednego kompa. sory ze nie poinformowalem"

dosłownie na zapominalskiego Wink



Postował C47 w 01-08-2008 o17:05:

 

połączyłem 23 (na rocznicę) i 26 (na święta) w 23 (na okoliczność)
dodałem tam też jeden wpis związany z dzisiejszym dniem ;d



Postował R9tardinho w 01-08-2008 o17:21:

 

"będziesz sam grał w tą grę bo ja i moi ziomale odchodzimy"

hahahahaha, 'zabiło mnie to na śmierć' Big Grin



Postował ziomuskalisz w 12-08-2008 o17:26:

 

a ja tam lubie C47 takie numery co robilem i ani razu mi bana nie dał.
Teraz mi wstyd za to bo przez głupią gre kłamałem. Ale jak bede w Lublinie tak czy tak ma u mnie piwo Tongue



Postował Licz w 14-09-2008 o18:05:

 

Super teksty Smile

Widze ze C ma u wszystkich piwo xD Jednak to oplacalna robota - od kazdego piwo dostawac Wink



Postował C47 w 02-12-2008 o20:48:

 

nowy sposób
nie miałem pod co podciągnąć ;d

i jedno nowe w 5.
razem z jednego postu wyciągnięte Big Grin



Postował dziunks w 19-01-2009 o22:20:

 

rozmawiam często z moja koleżanka o grze blood wars która wcale nie gra z żadne gry i z tego co jej opowiadam ze są bany za takie rzeczy mówi ze bardzo dobrze ze jest ktoś kto pilnuje tego nie prawdopodobne co potrafią ludzie pisać na forum dla odblokowania konta



Postował Eracian w 31-01-2009 o17:21:

  ;)

hehehehehe niesamowite wręcz;DDDDD doobre ludzie mają pomysły;D

a tak w sumie... co sie dziwic jesli naprawde ta gra staje sie dla nich nałogiem i są w desperacji
;PP



Postował morderca303 w 02-02-2009 o19:23:

 

nie rozumiem moderatorów trzeba sprawdzić ic wymówki



Postował Aravilar w 02-03-2009 o17:39:

 

TanssssOna, Ergo_proxY

cytat:
A moze odpuscic Ergo?? usunie drugie konto i zapomnimy o wszystkim... (tak jak bylo z Dev666) ?? :>:>:>


To się nadaje do pkt. 11


cytat:
Sejan no coś Ty?
Zablokowałeś gracza który jest uczciwszy nawet od Ciebie....


a to mnie rozwaliło



Postował The_Game w 05-04-2009 o20:06:

 

dawno tu nikt nie pisał,to ja napiszę
Ahhh.Widać że ten pan chce od BW odpocząć
cytat:
ale za co ten ban kiedy ja nic niezrobiłem ej no sory

cytat:
prosze odblokujcie mnie TRACER2211 bo ja nic nie zrobiłem

ID:42063 ; malpa22
cytat:
kiedy nastapil pushing jesli konto nie istnieje prosze o podanie sczegolowe daty i godziny konto nie istnieje a konto kupilem po kolezance

cytat:
kuupilem zaoferowala ze sprzedaje konto kupilem je zaa doladowanie z plusa za 30 zł. chcialbym prosic o szczegoly dotyczace pushingu i podsiadania kiedy mialy miejsce i czy moge dostac ban czasowy np. 30 dni i prosilbym o zmiane mojego e-maila na tym koncie na mat92@interia.pl

"podsiadanie"
Ja zaliczyłem rotfla rotfl rotfl jak to przeczytałem,nie ma to jak rozbrajająca szczerość
nie wiem pod co to podpiąćBig Grin



Postował Metaxa w 27-04-2009 o10:46:

 

Zbieram szczękę z podłogi xDDDDD


BOSKIE Big Grin



Postował SteelMike1 w 08-06-2009 o19:28:

 

cytat:
JPcfa napisał(a)
odbanujcie mnie to ze przelalem pr z hedzika na wize to wylapaliscie ale jak przelewalem pry z wizy na hedzika to nie zauwarzyliscie to jest moja druga postac i wszystkie itemy ktore mial hedzik przelewalem z wizy a ze przestalem grac hedzikiem to spowrotem przelalem na wize


pozdrawiam WiZa


Nieudolny wykręt, w którym gracz przyznaje się do multi Tongue



Postował C47 w 03-07-2009 o19:34:

 

co jakiś czas dodaję nowe
możecie rzucać okiem Smile



Postował Warman w 04-07-2009 o11:55:

  BAN- Warman

witaj C47
ma wstępie chcę zaznaczyć ,że rozumiem bana, ale chcę się wytłumaczyć .
po przeczytaniu regulaminu źle go zrozumiałem Tongue myślałem ,że możecie mi zablokować tę drugą postać ( zgłosiłem że wybraniec będzie grał na tym samym kompie ) jak się dowiedziałem ,że mogę stracić i Warmana to zgłosiłem skasowanie postaci. PROSZĘ ZDEJMIJ BANA , tak dobrze mi już szło tą postacią ( kara karą ban na 30 dni ) już tyle kasy włożyłem w tą postać. proszę . aha jest jeszcze jedna sprawa jeśli się nie zlitujesz to odblokuj choć na chwilę , bo mam klanową łatwość.
z góry dziękuję za wyrozumiałość i drugą szansę jeśli taką dostanę.
Warman



Postował Wysy w 02-08-2009 o13:40:

 

C a nie dodasz tłumaczenia za pierwszego sprawnego bota na bw? xD

"To nie bot to tak przegladarka moja działa" xD ehh to były czasySmile


EDIT:

otkopałem to Smile ))) takiej ściemy chyba nikt nie widział:

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Wysy
Data: 09.09.2008 16:24
Do: SushiMaker
Temat: boty i bany

sushi...


sprawa wygląda tak...
na r7 działa(z tego co wiem sprawnie) masa botów...
a wy banujecie osobe, która o tym wiedziała?

Na dobrą sprawe każdy wie, że jeden z pluginów do ff jest wykrywany jako bot...on go posiada:/ ja kiedy go miałem swego czasu(jeszcze za czasów gdy tylko r1 było) zaprzestałem na graniu z niego z powodu bana...jakiegoś tam z antybota...

skoro wykrywacie te"boty" co grają naprawde...to czemu nie banujeci/znajdujecie tych botów co są od samej rejestracji nimi?chytry

pozostaje mi tylko prosić o ponowne rozpatrzenie sprawy Vanqwera...bo tylko tyle moge... i o znalezienie tych botów... co są nimi naprawde:|

PS.Vanqwer możliwe, że wiedział o nich, ale znam go od 2 lat prawie...jak tylko na r1 zaczeliśmy grać...i nie wierze aby to on używał czegoś innego jak pluginu do ff -.-

dziękuje za uwage(o Adminie)

Wysy



Postował karpiczek w 08-09-2009 o17:41:

 

Smianie sie z uzytkownikow i platnikow na forum publicznym to naprawde bombowy pomysl. Szkoda tylko, ze nie widzi sie bledow na sobie tylko na innych.

Ciekawe co by bylo, gdyby zostal stworzony temat "bledy BW Team". To bylby ubaw po pachy.


Zenada.



Postował kileras123 w 08-09-2009 o19:17:

 

Super teksty. Niektóre wzbudzają litość, ale większość powoduje śmiech i trudno aż uwierzyć że są prawdziwe. Big Grin

Szanowny SOP C-47 masz u mnie kolejnego wielkiego plusa. A warto zauważyć, że żadnego minusa ^^

Nie wiem czemu gracze cię nie lubią Tongue

Ja w każdym bądź razie dostaję rzeczowe odpowiedzi na PW i można się z tobą dogadać normalnie Wink

A ci co nie znają regulaminu i ich banujesz to niech piszą bzdury to chociaż się pośmiejemy dzięki Tobie (i im Tongue ) Big Grin


(tak wiem Tongue podlizuję się ^^)

pozdrawiam Big Grin



Postował Haikai w 17-09-2009 o23:51:

 

jedno zbanowane

"na bezpiecznego"
wysłałem mu passy i pól kodu premki xD



Postował C47 w 23-03-2010 o18:43:

 

dawno nic nie dodawałem
to teraz nowe w
7. na premi(um)era



Postował Cuban w 01-06-2010 o22:42:

 

"a jak mi nie chcesz odblokować to mam nowy pomysł. Weź mi to konto odblokuj i przenieś na kraine bez zasad"

jak dla mnie ten wygrywa hehe poza tym ciekawym pomyslem byloby zalozenie kraniny bez zasad...pelna samowolka, mysle ze chetnych byloby wiele osob;P

Pozdro;]



Postował Lestatt34 w 01-06-2010 o23:06:

 

To jest dobre


Klawiatura C47
c47 to oszust i złodziej przekupny cham dawno powinieneś zrezygnować z ządzenia na forum i bw jesteś gorszy nisz esesman i gestapo

Złodzieje powini być karani roszczelaniem

Odpowiedz pana Szeszej

Sama prawda, znam go osobiście!



Postował Molasar w 02-06-2010 o16:20:

 

cytat:
Cuban napisał(a)
poza tym ciekawym pomyslem byloby zalozenie kraniny bez zasad

Heloooooł, "kraina bez zasad", jakby nie patrzeć, już istnieje i (zapewne) ma się dobrze, a zwana jest R8 Hardcore...



Postował C47 w 19-08-2010 o08:54:

 

wreszcie po prawie pół roku kolejny wpis Wink

w 27. na inne



Postował Drednought w 31-08-2010 o19:30:

 

hah 27. mocne Big Grin czekam na inne C47 rotfl



Postował C47 w 31-08-2010 o20:51:

 

jesień idzie bo coraz więcej się pojawia ciekawych tekstów

nowy w 12.



Postował H-E-R-O-S w 25-09-2010 o16:57:

 

18607 ; 107006 ; 79798

Ale ten ban jest rewelacyjny,normalny gracz czytając tłumaczenie zbanowanego,może dostać białej gorączki Wink



Postował C47 w 06-10-2010 o12:00:

 

kolejny ciekawy wpis w 10. Wink


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH