Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Podróż źle policzyła krew r20 » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Podróż źle policzyła krew r20 5 Votes - Average Rating: 6.40
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
ElGollas
Double Ace

images/avatars/avatar-20096.jpg

Registration Date: 29-11-2009

Podróż źle policzyła krew r20 Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Mocny02
Przeglądarka internetowa: Opera

Opis problemu: Witam, chciałbym zgłosić zażalenie i błąd w obliczeniach, mianowicie według gry 1097 pkt krwi - 500 pkt krwi daje nam... 497 pkt krwi. Żeby to potwierdzić wysyłam screeny.

https://cdn.discordapp.com/attachments/7...366/unknown.png

Tutaj dowód, że krew mam na plusie.

https://cdn.discordapp.com/attachments/7...488/unknown.png

Tutaj wyraźnie napisane, że miałem 1097 pkt krwi w czasie jak dołączyłem do walki z bossem. Użyłem raz krwi do ataku, koszt 500. Powinno mi zostać 597 pkt krwi lecz zamiast tego zostało jej 497.

Proszę o analizę tej podróży oraz jeśli łaska o 200 ewo, o które tak się starałem razem z zadaniami. Ewo jest bardzo ważne a strata boli.

17-06-2020 20:17 ElGollas is offline Search for Posts by ElGollas Add ElGollas to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Registration Date: 07-03-2008
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie jest możliwe aby skrypt pomylił się w dodawaniu. Za to sytuacja na screenie możliwa jest, jeśli najpierw zużyje się 250 punktów krwi na przeciwniku (zostaje 847/1097), następnie odbierze się 150 punktów krwi z zadania (997/1097) i zużyje 500 na bossa (497/1097).

18-06-2020 09:10 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
ElGollas
Double Ace

Thread Starter Thread Started by ElGollas
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Kost użycia na bossie kosztuje 500 a nie 250 pkt krwi, 250 pkt krwi jest na zwykłego przeciwnika przed bossem. Proszę pomóżcie mi dojść wtedy jak to się stało jeśli to napewno nie błąd w wyliczeniu. A i nie brałem żadnych zadań, to raz, a dwa to żadne statystyki po wejściu w walke już nie są doliczane, sprawdzałem z treningiem raz.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by ElGollas: 18-06-2020 09:28.

18-06-2020 09:26 ElGollas is offline Search for Posts by ElGollas Add ElGollas to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Tak jak pisałem - przed lub w trakcie podróży odebrałeś bonus w postaci 150 punktów krwi, a następnie zużyłeś na zwykłego przeciwnika 250 i 500 na bossa.
-250 -500 +150 = -600.
Nie ma innego wyjaśnienia.

PS. Zmiana statystyk z treningu i sprzętu nie jest doliczana w trakcie podróży, ale nagrody z zadań już tak. Zresztą w tym przypadku mogłeś odebrać bonus przed podróżą, nawet poprzedniego dnia - na początku miałbyś 1247/1097.

18-06-2020 09:32 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
ElGollas
Double Ace

Wystarczy sprawdzić w logach, że nic nie brałem. Czy gdziekolwiek są takie informacje o moich działaniach zawarte, nigdy w czasie podróży nie brałem nic dodatkowego, zawsze ustawiam się przed podróżą i puszczam do końca.

18-06-2020 09:34 ElGollas is offline Search for Posts by ElGollas Add ElGollas to your Buddy List
ElGollas
Double Ace

Pragnę przypomnieć o temacie Wink

19-06-2020 11:04 ElGollas is offline Search for Posts by ElGollas Add ElGollas to your Buddy List
ElGollas
Double Ace

up

20-06-2020 19:19 ElGollas is offline Search for Posts by ElGollas Add ElGollas to your Buddy List
NowyGraczzz
Newbie

Registration Date: 15-05-2020

Możliwe, że dostałeś bonus z zalogowania dziennego.
21-06-2020 14:10 NowyGraczzz is offline Search for Posts by NowyGraczzz Add NowyGraczzz to your Buddy List
ElGollas
Double Ace

up

22-06-2020 01:02 ElGollas is offline Search for Posts by ElGollas Add ElGollas to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

ElGollas, +1 za spam. Tematów w systemie się nie upuje.

2020-06-17 00:15:06 :: DailyTasks / ClaimReward: Odebrano nagrodę za wykonanie zadania "Wykonaj pielgrzymkę": PKT KRWI +200 do trwającej lub kolejnej Podróży.
2020-06-17 18:30:53 :: DailyTasks / ClaimReward: Odebrano nagrodę za wykonanie zadania "Wykonaj ekspedycję (swoją)": PKT KRWI +200 do trwającej lub kolejnej Podróży.

Na podróży miałeś 1497 punktów krwi, więc albo dwukrotnie zużyłeś 500, albo 2x 250 i raz 500.

22-06-2020 11:07 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
ElGollas
Double Ace

To jeszcze proszę logi z walki z bossem, gdzie jak dobrze pamiętam użyłem statystyki przynajmniej raz, krwi miałem 1097 co daje nam wygraną walkę a nie porażkę.

EDIT : Już mi wyjaśnił ktoś jak człowiek, że statystyki w nawiasie nie sa liczone z dodatkami z zadań, są surowe z eq jaki mam bez dodatków. Teraz wszystko ma sens, prosze, dodajcie to do tutoriala bo bardzo by ulatwilo rozumowanie podrozy i oszczedzilo takich mlotkow jak ja do spamowania na forum

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by ElGollas: 22-06-2020 12:08.

22-06-2020 12:02 ElGollas is offline Search for Posts by ElGollas Add ElGollas to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

W momencie gdy aktywny jest bonus z podróży, pokazane jest np. 1497 na (1097), dodatkowo aktualna wartość jest podświetlona na zielono (dopóki przekracza maksimum). Byliśmy przekonani że ciężko to przegapić Wink
W każdym razie sprawa się wyjaśniła więc zamykam.

22-06-2020 13:26 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Podróż źle policzyła krew r20

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH