Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Co sądzicie o takim serwerze? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał byś zagrać na serwerze r18 opisanym w temacie?
Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 206 43.01%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 122 25.47%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 94 19.62%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 57 11.90%
Łącznie: 479 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Co sądzicie o takim serwerze? 57 Ankieta - średnia ocena: 4,1157 Ankieta - średnia ocena: 4,11
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Co sądzicie o takim serwerze? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z tematem o dekryminalizacji zasiadania itd:
Dekryminalizacja zasiadania i multikonta

Jestem ciekaw Waszych opinii w załączonej ankiecie.

Czy chciał byś zagrać na serwerze r18 prowadzonym na następujących zasadach:
- silnik necro 2
- serwer AUKCYJNY
- patch antynajemniczy - do dyskusji

dodatkowe zasada:
- można prowadzić na serwerze więcej niż jedno konto i logować się na konta kolegów/znajomych
- ZABRONIONY jest WSZELKI PUSH między kontami na dotychczasowych zasadach
- zablokowane będzie obleganie niskopoziomowych kont dla zdobywania złomu


Jeżeli okazałoby się, że taki serwer cieszył by się znacznym zainteresowaniem rozważylibyśmy stworzenie jego ?testowej? wersji.

Jeżeli uważacie, że Wasza wypowiedź mogła by wnieść coś do dotychczasowej dyskusji, wskazać na możliwe oszustwa na takim serwerze lub zaproponować ich uniemożliwienie proszę o pisanie KULTURALNYCH komentarzy.

Z poważaniem
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


15-01-2015 13:54 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
TrefnyGość
Newbie


Data rejestracji: 28-07-2014
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moria nowa było by zajeb...

Administrator prosił o kulturalne i rzeczowe komentarze
15-01-2015 14:29 TrefnyGość jest offline Szukaj postów użytkownika: TrefnyGość Dodaj TrefnyGość do Listy kontaktów
christov
Forum Ace


images/avatars/avatar-14197.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 87
Klan: khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: torun

RE: Co sądzicie o takim serwerze? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

otworzyc zawsze mozna ale czy beda ludzie grali? wystarczy spojrzec na dynamike rozwoju na innych serwerach w tym w szczegolnosci na r17.
juz w top pojawiaja sie martwe dusze a i zmian imion postaci jest coraz wiecej.

nikt przeciez nie zabroni wam tworzyc kolejnego serwera lecz zauwazyc mozna tendencje, ze jeden gracz rezygnuje zalozmy z r2 na rzecz r18 przez co to r2 pustoszeje (serwer r2 i r18 podany przypadkowo)
wasz serwer, wasz klient, wasz pieniazki

wersja testowa z darmowa premka przez 2 tygodnie dla wybranych ale co dalej?

pozdr

__________________
sarmata

15-01-2015 14:49 christov jest offline Strona domowa christov Szukaj postów użytkownika: christov Dodaj christov do Listy kontaktów
Jason Voor
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2013
Postów: 6
Klan: P o S S e S S e D
Kraina: Moria II
Skąd: Gniew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi to obojetne, bo gral tam itak nie bede, bo 1 postac na r2 mi wystarczySmile

__________________
Nikt nie wygral wojny ginac za swoj kraj. Wygrywa sie sprawiajac ze ten drugi sukinsyn zginal za wlasny.

Gen. G. Patton
15-01-2015 15:29 Jason Voor jest offline Szukaj postów użytkownika: Jason Voor Dodaj Jason Voor do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli tak jak jest teraz na wiekszosci rWink
Nic nowego ludzie.zasiadaja konta nagminnie z tym ze trzeba ich zlapac.

Jestem na.takWink

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
15-01-2015 15:31 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie to lepiej jakbyście się wzięli do roboty z nowymi rzeczami i regularnie co 21-35 dni wrzucali jakiś fajny patch/poprawkę/uaktualnienie czy coś w ten deseń niż otwierali nowy serwer.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

15-01-2015 15:32 Karwan jest online Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli to wejdzie, to proponuję przyjrzeć się tym, którzy tam się zarejestrowali i mają konta na starych r rotfl

ja to nie wiem po co rozważanie otwarcia kolejnego r, skoro wszystkie postacie od r1 po r17 zmieściłby się na jednym serwerze i jeszcze miejsce by zostało ^^

pytanie: czy planowane są zamknięcia już istniejących serwerów?
15-01-2015 15:50
draco92
Double Ace


Data rejestracji: 13-07-2008
Postów: 147
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdanie taki serw jest kompletnie bez sensu... Ja bym chętnie pograł na nowy standardowym necro2 aukcyjnym.

__________________
r16 draco92
r18 draco92


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez draco92: 15-01-2015 16:38.

15-01-2015 16:31 draco92 jest offline Szukaj postów użytkownika: draco92 Dodaj draco92 do Listy kontaktów
Arkangell
Member


images/avatars/avatar-25346.jpg

Data rejestracji: 16-06-2009
Postów: 40
Klan: PuB
Kraina: Necropolia VI
Skąd: śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bardzo chętnie zagram!
Mam 80 WŻ na r10, jednak chciałbym zacząć RÓWNO z wszystkimi, od zera.

Jestem ZA !

__________________
R10 - Aye
Możliwe raty, negocjacje.

Jak zarabiać w internecie
15-01-2015 16:35 Arkangell jest offline Szukaj postów użytkownika: Arkangell Dodaj Arkangell do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
jeśli to wejdzie, to proponuję przyjrzeć się tym, którzy tam się zarejestrowali i mają konta na starych r rotfl

ja to nie wiem po co rozważanie otwarcia kolejnego r, skoro wszystkie postacie od r1 po r17 zmieściłby się na jednym serwerze i jeszcze miejsce by zostało ^^

pytanie: czy planowane są zamknięcia już istniejących serwerów?


nie

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


15-01-2015 16:39 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przydałoby się rozpoczęcie nowego servera Smile
Nie rozumiem tych, którzy proponują zamiast otwarcia nowego, rejestracje na starych servach.
Na nowym serverze, przynajmniej każdemu znów zaczyna się chcieć znowu, bo ma szanse na równą rywalizację i nie zadropionego servera niewyobrażalnymi itemami.

Rejestrując się na starym servie, wszyscy już mają nadropione i właściwie nie ma celu tam już grać.
A na nowym servie zawsze jest jakaś rywalizacja i ta radość, gdy wydropisz jakiś zwykły amulet lucka, to jak powrót do młodości ;p
A jak na starszym servie dropniesz dsk runy nawet to i tak nic Ci po tym Wink

Po za tym dawno nie było nic nowego, więc przydałoby się zacząć wszystkim, wszystko od nowa ze zmianami które weszły w życie przez ten czas w BW.
Myślę, że będzie sporo zwolenników do spróbowania.

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

15-01-2015 16:41 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Foto
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2014
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy serwer -zawsze na tak , nekro niestety nie! Dajcie morie jaka tam chcecie multi nie multi wazne by świeży

Pozdrawiam Foto
15-01-2015 16:44 Foto jest offline Szukaj postów użytkownika: Foto Dodaj Foto do Listy kontaktów
Turbo Bot
Junior Member


Data rejestracji: 01-04-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy połączcie serwery nekro z nekro moria z morią w miarę możliwości a nie otwieracie nowe gdzie serwery stare pustoszeją, albo wykupcie reklamę gry bo od dawna nie widziałem reklamy bloodwarsa na żadnej stronie. czyli zajmijcie się czymś pożytecznym a nie na odwal się, ja wiem że nowy serwer szybki przypływ gotówki ale gracze nie mają zamiaru grać na serwach gdzie gra po 50 osób, i skasujcie może tą nierealną liczbę populacji i kasujcie konta które nie są używane, bo jak widzę na r16 Populacja: 17995 to nie wiem czy się śmiać czy płakać Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Turbo Bot: 15-01-2015 16:46.

15-01-2015 16:45 Turbo Bot jest offline Szukaj postów użytkownika: Turbo Bot Dodaj Turbo Bot do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie runy, naprawcie sytuacje z przegiętymi epikami a nie nowy serwer. Co, kasy za mało z premki?

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
15-01-2015 16:46 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
xpiotrasx
Newbie


Data rejestracji: 14-10-2010
Postów: 5
Klan: PuB
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym chętnie zagrał na nowym serwerze, tyle że nekro (bez udziwnień) i na taki czekam Smile
15-01-2015 16:47 xpiotrasx jest offline Szukaj postów użytkownika: xpiotrasx Dodaj xpiotrasx do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Foto napisał(a)
Nowy serwer -zawsze na tak , nekro niestety nie! Dajcie morie jaka tam chcecie multi nie multi wazne by świeży

Pozdrawiam Foto


Ile tych Morii? Dopiero co jedna wystartowała. Nerko już dawno nie było.

Co do samego serwera, to dobrze by było wprowadzić, ale zwykłe nekro, na standardowych zasadach, a nie z multi i zasiadaniem..

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 15-01-2015 16:49.

15-01-2015 16:49 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sushi, a co, gdyby to polaczyc z koncepcja serwera necro inwazja
lub tego
Masochizm,utrudnianie gry-czyli ja i mój pomysl
?

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

15-01-2015 16:49 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Ciastek
Full Member


Data rejestracji: 02-03-2009
Postów: 53
Klan: The Cursed
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O rety, bo nowy serwer = nowi gracze
Zakładać konta na 2-8 letnim serwie to jest masakra, gra wygląda zupełnie inaczej, a skoro sami zauważacie w komentarzach, że gracze ze starych serwerów przerzucą się na nowy, to zwyczajnie świadczy o tym, że jest zapotrzebowanie na nowy serwer.

A jak kogoś będzie bawiło zbieranie 600k PLN za atak, to sobie założy konto na starym serwie, będzie zbierał złom i kupi sobie leg ds ak za grosze... wymaksuje staty i będzie złomował wszystko co dropnie, bo tylko złom ma wartość i leg fajnie sprefixowane i zsufixowane przedmioty... które dropił będzie po kilku miesiącach nudnej jak flaki z olejem gry.

Dla mnie nowe patche (które oczywiście są konieczne, żeby gra się rozwijała), są w tym momencie tylko efektem takiego przedłużania życia starych serwerów (a które często doprowadzają do kolejnego wykruszania się graczy - jak na przykład patch epików, który jedynie sprawił, że do grona złomu dołączyło mnóstwo nowych przedmiotów, to raczej takie zabicie części gry niż usprawnienie)

Dlaczego gry typu pl*miona mają miliony graczy na całym świecie? Bo są takie mega lepsze od BW?
Nie, bo wciąż jest napływ nowych graczy, nie da się uniknąc, że ~50% się wykruszy po czasie, ale przekrój wiekowy graczy jest ogromny, od dzieciaków 9 letnich po dziadków (dosłownie), a Ci co za dzieciaka pograją w grę i nawet zrezygnują, to naukowo udowodnione jest, że po jakimś czasie wrócą. Tutaj też zaczynałem dawno temu i mimo tego że obecnie gram, to muszę stwierdzić, że zwyczajnie nie ma do czego wracać. W tym momencie BW jest całkowicie zamknięte na nowych. A cwaniaczki piszące 'graj na R16, po roku aktywnej gry będziesz w topce' są dla mnie egoistami, bo bardzo mały odsetek graczy będzie na tyle uparty i zawzięty, żeby faktycznie to zrobić, a już na pewno nie jest to czymś co zachęca do rozpoczynania zabawy.

Całkowicie odwrotnie diagnozujecie przyczynę małej ilości aktywnych graczy... jest dokładnie odwrotnie, a wprowadzanie takich ogromnych patchy jak ten ostatni, to całkowite zmienieni reguł i układu sił. (przykładowo, ktoś kto 2 miesiące temu wydał na R16 fortunę (~1,3kk) na leg ds mp5k, jak ma grać, gdy miesiąc potem było warte 0,1kk). Takie zmiany tylko i wyłącznie na nowy serwer powinny wchodzić, a to że kurde 8 letnie R1 musi się kiedyś skończyć to rzecz naturalna (ale też nikomu sięnie zabrania tam dalej grać i rejestrować).

Zwyczajnie dajcie grać nowym graczom, a nie zmuszajcie ich do kopania się po czole na kilkuletnim opustoszałym serwie...

Jestem za otworzeniem jakiegokolwiek serwera, tylko normalnego, bez jakichś przekombinowanych zasad. Dałbym miesiąc premki, żeby tylko zagrać na takim serwerze jak R1 od początku.

Co do zasad związanych z 'zasiadaniem' to po prostu jestem za tym, żeby było tutaj trochę luźniej - jak kolega koledze wbije na konto, żeby dołączyć do oblega.skrócić expę to nie róbmy z tego afery - póki nie ma jakiegoś puszu - to powinno być tak samo surowo karane jak jest.

edit: dokończyłem urwane w natłoku myśli zdania.

__________________
R1: Ciastek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ciastek: 15-01-2015 17:00.

15-01-2015 16:58 Ciastek jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciastek Dodaj Ciastek do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja bym optowam za serverem aukcyjnym, z droprate r14, BEZ EPIKÓW, bądź po prostu za połączeniem Necro handlowych. Kolejnym epickim serverem zainteresowany nie jestem.

__________________

15-01-2015 17:05 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
fakiryou
Double Ace


Data rejestracji: 28-04-2012
Postów: 115
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym otworzył nowy serwer przy okazji zrobił szum w necie... Nowi graczePleased ale wiadomo... TO TYLKO MOJE ZDANIE ;]

__________________
Moje posty zawierają MOJE zdanie. Szanuj je proszę, tak jak ja szanuje twoje. Nie bądź Januszem i zachowuj sie z kultura.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fakiryou: 15-01-2015 18:02.

15-01-2015 18:01 fakiryou jest offline Szukaj postów użytkownika: fakiryou Dodaj fakiryou do Listy kontaktów
wujek władek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-04-2013
Postów: 99
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Necropolia IX; Necropolia X
Skąd: wladyslawowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem przeciwny opcji zasiadania. na kazdym serwie jest grupa nolifow, ktorzy skrzetnie taka mozliwosc by wykorzystywali. Jaki ma sens gra przeciwko takiemu oszolomowi, ktory siedzi caly dzien w grze i obsluguje polowe swego klanu np zakladajac oblegi i inne expy bo jego zalosne zycie tylko na tym polega?
Uwazam, ze posiadanie dwoch postaci w zupelnosci wystarczy. W koncu pojawilby sie mityczny syn, ktorego imie w pewnym momencie gry wybieramy. Blokada na aukcje i oblegi miedzy postaciami tez powinna byc by zminimalizowac liczbe oszustw.
Co do zbierania zlomu. Temat i tak za rok lub dwa po starcie serwera. Wczesniej niewiele sie zbierze bo przyrost przeciez jest dosyc niski.
i przy okazji przypomne swoja propozycje odnosnie aukcji.
Aukcje i przekrety z nimi zwiazane
sama propozycja dekryminalizacji i wprowadzenia multi swiadczy o tym, ze kontrolowanie poczynan graczy mocno kuleje, a ta drobna zmiana powinna pomoc w eliminacji cfaniakow.

__________________
mentalny gamon po kolejnym oddaniu konta
15-01-2015 18:10 wujek władek jest offline Szukaj postów użytkownika: wujek władek Dodaj wujek władek do Listy kontaktów
Iptus
Junior Member


Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 13
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysł z tym synem. Może by zrobić tak, że po przekroczeniu pewnego poziomu otwiera się panel logowania do drugiego konta, które jest właśnie tym synem ? Wtedy albo ktoś sobie rozwija drugie konto, albo po prostu go olewa.

EDIT

Chodzi o taki panel, jaki pojawiał się przy logowaniu do BETY

__________________
R14 Pitekk
R16 Pitekk
R18 Pitekk

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Iptus: 15-01-2015 18:21.

15-01-2015 18:19 Iptus jest offline Szukaj postów użytkownika: Iptus Dodaj Iptus do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem otwieranie nowego r to tylko szkoda zachodu. Czemu? Na kazdym servie aktywnych graczy jest malo a po otwarciu nowego r albo bedzie mniej. To juz lepiej zrobic wersje beta z przykladowym serverem polaczonych wszystkich r typu np necro i wtedy tak czy siak gosc bedzie mial przykladowo na jednym r dwa konta a wiadomo za push itd beda bany wiec raczej nie powinno sie zrobic drugie r8 i wtedy bylby jeden aktywny server z wieloma graczami moze byloby ciekawiej i wy byscie mieli mniejsze koszty bo po co utrzymywac 18 malych serverow jak przykladowo mozna 3 duze ? Big Grin

Edit

Jasna sprawa jest oczywiscie ze na takim laczonym r trzebaby byli zwiekszyc liczbe kazdej strefy :p i przy takich kombinacjach moznaby bylo dolozyc nowe strefy nowe zadania bla bla bla wiekszy asortyment pomyslow. I napewno byloby ciekawie Smile moim zdaniem jak wersja beta to takiego servera

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lukaszek54: 15-01-2015 21:14.

15-01-2015 21:05 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja uważam, że taki serwer byłby zbyt podobny do istniejących. Aby przyciągnąć nowych graczy należy zrobić serwer bardziej odmienny, jak na przykład proponowany kiedyś przeze mnie necro kompletnie bez możliwości handlu, bez aukcji, bez zbrojowni klanowych. Tylko sklep i drop - fajnie by to podniosło poprzeczkę gry Smile

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

15-01-2015 21:16 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może serw z handlem epikami?

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


15-01-2015 21:38 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie - i tak jak ktoś to wcześniej napisał- teraz zajmiecie się nowym serwerem-testami beta i innymi a za 2 lata dostaniemy rozpiskę patchy z komentarzem "dlatego właśnie nie ma run"


jeśli coś przyciągnie graczy to nowa fabula nowe pomysły a nie nowy serwer który rozrusza na chwile w większości pewnie starych graczy

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

15-01-2015 21:38 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dla nowych serwerów. Stare wymierają, nie dobijajcie ich.
Zróbcie wreszcie nową mapę exp, runy, itd.

__________________
r7 Wild_Beetch
15-01-2015 21:41 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy server jak najbardziej tak.
Taki nowy silniczek necro by sie zdalBig Grin
To dopiero daloby kopa tej grzeSmile Jakies nowe rasy czy cusBig Grin DDD

__________________

16-01-2015 13:27 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z punktu widzenia gracza nie ma potrzeby wprowadzania nowego serwera.
Myślę, że najpierw należałoby wprowadzić chociaż część z obiecanych zmian (jakość usługi) na istniejące serwery, a dopiero później myśleć o tym żeby lecieć w ilość.

cytat:
raszu1 napisał(a)
Nowy server jak najbardziej tak.
Taki nowy silniczek necro by sie zdalBig Grin
To dopiero daloby kopa tej grzeSmile Jakies nowe rasy czy cusBig Grin DDD


Nowe rasy...
Śmiechłem xD

__________________

16-01-2015 13:45 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dzikaa napisał(a)
Nie dla nowych serwerów. Stare wymierają, nie dobijajcie ich.
Zróbcie wreszcie nową mapę exp, runy, itd.


Też jestem tego zdania. Wprowadzcie to co macie zrobić, potem sobie myślcie o 50 serwerze (50 taka przenosnia "mała" ze serwerów jest już dużo).

Jak na moje oko serwerów już nie powinniście stawiać, a jak już to ostatni z resetem co jakiś czas, bo każdy nowy serwer dobija coraz bardziej stare serwery.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 16-01-2015 13:47.

16-01-2015 13:47 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Co sądzicie o takim serwerze?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH