Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » To już jest koniec... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony To już jest koniec... 10 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

To już jest koniec... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i na mnie przyszedł czas. Moja przygoda z BW dobiega końca. Dzięki wszystkim, którzy mnie znali za wspólną grę. Konto zostanie usunięte za:

cytat:
Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 d. 8 godz. 6 min. 16 sek.




Jeżeli ktoś ma ochotę mnie zbluzgać lub napisać coś miłego to zapraszam do pisania w tym temacie Smile

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
16-12-2008 11:54 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
DarkKing_Babilon
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam ochotę teraz CIebie zbluzgać!!!!!!

Zostajesz i basta! weź sobie urlop ale się nie kasuj jak jakiś ostatni noob;p

ZOOOOOSTAŃ Z NAMI....

__________________
Nick w grze:
r1 DarkKing
16-12-2008 11:57 DarkKing_Babilon jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkKing_Babilon Dodaj DarkKing_Babilon do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te złudzenie Wink zostajesz Wink

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

16-12-2008 12:53 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

<bluzg> <bluzg> <bluzg>

<bluzg fioletowym szlamem spływa po tfaży Vexisa>

Pocieszenie: Nie będę Cię mordował.

I tak wrócisz nupie, więc nawet Cię nie żegnam. Ale życzę powodzenia, cokolwiek w trakcie tego urlopu będziesz robił Smile

__________________
OUT OF ORDER

16-12-2008 13:18 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz Ci się wydaje że odchodzisz na zawsze od BW, ale minie parę miesięcy to będziesz chciał wrócić Wink , proponuję pójść do 5 strefy i wrzucić urlop, żeby było do czego rotfl taka mała rada od gracza co też "kończył" Smile

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

16-12-2008 14:03 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
MatiGan
Member


images/avatars/avatar-5277.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 36
Kraina: Necropolia; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rób tego !!! Chyba specjalnie sobie bana załatwiłes nie ładnie !

ZOSTAJESZ I KONIEC Big Grin

__________________
Nick w grze R14 MatiGan, R6 MattiGaan .
16-12-2008 16:22 MatiGan jest offline Szukaj postów użytkownika: MatiGan Dodaj MatiGan do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mozesz teraz odejsc, sam wiesz dlaczego chytry a jak nie wiesz to zerknij na pewien temat :>
16-12-2008 16:52 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trafik napisał(a)
Nie mozesz teraz odejsc, sam wiesz dlaczego chytry a jak nie wiesz to zerknij na pewien temat :>


Właśnie, jeszcze trochę zostaniesz Big Grin .

W każdym razie powodzenia w realu Ci życzę.

__________________

16-12-2008 17:42 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cóż, żal mą ściska odbytnice
gdy pożegnalnie unosze prawice
napisałbym lepiej, lecz brak mi weny
a nie chce walić rymującej sie ściemy
dlatego muwje: j0ł zią, wracaj szybko i nie rób se jaj z tym odejściem Tongue a jak już naprawde musisz... cóż, powodzenia

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
16-12-2008 19:02 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj pierdo**** o szopenieTongue mówisz tak jak jaBig Grin miałem nie wracać ale jestem Big Grin nawet ban mnie nie powstrzymałTongue

weź portki podciągnij i przestań się mazaćTongue
16-12-2008 19:30 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vexis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aż miło się to czyta Smile Dla takich ludzi jak Wy warto było grać Smile

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
16-12-2008 19:34 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oni chyba dalej nie wierzą w to, że piszesz "było". Dla nich jest to wieczne "teraz" Smile
Jak odejdziesz to pojawią się jeszcze wiadomości w faktach "masowe samobójstwa z powodu gdy komputerowej!" rotfl

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

16-12-2008 19:44 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż. Powodzenia w Carrefourze. Wink

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

17-12-2008 12:30 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To chyba nie twoje pierwsze pożegnanie z bw o ile pamiętam Wink .Choć mogę się mylić ,czas robi swoje - raczej bezsennych nocy z twojego powodu raczej nie będziemy mieć (przynajmniej większość ) ,troszkę kiedyś mi zalazłeś za skórę - wieki temu ,ale mimo tego ,pamiętam że byłeś w miarę spoko graczem.Ale Mam nadzieje że na forum zostajesz? Tongue

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
17-12-2008 14:21 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vexis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie kiedyś kończyłem grę na R1 Smile Teraz kończę grę na R1 i odchodzę z Teamu Smile Opuszczam świat BW Smile Jak tylko sprzedam eq i rozdam PR definitywnie odejdę Smile

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
17-12-2008 14:40 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
MatiGan
Member


images/avatars/avatar-5277.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 36
Kraina: Necropolia; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurde jak mogłes to zrobic ! Jak ja miałem odejsc nie dałes mi a Ty kurde specjalnie to zrobiłes :/ ....

Poprostu masakra .....!!!!!!!!!!!

__________________
Nick w grze R14 MatiGan, R6 MattiGaan .
17-12-2008 16:46 MatiGan jest offline Szukaj postów użytkownika: MatiGan Dodaj MatiGan do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vexis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by MatiGan
Kurde jak mogłes to zrobic ! Jak ja miałem odejsc nie dałes mi a Ty kurde specjalnie to zrobiłes :/ ....

Poprostu masakra .....!!!!!!!!!!!


Też Cię kocham :*

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
17-12-2008 22:05 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzenia w realu Vexis, byles nie tylko dobrym graczem ale i moderatorem Smile noi oczywiscie byles w zaje****ym klanie rotfl tak naprawde, jak wielu wspomnialo, radzilbym wlonczyc dlugi urlop a po tym urlopie zastanowic sie jeszcze raz Wink gra sie glownie dla osob ktore sie tu poznalo i przypuszczam ze wiele osob wlasnie dlatego postanawia wrocic do tej giery, nawet po usunieciu postaci a to znaczy ze nie zalezalo mu tak bardzo na tej grze tylko na... nie chce mi sie powtarzac heh Tongue powtorze sie tylko w jednej kwesti... Good Luck Wink

__________________

17-12-2008 23:28 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
Sapkowski
Double Ace


Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 115
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Ulica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DejaVu.. chyba sie przewidzialem.. gdzies juz taki temat czytalem Tongue

zostan a nie gadaj glupot Tongue Roll Eyes

__________________
[2012-11-16]
R1 :Konop

Otrzymałeś upomnienie od C47.
Powód: Inne (reg. skarg)
Temat: Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!!
17-12-2008 23:29 Sapkowski jest offline Szukaj postów użytkownika: Sapkowski Dodaj Sapkowski do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vexis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Sapkowski
DejaVu.. chyba sie przewidzialem.. gdzies juz taki temat czytalem Tongue


Miałeś deja vu, bo takowego nie przypominam sobie Tongue

Dzięki za miłe słowa i rady, abym włączył urlop, ale ja już podjąłem decyzję. Co do zajefajnych ludzi, których tu poznałem - wszystkich mam a gg Smile

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
18-12-2008 06:45 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

umrzyj ssanjonc Nupaku...

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
18-12-2008 19:32 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm co ja widze Vexis konczy 0_o Co Ty nupie robisz.... no ale jak tam uważasz Twoja decyzja Wink i tak predzej czy pozniej wrócisz do gry jak nie na tym to na innym serwie Big Grin ( i ja się o to postaram xD ) Big Grin

No nic ja się z Toba nie żegnam, bo codziennie sie z Toba użeram Tongue

Do jutra nupie Tongue

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO
18-12-2008 21:30 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vexis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Radik nópakó Tongue Bedne tensknił Tongue

Łukaszek prędzej zacznę pić niż wrócę rotfl

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
19-12-2008 13:24 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vexis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać DejaVu przestała właśnie istnieć. To jest ostateczny koniec Smile

Wesołych świąt i wspomnijcie mnie czasem jako złego moda i niezłego gracza Smile


Pozdrawiam wszystkich Smile

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
21-12-2008 20:42 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
DarkKing_Babilon
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ŻEGNAJ Crying

__________________
Nick w grze:
r1 DarkKing
21-12-2008 20:44 DarkKing_Babilon jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkKing_Babilon Dodaj DarkKing_Babilon do Listy kontaktów
tinkyw
Full Member


Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 60
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w nie życiu coraz mniej znajomych na BW

pewnie wrócisz kiedyś zatęskniszTongue

__________________
nick: Koszalek
21-12-2008 21:17 tinkyw jest offline Szukaj postów użytkownika: tinkyw Dodaj tinkyw do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vexis napisał(a)
Postać DejaVu przestała właśnie istnieć. To jest ostateczny koniec Smile

Wesołych świąt i wspomnijcie mnie czasem jako złego moda i niezłego gracza Smile


Pozdrawiam wszystkich Smile


No proszę Cie i tak za kilka dni/tygodni wrócisz rotfl

Przejmiesz konto na początku się nie przyznasz a i tak będziesz grał.

Wiem co mówię....Już raz zrezygnowałem z R1 ale tęsknota za przyjaciółmi zwyciężyła Big Grin


Miłego odpoczynku Wink
21-12-2008 21:20 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozdrawiam Vex Smile
Jak coś, to wiesz, gdzie mnie szukać nupaczku Smile
Wesołych Świąt!

__________________
FREEDOM

21-12-2008 21:25 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vexis napisał(a)
Postać DejaVu przestała właśnie istnieć. To jest ostateczny koniec Smile

Wesołych świąt i wspomnijcie mnie czasem jako złego moda i niezłego gracza Smile


Pozdrawiam wszystkich Smile




<lol>
złego moda, który jednak był ludziem, i wszak walił warny, acz robił to spontanicznie, niezależnie od nastroju... (co nie każdy ómie !)

da, eta przyznam, sam widziałem w nim jakiś czas "warniarke" (urządzenie do warnowania) dopuki nie odkryłem, że gada po ludzku (!) acz że wpadł w lekką rutyne z przydziału działu obfitego w hordy nupów wychylających sie po warany Tongue

[ironia on]
a jako gracz wcale nie był "niezły"!
Był zły! Bił innych, ciężko było go "zdjąć", i wogule zbytnio wymiatał! Frown
[ironia off]


a na serio, to jako gracz, cóż - był za uczciwy by wskoczyć wyżej, ale i tak ładną postać zrobił, i szkoda że tacy odchodzą ;/



3maj się Vex, będzie cie brakowało Frown
oj, oj... obawiam się, że spełni się twoje proroctwo (szanuj moda swego - mogłeś mieć gorszego)
bo i kto będzie następnym stróżem w "r1 wyceny" ?

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
21-12-2008 22:00 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
kristo7
Triple Ace


images/avatars/avatar-10820.jpg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 197
Klan: A co Cie to obchodzi? xD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No chyba oszalałeś z tym odejściem ;/ Gdyby nie Ty nie miał bym nic w tej grze... Od początku mi pomagałeś ( czasami z przymusu ale liczy się fakt Tongue ) szkoda że odchodzisz jedną znajomą twarz mniej Crying Ale i tak wrócisz prędzej czy później Smile Będziemy czekać Wink A na razie 3maj się Smile i powodzenia Smile

Pamiętajcie:

He's gonna be back Smile

__________________

Nekro UK: CrisS


C47 why? For ban!
21-12-2008 22:29 kristo7 jest offline Szukaj postów użytkownika: kristo7 Dodaj kristo7 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » To już jest koniec...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH