Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13 Dystans - PROSZE O POMOC ;( » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dystans - PROSZE O POMOC ;(
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Polke
Member


Data rejestracji: 22-01-2011
Postów: 45
Kraina: Moria IV

Dystans - PROSZE O POMOC ;( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R13 - Łapacz Myśli nick: Polke

Ogólnie to moja pierwsza postać w BW, gram już rok, miałem już jednego haka 3 miechy temu(czyli zbieranie eq od początku przymusowe). i... NIE KORZYSTAŁEM Z ŻADNYCH PORADNIKÓW (odnośnie prowadzenia postaci).

Ogólnie moja postać ma aktualnie 61 poziom - bloker jako tako wyśmienity ( jeśli chcę w czymś pomóc, czy też brać spary na siebie...)

Moje Tatu: WD 5/1/1/2

I mam mały ( GIGANTYCZNY PROBLEM ) z zblaszeniem fenka...
próbowałem już nie tylko wszelkiego rodzaju broni ( biała/palna 1h/2h), ale i też prawie każdy dystans ( shu reakcji, kusza reakcji, leg. dob. kusza, ŁRZ [mój ulubiony-Łuk refleksyjny zemsty]

Nie mam pojęcia jak działa trafienie w broniach dystansowych...

biegałem na fenki z sumą 200-226 z różnymi bonusami (trafienie/obrażenia) i nic... obrażenia/trafienie.. godne pożałowania. jeśli trafiam, obrażenia niskie, jeśli pierdykne mocą... rzadko trafiam... .Przykład:

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=10166b6364

(eq db. op. preko, db, elfia pela, szorty nocy + standardowe biżu).
Jak widać z ŁRZ obrażenia są spore nawet bez kryta i ma dodatkowo +74 do trafienia...

mam do dyspozycji eq:

Db. opaska preko /db. tygrysia korona
db. elfia pela/ pela siewcy śmierci
szorty nocy/ db. ktrótkie szorty pasterza

db branza młodości + db apaszka celności ( i poluje na nietoperza/celność na palec ).

z broni aktualny wybór:

Łuk refleksyjny Zemsty (+5) - [ minus spost, za to + trafienie]
db. Shu reakcji (+1) - wiadomo suma w + i kryty // ale na fenka nie działa to prawie w ogóle
Kusza reakcji +4 - więcej kryta od szu, ale mniejsza suma, i mniejsza ilość ataków...
legendarna kusza +5
szuriken wilka


Jeżeli ma ktoś doświadczenie z Dystem... pod wzg. eksp... to BŁAGAM O POMOC ( tak, ja BŁAGAM O RATUNEK POD WZG tych eksp... ).

P.S. nie wspominać nawet o zakupach, bo posiadam jedynie 2kd - cierpie na odwieczny brak kamieni... ;/ (jak mi dropiło śmieci, tak mi dropi je nadal... nic wartego więcej niż 200 kk - a i tak to rzadziej niż raz na 2 miechy... ).

O rozpoczęciu wszystkiego od nowa... też raczej mowy nie ma... . Frown

Chyba że Administracja doda opcje premium, o zmianie rasy... to korzystam od razu idąc na kultka...






TYLKO prosze o pisanie jak do "kawałowej blondynki" (prostym językiem) - z góry dziękuje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Polke: 06-12-2011 16:32.

06-12-2011 16:21 Polke jest offline Szukaj postów użytkownika: Polke Dodaj Polke do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety, ale nie dość, że sprzęt jest kiepski, to jeszcze jest nisko wbity, co nie powinno występować u WD. Jedną z głównych cech tego tatka jest to, że ma łatwość i może wyżej wbijać sprzęt, co skutkuje posiadaniem dużej sumy.

Radzę zapoznać się z tym poradnikiem, bo tak naprawdę jest tam wszystko potrzebne do szczęścia. Wink

Dobra Opaska Prekognicji - wbijać jak najwyżej
Dobra Elfia Peleryna/Peleryna Siewcy Śmierci - przydałaby się jakaś Lekka Kamizelka Siewcy Śmierci
Szorty Nocy -> Szorty Tropiciela jak najwyżej wbite
Biżuteria na razie ok. Dobrze by było, tak jak napisałeś, zaopatrzyć się w jakiś Pierścień Nietoperza.
Ten Łuk refleksyjny Zemsty to złom jakich mało. Dziwię się, że ktoś w ogóle tego używa. Tongue Niestety póki nie złożysz/kupisz Legendarnego Shurikena Reakcji, to na ekspach będzie kiepsko. Na razie radzę zaopatrzyć się w Legendarną Ciężką kuszę jak najwyżej wbitą. Do tego na każdą ekspę wbijasz Kocie Ścieżki i kupujesz Oko kota. Obrażenia marne, ale lepsze to niż nic.

Powyższy sprzęt to tak naprawdę minimum, więc dobrze by było, jakbyś próbował pomnożyć kamienie (kupić coś tanio, sprzedać drożej; złożyć coś i wystawić na aukcję itd.).

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkShadow: 06-12-2011 20:48.

06-12-2011 20:47 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13 Dystans - PROSZE O POMOC ;(

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH