Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Łatwość w sali tronowej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Łatwość w sali tronowej 22 Ankieta - średnia ocena: 7,9522 Ankieta - średnia ocena: 7,9522 Ankieta - średnia ocena: 7,95
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
domar
Lord


images/avatars/avatar-22608.jpg

Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 267
Klan: Aristocracy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: woj. Pomorskie

Łatwość w sali tronowej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niniejszym chciałbym poznać zdanie administracji nt. widoku ilości posiadanej łatwości, która mogłaby być dodana do wglądu np. w stali tronowej obok szczęścia.

Myślę, iż w paru przypadkach mogłoby to ułatwić życie części graczy np. przy kompletowaniu eq "na przyszłość" jak również przy budowie budynków.

Nie udało mi się znaleźć podobnego tematu, więc poddaje pod dyskusję.

__________________
Bliski dla bliskich, z dystansem do wszystkich...
19-04-2013 11:08 domar jest offline Szukaj postów użytkownika: domar Dodaj domar do Listy kontaktów
Blade1994m
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 167
Klan: UNDERWORLD
Kraina: Necropolia X; Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nie wiem czy to takie ułatwienie moim zdaniem to bez sensu gdyż i tak łatwość masz na chwile by budynki wybudowac czy coś załorzyć to po co ci to w sali tronowej jest

__________________
Niewidzialny R16
19-04-2013 12:07 Blade1994m jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade1994m Dodaj Blade1994m do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blade1994m napisał(a)
no nie wiem czy to takie ułatwienie moim zdaniem to bez sensu gdyż i tak łatwość masz na chwile by budynki wybudowac czy coś załorzyć to po co ci to w sali tronowej jest


może dlatego że chodzi mu o izi które zyskuje się za lvl-e


ogólnie popieram ale chyba gdzieś to było i nie przeszło

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

19-04-2013 12:45 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Były podobne tematy typu dodawanie w sali tronowej łatwości, evo i Bóg wie jeszcze czego, raczej nie będzie.

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

19-04-2013 12:50 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
domar
Lord


images/avatars/avatar-22608.jpg

Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 267
Klan: Aristocracy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: woj. Pomorskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez domar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blade1994m napisał(a)
no nie wiem czy to takie ułatwienie moim zdaniem to bez sensu gdyż i tak łatwość masz na chwile by budynki wybudowac czy coś załorzyć to po co ci to w sali tronowej jest



No dobrze, ale załóżmy, że budujesz coś naprawdę wymagającego i kombinujesz jak "koń po górę". Wtedy liczysz.. tego tyle, tego tyle, a może z łatwością itd..

Łatwości może być max 50%, więc fajnie było by wiedzieć, że założenie biżu łatwości coś da Wink

__________________
Bliski dla bliskich, z dystansem do wszystkich...
19-04-2013 20:58 domar jest offline Szukaj postów użytkownika: domar Dodaj domar do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bonus łatwości

Dodatkowo, każda postać w Akcie II powyżej 60 poziomu otrzymuje 1% łatwości na każde 2 poziomy powyżej 60, zaś powyżej 70 - za każdy 1 poziom.

ciężko sobie policzyć?

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
19-04-2013 21:00 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
marizek napisał(a)
Bonus łatwości

Dodatkowo, każda postać w Akcie II powyżej 60 poziomu otrzymuje 1% łatwości na każde 2 poziomy powyżej 60, zaś powyżej 70 - za każdy 1 poziom.

ciężko sobie policzyć?



no i się masa ludzi sprzecza ile kto ma izi na którym poziomie
a tak będzie czarno na białym a i liczyć nic trza nie bedzie
19-04-2013 21:12
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spójrzmy na to ze strony samej funkcji sali tronowej - do czego ona służy?
Mam tam cechy po założeniu itemów - po co? Sam mogę to policzyć, aczkolwiek byłaby to katorga.
Jest tam obrona - znacznie łatwiejsza do policzenia.
Są w końcu obrażenia - również do policzenia.
Szczęście - łatwo policzyć.
Pkt życia i krwi - tu akurat chyba nie ma innego miejsca, aby to sprawdzić gdy ma się niepełne zbiorniki.
Rasa - no sorry, wiem czym gram.
Okno ARKANA - bezużyteczne ale jest.
Poziom i doświadczenie - mam to również w pasku.
Płeć - dostępna w samym profilu.
Uzbrojenie - w zbrojowni znacznie lepiej je widać.

Ująłem to wszystko, ponieważ nieco drażnią mnie wypowiedzi w stylu "po co Ci to?", "przecież masz to na pasku" itd.
W sali tronowej jest kilka bezużytecznych okien i wiele okien zdublowanych z innymi miejscami w grze. Zatem dlaczego odmawiać dublowania np: pkt ewo i nie mieć nic przeciwko dublowaniu doświadczenia? Skoro jest okno rasy i płci to dlaczego odmówić okna łatwości? Jest okno szczęścia więc dlaczego miałoby nie być okien kryta i uniku przed palną/białą/dystansem?*

Nie twierdzę, że te okna powinny się pojawić ale nie mogę nie odnieść się do argumentacji ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia poza "policz sobie". Lucjana, obronę i obrażenia też se mogę policzyć. A mimo to informacje te są niezwykle przydatna w sali.


Mam wrażenie, że kiedyś, dawno temu utworzono salę tronową aby była pewnym podsumowaniem postaci, miejscem gdzie mogłem ją obejrzeć w różnych konfiguracjach. A później o niej zapomniano.

* - mam na to jedną odpowiedź: ale byłaby bajzel, sala mogłaby być strasznie "zaciemniona".

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
19-04-2013 22:28 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
Braax
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2013
Postów: 145
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mniejeżeli ma być dodane cos do sali tronowej niech to bedzie w ramach podmiany pod cos co jest bezuzyteczne np. arkana, imie syna czy plec albo rasa.

__________________
r6 Bann
19-04-2013 22:39 Braax jest offline Szukaj postów użytkownika: Braax Dodaj Braax do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było ciężko?



raczej nie

i nie robi nie wiadomo czego z st... (z tą piątą liczbą przy unikach się zapędziłem - zapomniałem że są tylko 3 rodzaje broni (biała,dystans,palna) i uniki ogólne xD)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez janeo: 19-04-2013 22:58.

19-04-2013 22:57
tless
Triple Ace


images/avatars/avatar-21303.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 234
Kraina: Moria III
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej za. Bo dlaczego nie? Lucek jest, def jest... większość rzeczy jest. Dlaczego niektóre rzeczy trzeba liczyć, a niektóre są podane?
19-04-2013 23:04 tless jest offline Szukaj postów użytkownika: tless Dodaj tless do Listy kontaktów
Braax
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2013
Postów: 145
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teraz tylko pytanie czy to przejdzie niech ktoś z administracji się wypowie jakie sa szanse na takie zmiany ?

__________________
r6 Bann
19-04-2013 23:28 Braax jest offline Szukaj postów użytkownika: Braax Dodaj Braax do Listy kontaktów
Khallayne
Lord


Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 354
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: z lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba wieksza szansa ze ten fajny skrypt do bw to policzy i wyswietli

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam propozycję, jak Wam tak bardzo wszystko nie pasuje to SKASUJCIE SIĘ albo zamilknijcie, bo czytać się tego nie chce!

1 przedmiot - 2000kz i nawet nie ds4? Zapomnijcie o premce, za bubel nie płace
19-04-2013 23:35 Khallayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khallayne Dodaj Khallayne do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
RE: Łatwość w sali tronowej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
domar napisał(a)
Niniejszym chciałbym poznać zdanie administracji nt. widoku ilości posiadanej łatwości, która mogłaby być dodana do wglądu np. w stali tronowej obok szczęścia.

na r9 masz 105lvl ssaka snajpera, więc masz 45% łatwości. możesz sobie zanotować: na 106-46%, 107-47%, 108-48%, 109-49%, 110-50% Big Grin

imo zbędne.

łatwość bez bonusów rasowych i tatuaży:
cytat:
61 - 1%
63 - 2%
65 - 3%
67 - 4%
69 - 5%
71 - 6%
72 - 7%
73 - 8%
74 - 9%
75 - 10%
76 - 11%
77 - 12%
78 - 13%
79 - 14%
80 - 15%
81 - 16%
...
115 - 50%(max)
116 - 50%
20-04-2013 01:59
Braax
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2013
Postów: 145
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżeli ktoś to gdzieś przeliczył fajnie byłoby w takim razie zrobić to w formie tabeli i wrzucić na jakąśstronę czy coś podobnego aby po kliknięciu na link od razu pokazywala sie tabela z tym co przedstawiles...niestety nie potrafie sam tego zrobic ale znajda sie napewno osoby ktre to umieją Smile

__________________
r6 Bann
20-04-2013 02:03 Braax jest offline Szukaj postów użytkownika: Braax Dodaj Braax do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by janeo
było ciężko?



raczej nie

i nie robi nie wiadomo czego z st... (z tą piątą liczbą przy unikach się zapędziłem - zapomniałem że są tylko 3 rodzaje broni (biała,dystans,palna) i uniki ogólne xD)

ciezko nie bylo Smile jeszcze bym dodal pkt evolucji i poziom Smile w koncu tronowa to profil postaci, podglad ogolny wszystkich cech itp.

__________________
Game over rotfl
20-04-2013 09:28 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Piniula
Lord


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 322
Klan: RTS
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej "za". Sala tronowa to miejsce gdzie mamy podane wszelkiego rodzaju parametry postaci, spokojnie może pojawić się kolejny. Razem w wartością bazowego trafienia krytycznego (temat obok).

__________________
ISO
20-04-2013 09:28 Piniula jest offline Szukaj postów użytkownika: Piniula Dodaj Piniula do Listy kontaktów
Aessalion
Viking


Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 721
Klan: Undeads
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na morii często jest spór i liczenie co chwila łatwości gdzie liczy się każdy 1%, czy liczyć od 60 czy od 61, czy od 70 czy 71, dodać do tego obliczenia ile lvl'i trzeba wbić żeby co założyć i się robi niepotrzebne klikanie na ulubionym urządzeniu co niektórych argumentujących. Powtórzę: niepotrzebnym gdy system powinien podawać te dane skoro i tak je ma i oblicza.
Łatwość i krytyk są istotną statystyką w przeciwieństwie do imienia syna - to w ogóle można by wyrzucić np w zakładkę ZADANIA.
Exp i evo są na pasku więc się dublują, z resztą podobne argumenty, znaczy "po co skoro masz w sali" pojawiały się w przypadku umieszczenia evo na pasku, a teraz kto by chciał usunięcia tego z paska? Szczerze to nie zaglądam w sale tronową dla sprawdzenia stanu evo, na pasku jest szybko i wygodnie.

Tak więc TAK dla wprowadzenia użytecznych statystyk tam gdzie ich miejsce, znaczy do sali tronowej

__________________
r9 - Aessalion

Awake... for all is dying, even the dead

We are our Past failing to come back

All of us visionaires
with a rope around our neck

20-04-2013 09:46 Aessalion jest offline Szukaj postów użytkownika: Aessalion Dodaj Aessalion do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez jestem za jestem w trackie zmiany tatka i bylo by to za.....iscie mi potrzebne duzo zmian w skrypcie nie było by.
wiec tłumaczenia po co ci to powinny byc ostrzeżenia bo nic nie wnosza do dyskusji.
tak ja ktos powiedzial niektore statsy sa dublowane
wiec czemu nie mialo by byc jednej malej tabelki z iloscia izii

jak najbardziej na tak
20-04-2013 15:15 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej za. Szczególnie, że z kodu strony widać, że to kwestia dodania nowego wiersza w 3 tabelkach, a jak już wcześniej pisali, system tak czy tak liczy te wartości.
20-04-2013 15:48 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WHacko napisał(a)
system tak czy tak liczy te wartości.


I tu tkwi sedno! Wprowadzenie proponowanych udogodnień to zwykła kosmetyka - system i tak musi to liczyć.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
20-04-2013 23:24 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
Braax
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2013
Postów: 145
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to jak już to wiemy (admini też ) to niech kosmetykę zrobią Tongue

__________________
r6 Bann
21-04-2013 00:44 Braax jest offline Szukaj postów użytkownika: Braax Dodaj Braax do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to pierdoła wymagająca przebudowania sali tronowej we wszystkich layoutach we wszystkich językach. Przynajmniej jeden dzień roboty programistycznej, nie lepiej spożytkować to na programowanie aren czy też run?

Kto nie potrafi liczyć zawsze może zainstalować unmoda i po problemie

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-04-2013 00:49 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Blade1994m
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 167
Klan: UNDERWORLD
Kraina: Necropolia X; Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ale to pierdoła wymagająca przebudowania sali tronowej we wszystkich layoutach we wszystkich językach. Przynajmniej jeden dzień roboty programistycznej, nie lepiej spożytkować to na programowanie aren czy też run?


popieram lepiej aby cos wykąbinowali z arenkami Smile

__________________
Niewidzialny R16
21-04-2013 00:51 Blade1994m jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade1994m Dodaj Blade1994m do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buc a moze wymagajmy od adminow cosik co wedlug nas graczy jest potrzebne i fajne a niewymaga zbyt wielu ingerencji w gre wieccc .i niepowoduje to ze konrad lub sushi bedzie sobie rwal wlosy z gloowy
21-04-2013 06:27 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Ale to pierdoła wymagająca przebudowania sali tronowej we wszystkich layoutach we wszystkich językach. Przynajmniej jeden dzień roboty programistycznej, nie lepiej spożytkować to na programowanie aren czy też run?


To jest argument. Ale może jednak potencjalne zyski (może i niewielkie) są warte nakładów (stosunkowo niewielkich)?

cytat:
Buc napisał(a)
Kto nie potrafi liczyć zawsze może zainstalować unmoda i po problemie


Ja potrafię liczyć. Ba, dobry w tym jestem i dzięki temu mam na chleb. Ale zakładając w ramach rozrywki nową broń lub pancerz nie chce mi się liczyć. Za to pięknie w sali widzę, jak nowe itemy mają się do starych.
Nikt nie twierdzi, że unik, kryt czy izi jest niezbędne. Ale jest przydatny. Podobnie jak obrona i obrażenia.

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
21-04-2013 11:07 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Ale to pierdoła wymagająca przebudowania sali tronowej we wszystkich layoutach we wszystkich językach. Przynajmniej jeden dzień roboty programistycznej, nie lepiej spożytkować to na programowanie aren czy też run?

Kto nie potrafi liczyć zawsze może zainstalować unmoda i po problemie


Jeśli administracji dodanie 3 wierszy do 3 tabelek, z czego każdy ma 2 komórki dla łącznie 6 layoutów (łącznie : 36 znaczników <td>, 18 znaczników <tr> + kod) zajmuje cały dzień to nie mam pytań...

Tutaj jest kwestia przerobienia layoutów graficznie i to na tym zejdzie więcej pracy niż na kodowaniu. Tylko, że takimi rzeczami to się chyba Ce zajmuje, więc gdzie tutaj praca programistyczna? O_o

EDIT :
Nie chce mi się już poprawiać całości, ale zakładam, że generowanie tabel jest niezależne od layoutu więc klikania będzie jeszcze mniej dla każdego języka.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WHacko: 21-04-2013 11:26.

21-04-2013 11:25 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
Blade1994m
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 167
Klan: UNDERWORLD
Kraina: Necropolia X; Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem jest to nie potrzebne ale róbcie jak uważacie

+1 spam
Ray


__________________
Niewidzialny R16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 21-04-2013 22:06.

21-04-2013 12:15 Blade1994m jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade1994m Dodaj Blade1994m do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł jak najbardziej trafiony, modyfikacja dość mała, a w sali tronowej takie informacje jak najkbarsziej były by pomocne nie dla TOPki ale dla pomniejszych graczy. Tak samo jak szanse na krytyka co przedmówcy napisali jak i inne parametry postaci które trzeba liczyć ręcznie.

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


21-04-2013 12:21 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krytyka i Uniku nie będzie w takiej tabelce, ponieważ nie jest to wartość stała. A dla samej łatwości szkoda czasu.

__________________


21-04-2013 14:57 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Łatwość w sali tronowej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH