Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Admini Dajcie Ludziom Trochę Wiecej Wolnego Czasu!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Admini Dajcie Ludziom Trochę Wiecej Wolnego Czasu!!! 43 Ankieta - średnia ocena: 7,2843 Ankieta - średnia ocena: 7,28
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gepard 130
Forum Ace


Data rejestracji: 31-03-2011
Postów: 91

Admini Dajcie Ludziom Trochę Wiecej Wolnego Czasu!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skrócenie czasu wypraw DLA NECRO też jest absolutnie konieczne

Cale necro głosuje za propozycją Toffi którą to dała Ona morii


Skrócenie czasu wypraw - propozycja opcji deluxe - TYLKO MORIA

__________________





Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez gepard 130: 12-03-2013 13:53.

01-02-2013 13:26 gepard 130 jest offline Szukaj postów użytkownika: gepard 130 Dodaj gepard 130 do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zanim zapanuje jakaś hurra euforia, chcę was przestrzec że realia na Nekro są inne niż na Morii..
Na Nekro ma zupełnie inne znaczenie pojęcie DROPU, od tego dropa zależy kto jest mocny a kto nie, najlepsi są właśnie ci co poświęcają najwięcej czasu na wyprawki, bo dobry ZESTAW LUCKA daje sporą szansę na DROP..
Zmieniając obecne zasady krzywdzi się na NEKRO tych najlepszych Tongue

Na Morii jest zupełnie inaczej, DROP jest sprawą drugorzędną, ponoć jest, ponoć ktoś czasem ma, bardziej od przypadku niż od zestawu i czasu jaki poświęca

spójrzcie na ten link, bodajże najwięcej lucka na r2, średnia szansa na pieldze 60%

http://bwrepo.yum.pl/browser.php?serv=r2&user=24333
odpalasz wyprawkę, 10 min. -> NIC, kolejne 10 min. -> NIC itd.

__________________
Big Grin

01-02-2013 14:26 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wlasnie dlatego ze na nekro drop jest duzo bardziej istotnym elementem gry powinno sie wprowadzic skrocenie jak juz wlasnie na serwery nekro...

na nekro trzeba robic wyprawki! pielgi zajmuja tyle czasu ze masakra... do tego ataki kw i expy...

na nekro jestesmy zmuszeni do robienia wyprawek a to zabiera bardzo duzo czasu...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
01-02-2013 14:30 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Rocketto
Rakieta


images/avatars/avatar-21793.jpg

Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 476
Klan: LoD/PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście chciałbym żeby wprowadzili skrócenie pielg dla wszystkich, chociaż jeśli chodzi o argumenty, to przede wszystkim powinno być to wprowadzone na morii. A dlaczego?

Ponieważ najważniejszemu aspektowi powinno się poświęcać najwięcej czasu. Na necro są to właśnie wyprawy, wiec według mnie powinny zostać skrócone, ale do 6 minut.
Natomiast na morii dużo więcej uwagi poświęca się na wszystko inne, na wyprawkach nie muszą wypadać same super przedmioty, wystarczą dobrej jakości składniki i coś można już złożyć. Właśnie dlatego na morii pielgi powinny zostać skrócone do 3 min.
Oczywiście to wszystko jako dodatkowa opcja premium do wykupienia(opisana w temacie dla morii).

Podsumowując, powinno zostać wprowadzenie skrócenie wypraw dla necro do 6 min, dla morii do 3 min.
To moje prywatne zdanie i jeśli komuś się ono nie podoba... to jego problem, niech wyrazi swój punkt widzenia.

__________________
Ex-Supermoderator

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rocketto: 01-02-2013 14:49.

01-02-2013 14:48 Rocketto jest offline Szukaj postów użytkownika: Rocketto Dodaj Rocketto do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
wlasnie dlatego ze na nekro drop jest duzo bardziej istotnym elementem gry powinno sie wprowadzic skrocenie jak juz wlasnie na serwery nekro...

na nekro trzeba robic wyprawki! pielgi zajmuja tyle czasu ze masakra... do tego ataki kw i expy...

na nekro jestesmy zmuszeni do robienia wyprawek a to zabiera bardzo duzo czasu...



dokładnie i bardzo konkretnie to ująłeś Wink ja szczerze powiedziawszy jestem w a3 a nawet ich jeszcze nie zaliczyłem bo nie mam na to czasu jak by były po 5 minut było by super, a tak raz ze nie mam czasu, a dwa ze mi sie nie chce Tongue

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



01-02-2013 14:56 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie jestem za skróceniem trwania pielg na necro, żeby teraz zrobić wszystkie jak masz 24 to zajmuję Ci to 4h + w tym czasie 4 się odnowią i masz dodatkowe 40 min jedyna dobra jak dla mnie opcja teraz z pielgami to karawana deluxe bo robienie ich ręcznie to jest masakra klikaj co 10 min przez 5h Pleased



cytat:
- skrócenie deluxe (kwestia nazewnictwa nieistotna) - obejmuje skrócenie ataków i szpiegowania identyczne jak w wersji zwykłej + skrócenie wypraw bliskich do 1 minuty, dalekich do 2 minut, pielgrzymek do 3 minut (koszt 20 dni premium za 30 dni)


wprowadzić to na necro, morii i będzie po problemie, przynajmniej skrócenie na pielgi dajcie w kolejnym patchu, ale znając życie nawet jeśli przejdzie to wprowadzenie trochę potrwa
01-02-2013 20:24 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Fogulec
Member


Data rejestracji: 01-02-2013
Postów: 42

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skrócenie jest jak najbardziej dobrym pomysłem Smile
w wielu klanach luck jest "wspólny" i jeżeli 20 osób chciałoby robić nawet dalekie czyli 3 minuty to potrzebuje na to 2godzin i brakuje nam doby Smile
skrócenie do 6minut jak proponuje kolega wyżej jak najbardziej słuszne Smile
nie gram na morii, ale podobno jest szybsza Wink z resztą widać to po poziomach graczy Smile
na necro wiele osób jest nastawionych na drop, a skrócenie czasu na pewno wszystkim wyszłoby na dobre Smile
01-02-2013 20:49 Fogulec jest offline Szukaj postów użytkownika: Fogulec Dodaj Fogulec do Listy kontaktów
Bassyll
Lord


images/avatars/avatar-23010.jpg

Data rejestracji: 09-06-2009
Postów: 252
Klan: R3 - Bloody_Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak nawet nie wspominając jak jest lucek klanowy a każdy chciałby robić pielgi np. no to bez skrócenia jest to 12 godzin ! licząc oczywiście 24 wyprawki a z skróceniem to 4 godziny bez skrócenia nie da się robić pielgrzymek bez własnego lucka

__________________

R3 Necropolia II - Bassyll
R4 Necropolia III - Thomas Cale
R10 Necropolia VI - Bassyll

T-moderator :
Kupie R12 / R7 / R16
Zbroje R1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bassyll: 01-02-2013 21:24.

01-02-2013 21:22 Bassyll jest offline Szukaj postów użytkownika: Bassyll Dodaj Bassyll do Listy kontaktów
costaricas
Junior Member


Data rejestracji: 30-07-2011
Postów: 21
Klan: ZMK, OLA, T_V
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Górny Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem jak najbardziej za wprowadzeniem dla necro.... 6 minut byloby ok dla pielgi

ale moze by tak tez zwiekszyc liczbe dostepnych wypraw do 30? dla premium? a dla zwyklych do 15?

__________________
R7 - Ruda Kicia
01-02-2013 21:46 costaricas jest offline Szukaj postów użytkownika: costaricas Dodaj costaricas do Listy kontaktów
djguciu
Full Member


Data rejestracji: 14-05-2008
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bron Boże ;x wszyscy zaczną robic pielgi i bedzie kupa ;x
01-02-2013 21:58 djguciu jest offline Szukaj postów użytkownika: djguciu Dodaj djguciu do Listy kontaktów
ciface
Double Ace


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 147
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rastenburg

RE: Admini Dajcie Ludziom Trochę Wiecej Wolnego Czasu!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze myslalem, ze czlowiek jest istota rozumna i potrafi wybierac co jest dla niego dobre, a co zle. Okrutnie sie pomylilem bo okazuje sie, ze to adminow wina, ze niektorzy musza po 6h siedziec w grze klikajac pielgi.
Wielokrotnie sie spotkalem z tekstem w klanowkach: "dawajcie lucka bo mi sie wyprawki przelewaja". Teraz rozumiem, ze to sprawa zycia lub smierci wyklepac co do jednej i to najlepiej jako pielgi. Chore.
Zrozumcie ludzie, ze z nolifami nie wygracie. Oni zawsze beda krok z przodu nawet jak wypki beda trwac minute.

Temat do kosza wg mnie.
Jedynie bym proponowal skrocenie pielg w przypadku ich zaliczania po przechodzeniu z aktu do aktu. Wiekszosc i tak jest pusta, a czesto zdobycie sprzetu na serwerach aukcyjnych wiaze sie z blokowaniem zk na dlugi czas.

__________________
R14/R16 Vision thing

R3 cezex





Big Grin Klik Big Grin
01-02-2013 22:00 ciface jest offline Szukaj postów użytkownika: ciface Dodaj ciface do Listy kontaktów
Voltorn
Forum Ace


images/avatars/avatar-24347.jpg

Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 77
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jestem za, absolutnie. gra ma być zabawą a nie obowiązkiem, czy też - w niektórych wypadkach - nałogiem. poza tym, jak już ktoś wspomniał, rozładuje to trochę kolejki do lucka w klanach

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

01-02-2013 22:10 Voltorn jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltorn Dodaj Voltorn do Listy kontaktów
djguciu
Full Member


Data rejestracji: 14-05-2008
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Voltorn napisał(a)
a ja jestem za, absolutnie. gra ma być zabawą a nie obowiązkiem, czy też - w niektórych wypadkach - nałogiem. poza tym, jak już ktoś wspomniał, rozładuje to trochę kolejki do lucka w klanach


Skoro gra ma byc dla ciebie zabawą to sie baw i klikaj bliskie to nie zabiera wiele czasu, a daje mase frajdy Smile
01-02-2013 22:57 djguciu jest offline Szukaj postów użytkownika: djguciu Dodaj djguciu do Listy kontaktów
Rocketto
Rakieta


images/avatars/avatar-21793.jpg

Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 476
Klan: LoD/PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
djguciu napisał(a)
Bron Boże ;x wszyscy zaczną robic pielgi i bedzie kupa ;x


cytat:
djguciu napisał(a)

Skoro gra ma byc dla ciebie zabawą to sie baw i klikaj bliskie to nie zabiera wiele czasu, a daje mase frajdy Smile


Czy Ty naprawdę musisz spamować bezsensownymi wypowiedziami, które mają jedynie na celu krytykowanie wszystkiego?
Podsumuję więc temat jasno, w tych tematach (dla morii i necro) o skróceniu czasu trwania wypraw, chodzi wszystkim dokładnie o to aby można było czerpać więcej przyjemności z gry i jak dla mnie to jest główny argument w sumie. Bo co bardziej cieszy, kiedy uda się bliska wyprawa czy może pielgrzymka?
Oczywiście z tego powodu zrobienie pielgrzymki powinno być trudniejsze, ale dlaczego utrudnieniem ma być czas trwania tych pielgrzymek? Czy nie wystarczającym utrudnieniem jest zebranie eq które maksuje nam procenty na wyprawie?
Innymi słowy, wyzwaniem nie powinno być znalezienie czasu na wyprawy, a sprawienie żeby jak najwięcej z nich się udawało, niestety jest odwrotnie.

__________________
Ex-Supermoderator

01-02-2013 23:18 Rocketto jest offline Szukaj postów użytkownika: Rocketto Dodaj Rocketto do Listy kontaktów
Voltorn
Forum Ace


images/avatars/avatar-24347.jpg

Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 77
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czym wg Ciebie ma być gra? pseudożyciem? gra mi się podoba, owszem, ale nie mam czasu na siedzenie nie wiadomo ile przy komputerze. a żeby czerpać z gry frajde w moim mniemaniu, trzeba jako taką postać wyhodować, co by sprawdzała się w oblach, ekspach, etc. bez pielg ani rusz. może masz czas na siedzenie i klikanie całymi godzianami, ale ja nie. z bliskich frajdy nie ma, bo nie ma dropaTongue

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

01-02-2013 23:27 Voltorn jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltorn Dodaj Voltorn do Listy kontaktów
szczecinka
Double Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 123

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma przymusu robienia pielg, na dalekich też dropi (niesprawiedliwość!) ludziom ładnie.

Nie ma przymusu robienia wyprawek w klanowym eq, można zebrać własny.

Nie ma przymusu grania, skasujcie się wreszcie.


Niniejszym wręczam modom działu System KARNEGO KAKTUSA za lenistwo i niezamykanie powtarzających się pomysłów, bzdurnych wypocin i coraz większych płaczów.



__________________

Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Liczba ludzi stale rośnie.
02-02-2013 01:45 szczecinka jest offline Szukaj postów użytkownika: szczecinka Dodaj szczecinka do Listy kontaktów
BUNIO
Lord


images/avatars/avatar-22745.jpg

Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 330
Klan: UKOJENI
Kraina: Necropolia V
Skąd: OPOLE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Voltorn napisał(a)
a czym wg Ciebie ma być gra? pseudożyciem? gra mi się podoba, owszem, ale nie mam czasu na siedzenie nie wiadomo ile przy komputerze. a żeby czerpać z gry frajde w moim mniemaniu, trzeba jako taką postać wyhodować, co by sprawdzała się w oblach, ekspach, etc. bez pielg ani rusz. może masz czas na siedzenie i klikanie całymi godzianami, ale ja nie. z bliskich frajdy nie ma, bo nie ma dropaTongue


pięć godzin z doby to dla ciebie całe życie??

no to gratuluje Smile

jak dla mnie pomysl bez sensu

idzie na relaksie zrobić w tym czasie wszystko

mianowicie:pielgi kawu postawić/wbić ekspe postawić/wbić zrobić wszystkie ataki

__________________
R7:antonio_montana

R10:Ten_Maniek








Wypadki nie zdarzają sie ludziom , którzy uważają je za osobistą zniewagę ;-)
02-02-2013 01:54 BUNIO jest offline Szukaj postów użytkownika: BUNIO Dodaj BUNIO do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dwa ostatnie posty proponuje olac Big Grin jak ktos zbija baki całymi dniami to faktycznie 5h z 24h na dobe to niewiele rotfl
a teraz powaznie wiekszosc z grajacych na nekro to wyprawkowicze, ja sam ostatnio odpuszczam ataki(prawie) i poswiecam wolne chwile miedzy PRACA i innymi obowiazkami na wyprawkowanie a i to w 100% nie zawsze mi wychodzi, sprzet dropiacy mam swój aczkolwiek czesto siegam po lepsze elementy klanowego ale to nie o to tu chodzi, czas jest istotnie ogromnym utrudnieniem dla chcących chodzic na pielgrzymki w szczegolnosci jak słusznie zauwazyl Rocketto ze same w sobie pielgi to juz nie lada wyzwanie slusznym wiec bylo by skrocenie tego czasu nawet o polowe.

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

02-02-2013 03:48 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)
Zanim zapanuje jakaś hurra euforia, chcę was przestrzec że realia na Nekro są inne niż na Morii..
Na Nekro ma zupełnie inne znaczenie pojęcie DROPU, od tego dropa zależy kto jest mocny a kto nie, najlepsi są właśnie ci co poświęcają najwięcej czasu na wyprawki, bo dobry ZESTAW LUCKA daje sporą szansę na DROP..
Zmieniając obecne zasady krzywdzi się na NEKRO tych najlepszych Tongue

Na Morii jest zupełnie inaczej, DROP jest sprawą drugorzędną, ponoć jest, ponoć ktoś czasem ma, bardziej od przypadku niż od zestawu i czasu jaki poświęca

spójrzcie na ten link, bodajże najwięcej lucka na r2, średnia szansa na pieldze 60%

http://bwrepo.yum.pl/browser.php?serv=r2&user=24333
odpalasz wyprawkę, 10 min. -> NIC, kolejne 10 min. -> NIC itd.


Vilku święta racja niemniej jednak i tym najlepszym (czyt mnie) też zależy na skróceniu wypraw a czy wiecej zyskają słabsi czy też nie to dla mnie bez różnicy ważne że ja zyskam powiedzmy dodatkowe 2h wolnego które moge przeznaczyć np na siłownie basen czy bieganie Smile

Admini nic nie tracą na skróceniu a nóż może mniej osób z necro bedzie odchodzić z powodu braku czasu Smile

__________________
Tonąca_rybka
02-02-2013 10:24 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

idąc tokiem rozumowania niektórych moriowców ataki na moriach i ekspedycje powinny być 2x większe, ponieważ odgrywają ważniejszą rolę niż na necro.

Bezsensowna ta wasza logika


cytat:
Vilku napisał(a)
Upominam graczy zarówno z Nekro czy Morii o to żeby czytali nagłówki tematów, jeżeli jest Moria a jesteś z Nekro, to nawet nie zaglądaj a co dopiero piszesz, w ten sposób z każdym tematem robicie śmietnik a co idzie dalej nikomu się tego nie chce czytać...

przestrzegam że za tego typu wycieczki będę karał warnami


Dlatego prosiłbym graczy z mori o nie zaśmiecanie naszego tematu, jeżeli nie gracie na necro to po co się wtrącacie?


Co do skrócenia jest ono bardzo potrzebne, 2h na pielgi dziennie przy skróceniu o połowę to i tak aż nad to. Gra ma być dla przyjemności a nie zjadaczem całych dni. Po za tym wychodzicie z błędnego założenia że pielgi równa się drop, co mija się z prawdą ;p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dwim: 02-02-2013 11:31.

02-02-2013 11:30 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również popieram ten pomysł. Słabsi i tak nie mają eq na pielgi (a jak pożycza i coś dropną to może sprzedadzą i cały serwer zyska). Połowa obecnego czasu według mnie powinna być odpowiednia. Zważywszy, że maja wejść runy i kolejne expedycje czasu na klikanie pojedynczo moze zwyczajnie nie starczać.

__________________
Regulamin Handlu


02-02-2013 12:24 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak naprawdę to cały temat można podsumować dwoma stwierdzeniami
a. brak czasu
b. ucięte procenty, który tu nie został poruszony
Tylko te dwa fakty się liczą i co do tego większość jest zgodna, a także zgadzamy się na większy koszt pielg w PLN oraz ucięty eksp i zapłatę w postaci PREMIUM.
Stwierdzenia typu "nie masz czasu to nie graj" nawet nie wymagają komentarza. Większość graczy to ludzie dorośli, którzy mają rodziny, pracę a grę traktują jako odskocznię od życia codziennego, która ma przynosić fun a nie frustrację, jeżeli ktoś ma tyle czasu (w domyśle bezrobotni, uczniowie lub bogaci z rodziny, albo mający w czterech literach rodzinę i pracę) że może siedzieć na BW cały dzień to jego sprawa, ale niech nie zabiera możliwości cieszenia się grą innym graczom, tym bardziej że chcą oni za to zapłacić, a zmiany te nie wpłyną w jakikolwiek sposób na mechanikę gry, a co za tym idzie nikt nie będzie pokrzywdzony. My chcący zapłacić będziemy mieli trochę więcej czasu, tradycjonaliści natomiast dalej będą mogli klikać pojedyncze pielgi.

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

02-02-2013 13:42 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Ein82
Double Ace


Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 146
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Abyss

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skrocenie wypraw "Pielg" na necro powinno byc wprowadzone chociaz by z tego powodu ze wiekszosc nie ma wlasnego lucka tylko najczesciej kozysta z klanowego gdzie istnieje system zapisu na konkretna godzine

W klanie mamy dajmy na to 40 osob i kazdy chce robic pielgi 24 pielgi to łączny czas 4h +/- 10 min na odczytanie raportu i klikniecie nastepnej podziel to przez ilosc klanowiczow ktora faktycznie kozysta z szczescia to wyjdzie ze dziennie mozesz zrobic kilka pielg.

Np. bierzesz szczescie na 1,5h jest to tylko 9 pielg a co z reszta wyprawek ?? Albo klikasz średnie albo liczysz ze bez szczescia cos wpadnie

Skrocenie jak najbardziej tak 5-6 min bedzie optymalne

Krotkie 1-40 min
Dalekie 3-20 min
Pielgi 5 min

__________________


Tongue "Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, CAŁY mój klan" Tongue

02-02-2013 13:53 Ein82 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ein82 Dodaj Ein82 do Listy kontaktów
Corvinus_R3
Lord


images/avatars/avatar-25587.gif

Data rejestracji: 29-12-2010
Postów: 378
Klan: R E P T Y --> B_K
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem jak najbardziej za Wink Aktualnie nie robię pielg bo nie mam na to czasu Crying ,na dalekich też czasem dropnie ale wiadomo ,że zawsze może być lepiej Wink


Pozostaje również kwestia osób bez własnego lucka, które korzystają z klanowego osoby te po prostu nie mogą robić pielg w lucku bo zabiera to za dużo czasu ,a przecież inni tez na lucka czekają.

__________________
Gram tylko na r3!

Profil

Id:74459




Created By Bassyll[*]


02-02-2013 14:22 Corvinus_R3 jest offline Strona domowa Corvinus_R3 Szukaj postów użytkownika: Corvinus_R3 Dodaj Corvinus_R3 do Listy kontaktów
Optiums@Prime
Full Member


images/avatars/avatar-24253.jpg

Data rejestracji: 16-11-2011
Postów: 64
Klan: Loża Szyderców

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No fajny pomysł piegla mogła by trwać 5 minut zamiast 10 minut:/ klikanie 24 pielg o troche zajmuje czasu:/



___________________
R14 MaxPayne
02-02-2013 14:46 Optiums@Prime jest offline Szukaj postów użytkownika: Optiums@Prime Dodaj Optiums@Prime do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ein82 napisał(a)
Skrocenie wypraw "Pielg" na necro powinno byc wprowadzone chociaz by z tego powodu ze wiekszosc nie ma wlasnego lucka tylko najczesciej kozysta z klanowego gdzie istnieje system zapisu na konkretna godzine

W klanie mamy dajmy na to 40 osob i kazdy chce robic pielgi 24 pielgi to łączny czas 4h +/- 10 min na odczytanie raportu i klikniecie nastepnej podziel to przez ilosc klanowiczow ktora faktycznie kozysta z szczescia to wyjdzie ze dziennie mozesz zrobic kilka pielg.

Np. bierzesz szczescie na 1,5h jest to tylko 9 pielg a co z reszta wyprawek ?? Albo klikasz średnie albo liczysz ze bez szczescia cos wpadnie

Skrocenie jak najbardziej tak 5-6 min bedzie optymalne

Krotkie 1-40 min
Dalekie 3-20 min
Pielgi 5 min


to akurat argument marny, pielgi (i drop z nich) powinien być nagrodę za wypracowane eq/trening, a nie za pożyczeni lucka z zk. Niemniej jednak nawet przy własnym zestawie siedzenie ~4h na samych wyprawach to trochę dużo i jest męczące.

__________________
Regulamin Handlu


02-02-2013 15:19 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
stalka
Viking


Data rejestracji: 15-07-2012
Postów: 669

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
cytat:
Ein82 napisał(a)
Skrocenie wypraw "Pielg" na necro powinno byc wprowadzone chociaz by z tego powodu ze wiekszosc nie ma wlasnego lucka tylko najczesciej kozysta z klanowego gdzie istnieje system zapisu na konkretna godzine

.....


to akurat argument marny, pielgi (i drop z nich) powinien być nagrodę za wypracowane eq/trening, a nie za pożyczeni lucka z zk. Niemniej jednak nawet przy własnym zestawie siedzenie ~4h na samych wyprawach to trochę dużo i jest męczące.


Dokładnie. Smile
Necropolia niech tam sobie wyrywa w swoją stronę dowolną durnotę i pożyczalstwo pożyczalskie na potęgę potęg bezwstydną ale na Morii ta opcja "więcej czasu za premium" powinna działać TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WŁASNYM EQ.

Smile

__________________
Tutorial: Doświadczenie

Czyściciel tworzył nową jakość, już nie tworzy...
02-02-2013 15:43 stalka jest offline Szukaj postów użytkownika: stalka Dodaj stalka do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem pielgrzymem (tak gram i niech mi nikt nie mówi, że moge dalekie robić) i wyrobienie 24 wypraw w każdej dobie jest poprostu niemożliwe. Czasem mi się to udaje jak mam robotę na kompie i moge co jakis czas kliknąć. Ale nawet wtedy odpuszczam ataki inne niż te po kase na pielgi.
Doprawdy nie widzę powodu, dla którego czasy miałyby pozostać. % zostaną, liczba wypraw zostaje, chodzi tylko o skrócenie czasu.
A jeśli nie skrócenie czasu to na karawanie nic nie powinno się tracić. Ostatnia zmiana w karawanach to dobry kierunek.

10-minutowa pielga nie poprawia grywalności. Ich ograniczenia w zakresie % s wystarczającą trudnością w stosunku do reszty wypraw.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
02-02-2013 16:55 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
V A L L E R
Lord


Data rejestracji: 04-01-2010
Postów: 280

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za pomysłem, gra ma być przyjemna, a nie uciążliwa =] [oczywiście nie bd powielał argumentacji, która wcześniej padła, w pełni zgadzam się np z triari]

__________________
R6- Victoria Seras
R10- Valler
R14- ElVa
R16 - Valler
R17 - Valler
02-02-2013 17:23 V A L L E R jest offline Szukaj postów użytkownika: V A L L E R Dodaj V A L L E R do Listy kontaktów
ciface
Double Ace


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 147
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rastenburg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro tak wszyscy chetni sa na skrot czasu to wcale sie nie pomyle, gdy po paru miesiacach od wprowadzenia tej zmiany zaczna sie placze by zwiekszyc ilosc wyprawek bo 24 to stanowczo za malo i robi sie je w 2h, a co z reszta dnia? rotfl

__________________
R14/R16 Vision thing

R3 cezex





Big Grin Klik Big Grin
03-02-2013 01:00 ciface jest offline Szukaj postów użytkownika: ciface Dodaj ciface do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Admini Dajcie Ludziom Trochę Wiecej Wolnego Czasu!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH