Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 10 11 [12] 13 14 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) 110 Ankieta - średnia ocena: 4,32110 Ankieta - średnia ocena: 4,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
Gwoli ścisłości:

cytat:
Originally posted by Hornet87
Widać, że złość ci rozum odbiera, to czy się kasuje czy przestaję grać z premką - widać, że w tym twoim szaleństwie zapomniałeś subskrybować mojej postaci na forum i czytać wszystkiego od deski do deski.




Zasubskrybowałem, czytam, warto - polecam. Nic tak nie poprawia humoru, jak stek bzdur od horneta xD
Ale nie spodziewam się, że będziesz miał na tyle duże cohones, żeby słowa dotrzymać ; )


Co do ludzi krzyczących o nerf ssaka - serio? Tyle czasu ssak dominował we wszystkich aspektach gry, że aż dziw (pomijam wszechobecne teorie spiskowe, jakoby chodziło o kasę za premium ze zmiany rasy.. Bo to głupie po prostu).. A teraz, kiedy ssak jest na poziomie pozostałych ras, wszyscy ZDZIWIENI.

Dodam jeszcze, ponownie, żeby wstrzymać się z hejtami i theorycraftingiem aż nie wejdzie pacz. To już jutro, wtedy wszystko się okaże.


Friq, ale na jakim poziomie pozostalych ras? Powiedz mi co ssak po tym patchu bedzie miał?
Mocy krwi już nie ma
Wyssanieciach
Expowo nie ma żadnych arkan.

to jest według Ciebie poziom innych ras? Których?
LM- Majek + krew/skóra- Fajno
WZ- Skóra + krew- fajno
Kultek- Krew + skóra- fajno.
Ssak- nie ma w tej chwili połączenia arkan, które dawaloby mu osiągi podobne do innych ras.
Nie neguje, że ssak potrzebował zmiany, ale to co zostało z nim zrobione to zwykła kastracja.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 12-11-2018 20:50.

12-11-2018 20:48 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli mówimy of PvP - ssanie dalej jest bardzo mocne. Po prostu nie będzie już 'musthave' ani samograjem, ale jak się pokombinuje, to nadal robi robotę.

Jeśli mówimy o PvE - moc nadal dodaje szczęście, a rzadko kiedy widziałem, żeby ktoś na ekspy, czy tym bardziej kw, wbijał więcej niż 20 mocy. Co do pozostałej części arkan, to przecież kazdy korzysta z gwiezdnego/twardego/przebiegłego, więc tu nic się nie zmieni.


Co do połączeń przez Ciebie podanych - to teraz nikt tak nie robi? Owszem, robią tak nieliczni, ale dlatego, że zdecydowana większośc gra ssakami. A zmiana rasy na inną była nieopłacalna, bo mimo niemożności skorzystania z takich combo, pozostałe aspekty, w których ssak nie miał sobie równych, z nawiązką to rekompensowały.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


12-11-2018 21:30 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
Jeśli mówimy of PvP - ssanie dalej jest bardzo mocne. Po prostu nie będzie już 'musthave' ani samograjem, ale jak się pokombinuje, to nadal robi robotę.

Jeśli mówimy o PvE - moc nadal dodaje szczęście, a rzadko kiedy widziałem, żeby ktoś na ekspy, czy tym bardziej kw, wbijał więcej niż 20 mocy. Co do pozostałej części arkan, to przecież kazdy korzysta z gwiezdnego/twardego/przebiegłego, więc tu nic się nie zmieni.


Co do połączeń przez Ciebie podanych - to teraz nikt tak nie robi? Owszem, robią tak nieliczni, ale dlatego, że zdecydowana większośc gra ssakami. A zmiana rasy na inną była nieopłacalna, bo mimo niemożności skorzystania z takich combo, pozostałe aspekty, w których ssak nie miał sobie równych, z nawiązką to rekompensowały.




chcesz mi powiedzieć, że zabranie komuś 25% mod kryta to jest super mocne w pvp ?

__________________
r17: Papa
r19: papa
12-11-2018 21:39 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Ducu1337
Triple Ace


images/avatars/avatar-10953.jpg

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 165
Klan: Nie oglądam
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Gram ssakiem
2. Zgadzam się z nerfem ssaka
3. Nie zgadzam się z tak mocnym nerfem ssaka

Ssak dostał w zasadzie 4 nerfy

1. Hardcap mocy krwi do 30
2. Podniesienie kosztów arkan o 5 (wyssania)
3. Obniżenie crit dmg z talizmanu "potęga mocy"
4. Talizmany dalej działają po wyssaniu arkan

Gdzie nie widzę nic złego w hardcapie mocy poza tym ze jest wypłakany przez płaczków którzy przez swój ból dupy o brak dropu nie kumają ze szczęście jako statystyka średnio odbija się jeśli chodzi o kwestie dropu.

Użyteczność talizmanów tez ma sens (wystarczy dostac full wyssanie jako snajper na krwi żeby wiedzieć o czym mówię)

Tak uważam ze podniesienie kosztów o 5 oraz obniżenie krytyka na raz to trochę za dużo wystarczył by jeden z tych zabiegów



Obecnie dalej mam zamiar grać ssakiem do puki nie zostane zmuszony na zmiane rasy zeby farmić wyższe moby.

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)

to jest według Ciebie poziom innych ras? Których?
LM- Majek + krew/skóra- Fajno
WZ- Skóra + krew- fajno
Kultek- Krew + skóra- fajno.
Ssak- nie ma w tej chwili połączenia arkan, które dawaloby mu osiągi podobne do innych ras.
Nie neguje, że ssak potrzebował zmiany, ale to co zostało z nim zrobione to zwykła kastracja.



Lol nie wiem ? może Moc kawii i wszystkie arkana które do tej pory wymyśliłeś jak np. moc krwi + krew życia/skóra czyli standardowy set arkan na aste

"MEMEMEME CO MI DA KRTYT JAK MAM DO ZA DUZO I LUCK"


Kryta zdejmiesz z jakiegoś itemu (np de na skorpa/mp5) który da ci boosta w innej statystyce

Luck niezbedny na aste ktorego bedzie brakować teraz nawet ŁS - plus luck jako statystyka to chyba no.1 placz topik na calym forum nie trudno znaleźć
12-11-2018 23:17 Ducu1337 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ducu1337 Dodaj Ducu1337 do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z "wartością bojową" treningu u graczy poniżej 100 lev ?
"Wartość bojowa" treningu ma ulec likwidacji. Poniżej 100 lev na przeliczeniu nie uzyska się nic. Przy wysokiej wartości treningu będzie po kilkadziesiąt oczek w plecy na każdej statystyce. Z dnia na dzień zamiast 106 zwinki w walkach mam mieć 72?! Confused

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

13-11-2018 02:30 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PTR: Ogólnie słabo. Te testy to był jakiś żart, praktycznie żadnego wpływu nie mieliśmy. BWTeam pokazał co ma, poklepał po plecach, zapytał kilku "starszych" graczy, wprowadzili zmiany pod broń białą i wracamy do jedynego słusznego buildu.


Moja postać: Gram rewo ssakiem i śmieszne jest to, że moja ówczesna postać na r17 (jakiś 280 lvl, 3 umagi do krwi na jedym zestawie a na drugim 2/4 + spot lub zwinka, hp lub czyste 2/4 sprzęt na poziomie leg dsk5-epik2 w tym epi4 łańcuch i bronie) była o wiele bardziej użyteczna niż postać z serwera testowego w ostatniej fazie jego trwania. Gdzie ulepszyłem wszystkie itemy na epi 5, umagi do krwi na drugim zestawie na maxa podciągnięte, do tego EVO lvl 10 i ogólnie wszystko wymaksowane. Efekt? Na r17 miałem więcej spota niż na testowym, przez zmiany w umagach tracę jakieś 55%-58% ogólnego DMG a zwinka i spot lecą w dół tak mocno, że szkoda gadać. Jedyne na co mogę liczyć po patchu to to, że ktoś będzie robić mi ekspy bo ja nic jako rewo nie zrobię.

2/4->2/6: Mam 4 umagi 2/4+35 spota i przez zmiany tracą one dla mnie sens. Zbierałem je około 3,5 roku, które idą teraz sami domyślcie się gdzie. Powinny być jakieś rekompensaty za to albo możliwość zmiany umagów.

Ssak: 30 mocy krwi ssaka max? Iks De Muszę zmienić rasę bo jedyne co mnie trzymało to właśnie te arakan których musiałem wbijać od 63 do 88 w zależności od expy.

Rewo: 1 atak na 80? No sorry ale to przegięcie już jest, może na 100 lepiej? Albo nawet 1000? Przy obecnych wymaganiach defa praktycznie zabiliście ten tatuaż.


Zawsze zastanawiałem się co na BW było największym failem. Czy Buc cofający aukcje sprzed 1,5 roku? Może C47 który zbanował gracza bo ten w opisie miał link że sprzeda a poniżej listę itemów ( C myślał, że chce sprzedać postać a nie itemy ) a może patch który dał krwi życia 9% mod. kryta dla broni 2h za 1 pkt arkana (tak, wbijając 100 krwi życia z talizmanem mieliście kryta x13 z kataną)? Cóż, patrząc na obecne zmiany jakie mają wejść powiem: Nie wiem, ale się domyślam Tongue
13-11-2018 04:07 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heheszek powini jeszcze max wszystkich arkan zrobic 30 Smile
Gram juz w to troche i byla palna potem zmienili na biala iles tam kat byla biala potem chwile dystans palna i wracamy teraz do bialej.ale za 3 kata palna bedzue zniw spoko.a nie bedzie bo gry nie bedzie.Kajcik mowi ze jest fajnie to bedzie fajnie.inaczej byc nie mozeSmile

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
13-11-2018 04:36 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Trolololo23
Double Ace


images/avatars/avatar-25682.png

Data rejestracji: 21-09-2018
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra może się już zamknięcie płaczki ssakowe. Macie tak beznadziejne przemyślenia że już głowa zaczyna boleć. Patch nie wszedł a Wy wszystko wiecie. Ja tu dopiero teraz widzę sens gry po patchu, bo jakby nie patrzeć powrócą bunkry, nie będzie 9/10 ras to ssak. Brawa dla administracji. Ssak wszędzie dominuje. Pvp, pve gdzie zabiera modyfikator, oblegu bo ma z arkan solidna dopalke do kryta. Wy robicie jedne eq pod wszystko, gdzie inne rasy kombinują na potęgę ze wszystkim i macie wyczesane bo przy okazji macie zdecydowanie więcej lucka na wypkach. A jak powiecie że guzik daje to się zastanówcie 10 razy i 10 razy pilnujcie się w głowę.

__________________

13-11-2018 05:27 Trolololo23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Trolololo23 Dodaj Trolololo23 do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ducu1337 napisał(a)
1. Gram ssakiem
2. Zgadzam się z nerfem ssaka
3. Nie zgadzam się z tak mocnym nerfem ssaka

Ssak dostał w zasadzie 4 nerfy

1. Hardcap mocy krwi do 30
2. Podniesienie kosztów arkan o 5 (wyssania)
3. Obniżenie crit dmg z talizmanu "potęga mocy"
4. Talizmany dalej działają po wyssaniu arkan

Gdzie nie widzę nic złego w hardcapie mocy poza tym ze jest wypłakany przez płaczków którzy przez swój ból dupy o brak dropu nie kumają ze szczęście jako statystyka średnio odbija się jeśli chodzi o kwestie dropu.

Użyteczność talizmanów tez ma sens (wystarczy dostac full wyssanie jako snajper na krwi żeby wiedzieć o czym mówię)

Tak uważam ze podniesienie kosztów o 5 oraz obniżenie krytyka na raz to trochę za dużo wystarczył by jeden z tych zabiegów



Obecnie dalej mam zamiar grać ssakiem do puki nie zostane zmuszony na zmiane rasy zeby farmić wyższe moby.

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)

to jest według Ciebie poziom innych ras? Których?
LM- Majek + krew/skóra- Fajno
WZ- Skóra + krew- fajno
Kultek- Krew + skóra- fajno.
Ssak- nie ma w tej chwili połączenia arkan, które dawaloby mu osiągi podobne do innych ras.
Nie neguje, że ssak potrzebował zmiany, ale to co zostało z nim zrobione to zwykła kastracja.



Lol nie wiem ? może Moc kawii i wszystkie arkana które do tej pory wymyśliłeś jak np. moc krwi + krew życia/skóra czyli standardowy set arkan na aste

"MEMEMEME CO MI DA KRTYT JAK MAM DO ZA DUZO I LUCK"


Kryta zdejmiesz z jakiegoś itemu (np de na skorpa/mp5) który da ci boosta w innej statystyce

Luck niezbedny na aste ktorego bedzie brakować teraz nawet ŁS - plus luck jako statystyka to chyba no.1 placz topik na calym forum nie trudno znaleźć


Ducu szkoda tylko, że patrzysz z punktu widzenia astarte. Astarte które po przelewelowaniu PRZESTAJE BYĆ MOBEM DOCELOWYM.
A na Bogruka, ustawienia, które dają grywalnośc i obecnie możliwośc kombinacji składów 2-osobowych wyglądaja tak jak opisałem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 13-11-2018 06:37.

13-11-2018 06:36 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
adam12000
Double Ace


Data rejestracji: 07-06-2011
Postów: 121
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ktorej godzinie wejdzie patch?
13-11-2018 08:28 adam12000 jest offline Szukaj postów użytkownika: adam12000 Dodaj adam12000 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adam12000 napisał(a)
O ktorej godzinie wejdzie patch?


cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
UPDATE! Patch zostanie wgrany na serwery dnia 12.11.2018 r. 13.11.2018 r. przed południem.

Wasz,
BWTeam


__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

13-11-2018 08:33 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
adam12000
Double Ace


Data rejestracji: 07-06-2011
Postów: 121
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanko południe z której strefy czasowej?

+1 za spam
13-11-2018 09:46 adam12000 jest offline Szukaj postów użytkownika: adam12000 Dodaj adam12000 do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adam12000 napisał(a)
Pytanko południe z której strefy czasowej?

+1 za spam


z Nowej Zelandii Big Grin

spam

__________________
R3: adek008
13-11-2018 10:12 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Wolv
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2018
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja pytam dlaczego aukcja nie zostala wczoraj zamknięta chyba że zostaną cofnięte wszystkie aukcje z 13-11-2018 bo wałki jak ta lala moga być
13-11-2018 10:23 Wolv jest offline Szukaj postów użytkownika: Wolv Dodaj Wolv do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepsze jest to na forum, że ktoś zada dosyć diablo ważne pytanie:

"co z aukcjami, które lecą, czy przemycą dzięki nim dzisiątki albo setki milionów pr?!"

A debil [określenie medyczne] vroeN [które de facto wygrał w paczce czipsów tytuł moderatora handlu] woli zamiast tego śmieszkować i spamowac na forum, wrzucając jakieś moje archiwalne wypowiedzi.

Rozumiem, że administracja nie pomyślała o tej furtce, mimo, że już 5 razy o to pytałem. To pokazuje skalę problemu:

administracja - nie ma pojęcia o swojej grze
CM - nie czyta forum
moderatorzy - banda dzieci we mgle o inteligencji stosownej do swojego wieku 9-12 lat

I gracze, którzy jeszcze chcą płacić premkę za ten cyrk Big Grin

Całe przeliczenie zrobione jest na kolanie, zresztą widać to po poziomie moderatorów i administracji. Gdybym ja tak odwalał swoją robotę to miałbym nie tyle kopa w tyłek co pozew od pracodawcy. Wasze kretyńskie zachowanie odbija się finansowo na BWTeam i dziwi mnie, serio, mam to w sumie gdzieś, ale dziwi mnie, że Sushi i Konrad nigdy nie zastanowili się nad tym czy nie powinni niektórym ludziom podziękować za współpracę niż sygnować ich jako członków swojego zespołu.

Powtarzam pytanie, bo ludziom takim jak wroen wścieklizna macicy zaleje oczy:

CO Z HANDLEM NA AUKCJI, KTÓRY DALEJ LECI? TE PR'Y TEŻ PRZELICZACIE?!


+1 za offence

+1 za offence jest, odpowiedzi na dosyć krytyczne pytanie, które zaprząta wielu kombinujących od kilku dni nad przeliczeniem - NIE MA.

Brawo CM, świetna robota, jak zwykle nie wiesz pewnie o co chodzi i co się dzieje, bo grasz na Morii, Necro nie znasz i pry z aukcji są Ci obce. Super plan!

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 13-11-2018 10:40.

13-11-2018 10:25 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PRy z aukcji nie będą przeliczone. Jeśli cena będzie odbiegać od rynkowej, to wtedy wkraczają Operatorzy.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


13-11-2018 10:50 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Ciekawa definicja Archiwalnych postów' - 3.11., ciut ponad tydzień temu, kwalifikuje się do archiwum?xDDD

Dziękuję, poprawiłeś mi humor, już widzę, ze ten dzień będzie dobry xDDD


cytat:
Originally posted by Padrezg22
chcesz mi powiedzieć, że zabranie komuś 25% mod kryta to jest super mocne w pvp ?


Nie mowie, ze super mocne, ale calkiem sensowne - nie przesądzone. Poza tym, raczej wiecej - teraz niektórzy wycisgana po 100+ moda, wiec po zmianach będzie ze 60% jak nic.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


13-11-2018 10:52 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
PRy z aukcji nie będą przeliczone. Jeśli cena będzie odbiegać od rynkowej, to wtedy wkraczają Operatorzy.


xD?

Ceny rynkowej względem czego? Nie tak dawno mieliscie adekwatny przyklad z kamieniami na morii, ktore calkowicie zmienily wartosc - i kamien kamieniowi po paczu nie byl rowny. WIEC JESZCZE RAZ, WZGLEDEM CZEGO? XD

__________________
ZosiA
13-11-2018 10:53 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest wlasnie podejscie zespolu BW

placzecie ze forum nie czytaja nie wypowiadaja sie nie odpowiadaja na pytania

jednak czytaja i warny wlepiaja

a ich brak odpowiedzi to totalna olewka

niewygodny temat nic nie pisac
gracze znajduja bledy nic nie pisac tak ma byc
gracze maja lepsze pomysly olac nic nie pisac go...o sie znaja nasze lepsze

wybrac kilka prostych tematow i odpisac na odczep zeby bylo ze cos robbia
reszta olac ile jest tematow bez zadnego komentarza olanych

chyba trzeba bedzie robic licznik i punktowac ich
olanych tematow w miesiacu xxxxx
nie udzielenie odpowiedzi na xxxxxx pytan w miesiacu
czekanie xxxxxx dni na naprawienie zgloszonego bledu

olewka totalna

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
13-11-2018 10:55 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
PRy z aukcji nie będą przeliczone. Jeśli cena będzie odbiegać od rynkowej, to wtedy wkraczają Operatorzy.


hahahahaha to jest dobre rotfl rotfl rotfl Jaka cena będzie uważana wtedy za rynkową? Skoro cały system punktów rozwoju zostanie wywrócony do góry nogami? xD

A wystarczyło wyłączyć aukcje 48h przed, nieźleee Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
GAME OVER

13-11-2018 10:56 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
PRy z aukcji nie będą przeliczone. Jeśli cena będzie odbiegać od rynkowej, to wtedy wkraczają Operatorzy.



czyli można było przenieść wszystkie swoje pry dzięki aukcji BEZ ŻADNEGO przeliczenia, wiele osób to zrobiło zresztą.

Brawo, jesteście po prostu żałośni, wasze przeliczenia, wszystko od a do z robione na kolanie. Dyletanci zabierają się za wielkie patche, jedni mogą zyskać cwaniactwem wykraczającym poza kombinowanie zgodne z silnikiem, tylko cwaniactwem w założeniu, że jesteście dyletantami i nie macie pojęcia co robicie.

Jeśli ktoś tak założył i wystawił sobie przedmioty na 36 godzin, zebrał pry, a potem wrócą do niego nietknięty, to w zasadzie wygrał BW.

Brawo, wy, ręce mi opadły. Sushi/Konrad - oto wasze BW, oto wasi fachowcy od przeliczenia na speed.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 13-11-2018 11:02.

13-11-2018 11:00 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To dzban team czy bw team bo już się pogubiłem? Big Grin

spam
13-11-2018 11:01 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przesunąć to o parę dni - zablokować aukcje i po sprawie .

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
13-11-2018 11:07 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
Jeśli ktoś tak założył i wystawił sobie przedmioty na 36 godzin, zebrał pry, a potem wrócą do niego nietknięty, to w zasadzie wygrał BW.


I ban stały. Nie ma co - deal stulecia. Wink Im więcej takich chytrych grażyn tym lepiej. Przynajmniej środowisko graczy BW się przeczyści z kombinatorów.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

13-11-2018 11:21 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Wolv
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2018
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

naprawdę tego nie widzą cena rynkowa uśmiałem się do łez .......................

czyli ogólnie np: tygrysia szybkość bedzie warta tyle co była komedia po prostu totalna komedia
13-11-2018 11:24 Wolv jest offline Szukaj postów użytkownika: Wolv Dodaj Wolv do Listy kontaktów
Ill3
Full Member


Data rejestracji: 08-09-2018
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Jeśli ktoś tak założył i wystawił sobie przedmioty na 36 godzin, zebrał pry, a potem wrócą do niego nietknięty, to w zasadzie wygrał BW.


I ban stały. Nie ma co - deal stulecia. Wink Im więcej takich chytrych grażyn tym lepiej. Przynajmniej środowisko graczy BW się przeczyści z kombinatorów.



Taaa najlepiej banowac graczy za bezmyslnosc administeacji....
13-11-2018 11:25 Ill3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill3 Dodaj Ill3 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Jeśli ktoś tak założył i wystawił sobie przedmioty na 36 godzin, zebrał pry, a potem wrócą do niego nietknięty, to w zasadzie wygrał BW.


I ban stały. Nie ma co - deal stulecia. Wink Im więcej takich chytrych grażyn tym lepiej. Przynajmniej środowisko graczy BW się przeczyści z kombinatorów.


Dlaczego ban stały? Jaka chytra grażyna? O czym ty mówisz? Złom chodzi po 500 pr paczka, ktoś wystawił swój złom, ktoś go kupił. Czym to się robi od transakcji sprzed dnia? To nie gracze mają pilnować swojej gry [zgodnej z przepisami] bo a nóż widelec ktoś coś może zmienić w grze, tylko administracja ma pilnować środowiska gry by nie wytworzyć patologicznej sytuacji w której normalne działania graczy są uznawane za oszustwo czy kradzież.

Ja nie widzę tutaj nikogo chytrego ani żadnego kombinatora albo inaczej - widzę, ale BWTeam zachowało się tak nie fair, nie dając graczom żadnego algorytmu, szczegółowego wyjaśnienia poza mową trawą od CM'a z której nic nie wynikało, że jak ktoś sobie wykombinował by go patch nie orżnął do reszty, to brawa dla niego. A wstyd dla administracji.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
13-11-2018 11:26 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Jeśli ktoś tak założył i wystawił sobie przedmioty na 36 godzin, zebrał pry, a potem wrócą do niego nietknięty, to w zasadzie wygrał BW.


I ban stały. Nie ma co - deal stulecia. Wink Im więcej takich chytrych grażyn tym lepiej. Przynajmniej środowisko graczy BW się przeczyści z kombinatorów.



Bardzo chcialbym zrozumiec jak doszedles do tego, ze w takiej sytuacji ktokolwiek powinien dostac bana. Za co? Za glupote administracji? Jak kupujesz mleko w sklepie za 2,20, a na drugi dzień musisz zaplacic 2,25, to co? Za wczoraj musisz 5 groszy doplacic? Nie, nie tak dziala świat, ani żaden rynek, nawet wirtualny. i nie ważne czy chodzi o 5 groszy, czy 5 milionow.

__________________
ZosiA
13-11-2018 11:26 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@MistrzR8
Nie ma takiej potrzeby. Na wszystkich serwerach w sumie jest kilkanaście aukcji powyżej 50k (nie licząc złomu, gdzie bardzo łatwo wykryć ustawkę). Operatorzy mają listę z aukcjami do skontrolowania po patchu. Zamykanie aukcji dla tych kilku transakcji byłoby bez sensu, szczególnie że w większości licytowane kwoty już po przeliczeniu nie wystarczą nawet na jedną statystykę.
Liczyliśmy na Waszą uczciwość i cieszymy się, że nas nie zawiedliście Smile

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


13-11-2018 11:27 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@rybka w tym rzecz ze stalek nie bedzie bo z jakiej paki? Zwlasza ze mop sam to niejako potwierdza postem wyzej (zasugerowal ze operatorzy jedynie utna pry ale co z tego jak cwaniak zdazy wszystko wbic w tren maksujac go z palcem w dupie?). Adm nie ujawnila przelicznika prow wiec nie ma jak ustalic nowej "rynkowej" (wtf) ceny wiec gracze sa niewinni tylko adm to imbecyle nieumiejacy ogarnac bardziej skomplikowanych lancuchow przyczynowo-skutkowych niz te najprostsze

+1 za offence

__________________
r9 Gandarin Darangar
13-11-2018 11:31 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 10 11 [12] 13 14 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH