Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Kiedy nowa Moria? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kiedy nowa Moria? 17 Ankieta - średnia ocena: 3,6517 Ankieta - średnia ocena: 3,65
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klogg123
Niezarejestrowany
Kiedy nowa Moria? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat zaliczany do tych "jak się pokaże czas na warna dla producenta" ale co mi tam, mam czyste konto Big Grin

Także:
Kiedy nowa moria?
Ostatnia powstała ponad 2 lata temu, więc może czas na nowy serwer? Chętnie bym sobie pograł na nowej morii jak i pewnie wiele innych osób Big Grin
A na odgrzanych kotletach nie mam ochoty zakładać nowego konta, bo to umieralnie xD

Ofc nowa moria na silniku moria II

Ps. Do tego kto będzie mnie warnował: bardzo proszę o ładną dedykację Big Grin
13-08-2015 01:59
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowa moria powstanie wtedy kiedy stara się zapełni Wink Na r17 jeszcze sporo miejsc jest więc po co nowa? Smile
13-08-2015 02:35 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Nowa moria powstanie wtedy kiedy stara się zapełni Wink Na r17 jeszcze sporo miejsc jest więc po co nowa? Smile


bo r17 ma ponad 2 lata, wbito na niej 124 lvl i jako maluch nic się na niej nie zdziała xD
a tak by było nowe wyzwanie - od początku walka o runy, zbieranie talizmanów, mapa 1 zamiennie z 2 etc ;d

a nie to co teraz jest na wszystkich moriach - każdy blaszczy kromka żeby robić szybko runy
13-08-2015 02:49
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie każdy, ja nie mam blachy za kronosa, a za runami na drugą mapę poszedłem dopiero dziś, bo mi usuną 4 darmowe bilety z następnym patchem.
13-08-2015 07:36 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Nowa moria powstanie wtedy kiedy stara się zapełni Wink Na r17 jeszcze sporo miejsc jest więc po co nowa? Smile


bo r17 ma ponad 2 lata, wbito na niej 124 lvl i jako maluch nic się na niej nie zdziała xD
a tak by było nowe wyzwanie - od początku walka o runy, zbieranie talizmanów, mapa 1 zamiennie z 2 etc ;d

a nie to co teraz jest na wszystkich moriach - każdy blaszczy kromka żeby robić szybko runy


w pol roku wbilem ponad 4000 pkt od 0, na
cytat:
klogg123 napisał(a)umieralni
a jako, że na r17 szybciej się leci po 100, to w rok pewnie 100 wbijesz a w 2 juz masz 120 ;]
13-08-2015 08:19 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_czupakabra napisał(a)
cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Nowa moria powstanie wtedy kiedy stara się zapełni Wink Na r17 jeszcze sporo miejsc jest więc po co nowa? Smile


bo r17 ma ponad 2 lata, wbito na niej 124 lvl i jako maluch nic się na niej nie zdziała xD
a tak by było nowe wyzwanie - od początku walka o runy, zbieranie talizmanów, mapa 1 zamiennie z 2 etc ;d

a nie to co teraz jest na wszystkich moriach - każdy blaszczy kromka żeby robić szybko runy


w pol roku wbilem ponad 4000 pkt od 0, na
cytat:
klogg123 napisał(a)umieralni
a jako, że na r17 szybciej się leci po 100, to w rok pewnie 100 wbijesz a w 2 juz masz 120 ;]


no ale czego to miało dowieść?
że na umieralni szybko się robi evo?

w pół roku licząc 2 miesiące w akcie I i II powinieneś zrobić łącznie 2880 ataków
za 2 miechy w aktcie I i II po 1 evo -> 60 x 17 x 0,9 = 918 evo
pozostaje około 120 ataków w akcie III po 3 evo -> 120 x 17 x 3 x 0,9 -> 5508 evo

suma -> 6426 evo
i zauważ że nikt nie liczył tu eventu urodzinowego czy innych udogodnień

innymi słowy jesteś około 2,5k evo do tyłu, ale ty uważasz to za mega osiągnięcie i powód do dumy Big Grin

a policz sobie ile inni już tego evo mogli wbić...
w życiu ich nie dogonisz, bo to po prostu nierealne xD
tak samo jak twoje wbicie 124 lvlu będzie oznaczać pewnie jakiś 140-150 lvl top 1

tak samo jak dla nowego gracza, tak samo dla mnie, nie ma sensu rozpoczynanie gry na umieralni
bo i po co?
przecież nie ma nic fajnego w tym że jedni będą latać w słonkach lisa/szaleńca a ciebie nawet na goły spaczony set nie będzie stać Big Grin

o ile gra na starej nekro ma sens (zbieranie złomu i mali milionerzy) o tyle gra na starej morii to strata czasu
jasne, jak ktoś zna się na tabelkach i ma dużo cierpliwości może zarobić kilka groszy na handlu, ale kilka razy więcej kamoli przez ten czas wpadnie topce do kieszeni za samo bicie lvli

a sztywna cena na złomie niestety nie poprawia tej sytuacji, przez co każda moria mająca ~rok jest już "stara", a wbicie tam jako maluch to masochizm niestety :/


dlatego też pytam o nowy serwer moria II
2 lata minęły i przydałby się nowy Big Grin
13-08-2015 10:23
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zebrane w jednym miejscu pomysły graczy, które zostaną wprowadzone i takie które znajdują się na mitycznej liście SM. Temat informacyjny dla graczy co już się pojawiło, czego można oczekiwać Z PEWNOŚCIĄ!

moby - już są
runy - już są
przypisanie umagów do postaci
balans run i talizmanów - w trakcie
balans mobów KW i 2 mapy - nowy patch ma obniżać losowanie mobów na KW
nowy layout
osiągnięcia
areny miedzynarodowe
epiki 2.0
sezony ladderowe


Jak widać, twoje zachcianki są na ostatnim miejscu, dla takich zapalonych poszukiwaczy wyzwań będzie serwer ale pewnie za 5 lat.

Bo szczerze robić teraz nowy serwer to raczej niezbyt dobry pomysł -.-
13-08-2015 10:33 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
Pik
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 142
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i znowu nie bedzie na niej ludzi, jedynie z początku wyscig szczurów, a potem zaczną sie schody - niepotrzebny póki co

__________________

13-08-2015 12:14 Pik jest offline Szukaj postów użytkownika: Pik Dodaj Pik do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smieszne to jest

schemat jak zwykle

placze o nowy serwer > rok od powstania te same osoby placz o nastepny serwer


znowu nie wyszlo ? dropy nie dopisuja ?

poza tym skoro na urodziny nie bylo nowego serwera to pewnie w tym roku nie bedzie ...
13-08-2015 12:55 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
placze o nowy serwer > rok od powstania


R17 Moria VI Data utworzenia: 5.08.2013

cytat:
te same osoby placz o nastepny serwer


poszukaj sobie moich postów w których płakałem o nowy serwer
dla ułatwienia: mój stary nick - janeo

cytat:
znowu nie wyszlo ? dropy nie dopisuja ?


jakbyś grał na morii kiedyś to byś wiedział że tam nie liczy się drop, a moment w którym zaczynasz grę
jak przyjdziesz po tygodniu od startu serwera w sumie nic nie straciłeś
jak przyjdziesz po roku czy dwóch latach to w zasadzie nie masz co tam szukać...

na nekro im później zaczniesz tym więcej zarobisz na złomie i tym lepsze będziesz mieć staty (maluch 55-60 w all statach to nie jest żaden problem na starym nekro)

na morii im później zaczniesz tym mniej znaczysz
ani zbieranie złomu, ani dropienie, ani inne cudowanie nie pozwoli ci nadrobić strat w stosunku do graczy którzy grają od początku serwera

a poza tym starty morii są fajne
walka na zw4 sztylety czy krótkie łuki i te emocje podczas łapania celu do ataku Big Grin
13-08-2015 13:49
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak cie czytam to nie mogę ze śmiechu xd emocje lol... Przy szukaniu kogoś do atakowania... Zależy co u kogo wywołuje emocje.

Wciąż nie rozumiem co widzisz złego w grze na starym serwerze? Ze Trzeba być na prawdę Kozakiem żeby coś osiągnąć? Bo gonić graczy Którzy kisza tysiące kd to jest wyzwanie. A nie wyścig szczurów dla paru nolifow
13-08-2015 16:46 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
gb95
Viking


Data rejestracji: 12-07-2010
Postów: 504
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt jest taki, że na wbicie się do czołówki serwera dołączając po roku czy dwóch od założenia nie ma co liczyć. Choćby nie wiem jak się wydajnie kleiło i trzepało kamyki i tak gdzieś pomiędzy 90-110 lvlem następuje blokada na sprzęt. Można mieć drugi najlepszy zestaw sprzętu, ale nie najlepszy, bo ten kosztuje tysiące KD. I tak jak można sklejając przez parę miesięcy zarobić kilkaset kd, to kupowanie itemów (albo składników na nie) po 1000+KD za sztukę jest niemożliwe. Wiem z doświadczenia, sam startowałem jakis czas temu na r5 kiedy topka miała ponad 120 lvl.

Nie mówię, że odpalenie teraz nowego serwera jest dobrym pomysłem, tylko że w niektórych rzeczach autor tematu ma rację.

__________________
Kiedyś r15 pilniczekowr
Teraz r5 pilniczekowr

cytat:
General napisał(a)

CR'a do TOP może wprowadzić na typowym sprzęcie nawet regularnie podlewana paprotka.

13-08-2015 17:42 gb95 jest offline Szukaj postów użytkownika: gb95 Dodaj gb95 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a podbije temat Tongue
nowa moria by się przydała Big Grin
09-09-2015 22:04
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
placze o nowy serwer > rok od powstania


R17 Moria VI Data utworzenia: 5.08.2013

cytat:
te same osoby placz o nastepny serwer


poszukaj sobie moich postów w których płakałem o nowy serwer
dla ułatwienia: mój stary nick - janeo

cytat:
znowu nie wyszlo ? dropy nie dopisuja ?


jakbyś grał na morii kiedyś to byś wiedział że tam nie liczy się drop, a moment w którym zaczynasz grę
jak przyjdziesz po tygodniu od startu serwera w sumie nic nie straciłeś
jak przyjdziesz po roku czy dwóch latach to w zasadzie nie masz co tam szukać...

na nekro im później zaczniesz tym więcej zarobisz na złomie i tym lepsze będziesz mieć staty (maluch 55-60 w all statach to nie jest żaden problem na starym nekro)

na morii im później zaczniesz tym mniej znaczysz
ani zbieranie złomu, ani dropienie, ani inne cudowanie nie pozwoli ci nadrobić strat w stosunku do graczy którzy grają od początku serwera

a poza tym starty morii są fajne
walka na zw4 sztylety czy krótkie łuki i te emocje podczas łapania celu do ataku Big Grin


faktycznie nie gralem na morii nigdy Big Grin

na r17 jestem top1, wielu juz sie pokasowalo bo zawsze jest pretekst ze cos nie wyszlo

itemek sie nie wbil, innym lepiej dropi, expy sie zle losuje itp itd

na r13 zaczalem rok po starcie serwera jestem w top20

takie myslenie ze jak wejdzie nowy serwer to szybko, łatwo i przyjemnie bedzie sie w topce jest błedne - bez ciezkiej pracy nic nie osiagniesz

poza tym kazdy start nowego serwera to jest w pewnym stopniu wyludnienie starszych serwerow, bo czesc sie łudzi, ze wlasnie nagle jego styl gry i osiagi sie zmienia

potem efekt jest taki ze na nowym r sie szybko nudzi i sie kasuja a na stare serwery juz oczywiscie nie wracaja

bez sensu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 10-09-2015 16:46.

10-09-2015 16:02 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
takie myslenie ze jak wejdzie nowy serwer to szybko, łatwo i przyjemnie bedzie sie w topce jest błedne - bez ciezkiej pracy nic nie osiagniesz


pls po co komu topka?
na umieralniach mam ~110 lvl i nudzi mnie ciągłe powtarzanie tego samego schematu:
expa po róny, kw, ataki, wypki w runach -> next day to samo

na nowych serwerach są te emocje Big Grin
oblegi po repke, pierwsze smoki, elfie szorty za kd itp.
po prostu dużo lepsza jest ta gra na samym początku xD

teraz jakbym chciał założyć nową postać na dowolnej morii to co dostaję?
-brak repy do czasu aż do kw nie dorosnę
-eq za kk
-ponad rok walki z duchami w pvp(na starszych umieralniach i dłużej)
-areny 3v3 nie do przejścia
-areny 1v1 z duchami (0 ataków na mnie)
-NUDY

dużo osób tak jak i ja, lubi początki serwerów bez przegiętych buildów w których ceerzy walą po 3k za hita a rewo walą tyle razy że palców brakuje by zliczyć, no a dystans to kosmos

może ty byś nie zagrał na nowej morii, ale ja z miłą chęcią Big Grin
nie po "tupkę", tylko po frajdę z chociażby i ataków wykrwawiających przed oblegami o klocka xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 10-09-2015 16:21.

10-09-2015 16:20
szymmn
Full Member


Data rejestracji: 08-09-2015
Postów: 65

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowy serwer powinien być otwierany albo co pół roku albo max rok.
A to że na pozostałych serwerach jest miejsce to argument z dupy, bo wszystkich serwerow nie da się zapełnić, z resztą nikogo nie interesuje bycie farmą dla ludzi którzy już dawno mają 150lvl a ty będziesz sie pojedynkował z martwymi kontami.

Ale admini mają to wszystko w dupie już się przyzwyczaiłem, widocznie nie chcą zarabiać, wolą wprowadzać jakieś talizmany i inne gówna dla kilkuset osób którzy grają tu od 10 lat, zamiast skupić się na przyciąganiu nowych graczy i urozmaicaniu rozgrywki na najniższych levelach. Do 20 poziomu gra wygląda właściwie tak, że robisz codziennie wyprawy i ataki.
Takie to interesujące że powodzenia życze w przyciąganiu nowych graczy
10-09-2015 18:05 szymmn jest offline Szukaj postów użytkownika: szymmn Dodaj szymmn do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szymmn napisał(a)
nowy serwer powinien być otwierany albo co pół roku albo max rok.
A to że na pozostałych serwerach jest miejsce to argument z dupy, bo wszystkich serwerow nie da się zapełnić, z resztą nikogo nie interesuje bycie farmą dla ludzi którzy już dawno mają 150lvl a ty będziesz sie pojedynkował z martwymi kontami.

Ale admini mają to wszystko w dupie już się przyzwyczaiłem, widocznie nie chcą zarabiać, wolą wprowadzać jakieś talizmany i inne gówna dla kilkuset osób którzy grają tu od 10 lat, zamiast skupić się na przyciąganiu nowych graczy i urozmaicaniu rozgrywki na najniższych levelach. Do 20 poziomu gra wygląda właściwie tak, że robisz codziennie wyprawy i ataki.
Takie to interesujące że powodzenia życze w przyciąganiu nowych graczy


moim zdaniem już dawno powinno być coś takiego jak scalanie serwerów starszych niż 2 lata
efekt? można co rok wydawać nowy serwer, a stare nie pozostają "puste"

ale tu zawsze sushi wyciąga "argument" że "się nie da"
tylko dziwne że takie głupie gierki których nazw nie będę wymieniał (pozdro bany Tongue ) które są w stanie to robić i problemu nie ma

zresztą sama beta która kiedyśtam była udowodniła "że się da"

a problemy z multi?
proste: "serwery rodzinne" to już rozwiązały
graj se nawet na 1000000 kontach bylebyś nie oszukiwał...
10-09-2015 18:13
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Emocje xD

Ta gra jest schematyczna do bólu już od pierwszego dnia. Cały serwer w krótkich łukach.

Smiecham. Nowy serwer, nowe otwarcie, może teraz mi się uda! Otóż nie, nie uda się.

Tylko jedna droga dla BW. Łączyć serwery, jedna wielka wszechmoria (r2+5+9+13+15) wszechnecro handlowe, jakieś tam inne i moria r17.

"Maluchy" by nie były tak rozproszone to łatwiej by się wam było te repe zgarniać.

Co do problemów z klockami to rozwiązanie jest proste w zamyśle, w kodowaniu pewnie okrutnie problematyczne. Zapewne ciężko się programuje kupę w wentylatorze.

Strefa 1 - 12kwadratów
Strefa 2 - 60kwadratów
Strefa 3 - 864kwadraty
Strefa 4 i 5 bez zmian

Losowo przydzielić adresy przeniesionym. Niech ktoś zawoła tu Konrada i go zapyta czy jest to wykonalne.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez _KING_: 10-09-2015 18:42.

10-09-2015 18:28 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
szymmn
Full Member


Data rejestracji: 08-09-2015
Postów: 65

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak przyporządkowanie kwadratów musi być cholernie problematyczne XDD gimnazjalista który troche siedzi w programowaniu by to zrobił, a argument sushiego że sie nie da, to jakoś poparty? Nie da sie bo to wbrew zasadom fizyki, wbrew prawu czy co?

Nie chodzi o emocje ale gierka jest nawet fajna i ma potencjał i można by było pograć. I nie chodzi o to czy się "udało" czy nie, nawet jak się uda resety muszą być, bo po prostu fajnie się gra na niskich poziomach.

A multi na wielu serwach przy ew. scaleniu można rozwiązać bardzo prosto, wybierasz jedno na ktorym chcesz grac. Z reszta nie trzeba od razu łaczyc WSZYSTKICH serwow, powiedzmy połączyć 3 i już bedzie lepiej ale i tak powinni dać nowy serv, gdzie nie ma jeszcze ludzi na 100 levelach. Na tych servach które mają już trochę czasu, powinny być silne boosty dla niskolevelowców i tyle, mozna to jakos rozwiązać tylko trzeba się za to zabrać.

Pewnie znowu to oleją i wprowadzą tym razem kolczyki mocy które dają +0,01% do kryta, tylko nie ma co się dziwić jeśli za kilka lat będzie grało 50 osób
10-09-2015 18:52 szymmn jest offline Szukaj postów użytkownika: szymmn Dodaj szymmn do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szymmn napisał(a)
]A multi na wielu serwach przy ew. scaleniu można rozwiązać bardzo prosto, wybierasz jedno na ktorym chcesz grac.


To nie jest bardzo proste rozwiązanie, to jest bardzo głupie rozwiązanie. Masz na serwerach np. 107 i 112 poziom i z któregoś masz zrezygnować, bo co? Tak po prostu skasować jedno konto, nad którym się pracowało nawet latami?

Co do samego łączenia, to oczywistym rozwiązaniem na ten problem (paru kont) po połączeniu serwerów jest rozwiązanie z r18, a więc "serwer >>rodzinny<<"

Ale to już było wałkowane i administracja odpowiadała, że łączenia nie będzie :c

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
10-09-2015 19:08 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Nowe serwery to cios w grę! Mam nadzieję, że żadne już nie powstaną.
2. Łączenie serwerów mogłoby pomoc i dać powiew świeżości na starych smieciach.

P.S. Uwolnić cenę kamieni na Marii!!!

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
10-09-2015 19:12 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
cytat:
szymmn napisał(a)
]A multi na wielu serwach przy ew. scaleniu można rozwiązać bardzo prosto, wybierasz jedno na ktorym chcesz grac.


To nie jest bardzo proste rozwiązanie, to jest bardzo głupie rozwiązanie. Masz na serwerach np. 107 i 112 poziom i z któregoś masz zrezygnować, bo co? Tak po prostu skasować jedno konto, nad którym się pracowało nawet latami?

Co do samego łączenia, to oczywistym rozwiązaniem na ten problem (paru kont) po połączeniu serwerów jest rozwiązanie z r18, a więc "serwer >>rodzinny<<"

Ale to już było wałkowane i administracja odpowiadała, że łączenia nie będzie :c


Lepiej wybrać jedną postać i nią grać, czy czekać jeszcze parę lat, aż serwery zamkną, bo zostanie 5 graczy?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
10-09-2015 19:16 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciez w ankiecie pojawilo sie pytanie o 'serwer rodzinny', zawsze to jakies rozwiazanie jesli mieliby polaczyc serwery... masz czas grac na 10 kontach? to se graj dopoki w zaden sposob nie kantujesz

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-09-2015 19:24 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam bym chciał nowy serwer. Na starych serwach w ogóle nie ma oblężeń, co wg tytułu "Wojny Krwi" powinno być jednym ze źródeł zabawy w tej grze.

Klany po 50 osób , w tym około połowy to "warzywa" które logują się kliknąć karawanę i idą sobie w kosmos.

Ja bym chciał nowy serwer. Tyle.

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
11-09-2015 12:13 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soseniusz napisał(a)
Ja tam bym chciał nowy serwer. Na starych serwach w ogóle nie ma oblężeń, co wg tytułu "Wojny Krwi" powinno być jednym ze źródeł zabawy w tej grze.

Klany po 50 osób , w tym około połowy to "warzywa" które logują się kliknąć karawanę i idą sobie w kosmos.

Ja bym chciał nowy serwer. Tyle.



eee na r9 mamy oblegi prawie codziennie od półtora roku
zapraszamy

PS. Tylko admini mają odpowiednie staty, na podstawie których podejmują decyzję o otwarciu nowego serwera.
Ściągnijcie więcej ludzi na istniejące serwery to otworzą nowe Wink

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
11-09-2015 12:17 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)
cytat:
Soseniusz napisał(a)
Ja tam bym chciał nowy serwer. Na starych serwach w ogóle nie ma oblężeń, co wg tytułu "Wojny Krwi" powinno być jednym ze źródeł zabawy w tej grze.

Klany po 50 osób , w tym około połowy to "warzywa" które logują się kliknąć karawanę i idą sobie w kosmos.

Ja bym chciał nowy serwer. Tyle.



eee na r9 mamy oblegi prawie codziennie od półtora roku
zapraszamy

PS. Tylko admini mają odpowiednie staty, na podstawie których podejmują decyzję o otwarciu nowego serwera.
Ściągnijcie więcej ludzi na istniejące serwery to otworzą nowe Wink


Zanim dobiję do Waszego poziomu to minimum z 1,5 roku minie Tongue

Nie wiem, ja jakoś zawsze wspominałem lepij początki serwera niż jego "późną fazę".

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
11-09-2015 12:27 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sosna,

We wspomnieniach jabłka są zawsze bardziej czerwone Wink

Ja najlepiej wspominam czasy jak były tylko pierwsze 3 serwery i wtedy trzeba było odkrywać co Sushi wymyślił. Przedmioty, właściwości setów no i wielka zagadka.... co kryje mityczna S1 Smile 80 lvl wydawał się wtedy kosmosem.
No ale to już nie wróci.

A podsumowując temat, przecież Konrad już odpowiedział kiedy będzie nowy serwer:
FAQ - najczęściej zadawane pytania

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
11-09-2015 12:32 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
szymmn
Full Member


Data rejestracji: 08-09-2015
Postów: 65

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe ile panowie ciągną hajsu ze starych, dużych graczy, że nie chce im sie przyciągać świeżaków
11-09-2015 12:51 szymmn jest offline Szukaj postów użytkownika: szymmn Dodaj szymmn do Listy kontaktów
andraste
Triple Ace


images/avatars/avatar-5238.jpg

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 164
Kraina: Moria
Skąd: Legion Immortals

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nie świeżaki zaludniają nowe serwery tylko właśnie starzy gracze.Nie opłaca sięSmile

__________________
R17:WuERA
11-09-2015 13:10 andraste jest offline Szukaj postów użytkownika: andraste Dodaj andraste do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na nowych serwerach tez oblegow generalnie nie ma przeciez Big Grin

moze sa jakies przez chwile, ale potem wszystko sie krystalizuje i generalnie oblegi leca na pusto bo druga strona nie dolacza

jednym z glownych powodow jest sklep z pamiatkami, od poczatku serwera kazdy ma repy pod odstatkiem - nie ma po co sie oblegac ...

1 fala oblegow sie konczy jak juz kazdego stac na wybudowanie rynku, druga fala jak wykrystalizuje sie klan top1
11-09-2015 14:32 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Kiedy nowa Moria?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH