Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 Forum - Jak sprawdzić za co ktoś dostał bana? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Forum - Jak sprawdzić za co ktoś dostał bana?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Forum - Jak sprawdzić za co ktoś dostał bana? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam takie chyba nietypowe pytanie. Czy można sprawdzić za co ktoś dostał bana na forum? Jest kilku znanych mi użytkowników, którzy są zbanowani (nie w grze, na forum). Odkąd pamiętam, zawsze byli kulturalni, mimo to mają bana. Np: Sosnan.
Taka mała zagwozdka, mogę bez tych informacji żyćWink

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
22-08-2012 17:02 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety takie informację mają tylko Trade Moderatorzy i wyżej Wink
EDIT:
Chyba nie ten dział Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 22-08-2012 18:09.

22-08-2012 18:08 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

131458 ; r9:58778 ; r15:117

nie tylko za obrazę/wulgaryzmy zgarnia się warny, za np. spam też można i za to głównie warny dostawał, aż dorobił się bana na każdym koncie, niestety założył kolejne: http://forum.bloodwars.interia.pl/profile.php?userid=73636 i na nim na ten moment nie ma nawet warna. Na kontach Kirika i SosnaN piątego warna(= ban) dostał od Sceptoga, na pierwsze bodajże w systemie, a na drugie w m-maszu w ścianie płaczu(z tego co się dowiedziałem na ten post, za który dostał ostatniego warna, poleciało sporo zgłoszeń od forumowiczy byleby tylko dostał bana^^), zaś na koncie Sunnnika piątego warna dostał od Ptysia. Pozostaje mieć nadzieję, że i na najnowszym kocie zarobi na bana i nie wróci(na to niestety są małe szanse :evilSmile .

ed, tu masz reg. forum i konsekwencje w razie łamania zasad tam podanych:
Krótki i Rzeczowy Regulamin Forum

z tym, że nie 4 ostrzeżenia = ban, a piąte = ban, bo trzeci warn dostaje sie, że tak powiem dwa razy, za drugim razem(czyli właściwie przy czwartym warnie) zamiast bana lub napisania Ostrzeżenia: 4 xxx dostajesz tak jak ja mam: Ostrzeżenia: 3 xxx ((ostatnia szansa)) i dopiero kolejny warn = ban, czyli w praktyce trzeba dostać pięć ostrzeżeń by mieć bana, w szczególnych przypadkach można zarobić bana nawet za jeden post Big Grin

@down: mało realne, ale w skrajnym przypadku jest to możliwe, za 1 post widziałem maksymalnie od zera do ostatniej szansy Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 22-08-2012 21:44.

22-08-2012 18:57
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tmod i wyzej ma opcje warnowania i tam mozna sprawdzic w jakim temacie udzielono ostatniego ostrzezenia, czyli w tym przypadku bana Wink
Ewentualnei wejsc na profil delikwenta i sprawdzic jego ostatni post, ale zawsze mogl cos jeszcze zdazyc skrobnac przed scieciem Tongue

PS. Ban z 1 posta to moze malo realne, ale moj rekord to od zera do bana w 15 minut Big Grin

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
22-08-2012 20:04 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 Forum - Jak sprawdzić za co ktoś dostał bana?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH