Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 Necro III Początki ŁM :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Necro III Początki ŁM :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kamikaze211
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 4
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraina browcem i wódą cieknąca

Necro III Początki ŁM :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam! Grę ŁM zacząłem wczoraj, jednak chcę się Was poradzić, czy dobrze rozumiem dalszy rozwój mojej postaci. Wiem, że muszę zbierać jak najwięcej złomu, wyprawki odpuścić, żeby nie awansować za szybko, jednak mam pewien problem. Obecnie mam 6lvl i 117 złomu, jednak widzę, jak na forach ludzie z +10lvl sprzedają +1-2k paczek złomu. Z tego widać, że w życiu nie uzbieram nawet części tego, dlatego co Wy o tym sądzicie? Atakowałem złe osoby? Części 1-punktowców już nie mogę atakować, więc robić postać od nowa i liczyć na szczęście, czy próbować nadal zbierać złom tą postacią? Postać w przyszłości ma być zrobiona TYLKO pod wyprawki, jednak za coś staty trzeba wymaxować... Wink Liczę na wszelkie Wasze rady i słowa krytyki.


Pozdrawiam, Kamikaze211!
15-10-2011 22:18 Kamikaze211 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamikaze211 Dodaj Kamikaze211 do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro chcesz zbierać złom i robić dropera to odradzam r4. W 1 akcie mało jest itemków wartościowych, a jak już to musiałyby być koniecznie doskonałe.
Złomu masz mało, bo od początku trzeba było szpiegować ludzi i atakować tylko tych którzy mają 800k+ PLN. Jeśli w gre wchodzi tylko r4 to zrób postać od nowa, jeśli nie to zrób konto na r10 w zwyż Smile Ja gram aktualnie na r10 i nie płakałem ani na cene złomu (66 pr 2 miesiące temu) i jego ilość (do 15 poziomu miałem już 1k złomu) Smile
15-10-2011 22:24 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

RE: Necro III Początki ŁM :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dżinjus przesadzasz. 6 lev i już się kasuj?

Kamikaze 100 złomu do 6 lev to całkiem db wynik. Tysiąc nazbierasz do 25 lev najpóźniej. Więc z tym akurat jest ok.
Wybór rasy też bd według mnie.

Wyprawek całkowicie odpuszczać też nie trzeba. Sam zresztą widzisz te cyferki z raportów wyprawek i możesz ocenić ile wyprawek dziennie za szybko Cię ze strefy złomu wyprowadzi.
W każdym razie mi udało się staty na 30 lev po 30 mieć nie odpuszczając ani jednej wyprawki... Więc nie ma musu by nic nie dropić rozmyślnie.

Natomiast serwer to najlepiej wybrać najmłodszy z danego typu który preferujesz.
Tzn najmłodsza Necropolia, najmłodsza Necropolia aukcyjna albo najmłodsza Moria.

Jest błędem tej gry że na starych serwerach zabawa od podstaw traci sens.
Teoretyczne 100 lat w realu na dogonienie topki na np Necro III jest mało atrakcyjne...
Dałoby się przeżyć gdyby wszelakich form żerowania i mieszania się topki na/do maluchów nie było ale niestety są.

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

16-10-2011 12:23 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Kamikaze211
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 4
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraina browcem i wódą cieknąca

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kamikaze211
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki wielkie za informacje! Zgodnie z Waszymi poradami zrobiłem konto na R10 (w prawdzie nie jest to najmłodszy serwer, jednak ceny mi tu się podobają, w miarę sporo złomu również można tu uzyskać widzę, na 3lvl mam ponad 70 złomu). Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, nie ma tu czasem jakiegoś haczyka? Mam nieużywane konto na Necro R14, złom jest praktycznie w tej samej cenie (60-70pr), a mimo to ceny itemów się diametralnie różnią. Przykładowo db. orcha na Necro R14 kosztuje ok. 40k, tutaj ok. 3k. Czy orientujecie się, z czego wynika tak ogromna różnica cen itemów przy stosunkowo podobnej cenie złomu? W razie czego mój nowy nick na R10 - TylkoDoDropa Smile

Pozdrawiam, Kamikaze!
16-10-2011 18:00 Kamikaze211 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamikaze211 Dodaj Kamikaze211 do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprostu r14 to głupi serwer i tyle Smile
Złom spada na łeb, na szyje a tutaj sie trzyma Wink

No, a itamki tanieją bo coraz więcej takich itemków, db orche na r10 praktycznie odrazu można kupic i dlatego cena jej jest taka a nie inna Smile

Dobry wybór jeśli chodzi o serwer. Jesli bedziesz mial jakis problem lub pytanie to pisz na nick genius. Pozdrawiam.
16-10-2011 18:31 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
Kamikaze211
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 4
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraina browcem i wódą cieknąca

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kamikaze211
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz to nic, tylko szukać dobrych ofiar pod farmienie, największy problem mam z ssakami, wbudowana dopałka do dmg daje o sobie znać... Big Grin
16-10-2011 20:50 Kamikaze211 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamikaze211 Dodaj Kamikaze211 do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram na R11, ale tu złom nie jest w cenie. Za 48pr/szt. ciężko sprzedać (ceny minimalne mnie dobijają, już prawie 4k pr na nie wydałem).
Co do wyprawek to ja radze omijać je z daleka (zrobić tylko jedną, coby łysy nie gderał), dopiero około 25 lvl zacząć zaliczać. Osobiście (mam złomiarza na 25 lvl) zaczne je robić na 30 lvl - dopiero gdy będę miał karawany. Zaliczyć bliskie, dalekie a później Ia. Po tym tylko pielgi robić.
Ale każdy ma swój pogląd, wg mnie za szybo nabijają lvl. Od 25 trzeba zaliczyć 1pkt na awans więc tu już ten wzrost nie jest tak dramatycznie szybki. No i farm prawie brak.

Edit: literówki i składnia

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez triari: 17-10-2011 16:13.

17-10-2011 16:12 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 Necro III Początki ŁM :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH