Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE Wojenka BK vs Babilon » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wojenka BK vs Babilon 29 Ankieta - średnia ocena: 8,4529 Ankieta - średnia ocena: 8,4529 Ankieta - średnia ocena: 8,45
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Wojenka BK vs Babilon Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BK nie gęsi, też swoje oblężenia mają Smile

Po dłuższym ustalaniu zasad naszej małej wojenki z martinessem, postanowiłem zrobić temacik na forum.

Troszkę zasad formalnych

1 Bije sie tylko BK vs Babilon.
Prosimy to uszanować. Z oblegów wyłączone są też akademie i sojusznicy. Niech sobie żyją spokojnie. My nie bedziemy ich atakować, tak samo Babilon zobowiązał się do tego samego.
Gdyby BK2 czy Extreme miały ochotę trochę się pooblegać, to niech to oficjalnie ustalą.

Midas (22-02-2008 17:48)
ze proponuje wogole wylaczyc akademie i szkolki
martiness (22-02-2008 17:48)
dokjładnie
Midas (22-02-2008 17:48)
bo nie lubie gdy mi 20 lvl nupki ktoś dręczy
martiness (22-02-2008 17:48)
akademie i szkółki
Midas (22-02-2008 17:48)
dla mnie to najlepiej zrobić tylko Babilon vs BK
martiness (22-02-2008 17:48)
oczywiście pod moją tzn pod skrzydłami babilonu są też wszyscy sojusnicu
martiness (22-02-2008 17:49)
zgadzam się Babilon vs BK
Midas (22-02-2008 17:49)
nom u was licze Aka Babilon, Extreme i Bobasy + aka Bobasów czy jakoś tak
martiness (22-02-2008 17:49)
też czytałem fragment
martiness (22-02-2008 17:49)
CASTLE??
Midas (22-02-2008 17:50)
a oni tez sa wasza aka??
martiness (22-02-2008 17:50)
powiedziałem żę pod skrzydłami babilonu są wszyscy sojusznicy
martiness (22-02-2008 17:50)
CASTLE to też nasz sojusznik
Midas (22-02-2008 17:51)
oki
Midas (22-02-2008 17:51)
to u nas byłoby Breed takto


2. Zadnego złomowania kwadratów, czy wysiedlania do s5. Date i Sex mają ochotę kasować kwadraciki, a potem ładować pr w ich odbbudowę, to proszę bardzo. My zgodnie uznaliśmy, że to nie dla nas

3. Martiness zaproponował system walk jak w NBA (9 oblegów, kto wygra wiecej ten wygrywa wojne - wazna jest nieparzysta ilosc). Według mnie troszkę wygodniejsze byłoby ustalenie dat początku i końca wojny.
Wtedy nie bedzie pretensji, ze jeden z klanów robi o obleg mniej (wiadomo, strona atakujaca ma lepiej, bo wszyscy w arkanach)
Moja propozycja to od pon do 24:00 w niedziele - decyduje termin założenia oblężenia


4. Co do formy oblężeń, to myśle, że przez ten tydzień i tak s3 sie nie wyrwie, zarówno BK jak i Babilon, mogą na spokojnie w ochronki się bawić.
Jednakże oblegi o same zasoby, nie są dostatecznie motywujące, więc możemy sie na s4 powymieniać Smile

martiness (22-02-2008 17:55)
wracając do s.3
martiness (22-02-2008 17:55)
wam cięzko odebrać
martiness (22-02-2008 17:56)
bo ciągle się wymieniacie
Midas (22-02-2008 17:56)
duzo ich nie mamy, to idzie upilnowac
Midas (22-02-2008 17:56)
Big Grin
martiness (22-02-2008 17:56)
wiem
martiness (22-02-2008 17:57)
takżę można sobie odpiścić te s.3 oczywiście na pewno macie ochote na więcej klocków w s.3 więc sam musisz zdecydować.

5. Zeby oraniczyć pożyczanie itemów, postaramy się zakładać oblegi tak, aby zarówno Date jak i Sex były wtedy zjęte i eq nie oddawały zbyt chętnie. Wiadomo, pożyczania eq sie nie wyeliminuje, ale może troszkę ograniczy Big Grin

Jakby były jakieś uwagi to pisać.
Kto tam nie ma ochoty się bić, to zapraszam do akademii (chociaż pewnie większość chciałaby się sprawdzić)


Pozdrowienia dla Babilonu i powodzenia dla obu klanów

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
24-02-2008 18:51 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Master1024
Viking


images/avatars/avatar-1659.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 616
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to zaczynamy zabawę Pleased Mam nadzieję, że ten szereg potyczek nie przerodzi się w rzucanie mięsem na forum Smile Życzę powodzenia obu stronom, chociaż bardziej BK (SEX tak życzył wszystkim i na dobre im nie wyszło Big Grin ) Smile

__________________
PuppyLuv.
24-02-2008 19:11 Master1024 jest offline Szukaj postów użytkownika: Master1024 Dodaj Master1024 do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to zaczynamySmile powodzenia obu stronaWink bez napinek ani innych rzeczySmile ;] pozdRo
24-02-2008 19:20 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
Sapkowski
Double Ace


Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 115
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Ulica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tymi oblegami zeby sie pokrywały z DATE i Sex to dobry pomysł Smile kibicuje i Babilon i BK Smile niech wygrają lepsi Smile

__________________
[2012-11-16]
R1 :Konop

Otrzymałeś upomnienie od C47.
Powód: Inne (reg. skarg)
Temat: Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!!
24-02-2008 19:54 Sapkowski jest offline Szukaj postów użytkownika: Sapkowski Dodaj Sapkowski do Listy kontaktów
warn-master
Triple Ace


Data rejestracji: 25-06-2007
Postów: 185
Klan: szukam klanu
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

motyla noga a ja w date siedze ,,,;-(
jak cos wpadne z pomoca i przetestuje moja d, szybkosc Wink
bardzo fajnie zorganizowane bez zbednych emocji
niech wygra ....babilon of kors Big Grin

__________________
ID-31441 -lukgr
wynajmowalnia Big Grin

pisac na bw po 14...
co gdzie za ile i jaki zastaw
24-02-2008 19:55 warn-master jest offline Szukaj postów użytkownika: warn-master Dodaj warn-master do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BK I Babilon Smile hm, ciekawi mnie bardzo jaki będzie wynik wczoraj na zlocie Smile piło sie i z BK i z Babilończykami Big Grin Big Grin powodzenia Smile

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

24-02-2008 19:57 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
3xerwin
Triple Ace


images/avatars/avatar-9819.jpeg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 211
Klan: VVV
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten punkt z akademiami mi sie naprawde podoba....Smile nie, bo niby poco mamy kwadraciki tracic
a taka wojna na rozgrzewke i NIE złomowanie kwadratów to dobry pomysł

w kazdym badzi razie czekam na wynik

__________________
r18: Marshal
24-02-2008 20:32 3xerwin jest offline Szukaj postów użytkownika: 3xerwin Dodaj 3xerwin do Listy kontaktów
Albreck
Forum Ace


Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 92
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niech wygra lepszy, powodzenia! Smile
24-02-2008 21:03 Albreck jest offline Szukaj postów użytkownika: Albreck Dodaj Albreck do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
warn-master napisał(a)
motyla noga a ja w date siedze ,,,;-(
jak cos wpadne z pomoca i przetestuje moja d, szybkosc Wink
bardzo fajnie zorganizowane bez zbednych emocji
niech wygra ....babilon of kors Big Grin


z pomoca? pisane bylo ze nie ma byc zadnej pomocy z date oraz sex:/...
24-02-2008 21:31 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
QaZWsX
Forum Ace


Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 78

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I bardzo dobrze... Zeby Sexy jeszcze nam trojek nie podpierdzialaly to by bylo calkiem super... Big Grin
A wojenka??? Hmm??? W koncu sie bedzie cosik dzialo... Big Grin Mam tylko nadzieje ze Midas z Martinsem dobrze wszystko ugadaliscie... :-)))
Zycze WSZYSTKIM duuuuuuzo wrazen, udanych oblegow, jak najmniej cwaniactwa oraz napinek... Big Grin
To kiedy zaczynamy???
Pozdrowka
24-02-2008 21:46 QaZWsX jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZWsX Dodaj QaZWsX do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Midas-grala
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja chciałem jutro (poniedziałek) żeby to ruszyło.

Ale coś wam skład przetrzebiło ....
Gdzie wam zaginęli gracze?
Bo teraz dysproporcja wyszła z lekka w ilości graczy.

PS Kto da cynk o której Sex : Date maja obleg, zeby mozna było sie zgrać??
W sumie nie wiem czy ta synchronizacja wiele pomoze, bo w Sex z 10 osob dolaczy, to Date moze isc w aka Frown

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
24-02-2008 22:23 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
SAID69
Triple Ace


images/avatars/avatar-5687.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 154
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia
Skąd: obecnie UK ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wsparcie moze byc mysle ale zeby bylo fair to tylko z wlasnych akademii... (wiadomo ze z date mogloby sobie obecnie odpuscic paru graczy nawet i przejsc sie do babilonu ale to nie oto chodzi w tej bitewce )
co jest wielce prawdopodobne gracze z czasem moga sie ''wykruszyc'' z roznych powodow... co w BK przez pare ostatnich dni ma niestety miejsce... w kazdym razie staramy sie wlasnie zapelniac ludzmi z akademii klan zebysmy nie wdupiali tylko frekwencja ... ;-)

__________________
r9 nick AMRAS

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez SAID69: 24-02-2008 23:27.

24-02-2008 22:52 SAID69 jest offline Szukaj postów użytkownika: SAID69 Dodaj SAID69 do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brzoza napisał(a)
cytat:
warn-master napisał(a)
motyla noga a ja w date siedze ,,,;-(
jak cos wpadne z pomoca i przetestuje moja d, szybkosc Wink
bardzo fajnie zorganizowane bez zbednych emocji
niech wygra ....babilon of kors Big Grin


z pomoca? pisane bylo ze nie ma byc zadnej pomocy z date oraz sex:/...


pierwsza sprawa to warn-master aka lukgr to od początku istnienia Babilonu 100%-towy babilończyk. Tak samo jak Skul i Hay, którzy byli (i nadal są) naszym małym wsparciem dla DATE w wojnie.

Co do pożyczania sprzętu itp to bez obaw odkąd pamiętam pojedynki BK vs babilon to stroną pożyczającą sprzęt i ściągającą wsparcie nie był klan babilon. Także zakładanie oblegów równo z DATE mija się z celem. Druga sprawa sprzęt który przerzuciliśmy do DATE do czasu zakończenia wojny tam zostanie i żadna wojna nie jest w stanie tego zmienić.

Co do składu babilonu to liczy on na tę chwilę 20 osób do rana będzie liczył osób 18-19, wynika to z systemu wymian, ochronek oraz gum, bo przecież graczę SEX przyzwyczaili się do 3 strefy a żę z DATE wygrać nie mogą to zabierają się za nasze kwadraciki.

Jednakżę jak już wspomiał Midas umawialiśmy się na wojnę i wojna być musi. Nie wiem jak to będzie z frewkwęcją i z innymi sprawami ale życzę sobie i Midasowi dużej ilości repa.

P.S1 piszęc posta przedstawiam jedynie moje odczucia jako vicelidera. Liderem oraz najmocniejszym ogniwem babilonu jest Slowan i on ma najwięcej do powiedzenia

P.S2 Jako członek TEAMu ograniczę swoje komentarze do minimum gdyż ktoś może posądzić mi o napinki itp.

P.S3 moj nick to martinsss a nie martinEsss kolego midasWink

pozdr

__________________

24-02-2008 23:14 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wczesniej jako BK teraz jako babilonczyk - niech wygraja lepsi Smile

eh i tyle ciulane juz prawie uzbierane XXX XXX pr na dobre runiczne gacie....trzeba bedzie w staty wpakowac ;/

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez basior: 24-02-2008 23:22.

24-02-2008 23:21 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
SAID69
Triple Ace


images/avatars/avatar-5687.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 154
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia
Skąd: obecnie UK ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja rowniez zycze powodzenia obu stronom ;-) przy czym bardziej jak wiadomo BK... ;-)
bede kibicowal w babilonie zadymowi i basiorowi czyli moim dobrym znajomkom z bw ... ;-) pozostala czesc babilonu malo co znam wiec mam do nich stosunek neutralny ale sa tez takie osoby za ktorymi nie przepadam ale nie bede ich wymienial hehe ... ;-) w sumie pozdro tez dla QaZWsX kiedys tam bylego szefa Pedet pewnie mnie nie pametasz bo wtedy jak bylem na chwile w Pedet to bylem jeszcze nupkiem rotfl
ale teraz w sumie to tez jeszcze nim jestem rotfl

__________________
r9 nick AMRAS

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez SAID69: 24-02-2008 23:39.

24-02-2008 23:37 SAID69 jest offline Szukaj postów użytkownika: SAID69 Dodaj SAID69 do Listy kontaktów
kiciek
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super chetnie popatrze. Mam nadzieje , że nie robicie ochronek na swoje 3s?

__________________
nick w grze Kiciek
24-02-2008 23:49 kiciek jest offline Szukaj postów użytkownika: kiciek Dodaj kiciek do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no coz ;-)


-Co do tego, by nieoblegac akademii - jestem calkowicie za...
Niech sobie spokojnie zyja i sie rozwijaja bez stresu :-)

-Licze przede wszystkim na dobra zabawe, bez napinek i roznych dziwnych akcji, o ktorych mowic nie trzeba, bo kazdy wie o co chodzi Smile

-Bywalo roznie miedzy BK2 a Babilonem, ale skad to wynikalo, z niektorymi sobie wyjasnilam :-)
Ale mniejsza z tymSmile

-Zycze Szczerze Wszystkim Powodzenia Smile
Pobawmy sie i juz ;-)

Pozdrawiam Zarówno BK jak i Babilon Smile

Włala Smile


Waterka Big Grin

__________________
Maleństwo \O/ Wink


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez water: 25-02-2008 00:00.

24-02-2008 23:58 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Gawino
Lord


images/avatars/avatar-5653.jpg

Data rejestracji: 22-08-2007
Postów: 302
Klan: [EmErYcI] [Saints] [SoeSma]
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: Tomaszów Maz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę że r1 zaczyna się rozkręcać Wink jestem ciekawy kto teraz rozpocznie działanie wojenneBig Grin z niecierpliwością czekam na raport Tongue powodzenia życzę obu ekipom

__________________
R1/R3/R4/R6: Domastir


25-02-2008 05:51 Gawino jest offline Szukaj postów użytkownika: Gawino Dodaj Gawino do Listy kontaktów
Granat-e
Double Ace


images/avatars/avatar-6462.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 128
Kraina: Necropolia
Skąd: Lubartów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Życzłe dobrych krytyków. I niech wygra lepszy klan.

__________________

/\
||
Kraina: Necropolia
______________
Kraina: Underworld Angielski serwer
Nick: Penelopa
25-02-2008 06:51 Granat-e jest offline Szukaj postów użytkownika: Granat-e Dodaj Granat-e do Listy kontaktów
WOOL
Member


Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to kiedy zaczyna się wojna, troszkę rozruszać się trzeba
Niech wygra lepszy Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WOOL: 25-02-2008 11:25.

25-02-2008 08:05 WOOL jest offline Szukaj postów użytkownika: WOOL Dodaj WOOL do Listy kontaktów
Snorlax
Full Member


Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 53
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile

no wkońcu pobiegam sobię ... z zwykłym ak Big Grin

a na poważnie wkońcu i u nas się coś ruszyło Big Grin

Mam nadzieje że nasza wojenka będzie spokojna i bez żadnych innych konfliktów Tongue (czy jakoś tak Tongue )

Pozdrawiam Babilon jak i zarówno naszych rywali BK Smile

__________________
Bądź na CZASIE Smile
Pomóż w rozwoju strony!
Zarabiaj z NAMI!!

25-02-2008 08:36 Snorlax jest offline Szukaj postów użytkownika: Snorlax Dodaj Snorlax do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje dla szefostwa BK i Babilonu, wojna powiedziec mozna cywilizowana Smile , jasne reguly, bez zbednych aktow agresji i glupoty, brawo za stworzenie rozrywki i wyrwanie klanow z pokojowego marazmu - to chyba patrzac na ostatnie poczynania klanow top jakis nowy trend - czyzby tak sie tworzyla wyzsza kultura wojenna necro Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

25-02-2008 10:37 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
unknown
Junior Member


images/avatars/avatar-5053.gif

Data rejestracji: 29-08-2007
Postów: 13
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to i ja życzę powodzenia obu stronom ;]

oczywiście mam nadzieję, że BK wygra tę wojenkę Big Grin



co do tego pożyczania sprzętu to ja osobiście wolałbym żebyśmy walczyli tylko swoimi gratami Tongue
no ale jeśli decyzja będzie inna to też dobrze Tongue

ważne żebyśmy się dobrze bawili Big Grin
no i mam cichą nadzieję, że obejdzie się bez napinek, dziwnych akcji i takich tam ;p

pozdrawiam
25-02-2008 11:53 unknown jest offline Szukaj postów użytkownika: unknown Dodaj unknown do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez napinek
dlaczego BK oddało najlepsze klocki akademii ??
jak zwykle gracie fer
kilka postów wyżej widziałem co innego !!
i po kiego h... ta wojna jak od początku zachowujecie się jak ludzie z sex !!
gratki pomysłów
pzdr
sosta

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

25-02-2008 19:58 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
Khainn
Full Member


Data rejestracji: 29-04-2007
Postów: 52
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo jak sie siada do brydżyka to się okazuje po czasie że przeciwnik jednak gra w oczko. Tydzień temu mówiłem co by tą zabawe zacząć to nie. No i teraz sobie Babilon może pooblegac fajne klocki.

__________________
Szczesliwy numer ID:

R1 46845
R3 3181
25-02-2008 20:06 Khainn jest offline Szukaj postów użytkownika: Khainn Dodaj Khainn do Listy kontaktów
Lukaszo16
Triple Ace


Data rejestracji: 23-09-2007
Postów: 158
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje dla BK ;/ Jak już się nastawiacie na przegraną to widać że macie zamiar przegrać tą wojnę.

Chociaż w sumie Babilonu nie pokonacie i tak Big Grin

__________________
Game is over
25-02-2008 20:47 Lukaszo16 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lukaszo16 Dodaj Lukaszo16 do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mialo byc bez napinek...
Szkoda ze niektorym emocje nie trzymaja Big Grin

Nikt nie nastawia sie na przegrana Smile
powalczmy i zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Proste.

Ach i prosiłabym o nieprzesadzanie wyniku Smile
Wszystko moze sie zdarzyc...

I prosze bawmy sie , a nie Big Grin

Kochani, nie napinac sie prosze Smile
I walczyc swoim sprzetem o Smile

Powodzenia

Waterka Smile

__________________
Maleństwo \O/ Wink


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez water: 25-02-2008 21:10.

25-02-2008 21:08 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę już tego spisaliście ale może jakieś info o oblężeniu ?

Już coś sie dzieje czy tylko oblężenia na forum?

__________________

Koalicja anty-różowa.
25-02-2008 21:20 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
TCHNIENIE
Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak jest!!!

niech sie zrobi zabawa, a nie sranie do booootka;

z moich raportow wywiadowczych (a te mam z kazdego klanu) wynika, ze oblegi sa zalozone rotfl

powodzenia dla obu klanow;
z mala przewaga dla BK, ale to rozumieja chyba wszyscy Big Grin

__________________
Jakub Wędrowycz żyje i ma się świetnie!
25-02-2008 21:53 TCHNIENIE jest offline Szukaj postów użytkownika: TCHNIENIE Dodaj TCHNIENIE do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
water napisał(a)
Mialo byc bez napinek...
Szkoda ze niektorym emocje nie trzymaja Big Grin

Nikt nie nastawia sie na przegrana Smile
powalczmy i zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Proste.

Ach i prosiłabym o nieprzesadzanie wyniku Smile
Wszystko moze sie zdarzyc...

I prosze bawmy sie , a nie Big Grin

Kochani, nie napinac sie prosze Smile
I walczyc swoim sprzetem o Smile

Powodzenia

Waterka Smile


no i pierwszy ****chron się wypowiedział
zalosne


cytat:
hoolgerr napisał(a)
Trochę już tego spisaliście ale może jakieś info o oblężeniu ?

Już coś sie dzieje czy tylko oblężenia na forum?


a tobie co do tego siedzisz na urlopie to siedź
chyba ze masz ochotę pocfaniakowac i się skasować jak xalen

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

25-02-2008 21:53 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE Wojenka BK vs Babilon

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH