Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA Ograniczenie w pożyczkach przedmiotów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ograniczenie w pożyczkach przedmiotów 50 Ankieta - średnia ocena: 3,7250 Ankieta - średnia ocena: 3,72
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Ograniczenie w pożyczkach przedmiotów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi o ograniczenie pożyczek przedmiotów o czas do następnej pożyczki

np. pożyczasz przedmiot od gracza A na 14 dni, po 14 dniach musisz czekać kolejne 14 dni aby ponownie pożyczyć te przedmioty (także przez pośrednika)

Podsumowanie dot. Dziura w regulaminie

poniżej 7dni pozyczki bez ograniczenia
powyżej 7dni z ograniczeniem x1 czasu pożyczki

zmniejszenie maksymalnej długosci pożyczki przedmiotów do 1 miesiąca
pożyczki punktów nadal do maks 3mieś
(sprzedaży (także ratalnej) będzie można dokonać do 3mieś (tak jak pożyczki punktów), nie można dawać na raty w przedmiotach)

przedmioty klanowe (kupione za klanowe punkty, nie pożyczone/przekazane klanowi przez gracza) w klanie można pożyczać bez ograniczeń, poza klanem z ograniczeniem (także dla klanowiczów, lecz aktualnie poza klanem)

co do spółek:
jeżeli macie przedmioty kupione za wspólne punkty = zero problemu, pożycza się bez ograniczeń*
jeżeli macie własny wkład jako przedmioty to te przedmioty możecie trzymac u siebie ile chcecie, tylko reszty osób nie (ktoś daje 3 przedmioty i inna osoba 3 do jakiegoś zestawu np. ataku to liczyło by się jako pożyczka )

bany za zbyt wczesną pożyczkę: od 1 dnia do stałego, zależnie od czasu
nie trzeba liczyć godzin, zbyt wczesne pożyczenie o ~24h nie będzie karane*

*w przypadku widocznych nadużyć będzie to karane (także w pozostałych przypadkach), np.
-celowe zakładanie spółki z nieaktywnym lub mało aktywnym graczem
-wielokrotne pożyczanie zbyt wcześnie o np. 1dzień
-zgłoszenie sprzedaż (ratalnej) na np. 2tygodnie a po 2ch tygodniach wycofanie sprzedaży - karane jeżeli będzie widoczne w tym celowe działanie próbujące ominac ograniczenie pożyczek
-wielokrotne/ciągłe pożyczki na niecałe 7 dni by po chwili znów je pożyczyć i trzymać kolejne niecałe 7 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-11-2009 10:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
DarkForce
Member


Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra wszystko pięknie ładnie ale mam jedno pytanie....
A mianowicie:
Osoba A ma spółkę lucka z innymi osobami, ja do niej nie należę ale osoba A zgodziła mnie się pożyczać cały zestaw na czas np 2h...Czy to podpada pod jakieś ograniczenia ???

__________________
R3: Bergkamp87
R:10 Bergkamp87
20-11-2009 10:44 DarkForce jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkForce Dodaj DarkForce do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie Tongue

" poniżej 7dni pożyczki bez ograniczenia "


Ta wersja finalna już jakoś wygląda.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 20-11-2009 10:46.

20-11-2009 10:45 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
DarkForce
Member


Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to rozumiem i ogólnie nie mam obiekcji, które i tak by nic nie znaczyły

__________________
R3: Bergkamp87
R:10 Bergkamp87
20-11-2009 10:50 DarkForce jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkForce Dodaj DarkForce do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko jasno przedstawione,co można robić i na jak długo a czego nie Wink
Tylko nasuwa się jedno pytanie,co administracja chce,dzięki tym ograniczeniom uzyskać ??
Bo jak narazie,jest to utrudnianie,tym najmniejszym graczom,nie tym w TOPce,tylko tym co mają niskie poziomy,bo często tak jest,że nie posiadają tak dobrego EQ,żeby ubić jakiegoś mobkaSmile
Bez takowych pożyczek,ich rozwój stanie w miejscu,lub się znacząco zatrzyma Frown ,a to źle wpłynie na ich dalszą grę? Tongue



Mi osobiście,zmiany w regulaminie nie przeszkadzają,raczej walczę o tych małych Wink



EDIT; i wszystko jasne.lopek mnie tu już naprostował Wink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez H-E-R-O-S: 20-11-2009 11:22.

20-11-2009 11:08 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
H-E-R-O-S napisał(a)

Bo jak narazie,jest to utrudnianie,tym najmniejszym graczom,nie tym w TOPce,tylko tym co mają niskie poziomy,bo często tak jest,że nie posiadają tak dobrego EQ,żeby ubić jakiegoś mobkaSmile


Przeciez jak pozyczysz maluchowi eq na expe i zabierzesz po godzinie czy tez na drugi dzien to nic sie nie stanie bo do 7 dni mozna pozyczac bez ograniczen . Znikna tylko pozyczki 3 miesieczne nieaktywnych graczy a o to chodzi w tej calej dyskusji .

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
20-11-2009 11:14 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Ed_Hunter
Full Member


Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 59
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli tak dla sprostowania pozyczam item powiedzmy na niecale 7 dni oddaje go na 2h i znow moge go trzymac niecale 7dni?
i potem znowu itp?

bo tak rozumiem zapis:
"poniżej 7dni pozyczki bez ograniczenia"

bo pozyczka byla ponizej 7dni i zostala zwrocona i nie musze czekac x dni zeby znow pozyczyc item.

__________________
można płacić złomem 1paczka = 35pr
cos za drogo wystawiam? napisz w grze za ile chcesz kupić...

r6 Adun
20-11-2009 11:28 Ed_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Ed_Hunter Dodaj Ed_Hunter do Listy kontaktów
yukichan
ゆきちゃん


images/avatars/avatar-21064.gif

Data rejestracji: 13-08-2007
Postów: 97
Klan: KoDeX/SL4
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie ale to rozwiązanie uderzy w spółki lucka i to bardzo.

Podam tu przykład mojej spółki do której weszłam jakiś czas temu. Otóż wyliczono mi ile powinien wynosić mój wkład i za te pr zakupiłam nowe spodenki na wyprawy do spółki (item unikalny - drugiego takiego nie ma). Jakiś czas po tym do spółki dołączyła kolejna osoba wnosząc wkład w postaci obręczy i marynarki (marynarka również jest itemem unikalnym i drugiego takiego na serwerze nie ma). Później była wymiana biżu i na to była zrzutka w spółce.

Zatem mam rozumieć, że jeżeli ja pójdę na urlop (bo na przykład wyjadę sobię na wakacje) to moja spółka zostaje na ten czas bez spodni a w momencie gdy na urlop pójdzie właściciel marynarki i obręczy to spółka zostaje bez tych dwóch itemów... Trochę to dziwne rozwiązanie bo każdy z członków tej spółki wniósł taki sam wkład jeżeli chodzi o wartość itemów w pr i teraz nagle zostajemy bez itemów na wyprawki na miesiąc albo i więcej (sumując czasy urlopów poszczególnych "spółkowiczów").

Rozumiem zamysł gry na własnych itemach ale w momencie gdy ja wpłacam 1/3 pr które byłyby potrzebne na zakup całego lucka który mamy w spółce to chyba mam prawo korzystać ze wszystkich itemów przez cały czas a nie tylko wtedy gdy osoba która wniosła do spółki marynarkę i obręcz nie jest na urlopie.

Wiem, że padnie tu argument że przecież na tydzień mogę pożyczyć itemki bez problemu - ale urlopy wakacyjne trwają z reguły więcej niż tydzień (w przypadku właściciela marynarki i obręczy jest to co najmniej miesiąc).


Proponuję znaleźć jakieś rozwiązanie które aż tak nie będzie się odbijało na graczach mających spółki lucka.

__________________


20-11-2009 11:44 yukichan jest offline Szukaj postów użytkownika: yukichan Dodaj yukichan do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ed_Hunter napisał(a)
czyli tak dla sprostowania pozyczam item powiedzmy na niecale 7 dni oddaje go na 2h i znow moge go trzymac niecale 7dni?
i potem znowu itp?

bo tak rozumiem zapis:
"poniżej 7dni pozyczki bez ograniczenia"

bo pozyczka byla ponizej 7dni i zostala zwrocona i nie musze czekac x dni zeby znow pozyczyc item.


*w przypadku widocznych nadużyć będzie to karane

opisany przez ciebie przypadek to widoczne ( w logach) nadużycie

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Darkshu: 20-11-2009 11:55.

20-11-2009 11:51 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
ank
Full Member


images/avatars/avatar-16720.jpg

Data rejestracji: 25-02-2008
Postów: 69
Klan: Black Dragons
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam jeszcze jedno pytanko , taka sytuacja :

X dropi jakis tam sobie item , biore go na raty na 2 miechy , spłacam , po czym za np. tydzień dropi znowu coś ciekawego , i teraz czy moge wziąść to na raty u niego ? czy tez jestem udupiona na 2 miechy z ratami u niego ?

I kwestia pożyczek pr , czy tak samo własnie są traktowana jak pożyczki sprzętu ?
Pożyczam np 200k od Y na miesiac , to poźniej kolejny raz mogę od niego pr pożyczyć za miesiąc ?

__________________

20-11-2009 12:02 ank jest offline Szukaj postów użytkownika: ank Dodaj ank do Listy kontaktów
Moridin
Lord


images/avatars/avatar-14902.jpg

Data rejestracji: 11-03-2008
Postów: 329
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by ank
Mam jeszcze jedno pytanko , taka sytuacja :

X dropi jakis tam sobie item , biore go na raty na 2 miechy , spłacam , po czym za np. tydzień dropi znowu coś ciekawego , i teraz czy moge wziąść to na raty u niego ? czy tez jestem udupiona na 2 miechy z ratami u niego ?

I kwestia pożyczek pr , czy tak samo własnie są traktowana jak pożyczki sprzętu ?
Pożyczam np 200k od Y na miesiac , to poźniej kolejny raz mogę od niego pr pożyczyć za miesiąc ?


Z tego co bylo napisane w poprzednim watku wynika, ze ograniczeniu podlegaja TYLKO pozyczki itemow. Pozyczki pr i sprzedaz na raty odbywa sie na starych zasadach. Chyba ze cos sie zmienilo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moridin: 20-11-2009 12:07.

20-11-2009 12:06 Moridin jest offline Szukaj postów użytkownika: Moridin Dodaj Moridin do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Moridin napisał(a)
Z tego co bylo napisane w poprzednim watku wynika, ze ograniczeniu podlegaja TYLKO pozyczki itemow. Pozyczki pr i sprzedaz na raty odbywa sie na starych zasadach. Chyba ze cos sie zmienilo


nie pożyczki pr dalej tak jak było Smile dzięki bogu znaczy C-e Tongue

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

20-11-2009 12:11 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
yukichan napisał(a)
Zatem mam rozumieć, że jeżeli ja pójdę na urlop (bo na przykład wyjadę sobię na wakacje) to moja spółka zostaje na ten czas bez spodni a w momencie gdy na urlop pójdzie właściciel marynarki i obręczy to spółka zostaje bez tych dwóch itemów...


w przypadku trzech osób w spółce 'problem' praktycznie nieistnieje
jak jedna osoba idzie na urlop to pozostałe pożyczają między sobą te przedmioty według werunku np poniżej 7dni, tyle tylko, że ten urlop niemóglby byc dłuższy niż miesiąc, bo wtedy jest już złamanie ograniczenia pożyczki
gorzej jak sa tylko dwie osoby lub dwie z trzech pójda na urlop, ale takie już wasze ryzyko w udogodnieniu (bo tym to jest) spółkowym

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-11-2009 12:22 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ed_Hunter
Full Member


Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 59
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
cytat:
Ed_Hunter napisał(a)
czyli tak dla sprostowania pozyczam item powiedzmy na niecale 7 dni oddaje go na 2h i znow moge go trzymac niecale 7dni?
i potem znowu itp?

bo tak rozumiem zapis:
"poniżej 7dni pozyczki bez ograniczenia"

bo pozyczka byla ponizej 7dni i zostala zwrocona i nie musze czekac x dni zeby znow pozyczyc item.


*w przypadku widocznych nadużyć będzie to karane

opisany przez ciebie przypadek to widoczne ( w logach) nadużycie


ja nie widze zeby był jakis zapis z * do zapisu

"poniżej 7dni pozyczki bez ograniczenia"

jezeli jest zapis ktory mowi ze ponizej 7 dni pozyczanie itemkow nie jest ogranicznane to znaczy ze nie moze byc takowe pozyczanie karane....
jesli ktos pisze ze mozna bez ograniczen pozyczac na 7 dni to znaczy ze mozna tak robic ciagle a nie ze "no ale Ty robisz tak od 2 lat wszystko jest zgodnie z regulaminem ale masz bana bo cos tam"....

a co do spolek lucka to juz jest wogole porażka... ktos idzie na urlop badz go nie ma tydzien czasu i mozna zapomniec o wyrawkach jak ta osoba worci na x dni (gdzie x to ilosc dni jaka lacznie miales item, tylko skad mam wiedziec ile to dni? i pozatym czemu jak pozyczam item na 8 dni to mam czekac 8 dni a nie 1 skoro na 7 dni mozna pozyczac bez "zadnych" przeszkód?...)

__________________
można płacić złomem 1paczka = 35pr
cos za drogo wystawiam? napisz w grze za ile chcesz kupić...

r6 Adun
20-11-2009 12:30 Ed_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Ed_Hunter Dodaj Ed_Hunter do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to juz jakos bardziej da sie ogarnac ale mimo wszystko i tak z tym luckiem bedzie dupa bo przypuscmy ze dwie osoby chca sobie wziac przerwe badz tez cos nie wynika w ich woli lecz z musu jakis wyjazd i przypuscmy jest 3 miesiace bez neta i i tak reszta ucierpi co do tych 7 dni to dobrze ze sie zgodziles bo o to glownie o to chodzi ale to ograniczenie nie prowadzi do niczego sensownego i tak....



Ed_Hunter pisze wyraznie ze widoczne naduzycie bedzie karane a to bedzie widoczne wiec kara bedzie...

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
20-11-2009 12:43 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poprawiłem pierwszy post w tej kwestii (nadużyć)
chodzi o wszelkie nadużycia, gwiazdki sa przy sytuacjach gdzie niejako nagina się ograniczenie (np. jeśli chodzi o tolerancję ~24h) dla dobra graczy
jeżeli cokolwiek będzie wykorzystywane tak by jaknajwięcej na tym zyskać 'bo przecież nie ma dokładnie takiego zakazu' itp - wtedy będą kary

teraz chyba jaśniej jest napisane w poście

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-11-2009 13:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
co do spółek: jeżeli macie przedmioty kupione za wspólne punkty = zero problemu, pożycza się bez ograniczeń* jeżeli macie własny wkład jako przedmioty to te przedmioty możecie trzymac u siebie ile chcecie, tylko reszty osób nie (ktoś daje 3 przedmioty i inna osoba 3 do jakiegoś zestawu np. ataku to liczyło by się jako pożyczka )


A nie można zrobić jak pisałem ?? dodatkowa zakładka tak jak pożyczka czy sprzedaż ratalna to tutaj do lucka że zgłaszasz itemy + nicki osób a itemy wszystki obojętnie czy razem kupione czy nie bd przy 3 osobach lipa bd nawet u 2 jak ktoś wyjedzie jak raziel za granice czy ciężko to zrobić?

edit: nie doczytałem ale ok Panie C47 a czy spółki lucka nie można zostawić jak było tu chodziło o ataki bardziej a ktoś już napisał że większość ludzi gra dla dropa nie dla pkt i rankingu

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Inconnu: 20-11-2009 13:11.

20-11-2009 13:06 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to tez by bylo dobre bardzo dobry pomysl zglosic cala spolke lucka i jakie przedmioty i jesli wtedy kogos nie bedzie zeby reszta na tym nie ucierpiala a wtedy bedzie wszystko zgloszone i bedzie gitara

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
20-11-2009 13:13 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

problemem są wszystkie przedmioty, nie można tego rozdzielać
jak ktoś będzie miał 2kk praktycznie za darmo (to połowa tych dobrych do wypraw w top zestawów do szczęścia) bo druga osoba sie praktycznie nieloguje to jest dobrze ale jak ktoś ma to samo ale do ataków to juz źle?

ograniczenie pożyczek, wykorzystywania cudzych przedmiotów przez dłuższy czas - o to chodzi w zmianie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-11-2009 13:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ale tu jest mowa o zglaszanie przedmiotow do wypraw przy zgloszeniu bys widzial ze przedmioty sie nie nadaj do ataku tylko na wyprawy i wtedy bysmy byli szczesliwi bo spolki tylko na tym cierpia i pojedyncze osoby ktore pozyczaja eq na dluzszy czas ale spolek jest wiecej i dlaczego one maja ucierpiec jak jedna osoba nie moze sie zalogowac przez ok 3 miesiace to co ktos ma wchodzic za niego kombinowac?? bo tego sie nie uniknie i tak kazdy bedzie kombinowac...

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
20-11-2009 13:30 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale chodzi mi o same przedmioty do szczęscia tylko i wyłącznie czyli np :
dor.runiczna obrecz
dos.runiczna marynarka
d.runiczny kilt
d.srebrny set szczescia w bizu
2x dos imperatory czy coś to

nie bd to proste ?? oczedzasz ty czas i my nie martwimy sie banami albo tym ze nie mozna na urlop.wakaje wyjechac czy cos tam innego ....

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta
20-11-2009 13:38 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
pablosek
Lord


images/avatars/avatar-14831.jpg

Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 387
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Inconnu napisał(a)
ale chodzi mi o same przedmioty do szczęscia tylko i wyłącznie czyli np :
dor.runiczna obrecz
dos.runiczna marynarka
d.runiczny kilt
d.srebrny set szczescia w bizu
2x dos imperatory czy coś to

nie bd to proste ?? oczedzasz ty czas i my nie martwimy sie banami albo tym ze nie mozna na urlop.wakaje wyjechac czy cos tam innego ....



zgadzam się w 100 % nie każdy będzie miał czas w wakacje bo np. wyjedzie za granice i nie będzie miał neta to dlaczego spółka ma cierpieć?
a i co będzie jeśli np. pożyczę od kogoś biżuterie na jeden dzień a ta druga osoba nie będzie miała neta przez 2 miesiące to dostane bana za przetrzymywanie bo można tylko do 1 miesiąca? czy to podlega jakiemuś zgłoszeniowi czy co...

__________________
chytry
20-11-2009 13:45 pablosek jest offline Szukaj postów użytkownika: pablosek Dodaj pablosek do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akurat to co powiedziałeś z tym przetrzymaniem możesz zgłosić do operatora servera z wyjaśnieniem jak wygląda sytuacja
Panie C47 to co może w tym temacie mój pomysł damy na ankiete albo ja otworze ankiete i zobaczymy ??

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta
20-11-2009 14:01 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
PuniYa
Forum Ace


images/avatars/avatar-16301.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 77
Kraina: Necropolia
Skąd: Camarilla

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie wszystko ma sens i poza faktem ze pozyczki sa ograniczone do miesiaca i mozna pozyczyc potem ponownie sprzetu po pewnym czasie, niczym sie to nie rozni od tego co bylo.

Cala reszta ograniczen obowiazywala zawsze tylko nikt na nie nie zwracal uwagi oO

__________________
Gwiazdor

r6 PuniYa
20-11-2009 15:26 PuniYa jest offline Szukaj postów użytkownika: PuniYa Dodaj PuniYa do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z przedmiotami zakupionymi za wspólne PR, przedmioty zostały zgłoszone jako zbiórka punktów.

Czy jak mamy:
Podmiot A
Podmiot B
Podmiot C

Jezelili Podmiot A i B idą na urlop na 2-3 miesiące, to czy podmiot A może trzymać wspólny sprzęt bez żadnego strachu ? Bo w sumie gdzie miałby dać ten wspólny sprzęt ?

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
20-11-2009 15:31 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Krem
Full Member


images/avatars/avatar-15958.jpg

Data rejestracji: 30-10-2009
Postów: 53
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie pomysł kiepski, jedyne czego bym pilnował to czy pożyczane przedmioty nie są pożyczane dalej za pr. To nie ma żadnego sensu jak dla mnie a jakby miały być krótkie pożyczki to na pewno nie do 24h bo różnie bywa. 48h byłoby dobrym terminem maksymalnym.

__________________


Chcesz coś wycenić - pisz ;]

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=723987 HURA!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krem: 20-11-2009 15:35.

20-11-2009 15:34 Krem jest offline Szukaj postów użytkownika: Krem Dodaj Krem do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krem napisał(a)
Jak dla mnie pomysł kiepski, jedyne czego bym pilnował to czy pożyczane przedmioty nie są pożyczane dalej za pr. To nie ma żadnego sensu jak dla mnie a jakby miały być krótkie pożyczki to na pewno nie do 24h bo różnie bywa. 48h byłoby dobrym terminem maksymalnym.


pozyczanie za pr to calkiem inna sprawa.... ale z tymi 48h to chyba zes z byka spadl... sam pozniej bys plakal ze sa z tym problemy

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
20-11-2009 16:13 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
PuniYa
Forum Ace


images/avatars/avatar-16301.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 77
Kraina: Necropolia
Skąd: Camarilla

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krem, przeczytaj pierwszy post ...

Carnage, wtedy w jego gestii lezy oddanie przedmiotow do wlascicieli. Jesli nie jest to ze tak powiem "zgon" wlasciciela to kazdy ma mozliwosc do podskoczenia na minute na neta gdziekolwiek i wziecie tych przedmiotow

__________________
Gwiazdor

r6 PuniYa
20-11-2009 16:14 PuniYa jest offline Szukaj postów użytkownika: PuniYa Dodaj PuniYa do Listy kontaktów
tupaczek
Lord


images/avatars/avatar-21691.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 251
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest rozwiązanie problemu spółek lucka a mianowicie dwie opcje

1. Na wzór Zbrojowni Klanowej

przykład społka 4 osobowa 1 osoba ( mająca premium ) zakłada Zbrojownie Spółki ( lokalizacja tej akcji np zakładka Premium -> Usługi ) . osoba zakładajaca taka ZS ma możliwosc dodania ludzi wpisując nick lub ID takiej osoby . W zakładce zbrojownia pojawiła by się owa ZS ( szczegóły zawsze można dopracować )


2 . Na wzór półki Przedmioty klanowe

podobnie jak w 1 przykładzie dodajemy spółkowiczów za pomocą wpisania Nicku lub ID . Taką półkę tez zakładałaby 1 osoba (lokalizacja miejsc tej opcji do ustalenia)


tylko teraz pytanie czy Twórcom gry chce się nad tym popracować w jakimś stopniu takie rozwiązanie odciążyłoby handel . Ludzie wiele wysiłku włożyli w złożenie sprzętu do wypraw

2) Zwiększa szansę na udaną wyprawę. Za każde 5 punktów szczęścia dostajemy odpowiednio +3/+2/+1 % do powodzenia w wyprawie. (łatwe/normalne/trudne)

3) Zwiększa szansę na znalezienie przedmiotu z prefiksem i/lub sufiksem.

4) Zwiększa szansę na znalezienie większej ilości przedmiotów na wyprawach. Przykładowo: robiąc łatwą wyprawę w 5 strefie możemy znaleźć na niej jeden przedmiot, lub też nie znaleźć żadnego. Gdy mamy więcej szczęścia szanse na znalezienie przedmiotu na wyprawie w 5 strefie są relatywnie wyższe.

wyciete z tutorialu wiec nie utrudniajcie nam robienia wypraw Smile

__________________
r1 tupaczek



r7 tupaczek
20-11-2009 16:34 tupaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: tupaczek Dodaj tupaczek do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CarnageLink2 napisał(a)
A co z przedmiotami zakupionymi za wspólne PR, przedmioty zostały zgłoszone jako zbiórka punktów.

Czy jak mamy:
Podmiot A
Podmiot B
Podmiot C

Jezelili Podmiot A i B idą na urlop na 2-3 miesiące, to czy podmiot A może trzymać wspólny sprzęt bez żadnego strachu ? Bo w sumie gdzie miałby dać ten wspólny sprzęt ?


Jeżeli A i B mają zgona - to ich przedmioty muszą trafić na konto administracyjne, lub jeśli to była spółka ( przedmioty zakupione za wspólne pr) równowartość ich udziału w PR. Ale to niczym się nie różni od sytuacji obecnej

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
20-11-2009 16:49 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » DYSKUSJA Ograniczenie w pożyczkach przedmiotów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH