Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] 8 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run 99 Ankieta - średnia ocena: 5,52
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest polepszony drop rate, wprowadzcie do tego zadania dzienne z craftem a ten pomysl do kosza (mimo ze sam mam troche smieci na wszelki wypadek typu db elfi speed, db gietkie nocki, leg dsk demon kama odwagi, itp).

A jakbyscie sie jednak uparli, to koszt upgrade do epika powinien wynosic 2x komplet run 4 poziomu (mniej wiecej tyle mozna zebrac w rok). Do leg dsk 1x komplet run 4 poziomu (pol roku).
05-08-2017 19:47 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bimbher, ale w sprawie handlu epikami jest jednoznaczne stanowisko: nie wejdzie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
05-08-2017 20:14 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie taki craft ma racje bytu o ile zostanie to nieco przemodelowane.. naprawde wiele osob nie potrafi nic zdobyc fajnego a to bylaby jakas opcja. Nie rezygnujcie z tego i pracujcie dla dobra ogolu a nie tylko droperow.

__________________

13-08-2017 11:49 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Wysłuchaliśmy komentarzy i na razie wstrzymaliśmy się z pracą nad tym rozwiązaniem bazując na bardzo mieszanym odbiorze przez graczy. Tak jak wcześniej pisałem to jest propozycja a nie funkcjonalność w produkcji.


Sushi równie mieszany odbiór był odnośnie fuzji r3 i r4 i jakoś to wprowadziliście, wiec dlaczego coś co jest ukłonem w strone graczy nie ma racji bytu?
14-08-2017 11:45 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dracko napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Wysłuchaliśmy komentarzy i na razie wstrzymaliśmy się z pracą nad tym rozwiązaniem bazując na bardzo mieszanym odbiorze przez graczy. Tak jak wcześniej pisałem to jest propozycja a nie funkcjonalność w produkcji.


Sushi równie mieszany odbiór był odnośnie fuzji r3 i r4 i jakoś to wprowadziliście, wiec dlaczego coś co jest ukłonem w strone graczy nie ma racji bytu?


chyba graczA a konkretnie Ciebie. Nakupowałeś tanich itemów na aukcji, licząc że sobie podniesiesz? No trudno.

Nie. Gracze tego nie chcą, nawet jeśli piszą teraz, że tego chcą. Nie chcą tego co to zrobi z grą.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
16-08-2017 00:56 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
baczas napisał(a)
patrząc na to co się dzieje w tej grze wprowadźcie kupowanie epickich przedmiotów każdego rodzaju za prki. Do tego chcecie doprowadzić....najlepiej za premke bo wtedy bwteam zarobi.
Od 8-9 lat opłacam preme dropie co bw da i jakoś gram top 1 nie jestem ale w 50 się trzymam. Gra na necro opiera się na dropie ekspie itp. zmieniając to zjebiecie całą gre.



Jesteś w top50 czyli

z całego serwa masz top50 dmg na expach
z całego serwa masz top50 trening
z całego serwa masz top50 areny 1v1, 3v3
z całego serwa masz top50 eq ataki,expy, wyprawki



czy tylko masz top50 lvl ?????


Bo ja patrząc na serw gdzie gram mam może top50 może top100 pojecie o grze, z eq jestem poza top2000, skuteczność mimo wszystko mieści się w top 1000 a lolki co nie mają podstawowej wiedzy o grze trafiają E demony biełgości, e nocki, e spidy


jak ktoś dropi to ma w ... na craft, zarabia z dropa, ubiera co zdropi


jak ktoś nie dropi to do pewnego momentu z kombinowania, handlowania, topienia, złomu - poskleja eq warte pare sztabek zlomu, zrobi podstawy treningu ale im dalej tym gorzej, bo od pewnej mapy nawet na mięso nie bardzo się nadaje ....

bez craftu nie ma realnej perspektywy rozwoju dla tych co drop tylko w cudzych linkach oglądają

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
16-08-2017 09:55 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Ale żenująco długi i bezowocny tekst, w sumie tylko końcówka była warta czasu jaki poświęciłeś by to napisać, ale oczywiście też totalny błąd myślowy.

Jakiś czas temu była ankieta "jaki element najbardziej lubisz na BW" na Necro wygrały wyprawki. Wiesz dlaczego? Bo to dropienie. To loteria, ludzie lubią emocje jakie wywołuje dobry pref czy suf. To jest esencja Necro. Tego można nienawidzić, wkurzać się miesiącami, ale pozbawienie gry poziomu emocji jaki daje drop [a tak będzie z podnoszeniem] to zniszczenie tej gry.

Nie mam żadnego endowego epickiego eq, no kurde nic, ale i tak nie chcę podnoszenia. Nie chcę zastanawiać się nad tym czy dobrze zrobiłem sprzedają dobre pająki celności/młodości/lewity, dobre giętkie spodnie nocy, dobrego lekkiego speeda etc. maluchom. Takie eq chodziło po cenie złomu i nagle ludzie się na nie rzucili. Ci, którzy są no-life siedzieli po nocy i walczyli o takie śmieciwe eq pod ten temat. Możliwe, że jesteś jednym z nich i teraz po prostu jesteś wściekły że nie podbijesz sobie czegoś na mega epika.

Sushi zrozumiał tekst czytany i połapał się, że tworzy coś na wzór innej rzeczywistości, w której ludzie już zaczynają się dostosowywać do patcha, który nie wejdzie.

To nie wejdzie i nie podbijaj tematu, który upadł. Ostatnio ktoś bił się o jakiś mój grat z "dropa" do ceny nadającej się do zgłoszenia [dla mnie to grosze, ale 10x przewyższa normalną wartość]. Tak się dzieje jak ludzie chcą wyrwać coś co im się nie należy.

P.S ten temat rozdzielam od craftowania, która jest potrzebna. Coś na wzór, długiej żmudnej pracy by mieć 1 dobrego epika. Myślę, że porównałbym to do np. zebrania 12 000 evo - codzienna aktywność na BW

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
16-08-2017 11:40 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie, zmieniam zdanie na temat podnoszenia. Uwielbiam wyprawki a teraz gdy zaczęło w końcu dropić to az chce się klikać.
Podnoszenie mogłoby być maksymalnie o jeden stopień i to za jakąś inną wartość - dla itemu wydropionego, nie na sprzedaż.
16-08-2017 11:53 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
cytat:
Dracko napisał(a)

Sushi równie mieszany odbiór był odnośnie fuzji r3 i r4 i jakoś to wprowadziliście, wiec dlaczego coś co jest ukłonem w strone graczy nie ma racji bytu?


chyba graczA a konkretnie Ciebie. Nakupowałeś tanich itemów na aukcji, licząc że sobie podniesiesz? No trudno.

Nie. Gracze tego nie chcą, nawet jeśli piszą teraz, że tego chcą. Nie chcą tego co to zrobi z grą.


Powiem tobie, że jeżeli o mnie chodzi to nic nie kupowałem pod ten patch bo znam administracje i wiem jak szybko pomysły pojawiaja się i upadają np:

fuzja serwerów - zdanie graczy tak jak w przypadku craftu było mieszane -> zostało to wprowadzone
na serwerze łączonym r3+r4 miało byc zrównanie trzeciej i 4 strefy, żeby stworzyć serwer emerycki, ale admini zrezygnowali z tego pomysłu z uwagi na unifikacje serwerów, wkoću wszystkie serwery miały być jednakowe, co nie przeszkodziło adminom stworzyc necro 3.0 (serwer typu fast) i podłaczenie go do starych serwerów na arenach

dlatego zarzut, że ja bym tego (craftu) chciał jest zarzutem przesadnym, bardziej chodziło o ożywienie handlu crap itemami z kozackimi affixami do czego doprowadził ten temat, a co za tym idzie ludzie resetujący się i kupujący itemy kiedyś unikatowe po cenie złomu miali by trudniej w grze po resecie


co do craftu to sushi nawet nie zproponował ankiety na serwerach ktorych ma to dotyczyć i odrazu odrzucił pomysł bo znalazło się kilku płaczków (tych samych w każdym temacie) którzy potrafią zakrzyczeć innych tylko dlatego, żeby ich sposób grania nie został zmieniony
16-08-2017 17:58 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet

drop to jest coś o czym ja tylko w cudzych linkach czytam


esencja necro to drop, OK tylko z mojej perspektywy ( nie nie nakupowałem śmieci do podnoszenia) po 8 latach aktywnej gry na kilku serwach ( necro) , w tym blisko rok na prywatnej s2, full luck na tamten czas

mój top 10 drop

zwykły speed 200k
słonko lewity 130k
dsk runy 80k
pozostałe 7 top dropów każdy wart poniżej 50k

top epiki
E pierek koncentracji
E demon palka
E obręcz magii
E kompozytowe majty łowcy cieni



Jak mam tyko latac i robić za mięso bo od pewnej lokacji już tylko na to się nadaję gra traci sens, craft nawet jeżeli będzie trwał rok na jeden item daje światełko w tunelu Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
18-08-2017 09:59 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
Hornet wyraża negatywną opinię o upgardowaniu itemów a nie o crafcie (a przynajmniej tak to odebrałem).
Craft w pierwotnej wersji miał być oparty o nieistniejący jeszcze system "zadań dziennych".
Wykonywanie tych zadań miało dostarczać nam nowego typu surowca!
Tylko ten surowiec miał być wykorzystywane w procesie craftu itemów!

To co zostało zaproponowane w tym temacie w świadomości niektórych ludzi zastąpiło craft i ten głupi do bólu upgrade przedmiotów nagle zaczął być nazywany craftem.

Ja już mam 3 ofki handlowe powieszone do nieaktywnego gracza. Śmiercionośna adrenalina, pająki nietoperza itd. Wszystko dobre albo doskonałe. Kupiłem w cenie złomu w zasadzie lub niewiele drożejSmile
Jeżeli ten idiotyczny pomysł jakimś cudem wejdzie to jestem już zabezpieczony bo to co kupiłem za bezcen sprzedam za ciężkie milionyBig Grin

Zdecydowanie jednak wolałbym żeby wszedł craft w pierwotnej wersji bo ta jest realną alternatywą dla losowości i lekiem na brak dropa.
Jeżeli nie ma szczęścia w losowaniu na pseudopielgach to wykonując zadania dzienne uzbiera surowiec który kiedyś zamieni na dropa.

__________________
R14 : Brzydall
18-08-2017 10:36 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje zdanie co do craftu jest takie jeżeli wejdzie to co pisze sm to każdy kto ma itemy kupione za grosze będzie bogaty wraz z tym gracze zaczynający grę mogą już zapomnieć o fajnym eq myślę że już lepiej wprowadzić lepszy drop rate bo to i tak już podchodzi pod zakończenie gry itemami o których każdy by chciał.

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

22-08-2017 13:18 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezeli podniesienie przedmiotu do epika bedzie kosztowalo każdy kolor runy lvl 4 + no evo tak jak ktos pisal, to nie podniesiesz za wielu przedmiotów ... NP 5k evo za epika ... Bedzie trzeba dlugo zbierać. No może 5k duzo ale ze 3k to tak calkiem spoko. I co z tego ze kupisz caly tygrysi zestaw preko speed nocki jak będziesz potrzebowal ze 2 lata by to podniesc

Ja tam jestem za Wink

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
22-08-2017 17:19 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak dla craftu polaczonego z zadaniami dziennymi nie dla podbijania przedmiotow; promujmy aktywnosc nie cwaniactwo
22-08-2017 21:06 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
RAW_MEAT
Junior Member


Data rejestracji: 24-04-2014
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł wydaje się ciekawy jestem za!
28-09-2017 19:09 RAW_MEAT jest offline Szukaj postów użytkownika: RAW_MEAT Dodaj RAW_MEAT do Listy kontaktów
Lordzioma
Member


Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 34
Skąd: wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez jestem za . Wiadomo co dalej na ten temat? Kiedy to moze zostac wprowadzone ?

__________________

03-10-2017 21:00 Lordzioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Lordzioma Dodaj Lordzioma do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lordzioma napisał(a)
Tez jestem za . Wiadomo co dalej na ten temat? Kiedy to moze zostac wprowadzone ?


TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
03-10-2017 21:30 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
bimbher
Triple Ace


images/avatars/avatar-21742.jpg

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 247
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może warto zrobić ankietę z takim zapytaniem w temacie odzew może i był mieszany natomiast w grze większość popiera taką zmianę.
17-10-2017 19:59 bimbher jest offline Szukaj postów użytkownika: bimbher Dodaj bimbher do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skad masz takie informacje? Pewnie od kolegow, ktorzy nakupowali fajnych pref/suf itemow za grosze?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
17-10-2017 20:03 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie info jest od każdego, kto przemyslal temat. Rynek dzięki temu by odzyl. Tylko to ten typ zmiany, co powinien wejść z zaskoczenia, ew. Info parę dni przed
17-10-2017 20:37 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
bimbher
Triple Ace


images/avatars/avatar-21742.jpg

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 247
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Praktycznie nikt takich itemów nie kupuje ani nie sprzedaje po tym jak SM napisał że nie będzie patcha za to każdy ma jakieś leg dsk lub leg db itemy które jak by mógł to by podbił do epickiego

A nawet jak ktoś coś kupił to co to jest za argument w ogóle skoro można wszystko w epiku wydropić?

A obserwując dropy w skali serwera to leci więcej epików z mocnymi połączeniami niż zwykłych przedmiotów bo na s1 dropi 1 osoba na s2 12 a na s3 144 a epiki dropi cały serwer.

Zawsze można jeszcze zwiększyć koszty podnoszenia tych przedmiotów lob dodać dodatkowy koszt w pkt rozwoju.
17-10-2017 20:38 bimbher jest offline Szukaj postów użytkownika: bimbher Dodaj bimbher do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł z ulepszaniem jest dobry. nie można brać pod uwagę negatywnej opinii małego procenta furiatów bo wszystkim nie da się dogodzić.

__________________
r18: Asmiran
28-10-2017 09:21 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
garond
Triple Ace


images/avatars/avatar-14050.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 203
Klan: Potępieńcy
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dropią mi same pałki i czekam na wprowadzenie takiego rozwiązania. Runy nie jest łatwo zdobyć i koszt jest adekawatny

__________________



R1: Neith
Wygrałem/Sprzedałem R1

09-01-2018 12:26 garond jest offline Szukaj postów użytkownika: garond Dodaj garond do Listy kontaktów
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem jak najbardziej na tak ale zmodyfikowałbym to... Przedmiotów robi się pełno każdy niedługo będzie miał wszystko i to podwójnie... Może żeby znowu podnieść wartość itemow i trochę adrenaliny warto wprowadzić KOWALA przychodzimy do niego (klikamy w nowa zakładkę) wraz z przedmiotem i ulepszaczami np. Runy.. I mamy x % że nam się uda jezeli się nie uda przedmiot ulegnie zniszczeniu. Chyba że to będzie naprawdę unikatowy przedmiot możemy wprowadzić ZWÓJ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA który znajdziemy na wyprawach... ZWÓJ nie podnosi % ulepszenia będzie służył do zabezpieczenia przedmiotu, przedmiot nie będzie mógł ulec zniszczeniu jedynie spadnie o poziom w dół.

__________________
Xargo

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Komar01: 07-03-2018 19:06.

06-03-2018 18:01 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkowicie przeciw. Zmiana praktycznie 100% pod top graczy. Posiadających już talizmany 4 poziom itp. Znowu coś co wymagać będzie dla nowych lat grania, odnoszę wrażenie że to to celowe działanie pod starych graczy, a mające zniechęcić wszelkich nowych graczy.
Zróbcie ankietę i niech ludzie zadecydują

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
06-03-2018 19:13 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to nowy gracz ma latac w endgamach? Troche nielogiczne.

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sanczezz: 06-03-2018 20:51.

06-03-2018 20:51 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sanczezz napisał(a)
A to nowy gracz ma latac w endgamach? Troche nielogiczne.

Nie nie ma latać...ma mieć szansę konkurować z innymi graczami wcześniej niż po 8 latach gry.
Chyba że administaracja z góry zakłada praktycznie zerowy przyrost graczy na już działających serwerch i skupia się tylko na utrzymaniu jak najdłużej obecnych.

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
06-03-2018 21:56 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za podnoszeniem poziomu przedmiotu jak i za wprowadzeniem cfratu, który miejmy nadzieję jest dla necro opracowywany.
Nie mam nic przeciwko, aby oba te pomysły funkcjonowały w grze jednocześnie.

Ankieta odnośnie podnoszenia jakości przedmiotów jak najbardziej na plus.
Sushi powinniście częściej robić ankiety z pytaniami do graczy (i to w grze, a nie na forum) poparte odpowiednim tematem tutaj. Nie każdy musi i chce zaglądać i czytać forum. Przez to duża liczba graczy nie udziela się w dyskusji. Ankiety są szybsze i mogłyby to zmienić.

__________________
r18: Asmiran
07-03-2018 09:10 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Frsh napisał(a)
cytat:
sanczezz napisał(a)
A to nowy gracz ma latac w endgamach? Troche nielogiczne.

Nie nie ma latać...ma mieć szansę konkurować z innymi graczami wcześniej niż po 8 latach gry.
Chyba że administaracja z góry zakłada praktycznie zerowy przyrost graczy na już działających serwerch i skupia się tylko na utrzymaniu jak najdłużej obecnych.


Sek w tym ze wiekszosc "nowych" graczy to starzy gracze, ktorzy zakladaja kolejne nowe konta, pograli juz kiedys lub nadal graja i wiedza co ich czeka i chca przeskoczyc ten etap bycia nowym bo nie moga sie doczekac zeby byc w top i miec top sprzet, szczegolnie na starych serwerach.
Dlatego zawsze bedzie krzyk jak cos bedzie sie chcialo robic pod ludzi ktorzy graja juz x lat ze "teoretycznie" to jest przeciwko nowym, ktorzy chca to samo w 3 razy krotszym czasie.
Jak zakladasz konto na starym serwerze to godzisz sie na to ze zawsze bedziesz w plecy w jakims aspekcie, bo tak powinna dzialac taka gra ktora sie nie konczy. Jedyna mozliwosc dogonienia powinna byc jak topka przestanie grac. Wyjsciem jest poprostu co jakis czas nowy serwer i fuzja starych i zakladasz konto na nowszym serwerze.
Ja mam konto na r3 ktore ma troche ponad 2 lata i moze nie jestem w topce punktowej ale sila postaci spokojnie konkuruje z top 8-10 letnimi. Brakuje mi evo tylko co jest zupelnie naturalne, ale po placzach niedlugo i to nadgonie.

Podsumowujac nie widze nic zlego w tym zeby moc zdobywac lepsze przedmioty systemem, ktory nagradza wytrwalosc i kosztuje czas bo na tym polega ta gra chyba...

Ps. Jak bym byl nowym graczem ktory zaklada konto w grze o ktorej nie ma pojecia to bym sie cieszyl odkrywaniem jej na niskim levelu a nie myslal juz ze nigdy nie dogonie topki szczegolnie na starym serwerze. Problem w tej grze jest taki ze na niskim levelu gra jest nudna szczegolnie na starszych serwerach przez farmienie zlomu i brak jakiejkolwiek interakcji miedzy mniejszymi, ekspy to jest chwila, maly plus koks i ekspa zaliczona, itd.

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
08-03-2018 20:57 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze powiedziane ,przyznaje..
W BW brak endgame z pradziwego zdarzenia, brak tej topowej rozgrywki i co jakiś czas przesuwanej granicy dla tych z maks levelami. A szkoda... można na było na przykład drugą mapę podzielić na kilka krain (odpowiednio coraz trudniejsze czy wymagające innych rozwinięć postaci) i udostępniać z biegiem czasu i postępu graczy...
Czyli dać coś dla tych wytrwałych, topowych..a nie tylko tępe zbieranie "itemów" zależne w 80% tylko od czasu ..

Z drugiej strony jak piszesz nuda dla nowych na niskich lev i niemożliwość dogonienia nigdy topki.
Tu mogę coś napisać właśnie z punktu widzenia kogoś kto grał na r11 od początku ,skasowała niezłą postać i zaczął od zera niedawno.
Nie do końca się zgadzam..administracja bocznymi drzwiami wprowadza pewne zmiany ,które pozwalają nowym na osiągnięcie poziomu pozwalającego grać w miarę na równi z tymi na wysokich levelach. Na moim przykładzie

Gram od 3 miesięcy od zera . Obecnie: level 90 (za 30 min wpadnie chyba ) Talizmany lev 2, cztery podstawowe evolucje poziom 4 , sprzęt poziom epic/leg. , 240 lucka na własnym, 60% blach na 1 mapie i pierwsza na drugiej (olewam na razie blachy na drugiej mapie), 14mln w trenningu.
Wszystko dzięki "drobnym" zmianom jak Tongue otega, okazje w sklepie, przeklinane przez wielu załamanie cen na aukcji itp.
Czego mi brakuje ? Mocnej rozbudowy początkowego przewodnika w grze ,który bardziej by pozwolił nowym zrozumieć co mogą, do czego mają dążyć i z czego korzystać (patrz w/w rzeczy).
Jakiejś formy skalowania wyższych graczy by i dla nich i dla mnie , był sens ich pomocy mi na ekspach z pierwszej mapy, ORAZ właśnie możliwości "szybkiego" zdobycia evo i talizmanów do pewnego poziomu. Rodzaj grubej kreski którą można osiągnąć np: w 3 miesiące (90 lev, 3 poziom talizmanów, 4 poziom kilku evo itp) ,
To rozwiązania stosowane w niektórych znanych grach on-line, które dobrze się sprawdzają, powodują że gra dla nowych ma sens nawet na starych serwerach. Gra jest dla nich "przyśpieszana" do pewnego momentu , osiągnięcia pewnych wartości i wtedy zwalnia do normalnej rozgrywki, pozwalając już gonić resztę graczy. Nie będę tu dawać przykładów takich gier bo nie wiem czy wolno Smile .


Podsumowując.. dlatego jestem przeciwny nie samemu pomysłowi .ale formie i cenie w jakiej jest wprowadzany ,bez zmian od "dołu" . Odsuwanie granicy końcowej dla run,czy evo w w/w formie uważam po prostu za głupie, i dowodzące tego że administracji nie zależy na ożywieniu serwerów po wyjściu apki poprzez napływ nowych graczy na stare serwery. Bo dysonans w poziomie jaki można zdobyć w 3 miesiące ,w broni ,sprzęcie itp do evo i talizmanów jest nielogiczny.
PS. Za długi wywód... jak wytrzeźwieje to pewnie pożałuje w/w wypocin....

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
08-03-2018 21:45 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] 8 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH