Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE błąd w wyświetlaniu statystyk przedmiotów w podróży » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony błąd w wyświetlaniu statystyk przedmiotów w podróży
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Yizashi
Triple Ace


images/avatars/avatar-25708.jpg

Data rejestracji: 24-06-2011
Postów: 216
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia XI

błąd w wyświetlaniu statystyk przedmiotów w podróży Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Bob
Przeglądarka internetowa: Opera

Opis problemu: godzina trochę po północy, gracze chwalą się linkami z podróży, błąd polega na tym, że w części linków jak się kliknie na przedmiot widać opis przedmiotu (staty, wymagania...), a w części jak się klika to nie ma żadnej reakcji.
Nie wklejam linków, bo nie wiem czy nie skasują, wtedy 'dowód' byłby do niczego.

__________________
cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Paszczykłap napisał(a)
70 % i moją mordę ujrzysz Frown


to bierzesz ze Sobą pół litra i juz jest 110%, że będziesz;p

10-05-2020 00:54 Yizashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yizashi Dodaj Yizashi do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam , u mnie jest to samo . Poczatkowo sądzilem ze wplyw na to moze miec ze linki po polnocy nie generuja duzego obciązenia serwera i widocznie sa staty przedmiotów a jak gracze zaczynają klikac podróże i sie "chwalą" na KP to nowe linki powodują ze nie widac staty przedmiotów

__________________
Nick na R1: Kedul
10-05-2020 00:58 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam ! Czasem sie da wyswietlic, a czasem nie.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
10-05-2020 00:59 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. To czy podgląd działa zależy od tego, na jakim layoucie raport został wygenerowany. Konieczna będzie modyfikacja showmsg, tak aby wykrywała layout - będzie to poprawione w późniejszym terminie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


11-05-2020 11:15 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE błąd w wyświetlaniu statystyk przedmiotów w podróży

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH